PDA

View Full Version : Ζώα !!!!!!



XJR_Billy
08/12/2009, 15:30
Φέτος έκλεισα 18 χρόνια στη σέλα.
Ενηλικιώθηκα που λένε...
+10 στις σέλες φίλων μου...
Το μόνο σοβαρό μου ατύχημα ήταν φέτος, ένας σπασμένος αστράγαλος.
Άλλος ένας ελεεινός δολοφόνος που "δεν με είδε"...

Χρησιμοποιώ τη μηχανή μου καθημερινά.
Σχεδόν κάθε ΣΚ ανεβάζω τη γυναίκα μου και πάμε βόλτα.
Είμαι αρχι-κουλάδι, δεν το κυνηγάω το πράγμα, ιδιαίτερα και με τη γυναίκα μου επάνω.

Έχω δει, έχω προλάβει και έχω γλυτώσει άπειρες φάσεις.
Αλλά σε κάτι τέτοιο...

http://www.youtube.com/watch?v=I4PvRrmiYA8

Τι να κάνεις? Πως μπορείς να προβλέψεις τα απρόβλεπτα?

Παρολίγο να το πάθω πριν μία ώρα που πετάχτηκα για δουλειά στην Ελευσίνα.
Κινούμενος στην κεντρική οδό της Ελευσίνας, με αμάξια παρκαρισμένα αριστερά, δεξιά.
Σταματημένος, πρώτος στο φανάρι.

"Κυρία" περνάει στο αντίθετο ρεύμα ΕΝ ΨΥΧΡΩ, και κατευθύνεται επάνω μου. Τρώει το προβόλι μου στη μάπα και...

ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ !!!

Δεξιά μου φορτηγό παρκαρισμένο, τραβάω γκαζιά να γλυτώσω, δεν με έπαιρνε.
Πήγα όσο πιο δεξιά μπορούσα, έτοιμος να εγκαταλείψω. Ξεφεύγει ο συμπλέκτης, σβήνει η μηχανή.
Αιφνιδιάστηκα, βρέθηκα μισό μέτρο μακριά της να ισορροπώ την ΧΤ με το ένα πόδι λυγισμένο και η "κυρία" να έχει σηκώσει ψηλά το κεφάλι για να δει αν χωράει να περάσει ξυστά δίπλα μου και να προχωράει σιγά-σιγά. 20 πόντους δίπλα μου!!!

Εκεί, να προσπαθεί...:eek: Λίγο ακόμα, λίγο ακόμα...

Ο ντελιβεράς πίσω μου να'χει μείνει κάγκελο...

Το τι ακολούθησε δεν περιγράφεται.:evil: :mad:
Το πέλμα της Alpine Stars χαράκτηκε στην πόρτα της, έπεσαν πάνω της όλοι όσοι είδαν τη φάση να τη φάνε την κακούργα. Ελεεινή μέχρι την τελευταία στιγμή.

Ευτυχώς η φάση έμεινε εκεί, γιατί δεν αντέχω άλλο με τόση ασχετίλα που κυκλοφορεί στο δρόμο. Κάποιος θα την πληρώσει κάποτε, και θα πληρώσει όλα τα σπασμένα που έχουν μαζευτεί τόσα χρόνια.

Δεν έχω γονείς, αδέρφια, παιδιά... Η γυναίκα μου είναι όλη μου η οικογένεια.
Πολλές φορές σκέφτομαι τι θα κάνω αν στραμπουλίξει έστω και το δακτυλάκι της από καμιά λακαμεία κανενός λακαμά...

Τα έγραψα να φύγουν απ' το κεφάλι μου γιατί θα σπάσει...
Μαμώ την ψυχολογία μου μέσα... στα διάλα... μεσημεριάτικα...

notakos600
08/12/2009, 15:35
Κουράγιο και πολλή προσοχή φιλαράκι. Ελευσίνα πάω κάθε μέρα σχεδόν με το αυτοκίνητο, με τη μηχανή την έχω κόψει.

SVX
08/12/2009, 15:37
τελικα ρε billy μας εχουν κανει κινουμενους στοχους! :mad:

να φυλαγεσαι απο τους χαζους :alien:

notakos600
08/12/2009, 15:40
Ίσως γι' αυτό προτιμώ ορεινούς και έρημους δρόμους τα τελευταία 3 χρόνια.
Οι δρόμοι δυστυχώς έχουν γίνει πολύ επικίνδυνοι και ο πιτσιρικάς με περιμένει στο σπίτι ....

TOLISTOLAROS
08/12/2009, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Πως μπορείς να προβλέψεις τα απρόβλεπτα?
Δεν μπορείς,απλά.Πολλά να διαισθανθείς και να προλάβεις,ναι.Όχι όμως όλα.
Κάνε ό,τι καταλαβαίνεις.Εγώ τη μηχανή την έχω πια για χόμπι.Ελάχιστες επιλεκτικές βόλτες.Το σοκ ακόμα δε το'χω ξεπεράσει εντελώς

jimtarasxt660x
08/12/2009, 16:19
Γαμησ@τα ρε Billy...δεν ξέρεις από που θα σου έρθει!

Όσο και να φυλάγεσαι, εκεί, θα γίνει η στραβή!

Πάλι καλά που δεν είχες τίποτα σοβαρότερο να τραβιέσαι πάλι.

VALES
08/12/2009, 16:44
Mακάρι όλα τα δύσκολα, να τελειώνουν τόσο ανώδυνα Billy.

Gandalf dr685sm
08/12/2009, 16:53
Ρε Βασίλαρε... ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΗΣ;;;

Τουλάχιστον να μην σκοτώσει και άλλον.. Ρε φίλε όπως το περιέγραψες σε θαυμάζω για την υπομονή και αυτοσυγκράτηση σου..


Gandalf

blueangel
08/12/2009, 17:05
Οχι ρε Μπίλη όχι ρε αγορίνα μου πάλι ρε φίλε!!!Τι να πώ πάλι καλα που δεν είχες τα χειρότερα:sick: Ποτέ ξανά ρε φιλαράκι,τι να πώ έχει γ@μηθεί πια η κατασταση με όλους τους τρελούς που κυκλοφορούν ανάμεσά μας!!!:evil: :evil: :hypnotize

nobody
08/12/2009, 17:11
κουραγιο κι απο μενα,δεν ξερω τι να πω,μπραβο για την ψυχραιμια σου παντως

υ.γ. σημερα τυχαια,ελεγα να γραψω πως εδω στην επαρχια τα πραγματα εχουν αγριεψει τον τελευταιο καιρο.δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου,αλλα ολο και περισσοτερους που στριβουν χωρις φλας βλεπω,ολα και πιο πολλους με αντικανονικα προσπερασματα,ολο και πιο πολλες υπερβολικες ταχυτητες σε δρομους που δεν επιτρεπεται λογω μη ορατοτητς,ολο και περισσοτερα αποτομα φρεναρισματα στην μεση του πουθενα και διχως εμφανη λογο σε κατι τεραστιες ευθειες...ο καταλογος οπως φανταζεστε θα μπορουσε να συνεχιστει για πολυ ακομα.ερχομενος απτην δουλεια το μεσημερι ο αλλος με το τζιπ ΑΜΕΣΩΣ μετα απο στροφη ειχε αραξει σχεδον στη μεση του δρομου με τα αλαρμ.μονο οταν του κορναρα δυο φορες και του εκανα νοημα,ειπε να το παει λιγο πιο δεξια μην σκοτωθει κανας ανθρωπος(αρα οχι,δεν ειχε παθει βλαβη να τον δικαιολογουσα καπως).μετα ομως απο αυτο που μολις διαβασα με το παιδι εδω,δεν θελω να αρχισω νασκεφτομαι τι γινεται στην πρωτευουσα...

MikeG
08/12/2009, 17:47
:wave2:

jimmis5
08/12/2009, 17:48
:eyepop: :eyepop: :eyepop: OOOO οχι ρε φιλε και σχεδον ακομα δεν εχεις παρει παλι την μηχανη στα χερια σου.Υπομονη νομιζω ειναι η μονη λεξη μαζι με την τυχη που εχει ο καθενας μας. Τι να πω για γυναικες οδηγους εχω κακια πειρα και θα με πουν προκατηλημενο.
Απορω γιατι πρεπει να οδηγουμε ολοι??Μπορουμε να κανουμε ολοι οι ανθρωποι ολες τις δουλειες σωστα?Γιατι πρεπει να οδηγουν ολοι και ολες:confused: :confused:

Και παλι υπομονη και προσοχη οσο αυτη ειναι δυνατη ξεπερασε το σοκ Billy για να εισαι και παλι ετοιμος για ολα και να κανεις τα χρονια οδηγησεις πολλα περισσοτερα:sick:

devil's animal
08/12/2009, 17:56
υπομονη και κουραγιο ρε Βασιλακη!!
δεν περνιεται αλλιως ο πολεμος που ζουμε εκει εξω καθημερινα...:sick:

ευτυχως απεφευχθησαν τα χειροτερα...
:beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
08/12/2009, 18:05
Αδέρφια να'στε καλά. Ευχαριστώ.
Ευτυχώς δεν έγινε κάτι... απλά παραλίγο.

Η καγκούρω βαριόταν στο φανάρι και χώθηκε στο αντίθετο με σκοπό να περάσει μπροστά από τον μπροστινό της. Εκεί, από την αγωνία της,:yuck: πάτησε γκάζι αντί για φρένο...
Αυτό που με τρέλλανε περισσότερο είναι ότι με έβλεπε, μπροστά της, στο μισό μέτρο, να προσπαθώ στο ένα πόδι να μη σωριαστώ με την κωλόχοντρη την ΧΤ μου:lol: , προσπαθούσε ΑΚΟΜΑ να περάσει μπροστά...:a04: Μα εντελώς στον κόσμο της...

Βγήκαν άνθρωποι απ' τα μαγαζιά, ξεπέζεψε και ο ντιλιβεράς και με κράταγε...
Πω πωωω... κοίτα να δεις το παλληκάρι.. άγιο είχες και τέτοια...

ΑΓΙΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΔΙΚΑΒΑΛΟΣ !!!

Η κυρία θα έχει το αποτύπωμα της μπότας ενθύμιο... στην πόρτα της... αν και θα'πρεπε στη μάπα της!

Και καπάκι γυρίζω στη δουλειά, λέω τι έγινε σε ένα συνάδελφο, και μου στέλνει mail το βιντεάκι με τον τροχονόμο... Εκεί πήγα για τσιγάρο, σκέφτηκα κανά 10λεπτο, τι γίνεται ρε μαμώτο?

Όσο αργά και προσεκτικά να οδηγάς, ΜΑ ΟΣΟ, αν είναι να κάτσει...

Όταν πόσταρα το μεσημέρι και σκεφτόμουν τη φάση, μετάνοιωσα 660 φορές που δεν της έσπασα τα μούτρα... ευτυχώς...

Η επιστροφή απ' τη δουλειά με κάλμαρε, όλα καλά.
Μεγάλη πρέζα η ποΙτάνα η μηχανή...:)

Να'στε όλοι καλά παίδες !!!:beer: :beer: :beer:

DAN_DAN
08/12/2009, 18:56
Ζώα όπως είπες..:sick:

Το βασικό είναι ότι γλύτωσες..:wave2:

chris_honda
08/12/2009, 19:07
Μπα τα ζώα δεν κάνουν τέτοιες μλκιες ....

Κουράγιο ρε αγορίνα, ας είναι μέχρι εδώ..

Κάθε μέρα τα βλέπουμε, τα ζούμε, τα λέμε εδω μέσα,
αι στα διάλα πια το έχουν παραγμσει!!!

sergiosm
08/12/2009, 20:11
:hypnotize :wacko: :sick: :hypnotize :wacko: :eyepop:


ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

και αυτή ακόμα οδηγεί

και να δεις που θα νομίζει ότι είναι και καλή οδηγός


τί να πω;;;;;;;;;;;

και μη χειρότερα ...

MAG/FMX
08/12/2009, 20:21
Απτη στιγμη που πληρωνεις κ περνεις μεχρι κ εππαγγελματικο διπλωμα τι περιμενεις .....
Τα λεφτα για καλους δρομους τα τρωνε, τι περιμενεις.........
Αλλοι δουλευουν 2 δουλειες κ κοιμουντε στο τιμονι.........
Παρκαρισμενα αυτοκινητα σε καθε γωνια.......
Προ 6μηνου εστριψα με κοκκινο κμετα απο 5 δευτερα επεσε ενα αμαξι που το τρακαρε περιπολικο απο καταδιωξη............
Προ ενα χρονο ενα ταξι μιλαγε στο κινητο κ εστειλε σε ενα καδο ενα γνωστομου που περιμενε στο φαναρι..............

thagro
08/12/2009, 21:46
Ρε παιδιά δεν το πιστεύω αυτό που διάβασα...
Το κακό είναι πως εκεινη τη στιγμή δεν συνηδειτοποιείς το μεγαλείο αυτού που γίνεται γιατί το μυαλό δεν μπορεί να δουλέψει χωρίς λογική...
Πραγματικά κάτι τέτοια με εξαγριώνουν...αλλά?
Σε τέτοια περιστατικά η πολιτεία πρέπει να παίζει το ρόλο της πράγμα που δεν γίνεται,μιλάω για αστυνομία , τροχαία κτλ....
Όπως και να έχει φίλε μου πάλι καλά που δεν έχεις κάτι σοβαρό εσύ ούτε η καλή σου (ΧΤ).
Και λίγα της έκανες.
Το στάνταρ είναι πως σε μια χώρα που το δίπλωμα στο φέρνουν σπίτι με λιγότερα λεφτά από αυτά που θα χρειαζόσουν σε σχολή οδηγών ισχύει το ο σώζον εαυτόν σωθήτω.
Πάντα όρθιος!
(Πράγματι μεγάλη πρέζα...)

makis206
08/12/2009, 21:59
Μη χειρότερα Μπιλάρα..:uplate:

Εχετλαίος
09/12/2009, 12:46
Είσαι αρτιμελής και γερός. Αυτό έχει εδά σημασία. Και θα συνεχίσει να σε χαίρεται η γυναίκα σου.

:wave2:

XJR_Billy
09/12/2009, 13:04
Παίδες ευχαριστώ. Όλους.
Χτες τα'δα κολυώμενα με τη φάση και ήμουν σκατά το μεσημέρι, αλλά όταν γύρισα σπίτι μου πέρασε. Τόσα έχουμε γλυτώσει, θα'χουμε κι ένα παραπάνω να λέμε...

Το θέμα είναι ότι την είδα μπροστά μου να γκαζώνει, να'ρχεται πάνω μου καρφί και ψιλοκόλλησα, τα'χασα, με έπιασε αδιάβαστο... αν δεν σταμάταγε μισό μέτρο μπροστά μου θα με είχε χτυπήσει πριν προλάβω να κάνω κάτι. Δεν πίστευα στα μάτια μου... Αν είναι δυνατόν!!

Επειδή το προσοχή, τα μάτια μας 14, αμυντική οδήγηση στην πόλη, και μακριά από λακαμάδες φαίνεται ότι δεν έχει τα απαιτούμενα αποτελέσματα, εύχομαι σε όλους μας το πιο ρεαλιστικό...

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ και πάντα όρθιοι παιδιά !!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

GAS NICK
09/12/2009, 19:55
:( ελα ρε Μπιλ δε το πιστευω
ευτυχως που δεν εγινε χειροτερο
καθε μερα ειμαι πανω κατω σε αυτο το
δρομο και βλεπουν τα ματακια μου.......:eyepop:

LARISEOS
09/12/2009, 20:25
:eek: ευτηχως δεν έγινε κατι πιο σοβαρό....!!!


καθε μερα σκεφτομαι πως δεν θα νευριαζω με τους μλκς που υπαρχουν ........!!!!!!

και το μονο που σκεφτομαι ειναι να βαλω μια 6αδα αυγά καπου και αντι να λεω που πας και τι κανεις........... να πετω ενα αβγο και να φεύγω!!!

αμαν πια!

johnnyestia
10/12/2009, 00:19
Εμένα ρε φίλε σήμερα που κατέβαινα τον κηφισσό , για χιλιοστή φορά έκανα το ακροβατικό στρίβω-φρένα-φώτα-κόρνα γιατί ένας μαλάκας πήγε να αλλάξει λωρίδα χωρίς να κοιτάξει καθρέφτη.

Σιγά τα αυγά θα μου πεις. Ναι. Απλά το αναφέρω γιατί στο σημερινό δεν ταράχθηκα καν :( . Σαν τα σκυλιά στα αμπέλια θα πάμε.

XJR_Billy
10/12/2009, 07:44
Πάω κάθε μέρα στη δουλειά μου και νοιώθω σαν πιλότος που ξεκινάει για πολεμική αποστολή με τα όργια που κυκλοφορούν στους δρόμους.:alien: :alien: Το κάθε βλαμένο έχει δίπλωμα και μετακινεί ένα τόνο+ μέταλλο όπως να'ναι...

Πρέπει να οδηγούμε πιστεύωντας ότι όλοι θέλουν να μας φάνε, όπως λέει κι ο μοντατόρε Σβούξ...

LiakosVstrom
10/12/2009, 10:48
ρε παίδες όταν ζούμε σε ένα κράτος όπου ο καθένας λαδώνει για να πάρει το δίπλωμα τι περιμένετε; όλες οι σχολές θέλουν μπουρλότο και το 90% των εξεταστών του υπουργείου κόψιμο χεριών.
δεν υπάρχει παιδεία... δεν υπάρχει αστυνομία...

SVX
10/12/2009, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Πάω κάθε μέρα στη δουλειά μου και νοιώθω σαν πιλότος που ξεκινάει για πολεμική αποστολή με τα όργια που κυκλοφορούν στους δρόμους.:alien: :alien: Το κάθε βλαμένο έχει δίπλωμα και μετακινεί ένα τόνο+ μέταλλο όπως να'ναι...

Πρέπει να οδηγούμε πιστεύωντας ότι όλοι θέλουν να μας φάνε, όπως λέει κι ο μοντατόρε Σβούξ...


αυτο ειναι ρε φιλε το γαμωτο !!! πρεπει να προσεχουμε διπλα ...μια για μας και μια για τα μπαζα με διπλωμα.....



ειναι κουραστικο αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ οτι με το που καποιος καβαλαει και "βαπτιζεται" μοτοσυκλετιστης , ειναι υποψηφιος να γινει μια στατιστικη ακομα......ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ !!!!


Την ελευθερια που χαιρομαστε πανω στην μηχανη μας θελουν να μας την φανε αυτοι με τα αισθηματα αγχους και ανασφαλειας στην καθημερινη οδηγηση ...ΣΚΑΤΑ! :mad:

XJR_Billy
10/12/2009, 11:06
Έτσι είναι Τζιμ.

Δυστυχώς...

Αλλά δεν θα τους περάσει... πάντα θα υπάρχουν οι "ενοχλητικοί μηχανάκηδες"...
Το σκηνικό είναι γενικό... και παλιό.

Γιατί νομίζεις δεν παίζονται διαφημίσεις μοτοσυκλετών στην Ελληνική τηλεόραση?
Μα... φυσικά... για να μην πάρει η νεολαία το στραβό το δρόμο...:rolleyes:

Περνάνε την αντίληψη ότι "μηχανάκι" πάει με πιτσιρικάς, ξεκράνωτος, ανεύθυνος χωρίς δίπλωμα, σούζες, καγκουριές,αλήτης, τσαντάκιας, συμμορίτης, ξέρω 'γω τι...:evil: :evil:

Και το κάθε κοπρόσκυλο δεν σε υπολογίζει καθόλου στο δρόμο.
Όταν τον προλαβαίνεις όμως στο φανάρι και του τη λές... κοτούλα... σβήνει με τη μία η μαγκιά...:yuck:

riddle
11/12/2009, 07:25
Παιδες καλημερα.Διαβαστε και το δικο μου κουλο.Σταματημενος σε φαναρι σε επιπεδο δρομο και δεν παταω φρενα.Ξαφνικα νιωθω την μηχανη να τσουλαει, γυριζω πισω και τι βλεπω;Ο οδηγος του κουτιου πισω μου εχει κολησει το κουτι του στην ροδα μου και με σπρωχνει.Του λεω "τι κανεις εκει ρε" και μου απαντα "δεν βλεπεις που εχω αναμενο φλας για να στριψω;" υποψιν οτι το φαναρι ειναι ακομα κοκκινο.Το τι μπινελικι ακολουθησε δεν περιγραφεται,ευτηχως δυο παιδια με μηχανες που ειδαν το σκηνικο με ηρεμισαν.Το γελοιο ειναι οτι διπλα μου ακριβως ηταν ενας τενεκες με δυο ντυμενους στα μπλε (στρουμφ μου φαινετε πως λεγονται) οι οποιοι δεν ασχοληθηκαν καθολου.

XJR_Billy
11/12/2009, 08:09
Καλημέρα φίλε Riddle.
Καλώς ήρθες !!:beer: :beer:

riddle
11/12/2009, 08:34
thanks

chris_honda
11/12/2009, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από riddle
Παιδες καλημερα.Διαβαστε και το δικο μου κουλο.Σταματημενος σε φαναρι σε επιπεδο δρομο και δεν παταω φρενα.Ξαφνικα νιωθω την μηχανη να τσουλαει, γυριζω πισω και τι βλεπω;Ο οδηγος του κουτιου πισω μου εχει κολησει το κουτι του στην ροδα μου και με σπρωχνει.Του λεω "τι κανεις εκει ρε" και μου απαντα "δεν βλεπεις που εχω αναμενο φλας για να στριψω;" υποψιν οτι το φαναρι ειναι ακομα κοκκινο.Το τι μπινελικι ακολουθησε δεν περιγραφεται,ευτηχως δυο παιδια με μηχανες που ειδαν το σκηνικο με ηρεμισαν.Το γελοιο ειναι οτι διπλα μου ακριβως ηταν ενας τενεκες με δυο ντυμενους στα μπλε (στρουμφ μου φαινετε πως λεγονται) οι οποιοι δεν ασχοληθηκαν καθολου.


Το ακούσαμε κι' αυτό, τι άλλο θα σκεφτούν ρε οι καραγκιόζηδες;
Στο τέλος θα μας ρίχνουν και 1 κλωτσιά όταν τους εμποδίζουμε...

LiakosVstrom
11/12/2009, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
Το ακούσαμε κι' αυτό, τι άλλο θα σκεφτούν ρε οι καραγκιόζηδες;
Στο τέλος θα μας ρίχνουν και 1 κλωτσιά όταν τους εμποδίζουμε...

το κλασσικό πλέον είναι η κίνηση που κάνουν για να σε χτυπήσουν με το κουτί άμα τους βρίσεις για τη μαλακία που τους δέρνει. έτσι μου έκανε κι ένας προχθες... και όταν τον έκλεισα και κατέβηκα είχε κλειδωθεί μέσα και έλεγε "τώρα παίρνω το 100" και έκανε πως παίρνει τηλέφωνο.

SALTAPIDAS
11/12/2009, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από riddle
Παιδες καλημερα.Διαβαστε και το δικο μου κουλο.Σταματημενος σε φαναρι σε επιπεδο δρομο και δεν παταω φρενα.Ξαφνικα νιωθω την μηχανη να τσουλαει, γυριζω πισω και τι βλεπω;Ο οδηγος του κουτιου πισω μου εχει κολησει το κουτι του στην ροδα μου και με σπρωχνει.Του λεω "τι κανεις εκει ρε" και μου απαντα "δεν βλεπεις που εχω αναμενο φλας για να στριψω;" υποψιν οτι το φαναρι ειναι ακομα κοκκινο.Το τι μπινελικι ακολουθησε δεν περιγραφεται,ευτηχως δυο παιδια με μηχανες που ειδαν το σκηνικο με ηρεμισαν.Το γελοιο ειναι οτι διπλα μου ακριβως ηταν ενας τενεκες με δυο ντυμενους στα μπλε (στρουμφ μου φαινετε πως λεγονται) οι οποιοι δεν ασχοληθηκαν καθολου.

Σχεδόν ίδια φάση και με μένα.Σταματημένος στο φανάρι και νιώθω το πίσω μέρος της μηχανής να τραβάει αριστερά.Κοιτάω πίσω μου και βλέπω μια θεία μέσα στο κουτί να προσπαθεί να παρκάρει.
Όπως έβαζε τον κώλο του αυτοκινήτου,η μούρη με "έσπρωχνε" μέχρι να ολοκληρώσει τη μανούβρα.
Στην ερώτηση μου "Πας καλά?",η απάντηση ήταν "Ε τι να κάνω,αφού θέλω να παρκάρω".
Έφαγε τη μούντζα της και ο καθένας τράβηξε το δρόμο του.

XJR_Billy
11/12/2009, 14:47
Ας αγγίξει κανείς τον πωπό της καλλονής μου και θα δει...:evil: :evil:

Τι ακούμε ρε παιδιά...:confused: :mad: :(

jimtarasxt660x
11/12/2009, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από riddle
Παιδες καλημερα.Διαβαστε και το δικο μου κουλο.Σταματημενος σε φαναρι σε επιπεδο δρομο και δεν παταω φρενα.Ξαφνικα νιωθω την μηχανη να τσουλαει, γυριζω πισω και τι βλεπω;Ο οδηγος του κουτιου πισω μου εχει κολησει το κουτι του στην ροδα μου και με σπρωχνει.Του λεω "τι κανεις εκει ρε" και μου απαντα "δεν βλεπεις που εχω αναμενο φλας για να στριψω;" υποψιν οτι το φαναρι ειναι ακομα κοκκινο.Το τι μπινελικι ακολουθησε δεν περιγραφεται,ευτηχως δυο παιδια με μηχανες που ειδαν το σκηνικο με ηρεμισαν.Το γελοιο ειναι οτι διπλα μου ακριβως ηταν ενας τενεκες με δυο ντυμενους στα μπλε (στρουμφ μου φαινετε πως λεγονται) οι οποιοι δεν ασχοληθηκαν καθολου.


:eyepop: :eyepop: :eyepop:


Εντάξει εγώ το έχω πάθει με μοτοσικλετιστή....:lol: :lol: :lol:

argy_kap
11/12/2009, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
το κλασσικό πλέον είναι η κίνηση που κάνουν για να σε χτυπήσουν με το κουτί άμα τους βρίσεις για τη μαλακία που τους δέρνει. έτσι μου έκανε κι ένας προχθες... και όταν τον έκλεισα και κατέβηκα είχε κλειδωθεί μέσα και έλεγε "τώρα παίρνω το 100" και έκανε πως παίρνει τηλέφωνο.


μμμμμμμμμμμ.....το διαβάσαμε σε άλλο post, μην spammαρεις :rotflmao: :rotflmao: :beer: