PDA

View Full Version : Irc



Rezeguet
22/05/2005, 19:46
ρε παιδια λεμε τωρα, αλλα το IRC project του μοτο το εχετε χεσμενο ετσι? Οποτε μπαινω εχει το γατοβιο και τον φοινικα μεσα, αλλα και οι δυο κοιμουνται.... Τεσπα απλα το αναφερω μπας και το ξεχασατε και θελετε να μπειτε καποια στιγμη κλπ. Το πιο συνετο θα ηταν να κανονιζαμε ωρες να μπαινουμε ταυτοχρονα γιατι ειναι και βλακεια να περιμενεις με τις ωρες μεχρι να μπει καποιος συν του οτι και να σου μιλησει καποιος δεν τ ξερεις γιατι δεν εχει notifications... τεσπα οτι θελετε καντε... :rolleyes:

adam_tsouk
22/05/2005, 21:56
ε΄γω θα έμαινα αλλά με τέτοια άτομα που κυκλοφορούν εκεί... άσε καλυτερα!:lol: :lol:


και από την άλλη, αυτό το μνμ ήθελα να το γράψω αλλού και όχι στο δικό σου thread γιατί είσαι politically incorrect!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

thewhiteowl
23/05/2005, 10:58
Ρε Rezeguet εγώ είμαι όλο το πρωί μέσα, εμένα γιατί με έχεις γραμμένο; :bigcry: :bigcry:

Θα κάνω επίσημη πρόσκληση!

irc chat #moto.gr στο GRnet.

Έλα και εσύ στον ζεστό χώρο του chat του #moto.gr στο GRnet για να μιλήσεις real time με τους κάφρους φίλους σου τσαντάκηδες αλήτες μηχανόβιους.
Ο χώρος του chat είναι διακριτικά διακοσμημένος με αφίσες από στιγμιότυπα του motogp, φωτογραφίες της Δήμητρας Ματσούκας (με και άνευ ρουχισμού) καθώς και φωτογραφίες του Κώστα Σόμμερ (με ρουχισμό για να αποφευχθούν ατυχές συγκρίσεις!) διότι το chat είναι ανοιχτό και σε γυναίκες!
Το μενού περιέχει spaghetti al' a paparies, tortellini con discussione, φιλέτο καφρίλας καθώς και την ειδικότητα του σεφ μας "παπιά στο κεφάλι".
Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα...

Rezeguet
23/05/2005, 11:16
εγω ημουν χθες βραδυ μεσα και μιλουσαμε καμια ωριτσα με τα παιδια (phoenix που ειναι ο ghostwalker η ο ghostdog δεν θυμαμαι, pokermon, gtsitos και jtorg κατι τετοιο). Εσυ γιατι δνε μπαινεις βραδυ? Ασε που εχω και πανελληνιες...