PDA

View Full Version : Mια Γκαβλαααααααααααα....



blackbusa
07/12/2009, 00:24
αυτος ο χρονος...απορω τι αλλο μπορει να γινει στις 25 μερες που εχουν μεινει....φοβαμαι να μεινω και στο σπιτι μην γινει κανας σεισμος και γκρεμιστει η πολυκατοικια...το busa πεθανε...καταφερα να σπασω το καρτερ και λογικα να εχω και ενα απομειναρη μπιελλας στα χερια μου...και το ηξερα εγω...δεν ηταν για καλο τα γλυκολογα και τους επαινους που ακουγα απο συγγενεις που δεν με πανε και δεν τους παω και εγω βεβαια σημερα το πρωι στα σαραντα του μπαμπα μου...εστω δεν θα εχουν να πουνε οτι ειμασταν τσιπιδες...στο καλυτερο μαγαζι του Θησειου τους βαλαμε να μασαμπουκιασουν και να μπεκροπιουν...αλλα ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ...

στο διαταυτα...με το που το διαλυσαμε απο το καφε λεμε να παμε την Σουνιαδα που κανονισανε ο Σωτηρης και ο Μητσος...στο πηγαινε ολα καλα...στο καφε καλα αν εξαιρεσουμε την ΚΩΛΑΡΑ του Σωτηρη στο ταβλι με τις εφταρες που εφερνε...στην επιστροφη για να μην μπλεξουμε με την κινηση της παραλιακης αποφασιζουμε να παμε απο Αττικη οδο...ξεκιναμε χαλαρα...καπου εκει στην Λαυριου??? και ενω ειμαστε μονοι μας (απο αυτοκινητα εννοω) παιζουμε λιγακι...φαναρι...πρασινο...ανοιγουμε...πρωτη...δευτερα...τ ριτη δεν θυμαμε αν προλαβα να βαλω (ισως μολις να την ειχα κουμπωσει)...ελαφρα στροφη/καμπη προς τα δεξια...τα χλμ πρεπει να ηταν 200 πανω κατω...γκραπ γκρουπ γκρρρρρρρ χρρρρρρρρρ (γενικα ομορφοι ηχοι που σε γαμανε τελειως)...τα μουτρα κουνανε απιστευτα...σηκωνω την μηχανη και αυτοματα παταω συμπλεκτη (νομιζω οτι γαμηθηκε το σασμαν και οτι προλαβω)...αμεσως δευτερη αντιδραση κλεινω διακοπτη ηλεκτρονικης....το μηχανακι γονατιζει ενω οι μυλοι του Αγιου Hamamatsu (κατι σαν τους μυλους του Αγιου Γεωργιου ενα πραγμα) συνεχιζουν να αλεθουν τα σωθικα του busa (μαζι με τα σωθικα μου και οπως φοβαμε και την κολοτρυπιδα μου)...μετα απο καμμια 200+ μετρα σταματαω (στα δεξια βεβαιως βεβαιως) και αυτοματα μου ερχετε η μυρωδια ενω κοιταω τους καθρεφτες...παντου λευκα...δεν μου αρεσε το μαυρο τωρα τελευταια(απο ενα αλλο γαματο θρεντ που εγραψα) παρε και το λευκο να γουσταρεις...κοιταω τα yoshimuria και ειναι καθαρα...ΓΚΑΒΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....απο τους λαιμους (βασικα) ερχετε αυτος ο ομορφος λευκος καπνος...βεβαια αν ειμασταν στο Βατικανο θα ηταν καλα νεα γιατι θα ειχε εκλεχτει καινουργιος Παπας...αλλα δυστηχως ειμαστε πολυυυυυυυυυυυυυ μακρυα απο Ρωμη...σταντ...κατεβαινω...και μια ομορφη μαυρη λιμνουλα δημιουργητε...δυστηχως ουτε αυτη ειναι η λιμνη που ελεγε ο Ντεμης για την ΑΕΚ....σταματανε τα παιδια...ο αλλος εντωμεταξυ ειχε φτασει στην Λαμια βλεπει τον καπνο και γυρναει...χμμμμμμμ...ριχνουμε 1-2 ματιες....βαζουμε και φακο να δουμε ακομα καλυτερα...τοσο λαδι παντου να παει χαμενο???να ψησουμε καμμια πατατουλα βρε παιδακι μου (τελικα επειδη μειναμε απο τσιγαρα καποιος εφερε τσιπς αρα τσαμπα η σκεψη)...και εκει που παμε να δουμε καλυτερα....κλονκ...κλινκ...ωπα???νατο...νατο...πεταχτηκε το κομματι απο το καρτερ...και τι ειναι αυτο το μικρο κομματακι???ο εμπειρος και γνωστης μας κανει την καρδια περιβολι (λες και μεχρι εκεινη την στιγμη ειμασταν σουπερ)...αυτη πρεπει να ειναι κομματι απο την μπιελλα...βρε την μπιελλα...μας βγηκε κλειστοφοβικη τελικα και την εκανε για εξω...να παρει μια ανασα βρε παιδι μου...τελικα καταλαβαμε οτι δεν θα μπορουσα να γυρισω οδικος πισω (σωπααααααααα) και αντιλαμβανομε οτι δεν ειχα και οδικη στην ασφαλεια (15 νοεμβριου την ανανεωσα) γιατι θα εκανα στην adac...αλλα καποια αλλα γεγονοτα με προλαβανε...τεσπα...τηλεφωνα...διαβουλευσεις...ξανα τηλεφωνα...κλασσικα η μπαταρια του κινητου μου να τελειωνει (ευτυχως απο κινητα δεν πασχαμε)...κλεψανε και το treiler του μηχανικου μου πριν κανα διμηνο ρε πουστη μου...το παλλικαρι θα αφηνε οικογενεια παιδια σκυλια και γλεντια να ερθει να με μαζεψει οπως μου ειπε...κλασσικα οι οδικες σου λενε...''δεν εχεις συνδρομη???εισαι δεν εισαι ατριχος θα περασουμε καλα....εμεις εστω''...απο την αρχικη ταριφα βαλε ενα 100% επανω για να μαθεις να εισαι μαλακας...η καλυτερη προσφορα της ΕΛΠΑ στα 210 euro με συνδρομη για ενα χρονο...η χειροτερη ενας τυπακος που ειπε 160 χωρις ΦΠΑ για απλη μεταφορα ενω στην αρχη ειχε πει σε αυτον που μου εδωσε το τηλεφωνο για ετησια συνδρομη....ωραιος ο μαγκας...η πλακα ειναι οτι εψαχνε για μαλακα και δεν ηταν καθολου δυσκολο να τον βρει...παντως πιο φτηνος ηταν σιγουρα απο τον παπα που μας εκανε το τρισαγιο το Σαββατο...5 λεπτα 30 euro...ειπαμε ειμαστε large και περπατησε και 200 μετρα να ερθει να μας βρει....μπορει να ακουγομαι εβραιος αλλα καποια πραγματα ειναι τοσο ανεκτιμητα που οταν τρως την φλασια του καθαρου μυαλου (δυστηχως) καπως σε χαλανε...οχι τα λεφτα...η εμπορευματοποιηση του πονου και της χαρας...τεσπα χ2....τελικα βρεθηκε με 100 για απλη μεταφορα....σωστο το παλλικαρι...φορτηγακι τουμπανο....δεσιμο ακομα καλυτερο...ηρθε στην ωριτσα που μου ειπε περιπου στο πουθενα...ασε που γλυτωσαμε και την βροχη που μολις επιασε και το κρυο που αρχιζε να δαγκωνει...τα αλλα κοροιδα γυρισαν με τα μηχανακια τους...α ναι τηλεφωνο του τυπα για αλλους μαλακες σαν και εμενα με πμ αν θελει κανεις....νομιζω οτι η περιγραφη ηταν πληρεστατη και δεν εχει κανεις παραπονο...το ξενερωμα που εχω φαει αυτην την στιγμη ειναι τοσο μεγαλο οσο το συμβολο 8 πεσμενο...ΑΠΕΙΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ δηλαδη...για την ωρα δεν παιζουνε φραγκα με την καμμια να φτιαξω τιποτα εκτος αν βρεθει κατι σε τρομερη ευκαρια ωστε να αξιζει τον κοπο του φεσωματος...καποιοι εχουν κινηθει οικιοθελως (και τους ευχαριστω) κιολλας αλλα εχετε αυτια και ματια ανοιχτα αν βρεθει κατι καλο...λογικα ψαχνουμε για κινητηρα suzuki gsxr 1300 hayabusa gen1...αν παιζει και κατι αλλο εδω ειμαστε βρε παιδι μου...

να ειστε παντα καλα και ορθιοι...να εχετε παντα οδικη...κινητο με γεματη μπαταρια...και το βασικοτερο...

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΜΕΛΗΣΟΥΝ ΚΡΥΟ ΒΡΟΧΗ (και ιωση) ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ...

Τεο...Ιωαννα...Σωτηρακι...και ξεκαρφωτε Νικολα...:beer:

υ.γ. δεν πιστευω στην τυχη γενικα...απλα εχω ξαναδηλωσει οτι οι αποφασεις σου και καποιοι παραγοντες αποφασιζουν για την ζωη σου...μεσα σε αυτες τις αποφασεις ειναι και η αντιδραση σε μια δυσκολη στιγμη που αποκτας με την εμπειρια...απο την αλλη πιστευω οτι καποιος αγγελος με προσεχε για πολυ καιρο πριν γινουν 2 προσφατα...σημερα πρεπει να ηταν 3 γιατι εμαθα οτι και ο παππους που δεν θυμαμαι λογω του μικρου της ηλικιας μου (ο μπαμπας του μπαμπα μου) πριν απο 30 χρονια ακριβως μας αφησε...μπερδεμενη που ειναι τελικα η ζωη...
υ.γ.2 αν δεν ξαναγραψω για λιγο καιρο (μεχρι του χρονου πχ) μην ανυσυχησετε...θα ειμαι σιγουρα καλα...απλα θα μου εχει καει το laptop...


:wave2:

div400
07/12/2009, 00:39
:uplate: :sad:

ω ρε φίλε...τι λες τώρα....

πραγματικά χαίρομαι που δεν έπαθες εσύ τίποτα! τα σίδερα θα τα φτιάξεις.... ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

:beer:

αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι μην διαστάσεις Πάνο...

blackbusa
07/12/2009, 00:39
παντως τα Pirelli Angel ΓΑΜΑΝΕ....


182574

jimmy10
07/12/2009, 00:42
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


ρε Πανο...


πολυ μουτζα ρε φιλε...


να κανω μια ερωτηση? Τριτωσε τουλαχιστον???

Περαστικα, περαστικα και περαστικα... τι αλλο να πει κανεις.


αμα θες κανενα μηχανακι να ξεδωσεις σου δινω το V-Strom μου αλλα νομιζω οτι θα φοβηθεις απο την τελικη του....

εδω ειμαστε παντως...

blackbusa
07/12/2009, 00:47
καλα λεμε δεν υπαρχει...ολο το μηχανακι πισω πουτανα και στην αλυσιδα ουτε σταγονα...


182575

blackbusa
07/12/2009, 00:53
φιλαρακι γινεσε κομματια λεμε....


182576

reinmeister
07/12/2009, 00:53
αν κατι μπορει να παει στραβα,θα παει...κανονας αυτο...

στο δια ταυτα...

θα φτιαξεις-αλλαξεις μοτερ, η θα πουλησεις το μηχανακι ως εχει?

στην πρωτη περιπτωση θα βοηθουσε αν εβαζες μια φωτο της ζημιας...βασικα την τρυπα στα καρτερ θελω να δω...

blackbusa
07/12/2009, 00:55
πολλες φορες στα φαναρια σου λενε κατι γκαβλωμενοι....ΣΠΑΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....φιλικη συμβουλη...μην το κανετε ετσι...


182577

blackbusa
07/12/2009, 00:58
φιλαρακι και γαμω τις γραμμες παιρνεις λεμε...


182578

blackbusa
07/12/2009, 01:02
και η τελευταια ετσι για να γουσταρουμε....η αγαπημενη μου....παρακαλω προσεξτε το προσεχτικο δεσιμο...οσο φαινετε....


182579

blackbusa
07/12/2009, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αν κατι μπορει να παει στραβα,θα παει...κανονας αυτο...

στο δια ταυτα...

θα φτιαξεις-αλλαξεις μοτερ, η θα πουλησεις το μηχανακι ως εχει?

στην πρωτη περιπτωση θα βοηθουσε αν εβαζες μια φωτο της ζημιας...βασικα την τρυπα στα καρτερ θελω να δω...

να πουλησω δεν πιστευω γιατι αυτο το μηχανακι φτιαχτηκε για εμενα...το συγκεκριμενο εννοω...λογικα παμε για φτιαξιμο...ακομα δεν ξερω τιποτα βεβαια...απο εβδομαδα που θα βρω λιγο χρονο γιατι το πηξιμο ειναι απιστευτο και θα χειροτερεψει λογω εορτων...αν καταφερω αυριο θα προσπαθησω να βγαλω φωτο...thnx και θα σε ενημερωσω...

reinmeister
07/12/2009, 01:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
να πουλησω δεν πιστευω γιατι αυτο το μηχανακι φτιαχτηκε για εμενα...το συγκεκριμενο εννοω...λογικα παμε για φτιαξιμο...ακομα δεν ξερω τιποτα βεβαια...απο εβδομαδα που θα βρω λιγο χρονο γιατι το πηξιμο ειναι απιστευτο και θα χειροτερεψει λογω εορτων...αν καταφερω αυριο θα προσπαθησω να βγαλω φωτο...thnx και θα σε ενημερωσω...

αν το κομματι που λειπει ειναι απο το κατω μερος-ελαιολεκανη- η οποια αλλαζεται,εισαι κομπλε, δομικα τουλαχιστον...

συνηθως ομως,σε περιπτωσεις κομμενης μπιελας , ελαχιστα πραγματα σωζονται,πραγμα που κανει την επισκευη ασυμφορη ακομη κι αν ο κορμος ειναι οκ...

κατα πασα πιθανοτητα πας για μοτερ...οποτε,υπολογισε χοντρικα γυρω στα 2.000 για κατι καλο,συν τα ανεβα-κατεβα...

NikosKK
07/12/2009, 01:14
Πολύ στραβωμάρα ρε φίλε...Γενικά αυτή η γαμωχρονιά έχει γ@μήσει πολύ κόσμο λέμεεε....
Πάντως χαίρομαι με ένα πράγμα...που μέσα σε όλη αυτή τη στραβωμάρα καταφέρνεις και διατηρείς το χιούμορ σου...

Καλά ξεμπερδέματα....

blackbusa
07/12/2009, 01:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


ρε Πανο...


πολυ μουτζα ρε φιλε...


να κανω μια ερωτηση? Τριτωσε τουλαχιστον???

Περαστικα, περαστικα και περαστικα... τι αλλο να πει κανεις.


αμα θες κανενα μηχανακι να ξεδωσεις σου δινω το V-Strom μου αλλα νομιζω οτι θα φοβηθεις απο την τελικη του....

εδω ειμαστε παντως...

Τριτωσε???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εδω λεμε μας παει γαμιοντας απο την αρχη του χρονου...επειδη δεν τα γραφω ολα????

ξενα μηχανακια δεν παιρνω ποτε...ουτε για ενα τετραγωνο...να εισαι καλα παντως και thnx....

blackbusa
07/12/2009, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αν το κομματι που λειπει ειναι απο το κατω μερος-ελαιολεκανη- η οποια αλλαζεται,εισαι κομπλε, δομικα τουλαχιστον...

συνηθως ομως,σε περιπτωσεις κομμενης μπιελας , ελαχιστα πραγματα σωζονται,πραγμα που κανει την επισκευη ασυμφορη ακομη κι αν ο κορμος ειναι οκ...

κατα πασα πιθανοτητα πας για μοτερ...οποτε,υπολογισε χοντρικα γυρω στα 2.000 για κατι καλο,συν τα ανεβα-κατεβα...

το ξερω Αντωνη...και εγω καπου εκει το εβλεπα...εχουν ακομα οι τραπεζες τα εορτοδανεια των 3000 ευρω που σου δινουν ετσι???τωρα για το ποιος κανει καλυτερες γιορτες (τραπεζα η δανιζομενος) ειναι αλλο θεμα....και βασικα για 200+ μετρα το ακουγα να ''κουρευει''...λογικα πρεπει να τα εχει κανει ολα πουτανα εκει μεσα...οσο θυμαμαι βεβαια γιατι προτιστως ειχα το νου μου να πιασω το μουνι που μου εριχνε 364 κολονες....:lol: :lol: :lol:

reinmeister
07/12/2009, 01:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
το ξερω Αντωνη...και εγω καπου εκει το εβλεπα...εχουν ακομα οι τραπεζες τα εορτοδανεια των 3000 ευρω που σου δινουν ετσι???τωρα για το ποιος κανει καλυτερες γιορτες (τραπεζα η δανιζομενος) ειναι αλλο θεμα....και βασικα για 200+ μετρα το ακουγα να ''κουρευει''...λογικα πρεπει να τα εχει κανει ολα πουτανα εκει μεσα...οσο θυμαμαι βεβαια γιατι προτιστως ειχα το νου μου να πιασω το μουνι που μου εριχνε 364 κολονες....:lol: :lol: :lol:

νταξ...το καλο ειναι οτι δεν εφαγες τα μουτρα σου απο τα λαδια,γιατι αν την γλιτωνες ολοκληρος,θα κλαιγες και πλαστικα εκτος απο μοτερ...

απο αυτη την αποψη λοιπον εισαι τυχερος...:lol: :lol:

οταν κουλαρεις,μιλαμε...:wave2:

devil's animal
07/12/2009, 02:45
το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο ειναι οτι ΕΥΤΥΧΩΣ δεν σωριαστηκες με το λαδι και τα τοσα χλμ που ειχες...

επισης θα μπορουσε να ειχε κολησει και να μπλοκαρε κανας τροχος...

τεσπα, μην σου χρυσωνω το χαπι Πανουλη, μ@λακια εγινε ομολογουμενως.
καποια πραγματα ειναι πεπρωμενο.αντιμετωπισε το οπως το κανεις με χιουμορ και οσο το δυνατον καλυτερη διαθεση.

τα γ@μωσιδερα γινονται. οι ανθρωποι παλι ειναι δυσκολο να φτιαξουν...

μην σε περνει απο κατω.
ξερεις οτι εχεις φιλους που θα χαρουν να βοηθησουν...


ο,τι θελεις χτυπας τηλ και μου λες...
εστω και για ενα καφε μ@λακα...
:wave2:

blackbusa
07/12/2009, 02:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal



ο,τι θελεις χτυπας τηλ και μου λες...
εστω και για ενα καφε μ@λακα...


ρε...χειμωνα εχουμε...πως γινετε να εχεις το καφε/σοκολατι χρωμα τετοια εποχη...???για το μαλακας συ ειπες....:lol: :lol: :lol:

dirtbird
07/12/2009, 05:53
H εικόνα και μόνο του πίσω ελαστικού, είναι ανατριχιαστική ακόμα και με 80 να πήγαινες... πόσο μάλλον με όσα - τόσα (200.....).

Και επειδή είμαι καλός άνθρωπΑς και συμπονετικός, δεν θα πω τίποτα άλλο....:( :(

για 1-2 μέρες..... :lol: :lol:

Πάντως κάτι έχω στα υπόψιν που ίσως μπορεί να περιμένει και λίγο......:winka:

Tέλος όρθιο, όλα καλά....:) :)

filipp0s
07/12/2009, 06:06
τι λες τωρα ρε Πανο??? Παλι καλα που δεν επεσες με τοση λαδουρια στο πισω λαστιχο...:eek:

ρε μλκ τι να πω? Σε εχει παει γ@μιωντας :sick: :sick: :sick:

makis206
07/12/2009, 07:05
Mωρή κουλή με τα λαδάκια το παίζουμε driftηδες; Ξέχασες όμως μωρή πως χρειάζεται και μοτέρ για να το κάνεις αυτό...:lol:

Πανούλη "στραβή" αλλά έληξε καλώς τουλάχιστον και αποφεύχθηκαν τα χειρότερα, δες το σαν μια ευκαιρία να της αφιερώσεις χρόνο αυτή την εποχή, απαραίτητο για να ξεχαστείς λιγάκι απ'τα υπόλοιπα.. κούκλα θα ξαναγίνει.:)

byron
07/12/2009, 07:21
Καλό πακέτο....:sick:

Πάνο πάλι καλά που δεν είχες τίποτα χειρότερο....:sick:

McGyver
07/12/2009, 07:39
Αφού το πήρες στο χέρι στα 200 είσαι όρθιος, όλα καλά αδερφέ :beer: ...

Εσύ νά 'σαι καλά και θα το ξαναφτιάξεις πιο τούμπανο απ' ότι ήταν.














Το πολύ πολύ να δώσεις λίγο κ$%ο στον reinmeister...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

manhunter
07/12/2009, 08:17
Μαλακία,ξεκάθαρα Πανούλη
:( :( :(
Ευχομαι να είναι η τελευταία..
Θα φτιάξουν όλα,θα δείς

Ότι χρειαστείς, θα χαρούμε όλοι να βοηθήσουμε

dodos 900
07/12/2009, 08:36
Είναι...χρήματα:sick: αλλά καλά να είμαστε εμείς κι όταν χαλάνε οι κούκλες τις φτιάχνουμε!:smilea:

SVX
07/12/2009, 08:41
...να σαι εσυ ορθιος και μηχανακια ναχεις να στιβεις.....


εγω στη θεση σου ( και μετα ολη την χιονοστιβαδα γεγονοτων που σε εχει βρει) θα φευγα κανα 3ημερο και κατα προτιμηση σε μερος που να μη κυκλοφορουν μηχανες και αλλες "ηδονες" του πολιτισμου.


το μυαλο θελει παντα παραπανω "αδεια" απο το κορμι .... :smokin:


Υ.Γ. εχεις καμια συγγενεια με τον Murphy?

Cpt. Haddock
07/12/2009, 09:11
:eyepop:

Όχι ρε Πάνο...ευτυχώς που γλύτωσες τα χειρότερα (τουμπα κλπ)

Υπομονη και όλα θα φτιαξουν


:beer: :beer: :beer:



Κι αν θες το tiger για καμια βόλτα :D

vangelis 64
07/12/2009, 09:24
Τι έγινε ρε φίλε...:sad:

XJR_Billy
07/12/2009, 09:24
Φίλε μου, αφού είσαι όρθιος και μοιράζεσαι μαζί μας την ατυχία σου, όλα καλά.
Αφού σταμάτησες το κτήνος όρθιο με 200, μέσα στα λάδια, όλα καλά.
Αφού δεν σου λέμε περαστικά και καλή ανάρρωση, όλα καλά.

Το ότι αυτές οι καταραμένες στιγμές συμβαίνουν μέσα στο πόνο σου δεν είναι καθόλου ευχάριστο, αλλά όχι τραγικό. Αν έχεις περάσει κάποιες καταστάσεις όπως εσύ με τον πατέρα σου, τελευταία, αντιλαμβάνεσαι τον εαυτό σου να μην δίνει τόσο σημασία σε υλικά/χρηματικά προβλήματα, όσο κι αν πονάει να βλέπεις τη μοτοσυκλέτα σου έτσι.

Θα μείνω στην κουβέντα σου ότι "ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ".

Με το καλό να ξαναφτιάξεις την κούκλα σου, και το κεφάλι ψηλά!:beer: :beer:

VANDA
07/12/2009, 09:25
:sick:

Χτύπα κι άλλοοοο... Κουράγιο Πανούλη, θα το φάμε κι αυτό. Έλα διάλεξε ένα να έχεις για τώρα :lol: και θα το φτιάξουμε το αεροπλάνο.


Αφού είσαι καλά :winka:

sapila racing
07/12/2009, 09:36
Πω ρε φίλε! Καλά την γλύτωσες πάντως, βέβαια η καρδούλα σου το ξέρει.
Τι να πω, καλή τύχη το 2010!!!

TROOPER
07/12/2009, 09:39
περαστικα ρε μλκ (ευτυχως μονο στη τσεπη) και κουραγιο.

υ.γ.σορυ ρε μλκ που δε μπορουσα να σε μαζεψω.

christostr
07/12/2009, 09:43
:uplate: :uplate: :uplate:
:( :( :(
Τι να πω ρε φίλε...
Να είσαι καλά. Μόνο αυτό

catmaster
07/12/2009, 10:08
:sick: :sick: :sick:

άμα είναι να σε "πάει" .... θα σε πάει "γαμπιπ" που λέμε ...

περαστικά και ως εδώ τα στραβά εύχομαι ρε ψηλέ ..

(θα μιλήσουμε το απόγευμα -κάτι έχω στο μυαλό μου)

el_hymador
07/12/2009, 10:29
Σημασια εχει το οτι εισαι καλα...οκ, ολα τα αλλα ειναι απιστευτα σπαστικα και γκαντεμικα, αλλα αφου εισαι οκ εσυ, θα διορθωσουν ολα....υπομονη και καλα ξεμπερδεματα :wave2:

frappe rider
07/12/2009, 10:43
Oλα κυκλος ειναι και γυρνανε

xrlantz
07/12/2009, 10:45
:υγεία: :υγεία: :υγεία:

nakedorange
07/12/2009, 10:49
Yπομονή,κουράγιο....

δεν έχω λόγια να πω ρπμ...

ζωή σε σας ρε Πάνο...


:sad:

Gandalf dr685sm
07/12/2009, 10:53
Κάποιος σε έχει γκαντεμιάσει φίλε... δεν εξηγείται αλλιώς.

Ίσως να ήρθε και η ώρα να αλλάξεις μοτόρι ρε φίλε, και βρήκε τρόπο να στο πεί.

Τέλος πάντων... αφού είναι μόνο σίδερο και δεν ήταν και κανά "μεγάλο οικόπεδο" πάλι καλά.

Τώρα υπομονή. Ευτυχώς που είναι και χειμώνας και δεν θα παλαβώσεις και με τον καίρό χωρίς μοτόρι. Κάτι είναι και αυτό.

Gandalf

THEOD
07/12/2009, 10:54
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Αφού την γλύτωσες άναψε και κανένα κεράκι...

Πάντως μου κάνει μεγάλη εντύπωση το σπάσιμο...έχει παίξει κάτι extreme με το μηχανάκι ή έσπασε στα καλά καθούμενα ???

chr1s_86
07/12/2009, 10:54
:( :( :( :( :(

QSpec
07/12/2009, 10:56
Διάολε, πάλι καλά που έμεινες όρθιος.

Περαστικά Πάνο, μακάρι να την ξανακάνεις κούκλα όπως ήταν σύντομα.

blueangel
07/12/2009, 11:04
Πάλι καλά να λές που ζείς και αφηγείσαι τώρα αυτή την απίστευτη γκαντεμιά:evil: Ποτέ ξανα ρε γαμώτο :beer:

cityfly
07/12/2009, 11:11
καλά το πρώτο (όπως σου είπαν όλοι) είναι ότι δεν σαβουριάστηκες να σου λέμε περαστικά κιόλας ή να αγχώνεσαι και για πλαστικά εξατμίσεις και διάφορα άλλα αν απέφευγες τα περαστικά

και τώρα δες το αλλιώς αν θες

αφού σε έχει πάει γκαντεμιά από την αρχή ε τώρα πες έκλεισε για φέτος και πας φρέσκος του χρόνου χωρίς γκαντεμιές δε σου κατσε 15 μέρες μετά ατο νέο έτος να πας για δεύτερο γύρο



:wave2: :wave2:

blackbusa
07/12/2009, 14:30
Bρωμοπουλε ευχαριστω για την μεγαλοψυχια σου...και για το αλλο...

Φιλιππακο ειπαμε...δεν μασαμε...και ειμαστε και πιλοτοι...

Μακη...τσουρεκι με red line full synthetic δεχεσε???

Βυρωνακο τι επιτοκιο εχετε στους τοκογλυφ...εεεεε...τραπεζα που εισαι???

Θωμακο τωρα και εσυ με εχεις με το μπουρδελο που σου πουλησανε για μηχανη...ο κωλος πια δεν καταλαβαινει τιποτα μετα απο ολα αυτα που εγιναν τον τελευταιο χρονο...

Κιμωνακο χαριζεις κινητηρα μιας και θες να βοηθησεις???

Διδυμακο (οχι εσυ αλλα ο αδερφος στου αδερφου σου) thnx...

δικιλυνδρε Mod θα σου απαντησω στο τελος εσενα...

Καπτεν περναγες απο Λαυριο κατα τις 5 το απογευμα χτες???

Χανουμακο...τετοια πικρα ουτε με την αναληψη του βατραχου δεν εφαγα....

Βillako οντως...μονο μια ειναι...

Μανααααα...στο σακουλακι που θα διαλεξω θα μπουνε ολαααααααα???

Αρη μου σε ευχαριστω πολυ...σε ολους το ιδιο...και για να πω την αληθεια δεν φοβηθηκα καθολου...ουτε οταν σταματησα και ειδα το λαστιχο μεσα στα λαδια...απλα οταν κουρευε ποναγα...

Σουηδεζα εισαι μαλακας???τι ρωταω....ψιτ...περνα καλα και για εμας....

Chris thnx...

Γατουλη θα εχεις πμ σε λιγο...

τι γκαντεμια ρε Κωστα...γκαντεμια ειναι να μην μπορεις 3 χρονια να χαρισεις ενα ενυδριο...και να εχεις Τεν Κατε για προπονητη...

Frappe thnx...με γαλα εισαι η σκετος???

Dorso girl και τουμπαλιν...ξερεις εσυ...

Ρε Μπαμπη εσυ να γινεις καλα....και ολα γινονται....

Μαγε ειναι κατι παραπανω απο ενα σιδερο το συγκεκριμενο...και ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ...ειναι love at the first sight...ασε που χειμωνα ειναι η πιο ωραια εποχη για βολτες...

Theod απο κερακια και λαμπαδες τον τελευταιο μηνα αστα να πανε...

Χριστοφορε γρηγορα με το Vfr...

Bασιλη παντα ορθιος ειμαι...αλλα δεν σε γουσταρω οσο τον Ται...

VideoBlue thnx...

Sincity λεω να το παω κανονικα και οχι παλαιοημερολογιτικα να ειμαι σιγουρος...λεμε τωρα...


σας ευχαριστω και παλι ολους...μια μπυρα για ολους με πολλα καλαμακια γιατι εχουμε και εξοδα...:beer:


:lol: :lol: :lol: :lol:

blackbusa
07/12/2009, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX




Υ.Γ. εχεις καμια συγγενεια με τον Murphy?

με αυτον οχι...


182617

blackbusa
07/12/2009, 14:45
ουτε με αυτον...


182618

blackbusa
07/12/2009, 14:46
με αυτον ομως κατι παιζει...και αρχιζει και το ονομα του απο ''Μ''...


182619

Λεωνίδας
07/12/2009, 14:46
τώρα το είδα
wtf :cry:

θα πω το κοινότυπο "αφού δε σ' έριξε πάλι καλά"
και όχι τόσο για σένα (δε μασάς εσύ), για τη μάνα σου :sick:

ας είναι το τελευταίο :wave2:

blackbusa
07/12/2009, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
τώρα το είδα
wtf :cry:

θα πω το κοινότυπο "αφού δε σ' έριξε πάλι καλά"
και όχι τόσο για σένα (δε μασάς εσύ), για τη μάνα σου :sick:

ας είναι το τελευταίο :wave2:

θες και εσυ μπυρα ε???δικο σου καλαμακι εχεις???



:lol: :lol: :lol:

να εισαι καλα ρε Λεω....μεχρι και εσυ με περνας τωρα...:sad:

Λεωνίδας
07/12/2009, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
θες και εσυ μπυρα ε???δικο σου καλαμακι εχεις???



:lol: :lol: :lol:

να εισαι καλα ρε Λεω....μεχρι και εσυ με περνας τωρα...:sad: να το σβήσω από τη λίστα των πραγμάτων που έπρεπε να κάνω πριν να πεθάνω δηλαδή, υπερπαγκόσμιε :confused:

:lol: :lol: :lol:

TOLISTOLAROS
07/12/2009, 15:05
:eyepop: Άναψε καμμιά λαμπάδα...
Ποτέ ξανά.Μάζεψε γκαφρά και τουμπάνιασέ το... :cool: :D

reinmeister
07/12/2009, 15:07
ρε συ πανο?? προσπαθω να καταλαβω τι σκατα εγινε κι εσπασε νορμαλ μοτερ μπουσα...το μονο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι ενα...
























μηπως κυνηγουσες κανα Vstrom 650 σε τελικες?:lol: :lol:

byron
07/12/2009, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ρε συ πανο?? προσπαθω να καταλαβω τι σκατα εγινε κι εσπασε νορμαλ μοτερ μπουσα...το μονο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι ενα...

μηπως κυνηγουσες κανα Vstrom 650 σε τελικες?:lol: :lol:

Κρυάδες....

Από Super Duck της ομάδας Δ ξέφυγε. :p

road spirit
07/12/2009, 15:28
αφού δε σε πέταξε κάτω ρε Πάνο με τα λάδια στη πίσω ρόδα, πάλι καλά ...

όλα θα φτιάξουν ρε

Λεωνίδας
07/12/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
αφού δε σε πέταξε κάτω ρε Πάνο με τα λάδια στη πίσω ρόδα, πάλι καλά ...

όλα θα φτιάξουν ρε ε όχι και όλα :lol: :lol:

road spirit
07/12/2009, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ε όχι και όλα :lol: :lol: δεν εννοώ ότι η ΑΕΚ θα πάρει τίτλο ρε μπαγλαμά :smokin:

blackbusa
07/12/2009, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
δεν εννοώ ότι η ΑΕΚ θα πάρει τίτλο ρε μπαγλαμά :smokin:

:a31: να την εμπεδωσεις καλα την κινηση...ξερεις γιατι...

Tpap
07/12/2009, 16:00
Tυχερός, μεσ'την ατυχία σου...
Φτηνά την γλύτωσες Πάνο.


Μη μασάς όλα φτιάχνονται, ρε...

:beer: :beer: :beer: :beer:




(βγάλε φωτό την ζημιά)

road spirit
07/12/2009, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:a31: να την εμπεδωσεις καλα την κινηση...ξερεις γιατι... δε χρειάζεται και ξέρεις γιατί :winka:

Λεωνίδας
07/12/2009, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
δε χρειάζεται και ξέρεις γιατί :winka: gay thread alert :look:

p@nos
07/12/2009, 16:39
θα μπορουσε να εκοβε και πλαισιο ταυτοχρονα...τυχερος ησουν:lol: :lol: :lol:

χουμορ χουμορ...




αφου δε χτυπησες παλι καλα...τωρα και μοτερ αμα ψαξεις στο ebay εχει πολλα...
φτιαχνοντε ολα don't worry

:beer: :beer: :beer:

Red Rider
07/12/2009, 16:57
Aπιστευτη τυχη,πραγματικα.. αυτο να εχεις στο μυαλο σου!
Πριν λιγο καιρο εχασα φιλο που πατησε τα λαδια του..
Παντα να'χεις την υγεια σου και να εισαι γερος,για να μπορεις να φτιαχνεις αυτα που χαλανε.

:beer:

jimmis5
07/12/2009, 18:00
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Τι να πω συμπονια για το πως αισθανοσουν οταν η μπιελα εκανε την δικη της συμφωνια
Κουραγιο για τον Μπαμπα σου !!
Υπομονη για τα φραγκα...
Και πολλααα :a012: :a012: γιατι φιλε μου εισαι οδηγαρα να κρατησεις το θηριο με τοσο λαδι στον τροχο στα 200 και μαλλον ο μπαμπας σου καπου εκει πανω σε προσεχε..μπυρα βαζω εγω:beer: :wave2:

GIXXERAKIAS
07/12/2009, 18:13
Ρε Πανο πραγματικα δεν σε παει ρε φιλε τελευταια...ολα θα αλλαξουν ομως μην το βαζεις κατω ρε!:winka:

(κανα γκομενακι βαλτο κατω και αλλαξε του τα φωτα εσυ ποτε μην πεσεις κατω!:lol: (και εννοω παντου και παντα! :beer: )

CIRUS
07/12/2009, 18:30
φίλε τα ξέρεις και τα δικά μου, δεν μας πάει η φετινή χρονιά και μένα η χειρότερη της ζωής μου είναι με αυτά που συμβαίνουν, τα είπαμε και στο τηλέφωνο, κουράγιο έρχεται η επόμενη χρονιά που θα μας πάει καλύτερα, μη μασάς εσύ να είσαι καλά και όλα θα τα φτιάξεις.

δε το βάζουμε κάτω ποτέ, όλα καλά θα πάνε στη συνέχεια trust me, ξέρω είναι όλα δύσκολα και σου τυχαίνει και αυτό με το μηχανάκι από πάνω και βρίζεις θεούς και δαίμονες αλλά ρε φίλε θα γυρίσει ο τροχός, την υγειά σου να έχεις και όλα θα γίνουν.

:wave2:

liakaros
07/12/2009, 19:58
Μετα την καταιγιδα ερχεται παντα η ηρεμια...

Σκεψου οτι η τυχη ισως αρχισε να σου χαμογελαει απο την στιγμη που εμεινες ορθιος...:winka:

:beer: :beer: :beer:

gcrook
07/12/2009, 20:09
Τι να σου πω ρε Πανο...
Δε ξερω αν εισαι γκαντεμης, κωλοφαρδος η και τα δυο μαζι και σε ποια αναλογια, αλλα αν με ολα αυτα που σου συμβαινουν τελευταια επιασες πατο ε τοτε...(το ξερεις το κλισε) :beer:

zephyr1
07/12/2009, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
φιλαρακι και γαμω τις γραμμες παιρνεις λεμε...

Πανο σε ειδα εχτες (κυριακη) πρεπει να ηταν κατα της 17:30 με 18:00, 2 ατομα εισασταν δεξια αραγμενη με απρομαυρες φορμες.

Στην Λαυριου δεν εισασταν?

Πακετο ρε φιλε,κουραγιο σε ολα.

DimChios
08/12/2009, 16:16
...στα ειπα και στο τηλ!

ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕΣ ΑΝ ΕΠΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΣΑ!!!

Ξερω πολυ καλα τι σου λεω και το γνωριζεις!

Ολα καλα, κουραγιο και υπομονη θελει και πιστεψε με πονανε ΠΟΛΥ λιγοτερο αυτα!!!

Φευγει και αυτη η γαμωχρονια φιλε!

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

KaTaNaS
08/12/2009, 17:22
Περαστικά στην τσέπη ualione!

Ούτε στον Πάπα απο'κεί κι έπειτα!

Για περαιτέρω μεταφορα μοτο σφύρα (εχω τρεϊλερ) :wave2:

MikeG
08/12/2009, 18:23
Πάνο, από εδώ και πέρα εύχομαι μόνο φωτεινές μέρες!

Θα το φτιάξεις & θα πας εκεί που πρέπει....


Click ME (http://en.wikipedia.org/wiki/Nordkapp)



:wave2:


182681

vaska
10/12/2009, 14:24
Που ήσουνα την προηγούμενη Κυριακή? Πήγες να ψηφήσεις και δεν ψήφησες τη Ντόρα...ε λοιπόν ιδου κυριοι τα ολέθρια απότελέσματα της μη εκλογής της, το είπε καθαρά ο πατέρας της "τωρα θα δείτε τι θα πάθουν όσοι δεν ψήφησαν την κορούλα μου" και να μα την αλήθεια ένα ένα εμφανίζονται τα περιστατικά. Και που είστε ακόμα...
Τες Πα . Πονάει να το ακους να αλέθει τα σωθικά του είναι αλήθεια αυτό, αλλά ποναει περισσότερο η επαφή με την ασφαλτο. Είσαι όρθιος και αυτό έχει σημασία τα υπόλοιπα γίνονται.

Εύχομαι γρήγορα να το ξανακούσεις το θηρίο να βρυχάται.

harris_x
10/12/2009, 15:18
Ωχ, δε το είχα δει :eyepop:

Τι να πω ρε πστμ :sad: τι να πω... πολύ κωλοχρονιά το 2009...

Εύχομαι αυτή να ήταν η τελευταία στραβή ρε φίλε!

latris mixanis
16/12/2009, 10:30
Πάνο ότι κ να πω ....
Δε λες πάλι καλά που δεν έπεσε κάνα μενιρ πάνω σου ή ο ουρανός (ουγκ)???
Ρε συ εγώ σε σε παιρνάω σε ταχύτητα οπότε.... :(
Καλά ρε μα τόση τσιφουτιά ρε?? Ούτε μια μπύρα να κεράσεις τα φιλαράκια σου??? Μια για ολους ρε τσιφούτη?? πτου σου πτου σου...

Έχω λύση στο πρόβλημα σου.... πάντρεψε κόσμο στο μοτό και πούλα προϊόντα ξέρεις εσύ ;) το 3πλάσιο. Τόσο μέλη έχει εδώ μέσα να τος ο κινητήρας :lol: :lol:


κ του χρόνου φουντούνια :beer: :beer: (2 για να πιει ο κοσμος)