PDA

View Full Version : Gsx-r K8



Tigas
11/12/2009, 22:48
Ανταλλαγή FX me GSX-R K8 (http://www.youtube.com/watch?v=iVwzagczq2M&feature=related)
:bawl:

dond4le
11/12/2009, 23:03
Θα παλαβωσουν ολοιιιιιι.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

chris_honda
11/12/2009, 23:19
Είναι όλα τα λεφτά ο τύπος

:bawl: :bawl: :bawl:

the big boy
12/12/2009, 01:04
θα εχει μπει ισα με 1,2,3,...................φορες στο forum


αλλα ειναι φοβερος ο ατιμος

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
12/12/2009, 04:10
Αυτο με το τηλεφωνο ειναι παλιο...

Παρτε ενα φρεσκο τωρα...:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Μία μέρα στην ζούγκλα ο πίθηκος κάπνιζε ένα "πεντάφυλλο"!!! Τον βλέπει η σάυρα και τον ρωτά "τι κάνεις εκεί ρε πίθηκε ?" "Να" της λέει ο πίθηκος "καπνίζω ένα τσιγάρο". "Άμα θέλεις έλα να δοκιμάσεις". Απονήρευτη η σαύρα ανεβαίνει πάνω στο κλαδί και παίρνει το τσιγαριλίκι που της έδωσε ο πίθηκος. Τραβά δύο-τρεις τζούρες και ΜΠΑΜ πέφτει ξερή κάτω από το κλαδί. "ΩΧ" λέει ο πίθηκος, "τί έπαθες σαύρα μου?" "Να" του λέει η σαύρα "δεν είμαι και πολύ συνηθισμένη και έγινα χάλια. Πάω να πιω λίγο νερό να φτιαχτώ". Και ξεκινά προς το ποτάμι. Με το που φτάνει στο ποτάμι και σκύ?ει να πιει νερό πετιέται ο κροκόδειλος, "καλά τι έπαθες σαύρα μου και είσαι έτσι ?" την ρωτά. "Άσε" του λέει" μου έδωσε ένα τσιγάρο ο πίθηκος και τρελάθηκα"..... "ΠΟΥ ? ΠΟΥ ?" ρωτά το αλάνι ο κροκόδειλος. "Να εκεί πιο πέρα στο δάσος" του λέει η σαύρα. Ξεκινά ο κροκόδειλος και λίγο πιο κάτω βρίσκει τρία τσιγαριλίκια καπνισμένα μέχρι την άκρη. Κοιτά ψηλά στο δέντρο και βλέπει τον πίθηκο ΝΤΙΡΛΑ. Ο πίθηκος μες την ζάλη του κοιτά - ξανακοιτά - ξανακοιτά με γουρλωμένα μάτια τον κροκόδειλο και του λέει: "Καλά μωρή χαμούρα πόσο νερό ήπιες????"

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

sergiosm
12/12/2009, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Αυτο με το τηλεφωνο ειναι παλιο...

Παρτε ενα φρεσκο τωρα...:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:



:bigcry: :bigcry: :bigcry:
:beer: :beer: :beer:
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Elle
12/12/2009, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
"Καλά μωρή χαμούρα πόσο νερό ήπιες????"

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

:rotflmao: :lol: