PDA

View Full Version : επιλογη μηχανης?



wolfman13
24/05/2005, 15:55
αναφορεμε σχετικα σε δυο μηχανες που εχω βαλει στο ματι μιας και σκεφτομαι να προβω στην αγορα της μιας!(ψηνω το πατερα να μπει εγγυητης) ειμαι αναμεσα σε ενα zx6rr 2001 και σε αν cbr600f4 η ζαχουλα ειναι απο ελλαδα απο χερι και ειναι σε αριστη κατασταση ακουσα ομως καπια σχολια για το μοτερ που παθενει ζημιες πχ. καβαλει τη καδενα.δεν ξερω καταποσο ισχυει?και το cbr ερχεται απο γερμανια αυτες της μερες καταποσο ομως ισχυειουν τα κλειστα μοντελα απο το εξωτερικο και αν πιανει και το cbr αυτο που δεν ξεπερνα τα 100 αλογα???

Rezeguet
24/05/2005, 16:10
ελα λυκε. Λοιπον η Χοντ-ρουλα δεν συμφερει να αγοραστει καθως ειναι πιθανο να πληρωσεις πολλα και λογω μεταφορας και λογω των κουστουμαρισμενων στα συνορα (λεγε με τελωνι). Για το καουασοκι θα προτεινα να το παρεις αφου κανεις τους απαραιτητους ελεγχους και τεστ ντραιβ..

αυτα :wave2:

ireneepi
25/05/2005, 01:57
Λυκε μου


με αντιγραφεις ε????


Καλα.....

:rotflmao:

wolfman13
25/05/2005, 20:01
το μηχανακι το φερνει ενας πολυ καλος φιλος οπιος εχει αντιπρωσοπια (τη χοντρουλα λεω καθος εχει και τη ζαχουλα ολα με εγγυηση) οχι κοπελαρα μου δεν σε αντιγραφω εξαλου εσει με εβαλες στο τριπακι τον στρεετ!;)

tifoefs
26/05/2005, 01:05
Kai ti 8a kaveis sto dromo ?

8a se patnsei kava Africa !!



:lol: :lol: :evil:

sotpag
26/05/2005, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
το μηχανακι το φερνει ενας πολυ καλος φιλος οπιος εχει αντιπρωσοπια (τη χοντρουλα λεω καθος εχει και τη ζαχουλα ολα με εγγυηση) οχι κοπελαρα μου δεν σε αντιγραφω εξαλου εσει με εβαλες στο τριπακι τον στρεετ!;)


θα σε φανε οι παρεες που κανεις...... θελεις να γινεις και εσυ γρηγορος.:rotflmao: :rotflmao:

ireneepi
26/05/2005, 02:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
θα σε φανε οι παρεες που κανεις...... θελεις να γινεις και εσυ γρηγορος.:rotflmao: :rotflmao:

Ελα ντε...


πες του τα..!

wolfman13
26/05/2005, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Ελα ντε...


πες του τα..!
πιος να μου πει τη?????? εγω θελω γκαν γκαν ντριν ντριν!!!!πως κανουν τα ρημαδια τα 4κυλινδρα!δεν 3ερω και τον ηχο!!
αρε αθανατε v2 που εισαι!