PDA

View Full Version : Βλεπόμαστε αλλά δεν γνωριζόμαστε



wizzy
23/05/2005, 09:34
Πιστεύετε οτι μπορεί να έχουμε συναντηθεί στο δρόμο ?

Για παράδειγμα¨: την Παρασκευή το βράδυ στο Περιστέρι, Δωδεκανήσου και Αναπάυσεως ( στο φανάρι ) είδα ενα παλικάρι μαζί με την κοπέλα του (αν είδα καλα) πάνω σε ενα μαύρο ΖΖΖΖΖΖzzzzzzz ή βλέπω δυο στο Πόρτο Ραφτη συχνά ( ενα κόκκινο και ένα μαύρο ) ή ένα μαύρο 1000 και ένα 750 στην Λυκόβρυση και στην Μεταμόρφωση που δουλεύω..

Υπάρχει μια πιθανότητα να είναι απο εδώ :D

Κάτι πρέπει να κάνουμε για αυτό το θέμα :confused:

GTZ750
23/05/2005, 09:39
κοιτα αυτο εχει ξαναυπωθει και γιαυτο δοθηκε καποια λυση!!:beer: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=7576

wizzy
23/05/2005, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
κοιτα αυτο εχει ξαναυπωθει και γιαυτο δοθηκε καποια λυση!!:beer: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=7576


Έχετε τέτοια stickers ? :uplate:

GTZ750
23/05/2005, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
Έχετε τέτοια stickers ? :uplate:
εγω προσωπικα εχω βαλει!!αλλα μου εχει φιαξει και αλλο τωρα ο poewrphot:wave2: :wave2:
αλλα μπορεις να φιαξεις και μονος σου!
παρε χαρτι αυτοκολλητο και πηγαινε στο photoshop και δημιουργησε!!!:beer: :beer: :beer:

idi
23/05/2005, 10:08
θα φτιαξουμε μπλουζακια λεμε που θα μαμανε :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

(και αν ερθεις ΔΕΛΕΑΡ ολο και καποιον θα γνωρησεις):smokin:

wizzy
23/05/2005, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
θα φτιαξουμε μπλουζακια λεμε που θα μαμανε :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

(και αν ερθεις ΔΕΛΕΑΡ ολο και καποιον θα γνωρησεις):smokin:

ΔΕΛΕΑΡ ????? :confused:

idi
23/05/2005, 10:12
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9258

καθε Δευτερα

GTZ750
23/05/2005, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
ΔΕΛΕΑΡ ????? :confused:
μου φαινετε δεν παρακουλουθεις τις εξεληξεις καθολου!!!!http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9258
ξερεις εγω εδω και ποσο καιρο θελω να παω?αστα να πανε!!!αλλα περιμεντε σε κανα μηνα θα μπορεσω να ερθω(μαμω την σχολη μου μαμω:mad: ):wave2: :wave2: :wave2:

GTZ750
23/05/2005, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΔΕΛΕΑΡ....
με προλαβες:cry: :cry: :cry: :cry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: :wave2: :wave2:

wizzy
23/05/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
μου φαινετε δεν παρακουλουθεις τις εξεληξεις καθολου!!!!http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9258
ξερεις εγω εδω και ποσο καιρο θελω να παω?αστα να πανε!!!αλλα περιμεντε σε κανα μηνα θα μπορεσω να ερθω(μαμω την σχολη μου μαμω:mad: ):wave2: :wave2: :wave2:


Μπαίνω μόνο εδω :(

Αλλά να πάω έτσι μόνος μου δύσκολο :(
Αν κανονιστεί καποια φορά κατι σε συνάντηση τότε μεσα :D

GTZ750
23/05/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
Μπαίνω μόνο εδω :(

Αλλά να πάω έτσι μόνος μου δύσκολο :(
Αν κανονιστεί καποια φορά κατι σε συνάντηση τότε μεσα :D
καλα δεν κοιτας αλλες συζητησεις στο forum?:nono: :nono: :nono: :nono: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9275
καθε δευτερα βραδι γινεται χαμος εκει!!!:beer: :beer: :beer:
και μου να δεις τι θα γινει οταν παω και εγω:lol: :lol:

adam_tsouk
23/05/2005, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
Πιστεύετε οτι μπορεί να έχουμε συναντηθεί στο δρόμο ?

Για παράδειγμα¨: την Παρασκευή το βράδυ στο Περιστέρι, Δωδεκανήσου και Αναπάυσεως ( στο φανάρι ) είδα ενα παλικάρι μαζί με την κοπέλα του (αν είδα καλα) πάνω σε ενα μαύρο ΖΖΖΖΖΖzzzzzzz ή βλέπω δυο στο Πόρτο Ραφτη συχνά ( ενα κόκκινο και ένα μαύρο ) ή ένα μαύρο 1000 και ένα 750 στην Λυκόβρυση και στην Μεταμόρφωση που δουλεύω..

Υπάρχει μια πιθανότητα να είναι απο εδώ :D

Κάτι πρέπει να κάνουμε για αυτό το θέμα :confused:


Κοιτα, στο Πόσρτ Ράφτη πέρσι έβλεπα ζυχνά 1 μαύρο κ ένα κόκκινο παρέα.
Φέτος δεν τα έχω δει (ακόμα0 Αλλά ένα μαύρο που βρίσκεται συχνά εκεί είναι το δικό μου! :smokin: :smokin:

br492
23/05/2005, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Κοιτα, στο Πόσρτ Ράφτη πέρσι έβλεπα ζυχνά 1 μαύρο κ ένα κόκκινο παρέα.
Φέτος δεν τα έχω δει (ακόμα0 Αλλά ένα μαύρο που βρίσκεται συχνά εκεί είναι το δικό μου! :smokin: :smokin:
Εγώ την ζουζού μου την αγόρασα από τα μέρη σας (Πορτο Ράφτη από τον Μηχάλη ray) αλλά έμεινα ένα βράδυ (ένα Σάββατο πριν 15 μέρες)και την επομένη έφυγα

wizzy
24/05/2005, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Κοιτα, στο Πόσρτ Ράφτη πέρσι έβλεπα ζυχνά 1 μαύρο κ ένα κόκκινο παρέα.
Φέτος δεν τα έχω δει (ακόμα0 Αλλά ένα μαύρο που βρίσκεται συχνά εκεί είναι το δικό μου! :smokin: :smokin:

Και ένα μάυρο που βρίσκεται συχνά στο λιμάνι κάθε σου κου είμαι εγώ :D

idi
24/05/2005, 10:41
Λοιπον παιδες μετα απο σωστη και δικαια παρατήρηση των διαχειριστών του φορουμ, παρακαλω να μην αναφερετε οτιδηποτε εχει σχεση με κλειστο club ή παρεμφερή δραστηριότητα

Φυσικα η κτηγορια των Ζ υπαρχει και θα παραμένει ως εχει αλλα απο δω και μπρος μπορουμε να δηλωνουμε σαν «τρελοι με τα Ζ» ή “Zedmania» ή οπως αλλιως μας γουστάρει αλλα οχι «λεσχη Ζ του motto» ή «Ζ club» γιατι δε ειναι εναρμονισμένο με τους κανονες και τους αγραφους κωδικες συμπεριφοράς αυτου του φορουμ που φυσικα αποδεχόμαστε

wizzy
24/05/2005, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Λοιπον παιδες μετα απο σωστη και δικαια παρατήρηση των διαχειριστών του φορουμ, παρακαλω να μην αναφερετε οτιδηποτε εχει σχεση με κλειστο club ή παρεμφερή δραστηριότητα

Φυσικα η κτηγορια των Ζ υπαρχει και θα παραμένει ως εχει αλλα απο δω και μπρος μπορουμε να δηλωνουμε σαν «τρελοι με τα Ζ» ή “Zedmania» ή οπως αλλιως μας γουστάρει αλλα οχι «λεσχη Ζ του motto» ή «Ζ club» γιατι δε ειναι εναρμονισμένο με τους κανονες και τους αγραφους κωδικες συμπεριφοράς αυτου του φορουμ που φυσικα αποδεχόμαστε

Λογικό θα έλεγα

adam_tsouk
24/05/2005, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
Και ένα μάυρο που βρίσκεται συχνά στο λιμάνι κάθε σου κου είμαι εγώ :D


Ρε, τα γνωστά...

ΠΜ τηλέφωνα και καφεδάκι.
Αν και τελευταίως το ψιλοφτύνω (μέχρι να αρχίσουν τα μπάνια) γιατί δεν μας αρέσει η διαδρομή.....:smokin: :smokin:


(΄σύντομη, ευθεία.....) :D

wizzy
25/05/2005, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ρε, τα γνωστά...

ΠΜ τηλέφωνα και καφεδάκι.
Αν και τελευταίως το ψιλοφτύνω (μέχρι να αρχίσουν τα μπάνια) γιατί δεν μας αρέσει η διαδρομή.....:smokin: :smokin:


(΄σύντομη, ευθεία.....) :D

Έγινε :D

wizzy
06/06/2005, 11:40
Για ακόμα μία φορά ένα Ζ750s και ένα Ζ1000 στο Πόρτο την Κυριακή :(

adam_tsouk
06/06/2005, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
Για ακόμα μία φορά ένα Ζ750s και ένα Ζ1000 στο Πόρτο την Κυριακή :(


Εγώ πάντως δεν έχω τπτ από τα δύο!!!! :lol: :lol:


Α! Επίσης κάπου εκεί χαμηλά δεσπόζει και ένα σηματάκι ΜΟΤΟ προς αναγνώρηση! :winka: (στη πινακίδα μου) :D