PDA

View Full Version : hotbodies racing για cbr 1000 05



riddle
11/12/2009, 19:30
Εκανα μ@@@@@α και το εβαλα στο γενικες για αυτο το ξαναβαζω εδω.
Εχει ιδεα κανεις τι παιζει με την συγκεκριμενη εξατμιση;


182979

twat
11/12/2009, 21:33
Eχω δει και ακουσει ενα gsxr 1000 κ3-4 με κατι παρομοιο. Δεν ξερω αν ειναι ιδια μάρκα αλλα προσωπικη γνωμη, ο ηχος ηταν χαλια, πολυ χαλια. διαπεραστικος και στριγγος. βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, αλλα ειχε χασει τον γεματο και μπασο ηχο των κυβικων του

sppap6666
12/12/2009, 20:23
καλησπερα, την εβαλα εγω στο δικο cbr600rr και ηταν ψαρωτικη.... απο θορυβο γαμα τα.. πολυ δυνατος.. στις 12000 στροφες με 4η ταχυτητα και διπλα ενα gsxr1000 k6 με yoshimura και ο τυπος επαθε πλακα!!!!! ουτε που ακουγε το δικο του... κ απο δυναμη.. το τελικο μαζι με power commander κ φιλτρο 7 αλογακια... τωρα ειναι θεμα γουστου...

riddle
12/12/2009, 20:36
Βασικα εχω παθει την πλακα μου με αυτην την εξατμιση.εχω ακουσει και στο you tube τον ηχο της και μου αρεσε πολυ.Εχω σκοπο να της βαλω και χειροποιητους λαιμους γιατι απο οτι ξερω ειναι μονο τελικο.Μπορεις να μου πεις την διαδικασια της παραγγελιας και τον τροπο πληρωμης γιατι θα ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω μεσω internet και δεν ξερω που παν τα τεσσερα;

riddle
12/12/2009, 20:37
Tι γυφτος που ειμαι.Ουτε μια καλησπερα δεν σου ειπα.

sppap6666
12/12/2009, 20:44
λοιπον εγω την πηρα απο αμερικη και δεν πληρωσα ουτε τελωνειο.. δες εδω www.solomotopart.com
η πληρωμη τωρα γινεται μεσω paypall. αν δεν εχεις ανοιγεις εναν λογαριασμο στο www.paypall.com και μια φωτο απο το δικο μου..


183040

sppap6666
12/12/2009, 20:53
εριξα μια γρηγορη ματια στο site που σου εγραψα αλλα δεν ειδα να εχει για 1000αρι, μπορεις βεβαια να τουσ στειλεις μαιλ και να ρωτησεις.... αντε και καλες αγορες......:beer: :beer:

riddle
12/12/2009, 20:58
Εγω εχω κοιταξει στο www.exoticsportbike.com και το εχει.Το μηχανακι σκοτωνει.

sppap6666
12/12/2009, 21:17
απο οτι ειδα αυτοι δεν στελνουν εκτος αμερικης.... τσεκαρε το...

riddle
12/12/2009, 21:27
Τωρα που μπηκα και το εψαξα ειδα οτι στελνουν παντου απλα δεν ξερω αν υπαρχει στην Ελλαδα καποια απο τις τραπεζες που συνεργαζονται με αυτους.Απο Δευτερα ξεκινω τα τηλεφωνα.Το solomotopart.com δεν μου το βγαζει.

sppap6666
12/12/2009, 21:36
λαθος δικο μου. www.solomotoparts.com . εγω θα κοιταζα τον τροπο πληρωμης. μην τουσ κανεις καταθεση τα λεφτα σε τραπεζικο λογαριασμο με τιποτα γιατι δεν σου εγγυατε κανεις οτι θα λαβεις κατι...... τωρα για να δωσεις τον αριθμο της πιστωτικης σου καρτας ????? καλυτερα να το ξανασκεφτεις!!! ο πιο ασφαλης τροπος ειναι το paypall για αγορες στο ιντερνετ. ο λογος ειναι οτι εισαι καλυμμενος επειδη το paypall εχει ελενξει το μαγαζι... τωρα οι επιλογες δικες σου... αλλα σκεψου συνετα γιατ προκειτε για λεφτα.....

riddle
12/12/2009, 21:47
Απο οτι εχω ακουσει οι τραπεζες σου βγαζουν μια καρτα στην οποια βαζεις τα λεφτα που θες και τα τραβαν απο εκει.Αυτο κατα ποσο ισχυει ή οχι δεν ξερω.Ετσι ειχα σκοπο να κινηθω.Τωρα με εβαλες σε υποψιες και θα το ψαξω καλυτερα.Σε ευχαριστω πολυ εσενα και τον twat για τον χρονο σας.

sppap6666
13/12/2009, 14:09
πας στην τραπεζα Κυπρου και βγαζεις μια προπληρωμενη καρτ για αγορες. ειναι μια καρτα που δουλευει σαν πιστωτικη αλλα με την διαφορα οτι μπορει να χρεωθει με οτι ποσο εχει μεσα. αυτο ειναι το καλυτερο.

riddle
13/12/2009, 14:55
Καλησπερα.Κατι τετοιο μου ειχαν πει και σκοπευα να κινηθω καπως ετσι.Στο paypal που ειδα εχθες το βραδι μου το εβγαλα μονο σε ασημι χρωμα και οπου και να εψαξα με πεταγε στο ιδιο site.Δεν καταλαβα και πολλα στο πως δουλευει.

sppap6666
13/12/2009, 15:21
στο site που εγραψες διαλεγεις το χρωμα που θες και πατας buy.. στο paypall γραφεσαι (δωρεαν) και μετα βαζεις τα στοιχεια της καρτας σου (προπληρωμενη). βασικα το paypall ειναι διαμεσολαβητης μεταξυ εσενα και του πωλητη... και αυτο για να ειστε και οι δυο καλυμμενοι.

riddle
13/12/2009, 15:28
Λογο οτι δεν σκαμπαζω και πολλα απο τετοια και φοβαμαι ο,τι εχει σχεση με τραπεζες (καρτα) θα βρω καποιον που να ξερει (λογικα ο μηχανικος μου θα ξερει γιατι μου ειχε πει οτι εχει παρει απο εξω αλλα δεν ειμαι και απολυτα συγουρος) και θα το φτιαξουμε παρεα.

melowolem
17/02/2010, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από riddle
Λογο οτι δεν σκαμπαζω και πολλα απο τετοια και φοβαμαι ο,τι εχει σχεση με τραπεζες (καρτα) θα βρω καποιον που να ξερει (λογικα ο μηχανικος μου θα ξερει γιατι μου ειχε πει οτι εχει παρει απο εξω αλλα δεν ειμαι και απολυτα συγουρος) και θα το φτιαξουμε παρεα.

φιλε riddle το θεμα ειναι απλο.οπως προειπατε,πας σε μια τραπεζα κυπρου δινεις 5 ευρω και βγαζεις μια προπληρωμενη καρτα.το καλο με αυτην την καρτα ειναι οτι και μ@λ@κι@ να γινει χανεις μονο τα λεφτα που εχεις βαλει και οχι παραπανω.

οπως ειπε και αλλος συμφουριτης δεν βαζουμε ποτε πιστωτικη γιατι δεν ξερουμε τι παιζει.παιρνουμε απο σαιτακια που ειναι συβεβλιμενη με paypal(ειναι εταιρια του ebay)γιατι το paypal σε αποζιμειωνει σε περιπτωσει που σε εξαπατησει το σαιτ.


οσο για το paypal και την εγγραφη του ειναι πολυ ευκολο.
1ον-σου λεει χωρα και γλωσσα-και γιατι το θελεις(εαν θελεις μονο να αγοραζεις βαζεις περσοναλ,εαν θες και να πουλας βαζεις πρεμιερ και το μπισνες ειναι εαν εχεις επιχειρηση)
2ον-μετα σου λεει πρωσοπικα στοιχεια(κοιτα να βαλεις πραγματικα γιατι τα πραγματα ερχονται σε ταχυδρομειο και δεν θα μπορεσεισ να τα παρεις)
3ον-εφοσον εχεις βγαλει την καρτα, το paypal σου ζηταει κατι κωδικουσ οι οποιοι ειναι(16ψηφιος κωδικος που ειναι μπροστα στην καρτα,μετα σου ζηταει ενα κωδικο που ειναι στο πισω μερος της καρτας στο δειχνει σε εικονα,βαζεις και ποτε ληγει η καρτα το γραφει μπροστα,το μονο που δεν γραφει η καρτα ειναι ενας κωδικος που σου ζηταει και δεν το γραφει πουθενα,τι κανεις??? παιρνεσ τηλεφωνο στο τηλεφωνο που γραφει πισω η καρτα λες τα στοιχεια σου και στον δινουν)


ελπιζω να βοηθησα


κρατα μασ ενημερους....:sun:

riddle
17/02/2010, 13:56
Καλως ή κακως ειχα ενα πεσιμο ( ευτυχως οχι με τη μοτοσυκλετα ) τον Νοεμβριο με αποτελεσμα να παθω ενα καταγμα στον ωμο.Νομιζα οτι ηταν κατι ασυμαντο αλλα με ταλαιπωρει ακομα και δεν εχω καβαλισει καθολου τη μηχανη.Απο οτι μου ειπε ενας γιατρος εχθες το απογευμα ισως να μου παρει και το καλοκαιρι.Απο οτι εχεις καταλαβει δεν εχω ασχοληθει με το θεμα γαιτι τα εξοδα τρεχουν ( ειμαι σε αδεια τοσο καιρο και συνεχιζω , εχω και ενα παιδακι βλεπεις ) και δεν ξερω ποτε τελικα θα το κανω.Κατα πασα πιθανοτητα οταν γινω καλα και οταν στρωσουν λιγο τα οικονομικα.Γι'αυτο δεν υπαρχουν νεα περι του θεματος.Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες και για το ενδιαφερον.

melowolem
17/02/2010, 21:54
κοιτα να εισαι εσυ γερος και ολα τα αλλα ερχονται...


keep tuning..


παντως το τελικο με το αντερτειλ της χοτμποντις ειναι ολα τα λεφτα,και σε εμφανηση και σε ηχο και δυναμη εαν βαλεις και το υπολοιπο χειροποιητο.

ανοιγο γκαζι φαε την σκονη μου:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

riddle
18/02/2010, 11:33
Σκεφτομαι για Παπαγιαννη.Θα δουμε οταν ερθει η ωρα.Παντως η καταραμενη με εχει στοιχειωσει.Απο οτι ειδα στο site του Τζωρτζοπουλου φερνει πραγματα της hot bodies και σκεφτομαι να δω αν τη φερνει και ποσο.Την εχεις δει και την εχεις ακουσει απο κοντα;

melowolem
18/02/2010, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από riddle
Σκεφτομαι για Παπαγιαννη.Θα δουμε οταν ερθει η ωρα.Παντως η καταραμενη με εχει στοιχειωσει.Απο οτι ειδα στο site του Τζωρτζοπουλου φερνει πραγματα της hot bodies και σκεφτομαι να δω αν τη φερνει και ποσο.Την εχεις δει και την εχεις ακουσει απο κοντα;

και την εχω δει και την εχω ακουσει.μονη της δεν λεει και πολλα,αλλα με ολοσωμη γ@μει και σπερνει.παντως αν σκεφταισε για παπαγιαννη σου εχω λυση κουκλα και αποδοση 2 σε 1.πας και σου φτιαχνει απο χταποδι και πισω και αντι για εξατμιση στο κενρο βαζεις μια απο αριστερα και μια απο δεξια(στυλ κ7)αυτες που μοιαζουν τα τελικα σαν τις γιοσιμουρα τζι π 2.συνολο ολοα και τοποθετηση 1200 ευρω.

η χοτμποντις δεν το βγαζει πλεον αλλα ρωτα τον τζορτζοπουλο μηπως εχει κανεν στοκ αλλα θα την πληρωσεις στο διπλασιο περιπου με τα σαιτ του εξωτερικου,ξερεις γιατι ???γιατι ημαστε ελλαδα..παντως εαν θες κατι απο εξω στειλε μου σε πμ γιατι φερνω και εγω για το δικο μου...

melowolem
21/02/2010, 10:40
τσεκαρε και αυτην μηπως σου αρεσει


189478

riddle
21/02/2010, 18:10
Την εχω δει αλλα δεν μου αρεσει και τοσο.Σε ευχαριστω για την προταση σου.