PDA

View Full Version : Μια βοήθεια παιδιά... ψάχνω...



Gandalf dr685sm
01/12/2009, 11:44
ψάχνω να αγοράσω το μαξιλαράκι προστατευτικό του ΧΤ660Χ (μαύρο-γκρί) εδώ και 2-3 μέρες σε web και καταστήματα αλλά είναι αδύνατο να το βρώ..

Υπάρχει κανείς να έχει κάποιο eshop link ή κατάστημα εντός Αττικής που να το έχει βρεί;

Το δικό μου με τον καιρό έχει ξεφτίσει και πλέον μοιάζει σαν ξεμαλιασμένο spagetti παρά με bar pad.

Μόνο μοτοδυναμική δεν πήρα , γιατί εκεί βγάζουν τσεκούρια.. μην πληρώσουμε το pad για τιμόνι.

Gandalf

SVX
01/12/2009, 11:46
ψαξε aftermarket αυτα με τους σπονσορες....ή E-bay (http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p4634.m38.l1313&_nkw=handlebar+pad&_sacat=See-All-Categories)

Gandalf dr685sm
01/12/2009, 11:48
Στο ebay έψαξα ... natha..

Αυτά με τους sponsors τα είδα φίλε μου, αλλά τραβάω ενα κόλημα με το συγκεκριμένο bar pad καθώς ταιριάζει απόλυτα με το μηχανάκι.... tespa--- γερο-παραξενιές βλέπεις!!:a024:

Gandalf

XJR_Billy
01/12/2009, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ψάχνω να αγοράσω το μαξιλαράκι προστατευτικό του ΧΤ660Χ (μαύρο-γκρί) εδώ και 2-3 μέρες σε web και καταστήματα αλλά είναι αδύνατο να το βρώ..

Υπάρχει κανείς να έχει κάποιο eshop link ή κατάστημα εντός Αττικής που να το έχει βρεί;

Το δικό μου με τον καιρό έχει ξεφτίσει και πλέον μοιάζει σαν ξεμαλιασμένο spagetti παρά με bar pad.

Μόνο μοτοδυναμική δεν πήρα , γιατί εκεί βγάζουν τσεκούρια.. μην πληρώσουμε το pad για τιμόνι.

Gandalf

Αν βρεις και κανένα μπλέ μάγε, ενημέρωσε...:D :blush:

Gandalf dr685sm
01/12/2009, 11:55
Μπλέ βρήκα ενα ωραίο, αλλά χωρίς το ΧΤΧ λογότυπο... τσιμπάει λίγο στην τιμή ο τύπος , αλλά το bar pad είναι καλό ... τσέκαρε εδώ..

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250488393753&fromMakeTrack=true

Gandalf

XJR_Billy
01/12/2009, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Μπλέ βρήκα ενα ωραίο, αλλά χωρίς το ΧΤΧ λογότυπο... τσιμπάει λίγο στην τιμή ο τύπος , αλλά το bar pad είναι καλό ... τσέκαρε εδώ..

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250488393753&fromMakeTrack=true

Gandalf

Είσαι πρώτος φιλαράκι !!!:cool:
Thanks !!:beer: :)

peskandritsos
03/12/2009, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Είσαι πρώτος φιλαράκι !!!:cool:
Thanks !!:beer: :) Νομιζω οτι στο δικο σου δεν μπαινει τετοιο πραγμα.
Ρωτα κανεναν γνωστη πρωτα.:D

ΜΟΡΦΕΑΣ
03/12/2009, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Αν βρεις και κανένα μπλέ μάγε, ενημέρωσε...:D :blush:

Αυτό εδώ ψάχνεις;;;;
Αν θυμάμαι καλά το είχα πάρει από το MOTORICAMBI στον Πειραιά, και σχετικά φθηνά.


182224

Gandalf dr685sm
03/12/2009, 19:00
Μορφέας .. οχι αδερφέ..

Ψάχνω το παλιό μαύρο-γκρί της ΥΑΜΑΗΑ που είχε βγάλει συγκεκριμένα για το ΧΤΧ660 και έχει και τα γράμματα του επάνω μαζί με το λογότυπο της ΥΑΜΑΗΑ... με βλέπω να καταλήγω σε Μοτοδυναμική και παραγγελία με οτι και αν σημαίνει αυτό, οικονομικά.

Μόλις έχω νεώτερα θα τα βάλω και εδώ.


peskandritsos... όταν ρώτησα τον πωλητή αν μπαίνει στο ΧΤ660Χ μου είπε οτι χωράει σε μήκος και πάχος αλλά δεν είχε σε μαύρο.

Gandalf

ΜΟΡΦΕΑΣ
03/12/2009, 20:30
Βασικά αναφερώμουν στον ΧΤ_Billy που έψαχνε για μπλε χρώμα. Για γκρι ξέρω δεν υπάρχει, και αν υπάρχει λίγο δύσκολο, γιατί ο αδερφός μου έχει το ίδιο με μένα σε γκρι/μαυρο χρώμα. Αν μπορέσω και θυμηθώ αύριο, όπως θα είμαι κοντά την ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ και θα σε ενημερώσω για τιμή.

peskandritsos
03/12/2009, 21:19
Οταν ειχα το XTR ειχα ρωτησει στην μοτοδυναμικη και μου ειχαν πει οτι δεν ειχε τετοιο πραγμα για το R παρα μονο για το Χ.
Εχουν περασει και τρια χρονια απο τοτε.
Αν εχουν βγαλει τωρα δεν ξερω.
Εκτος αν ειναι απο αλλη εταιρεια.

LatanG
04/12/2009, 01:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ψάχνω να αγοράσω το μαξιλαράκι προστατευτικό του ΧΤ660Χ (μαύρο-γκρί) εδώ και 2-3 μέρες σε web και καταστήματα αλλά είναι αδύνατο να το βρώ..

Υπάρχει κανείς να έχει κάποιο eshop link ή κατάστημα εντός Αττικής που να το έχει βρεί;

Το δικό μου με τον καιρό έχει ξεφτίσει και πλέον μοιάζει σαν ξεμαλιασμένο spagetti παρά με bar pad.

Μόνο μοτοδυναμική δεν πήρα , γιατί εκεί βγάζουν τσεκούρια.. μην πληρώσουμε το pad για τιμόνι.

Gandalf

Νομίζω κατα 99% πως έχω ένα, κοιτάω αύριο για στάνταρ και σου λέω και έρχεσαι και το πέρνεις αν θέλεις :beer:

Gandalf dr685sm
04/12/2009, 09:00
LatanG

Ευχαριστώ αδερφέ αλλά τελικά το παρήγγειλα. Το είχε η Μοτοδυναμική τελικά , που οφείλω να πω πως έχουν άψογη εξυπηρέτηση σε ότι και αν είχα χρειαστεί μέχρι τώρα. Το κόστος μόνο για το κάλυμa (χωρίς σφουγγαράκι απο μέσα) βέβαια είναι αναμενόμενα τσουχτερό... περίπου 16? ...

όποιος θέλει λέει μεταξωτά βρακιά.... ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

XJR_Billy
04/12/2009, 09:05
Gandalf έτσι είναι.
Χαλάλι...:cool:

Μορφέα θέλω κι εγώ ένα τέτοιο!:blush: :cool: :smokin:
Έβαλα χτες το μωρό μέσα για σέρβις και θα την παραλάβω σήμερα.
Θα τους πάρω ένα τηλέφωνο να μου βάλουν ένα μπλεδάκι αν έχουν, αλλιώς...:D :wave2:

ΜΟΡΦΕΑΣ
04/12/2009, 09:22
Gandalf αν δεν πήρες σφουγγαράκι (όχι τον Bob :lol: ) δες τα αφρολέξ για τους σωλήνες του καλοριφέρ. Ίσως αν βρεις ένα κομμάτι να κάνεις δουλειά, αντί να το πληρώσεις βαπορίσιο.

Gandalf dr685sm
04/12/2009, 09:33
Το σφουγγαράκι του είναι μια χαρά.. το κάλυμα ξέφτισε απο τα νερά και τον ήλιο και έγινε σαν ξασμένο μαλί ξανθιάς με οξυζενέ στο κεφάλι...:D

Gandalf

belvedere
05/12/2009, 09:11
εχω ένα μωβ/ροζ γκρι με το λογοτυπο στη ντουλαπα με τα ανταλλακτικα 2 χρονια, οποιος βοηθησει στο καθαρισμα το παιρνει :p