PDA

View Full Version : Το ... παρκάρισμα



sergiosm
19/12/2009, 10:46
Έλεγα να το βάλω στα ανέκδοτα,

αλλά μου φαίνεται ότι μάλλον είναι για τα Στραβά.

Ειδικά αν ψάχνεις να παρκάρεις και βλέπεις αυτό το .

.
.
.
.

παρκάρισμα


183596

sergiosm
19/12/2009, 10:47
και το ... σχόλιο


183597

georgis4
19/12/2009, 10:54
Τι κριμα.....δεν βλεπω ξεραμενα αυγα πανω στο παρμπριζ.....
Απο μαλακες-ισμενες αλλο τιποτα ειμαστε......

XJR_Billy
19/12/2009, 11:06
:a31: :a31: :a31: :a31:

the who
19/12/2009, 11:17
Αφου το λεει και η ταμπελα:P4 ,δλδ παρκαρεις για τεσσερις :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
19/12/2009, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Αφου το λεει και η ταμπελα:P4 ,δλδ παρκαρεις για τεσσερις :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
19/12/2009, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Αφου το λεει και η ταμπελα:P4 ,δλδ παρκαρεις για τεσσερις :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Σέργιε στο μεταφέρω, η πρώτη φωτό γεννά ανάμεικτα συναισθήματα, η δεύτερη σε ρίχνει κάτω από τα γέλια και ο Χρήστος παρακάτω σου χτυπάει το κεφάλι στα πλακάκια απ'τα κλάμματα!

Στραβά-Ανέκδοτα 1-2!:rotflmao:

devil's animal
19/12/2009, 11:35
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πολυ θα ηθελα να υπηρχε μια παρεα ή να συννενοουνταν 2-3 αγνωστοι και να τον εκλειναν παρκαροντας νομιμα.:winka:

sergiosm
19/12/2009, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πολυ θα ηθελα να υπηρχε μια παρεα ή να συννενοουνταν 2-3 αγνωστοι και να τον εκλειναν παρκαροντας νομιμα.:winka:


Ειλικρινά τώρα.

Εσύ θα ... ΡΙΣΚΑΡΕΣ να ήσουν ένας από αυτούς τους 2-3;;;

:lol:

sergiosm
19/12/2009, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Σέργιε στο μεταφέρω, η πρώτη φωτό γεννά ανάμεικτα συναισθήματα, η δεύτερη σε ρίχνει κάτω από τα γέλια και ο Χρήστος παρακάτω σου χτυπάει το κεφάλι στα πλακάκια απ'τα κλάμματα!

Στραβά-Ανέκδοτα 1-2!:rotflmao:


Τελικά δεν την ... γλύτωσε
:wave2:

:lol:

vangelis 64
19/12/2009, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Αφου το λεει και η ταμπελα:P4 ,δλδ παρκαρεις για τεσσερις :rotflmao: :rotflmao: Α το μλκ..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

chris_honda
19/12/2009, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Αφου το λεει και η ταμπελα:P4 ,δλδ παρκαρεις για τεσσερις :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

transalpblack
19/12/2009, 15:59
ελεος!!!!!!!

chris_honda
19/12/2009, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από transalpblack
ελεος!!!!!!!


Δεν υπάρχει, ότι θέλει ο καθένας κάνει, αυτή είναι η αλήθεια. Βολεύτηκα εγώ;
στα αρχδια μου για τους άλλους.

glanza2
20/12/2009, 12:30
θα το ανοιξω το θεμα λιγο.Αυτη/αυτος πιστευετε οτι φταιει? ή το συστημα που μας εμαθε να

κανουμε οτι γουσταρουμε χωρις να πληρωνουμε μία και στο τελος να βγαινουμε απο πανω

και οι ρομαντικοι να περιμενουνε την ανθρωπια των αλλων.

Στην Ελλε(λεος)αδα το μονο που ξερουμε ειναι να πειζουμε τυρι και να πηδ@με τις τουριστριες το καλοκαιρι

makis206
20/12/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
θα το ανοιξω το θεμα λιγο.Αυτη/αυτος πιστευετε οτι φταιει? ή το συστημα που μας εμαθε να
κανουμε οτι γουσταρουμε χωρις να πληρωνουμε μία και στο τελος να βγαινουμε απο πανω
και οι ρομαντικοι να περιμενουνε την ανθρωπια των αλλων.
Στην Ελλε(λεος)αδα το μονο που ξερουμε ειναι να πειζουμε τυρι και να πηδ@με τις τουριστριες το καλοκαιρι

Αλήθεια πιστεύεις ότι φταίει το σύστημα* γι'αυτό το παρκάρισμα; Πιστεύεις ότι το να τα φορτώνουμε όλα στο σύστημα* κάνει καλύτερους εμάς; Γιατί εγώ πιστεύω ότι το να κατηγορούμε συνεχώς το σύστημα* χωρίς να κάνουμε προσωπικές μικροπροσπάθειες, μας έφερε σ'αυτό το χάλι..


*= απορώ γιατί λέμε σύστημα κάτι τόσο ανοργάνωτο..:lol:

ΠιΈς: Το ξαναβλέπω "Στραβά κι ανάποδα..":lol:

:beer:

airamhag
20/12/2009, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2

Στην Ελλε(λεος)αδα το μονο που ξερουμε ειναι να πειζουμε τυρι και να πηδ@με τις τουριστριες το καλοκαιρι

υπερβολες.. ( για ολη την προταση :lol: ):wave2:

sergiosm
20/12/2009, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αλήθεια πιστεύεις ότι φταίει το σύστημα* γι'αυτό το παρκάρισμα; Πιστεύεις ότι το να τα φορτώνουμε όλα στο σύστημα* κάνει καλύτερους εμάς; Γιατί εγώ πιστεύω ότι το να κατηγορούμε συνεχώς το σύστημα* χωρίς να κάνουμε προσωπικές μικροπροσπάθειες, μας έφερε σ'αυτό το χάλι..


*= απορώ γιατί λέμε σύστημα κάτι τόσο ανοργάνωτο..:lol:



+ 1.....



Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
ΠιΈς: Το ξαναβλέπω "Στραβά κι ανάποδα..":lol:


:smokin: :smokin: :smokin:

:lol:

tai
20/12/2009, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
υπερβολες.. ( για ολη την προταση :lol: ):wave2:


εχεις ενα δικιο.
υπάρχουν πολλές παραπονεμένες τουρίστριες τον χειμώνα
και το πήξιμο πια, το ξέρουν μόνο κάποιοι παλαιοί.
εχουν χαθεί η αξίες σε αυτον τον τόπο:sick:





:lol:

quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
*= απορώ γιατί λέμε σύστημα κάτι τόσο ανοργάνωτο..


:beer: :beer: :beer:

sober
20/12/2009, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

*= απορώ γιατί λέμε σύστημα κάτι τόσο ανοργάνωτο..:lol:


:beer:

οπως η κινηση ενα πραγμα...

εχει κινηση=δεν κουνιεται κανεις!!:lol: :lol: :lol: :lol:

airamhag
20/12/2009, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
οπως η κινηση ενα πραγμα...

εχει κινηση=δεν κουνιεται κανεις!!:lol: :lol: :lol: :lol:

πως δεν κουνιεται..εχεις δει πως χτυπιουνται στο τιμονι?
οοοχι δεν ειναι χεβυ μεταλ!!:rotflmao: :rotflmao:

glanza2
20/12/2009, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αλήθεια πιστεύεις ότι φταίει το σύστημα* γι'αυτό το παρκάρισμα; Πιστεύεις ότι το να τα φορτώνουμε όλα στο σύστημα* κάνει καλύτερους εμάς; Γιατί εγώ πιστεύω ότι το να κατηγορούμε συνεχώς το σύστημα* χωρίς να κάνουμε προσωπικές μικροπροσπάθειες, μας έφερε σ'αυτό το χάλι..


*= απορώ γιατί λέμε σύστημα κάτι τόσο ανοργάνωτο..:lol:

ΠιΈς: Το ξαναβλέπω "Στραβά κι ανάποδα..":lol:

:beer:


δεν κανει καλυτερους εμας γιατι και μεις εχουμε κανει και χειροτερα.......
εγραψα αυτο το σχολιο εκανα λαθος(off topic).Δεν διαφωνω μαζι σου εχεις δικιο σε αυτα που λες αλλα ειναι μια συζητηση που γινετε αλλου οχι εδω......


στην Ελλαδα το μονο που ξερουμε να κανουμε ειναι να .............................μπλα μπαλ
ειναι μια προταση που τη ειχε πει ο Πανουσης και μου αρεσε.....

makis206
20/12/2009, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
εγραψα αυτο το σχολιο εκανα λαθος(off topic).Δεν διαφωνω μαζι σου εχεις δικιο σε αυτα που λες αλλα ειναι μια συζητηση που γινετε αλλου οχι εδω......

Σύμφωνοι αλλά κανείς δεν εμποδίζει όποιον θέλει να το συζητήσει να ανοίξει ένα thread εκεί που ανήκει.:winka:

Έχεις δίκιο ότι είμασταν λίγο off-topic και οι δυο κι εννοείται ότι η δική μου απάντηση δεν δώθηκε για να στην πω, δεν σε ξέρω προσωπικά κι επειδή ακριβώς δεν ξέρω τι πράγματα κάνεις ώστε να νοιώθεις εσύ καλύτερα με τον εαυτό σου αλλά και με τους γύρω σου, δεν θα είχα και το δικαίωμα. Απλώς θέλησα να σου επισημάνω ότι είναι λίγο άδικο να τα ρίχνουμε όλα στο "σύστημα", το χειρότερο δε είναι ότι αυτό συνήθως το κάνουν άνθρωποι σαν και τον κάτοχο του αυτοκινήτου της φωτό (αν και μάλλον για κακό οδηγό μιλά η συγκεκριμένη), χωρίς βέβαια να υποννοώ κάτι για σένα.

:beer: :beer:

vangelis 64
20/12/2009, 23:50
Αν εγώ τώρα ποστάρω φωτογραφίες από την πολιτισμένη Ευρώπη και Αμερική,φωτογραφίες παρομοίου κάλλους με τούτηνα δω...θα σχολιάσετε στο ίδιο ύφος μερικοί;:D

glanza2
21/12/2009, 09:44
ανοιξτε ενα ποστ στις γενικες να κανουμε κουβεντουλα σωστη.Για βαλε φοτο να δουμε αλλα τι ειναι αυτο λογικη?Η βλακεια δεν εχει συνορα.

vangelis 64
21/12/2009, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
Για βαλε φοτο να δουμε αλλα τι ειναι αυτο λογικη?Η βλακεια δεν εχει συνορα. Συμφωνώ.Απλά κάποιοι από μάς δεν χάνουν την ευκαιρία να επιβεβαιώσουν την άποψη ότι εδώ είμαστε ένα μπουρδέλο,είμαστε ζώα,είμαστε...είμαστε...

Ορίστε λίγες


183739

vangelis 64
21/12/2009, 11:31
2


183740

vangelis 64
21/12/2009, 11:31
3


183741

vangelis 64
21/12/2009, 11:32
4


183742

vangelis 64
21/12/2009, 11:33
5


183743

vangelis 64
21/12/2009, 11:33
6


183744

vangelis 64
21/12/2009, 11:34
και 7


183745

makis206
21/12/2009, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
ανοιξτε ενα ποστ στις γενικες να κανουμε κουβεντουλα σωστη.

Δικό σας..:winka:

:beer:

LOUKILOUK
21/12/2009, 14:14
Οι φωτό μπορεί να είναι από το εξωτερικό αλλά οι οδηγοί είναι σίγουρα Έλληνες ή "Ελληνάρες"...:winka: :rotflmao: :lol: :bawl: :bigcry: :lol:
Παιδιά μην γελιώμαστε...φωτό για τα πάντα όλα παντού, αλλά εδώ δεν μας κάνει και καμία εντύπωση και δεν υπάρχει και καμία επίπτωση σε όσους τα κάνουν και για αυτό τα κάνουμε όλοι...:yuck:
Άντε γεια μας :beer: :wave2:

glanza2
21/12/2009, 21:38
λοιπον ας ξεκινησουμε απο το συστημα που λεγαμε και να το πιασουμε απο την αρχη ποιοι εχουν παρει διπλωμα χωρις να λαδωσουν.............προσοχη εχω φιλη που εχει σχολη οδηγων....:wave2:

vangelis 64
21/12/2009, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
λοιπον ας ξεκινησουμε απο το συστημα που λεγαμε και να το πιασουμε απο την αρχη ποιοι εχουν παρει διπλωμα χωρις να λαδωσουν.............προσοχη εχω φιλη που εχει σχολη οδηγων....:wave2: Θα είναι μια κουβέντα χωρίς αντίκρυσμα.Μετά απ' αυτό θα πάμε στη μόλυνση τού περιβάλλοντος,στην Παιδεία,στην Περίθαλψη,στην κατάθλιψη και τίς αυτοκτονίες και τελειωμό δεν θά 'χουμε.

Εγώ το μόνο που θέλω να πω,είναι ότι ίσως είμαστε ο μοναδικός λαός που ασχολείται τόσο πολύ με τα στραβά και όχι με τίς δυνατότητές του.

Και μάλιστα,αυτή η ενασχόληση με τα στραβά,δεν γίνεται για δημιουργικό σκοπό αλλά για άλλους λόγους,που δεν είναι τής παρούσης.

Το λοιπό!Για μηχανάκι δεν λάδωσα.Όταν πήγα να δώσω για αυτοκίνητο όμως,δανείστηκα το ΚΤΜ ενός φίλου και...:bawl:

Highsider
21/12/2009, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Ειλικρινά τώρα.

Εσύ θα ... ΡΙΣΚΑΡΕΣ να ήσουν ένας από αυτούς τους 2-3;;;

:lol:
Αν είχα ένα defender ή κάτι παρόμοιο σίγουρα:lol:

glanza2
21/12/2009, 22:48
Εγώ το μόνο που θέλω να πω,είναι ότι ίσως είμαστε ο μοναδικός λαός που ασχολείται τόσο πολύ με τα στραβά και όχι με τίς δυνατότητές του.

Και μάλιστα,αυτή η ενασχόληση με τα στραβά,δεν γίνεται για δημιουργικό σκοπό αλλά για άλλους λόγους,που δεν είναι τής παρούσης.



δικιο εχεις αλλα υπαρχουν τελικα δυνατοτητες ??Μηπως για αυτο κατηγορουμε μονο?ακουγομαι μηδενιστης αλλα πιστευω οτι εχουμε σηκωσει τα χερια.Το παρατησαμε.......

vangelis 64
22/12/2009, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2

δικιο εχεις αλλα υπαρχουν τελικα δυνατοτητες ??Μηπως για αυτο κατηγορουμε μονο?ακουγομαι μηδενιστης αλλα πιστευω οτι εχουμε σηκωσει τα χερια.Το παρατησαμε....... Δεν νομίζω πως υπάρχουν άνθρωποι χωρίς δυνατότητες.
Απλά εμείς οι άνθρωποι ( όχι μόνο οι Έλληνες) είμαστε πρόθυμοι να κάνουμε το ένα ή να μην κάνουμε το άλλο,προκειμένου να μην το κουράζουμε.Εχουμε και δουλειές...:p
Η κουβέντα που πάμε να πιάσουμε πάντως είναι πολύ μεγάλη.Έχουν ανοιχτεί κατά καιρούς παρόμοιες και όλες,μα όλες,έχουν την ίδια κατάληξη.
Καλαμπούρι και χαβαλέ ή βρισίδια στη χειρώτερη.Ε...τι περιμένεις;:D :beer: :wave2:

sergiosm
22/12/2009, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σέργιε στο μεταφέρω, ...
Στραβά-Ανέκδοτα 1-2!:rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
ανοιξτε ενα ποστ στις γενικες να κανουμε κουβεντουλα σωστη.Για βαλε φοτο να δουμε αλλα τι ειναι αυτο λογικη?Η βλακεια δεν εχει συνορα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δικό σας..

Αμάν ρε makis ... όπου θες το .... ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ το thread


έλεος πια ....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
22/12/2009, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Αμάν ρε makis ... όπου θες το .... ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ το thread
έλεος πια ....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φροντίστε μόνο να μην έρθετε σ'αντιπαράθεση γιατί με βλέπω σαν τον εικονιζόμενο στο τέλος :lol: