PDA

View Full Version : Διευθυνσεις Service



Μικe777
03/12/2009, 19:35
Λοιπον guys
Εγω εχω τον ληστη μου 3 μηνες,πηγα λοιπον
για 1ο Service στα κεντρικα,αλλα δεν εμεινα και
πολυ ευχαριστημενος!Βασικα δεν με ηθελαν μεσα
στα ποδια τους απ'οτι καταλαβα και εγω θελω να βλεπω
τι κανει ο μηχανικος.
Γι αυτο επειδη βλεπω οτι γραφετε για διαφορους μαστορους
(Ν.Ιωνια,Χαλανδρι,Περιστερι,κ.τλ.π)
Μηπως να γραφατε καμια διευθυνση για οποιον τυχον θελει?

cosgili
03/12/2009, 19:51
Μπες στο www.suzuki.gr και πηγαινε στο δικτυο πωλησεων μοτο. Θα τα βρεις ολα εκει :wave2:

blueangel
03/12/2009, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικe 77
Βασικα δεν με ηθελαν μεσα
στα ποδια τους απ'οτι καταλαβα και εγω θελω να βλεπω
τι κανει ο μηχανικος.


Χλωμό σε κόβω να βρείς πολλούς να το ανέχονται αυτό και είναι και λογικό νομίζω...
σκέψου να έχει 2 ράμπες εργασίας ο μάστορας και νάχει και τους ιδιοκτήτες ΄των μοτό στο κεφάλι του:sick: Σε αυτές τις δουλειές είτε τον εμπιστεύεσαι είτε όχι δυστυχώς...:wave2:

Vaggos_1983
03/12/2009, 20:53
Εγω παντως που το πηγα στον Σκουρτα στο Κορυδαλλο....ημουν συνεχεια πανω απο το κεφαλι του...και τον ρωτουσα συνεχως διαφορα. Μια χαρα εξυπηρετικοτατος και φιλικος.
Απλα δειχνει να βαριεται λιγο αυτο που κανει... αλλα οκ τον καταλαβαινω. Και μες στα ποδια του και δε τον πειραζε.

(ενταξει μονο λαδια μου αλλαξε...θα δω και στο μεγαλο, αν και δε νομιζω να μου πει κατι αν θελω να βλεπω...ειναι δικαιωμα του καθενος νομιζω να κοιταζει τι κανει ο μαστορας του στην μηχανη του):)

pektis
04/12/2009, 10:51
Απλως σε μερικα συνεργεια δεν θελουν να εχουν τους πελατες εκει για ευνοητους λογους πιστευω...Σε μερικες αντ/πειες εχουν& ταμπελες που ειδοποιουν οτι απαγορευεται η παραμονη του πελατη στο συνεργειο!

amyroukai
04/12/2009, 14:25
Αν και για ακόμα μία φορά σπαμάρουμε απίστευτα, το θέμα υποθέτω δεν ήταν να μάθει όποιος μπει στο thread το που έχει συνεργεία, αυτό το βρίσκει κανείς πανεύκολα, αλλά που έχει συνεργεία ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ.

Πέρα από το αν σπας τα παπάκια του μάστορα με ερωτήσεις και του αποσπάς την προσοχή και τον καθυστερείς και στη δουλειά του (που στην χρεώνει με την ώρα θεωρητικά) υπάρχει και θέμα ασφάλειας. Και δικής του (μην κάνει φτερά κανένα εργαλείο, μην πείτε δεν είμαστε κλέφτες, είναι άλλοι που είναι) και δικής μας. Αν πάει ο όποιος βλάκας και ρίξει καμμιά μηχανή κάτω, αν καεί βάζοντας χεράκι κάπου που δεν πρέπει, αν τραυματιστεί με οποιονδήποτε τρόπο, ποιός έχει ευθύνη μετά; Για αυτό σου λέει φίλε πελάτη τον καφέ σου και στην αναμονή. Στην Ηuyndai που πάω το αυτοκίνητο έχει σαλονάκι με βιτρίνα στο χώρο εργασίας. Βλέπεις τι γίνεται και αράζεις στον καναπέ αν θέλεις κιόλας. Τα περιοδικά είναι παμπάλαια μόνο, ΛΟΛ. Τέλος πάντων, το σκεπτικό είναι αυτό.

Μικe777
04/12/2009, 15:31
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Vaggos_1983
[B]Εγω παντως που το πηγα στον Σκουρτα στο Κορυδαλλο....ημουν συνεχεια πανω απο το κεφαλι του...και τον ρωτουσα συνεχως διαφορα. Μια χαρα εξυπηρετικοτατος και φιλικος.
Απλα δειχνει να βαριεται λιγο αυτο που κανει... αλλα οκ τον καταλαβαινω. Και μες στα ποδια του και δε τον πειραζε.

Αυτο εννοω κι εγω παλαιοτερα πηγαινα την μηχανη σε καποιο δικο μου
μαστορα κι εβλεπα τα παντα οτι εκανε και μου εξηγουσε κι ολας το
παλικαρι.
Τεσπα θα το πηγαινα και τον ληστη εκει,αλλα ας οψετε η εγγυηση!!!