PDA

View Full Version : Καινουργια Αγαπη...



BAD BOY
24/05/2005, 23:20
...ΑΓΑΠΗΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ.........ΟΥΠΣ ΑΛΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΤΟ.ΛΟΙΠΟΝ ΖΕΤΑΔΕΣ(ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΕΙΜΑΙ ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ.ΕΧΕΙ 100+ ΑΛΟΓΑ ,185 ΚΙΛΑ,WP ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ,BREMBO(100 EYRO ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΑ ΤΑΚΑΚΙΑ),3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ SEXY KAI ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ 13000ΕΥΡΩ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ.ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ(ΒΟΛΤΑ-950 ADVENTURE) TA ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ.ΡΟΠΑΚΛΑ,ΣΤΡΙΦΤΕΡΗ,ΕΛΑΦΡΙΑ,ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ (ΚΑΤΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ).ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ :confused: ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ Ζ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ:cry: Η ΝΑ ΞΕΚ@#%*ΣΩ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΤΟ Ζ1000 ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 9500 ΕΥΡΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΩΤΕΣ 10000.ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ 500 ΕΥΡΩ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΟΤΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΠΕΦΤΕΙ.ΤΟ Ζ ΤΟ 2006 ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 8000 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ 2004 .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ :confused: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ,ΝΑ ΜΕ ΜΑΣΤΙΓΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ,ΣΧΟΛΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ,ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΤΜ 950 ADVENTURE SM...EYXAΡΙΣΤΩ ΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΚΑΡΔΙΑ(BAD- BOY ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ)


15022

BAD BOY
24/05/2005, 23:23
...ΜΠΑΜ ΑΚΟΥΣΑ.ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ:confused:


15023

idi
24/05/2005, 23:29
Εγω σε δικαιολογώ πάντως...

:beer: :wave2: :smokin:

BAD BOY
24/05/2005, 23:36
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ.ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΤΑ ΘΕΛΩ ΠΑΝΤΑ:beer: :beer: :wave2:

idi
24/05/2005, 23:49
θα παω το θεμα στα ΚΤΜ καποιος μπορει να ξερει περισσοτερα εκει...

παντως εγω τελευταια βλεπω με πολυ καλο ματι τα motard..

πολυ παιχνιδι... λιγοτερο ρισκο!

BAD BOY
24/05/2005, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
θα παω το θεμα στα ΚΤΜ καποιος μπορει να ξερει περισσοτερα εκει...

παντως εγω τελευταια βλεπω με πολυ καλο ματι τα motard..

πολυ παιχνιδι... λιγοτερο ρισκο! ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ:( ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΕΓΡΑΦΑ ΕΚΕΙ.ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΖΕΤΑΔΕΣ ΗΘΕΛΑ ΠΡΩΤΑ ΓΝΩΜΗ :sad:

idi
24/05/2005, 23:59
γιατι δεν αντεχω τους αποχαιρετισμους :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
25/05/2005, 00:11
ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΚΑΝΩ.ΕΣΥ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕΣ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ .ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ Νο1.ΑΠΟΝΕ:beer:

idi
25/05/2005, 00:12
σε εκβιαζω να μη φυγεις λεμε ;) ;) :D

AFTER
25/05/2005, 00:18
Παντως μην νομιζεις οτι στα πολλα θα επιταγχυνει σαν το Ζ!

Δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο η αισθηση που σου δινει,......αλλα μηπως αυτο δεν ειναι το ζητουμενο?

Κοιτα,και εγω ειμαι ερωτευμενος(ωχ,η θεΖη μου κουνιεται) με το Aprilia TUONO,αλλα ρε γαμωτο τα γιαπωνεζικα εχουν γινει πολυ αξιοπιστα τελευταιως..... :rolleyes:

Nik0s
25/05/2005, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Κοιτα,και εγω ειμαι ερωτευμενος(ωχ,η θεΖη μου κουνιεται) με το Aprilia TUONO,αλλα ρε γαμωτο τα γιαπωνεζικα εχουν γινει πολυ αξιοπιστα τελευταιως..... :rolleyes:

Έτσι παέι. Η παράνομη γκόμενα έχει πάντα κάποια
ελατώματα, αλλιώς θα την κάναμε νόμιμη (και μόνιμη) ! Απλά μας ικανοποιεί τις κ...λες και όταν το σκεφτόμαστε λογικά
αναθεωρούμε.


Κουκλάρα πάντως η ΚΤΜα SM.... :evil: :smokin:

BAD BOY
25/05/2005, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Παντως μην νομιζεις οτι στα πολλα θα επιταγχυνει σαν το Ζ!

Δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο η αισθηση που σου δινει,......αλλα μηπως αυτο δεν ειναι το ζητουμενο?

Κοιτα,και εγω ειμαι ερωτευμενος(ωχ,η θεΖη μου κουνιεται) με το Aprilia TUONO,αλλα ρε γαμωτο τα γιαπωνεζικα εχουν γινει πολυ αξιοπιστα τελευταιως..... :rolleyes: AFTER ΕΧΩ 4 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕ 950 AVENTURE.ΣΕ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΧ ΙΤΕΑ-ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΤΟ Ζ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕΤΡΟ.ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΕΤΑ ΤΑ 220.ΚΑΙ ΕΓΩ Σ'ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΛΜ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΑΝΕ ΚΥΡΙΛΕ.ΣΤΟ SM BEBAIA TO IΔΙΟ ΞΥΛΟ ΘΑ ΤΡΩΩ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟ R1..


15028

AFTER
25/05/2005, 00:51
Για να πω και την αληθεια,δεν το εχω καβαλησει(το adventure) για να δω και πως παει,αλλα εχω δει πολλους να τα σχιζουν στο δρομο και σαν να μην μου φαινεται να πηγαινει και τοσο γρηγορα!

Τι να πω,μακαρι να κανω λαθος,ισως να νομιζα οτι τα σχιζανε(φοραγε και κατι ακραπες που κανανε σαματα),'η ηταν κουλοι....

arxiereas
25/05/2005, 01:00
Κανονικα δεν πρεπει να μιλαω σε εναν αθρωπο που δεν ειναι πιστος στην kawa αλλα για εσενα ειδικα θα την κανω την εξαιρεση. για το οικονομικο τησ υποθεσησ δεν εχω να σχολιασω κατι.ακου ομωσ για το μηχανακι... η KTM ειναι μια ευρωπαικη που την παω πολυ (δεν θα αναλυσω το γιατι) και οσο περι αξιοπιστιασ αυτα που ακουγονται ειναι μαλλον μπουρδες. Μην ξεχνασ οτι το adventure950 με τον πανισχυρο V2 κινητιρα βγαζει το pari-dakar χαλαρα και χωρισ προβληματα.αλλωστε που την πασ την εγγυηση? μεχρι τοτε βεβαια θα σε συνκινησει κατι αλλο...kawa ελπιζω.αλλου εγω εχω τισ ενστασεισ μου.στο ιδιο το μοντελο.γιατι αυτο και οχι το superduke 990 με τον ιδιο παντα κινητηρα αναβαθμισμενο και φυσικα δυνατοτερο.επιμενω SUPER DUKE 990.ειμαι το απολυτο streetfighter που δινει νοημα στη ζωη του καθε χριστιανου.ετσι κι αλλιωσ τα λεφτα θα τα δωσεισ δωσε κατι παραπανω, δεν χαλασε ο κοσμοσ. ακου κι αυτο: η επιλογη ειναι δικη σου

AFTER
25/05/2005, 01:09
Νομιζω εχει δηλωσει πως δεν του αρεσει το SDUKE!

vero?

giannisman
25/05/2005, 01:09
οταν πηρα αποφαση να αλλαξω μοτο ειπα θα παρω οτι μοτοσυκλετα μου αρεσει σταματημενη.ηθελα γυμνο λογω αποθημενων βλεπε bool d or 900 ( ειμαι λιγο μεγαλος?)και ετσι ηθελα το z1000 βεβαια στα 11000 ευρω υπαρχουν πολλα μοτο αλλα στα 7500 το z ειναι το καλυτερο που κυκλοφορει μακραν.στις μοτοσυκλετες παιζει ρολο ο ερωτας να καθεσαι να την κοιτας και να καυ...εις.τα super moto ειναι τελεια αλλα οταν τελειωσο το πλυσιμο και το γυαλισμα και αναψω το τσιγαρο μου και την κοιταω????ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ. Η ΓΝΩΜΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΗ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ? εξαλου ο αερας που σε χτυπαει στα μουτρα σε ολοι την διαδρομη μολις σταματησεις σου εχει παρει ολα τα προβληματα απο το μυαλο σου κανει reset στον εγκεφαλο.για αυτο μου αρεσει.ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΤΣΙΤΑΡΕΙ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΜΠΡΙΖΑ ΝΑ ΠΑΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΤΑ 200.ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ???????ZED OR DED

BAD BOY
25/05/2005, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxiereas
Κανονικα δεν πρεπει να μιλαω σε εναν αθρωπο που δεν ειναι πιστος στην kawa αλλα για εσενα ειδικα θα την κανω την εξαιρεση. για το οικονομικο τησ υποθεσησ δεν εχω να σχολιασω κατι.ακου ομωσ για το μηχανακι... η KTM ειναι μια ευρωπαικη που την παω πολυ (δεν θα αναλυσω το γιατι) και οσο περι αξιοπιστιασ αυτα που ακουγονται ειναι μαλλον μπουρδες. Μην ξεχνασ οτι το adventure950 με τον πανισχυρο V2 κινητιρα βγαζει το pari-dakar χαλαρα και χωρισ προβληματα.αλλωστε που την πασ την εγγυηση? μεχρι τοτε βεβαια θα σε συνκινησει κατι αλλο...kawa ελπιζω.αλλου εγω εχω τισ ενστασεισ μου.στο ιδιο το μοντελο.γιατι αυτο και οχι το superduke 990 με τον ιδιο παντα κινητηρα αναβαθμισμενο και φυσικα δυνατοτερο.επιμενω SUPER DUKE 990.ειμαι το απολυτο streetfighter που δινει νοημα στη ζωη του καθε χριστιανου.ετσι κι αλλιωσ τα λεφτα θα τα δωσεισ δωσε κατι παραπανω, δεν χαλασε ο κοσμοσ. ακου κι αυτο: η επιλογη ειναι δικη σου EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΓΩ:rotflmao: ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ 990 ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΟ Ζ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΝΕΟ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΓΟΥΒΑ,ΚΑΠΑΚΙ ΥΠΟΝΟΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΑΣ.ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΧΙ ΤΑΞΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΔΕΝ ΠΑΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ:beer: :beer:

BAD BOY
25/05/2005, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisman
οταν πηρα αποφαση να αλλαξω μοτο ειπα θα παρω οτι μοτοσυκλετα μου αρεσει σταματημενη.ηθελα γυμνο λογω αποθημενων βλεπε bool d or 900 ( ειμαι λιγο μεγαλος?)και ετσι ηθελα το z1000 βεβαια στα 11000 ευρω υπαρχουν πολλα μοτο αλλα στα 7500 το z ειναι το καλυτερο που κυκλοφορει μακραν.στις μοτοσυκλετες παιζει ρολο ο ερωτας να καθεσαι να την κοιτας και να καυ...εις.τα super moto ειναι τελεια αλλα οταν τελειωσο το πλυσιμο και το γυαλισμα και αναψω το τσιγαρο μου και την κοιταω????ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ. Η ΓΝΩΜΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΗ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ? εξαλου ο αερας που σε χτυπαει στα μουτρα σε ολοι την διαδρομη μολις σταματησεις σου εχει παρει ολα τα προβληματα απο το μυαλο σου κανει reset στον εγκεφαλο.για αυτο μου αρεσει.ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΤΣΙΤΑΡΕΙ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΜΠΡΙΖΑ ΝΑ ΠΑΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΤΑ 200.ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ???????ZED OR DEΑD ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ GIANNISMAN ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ(41).ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ Ζ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟ SM ETΣI?Ο ΑΕΡΑΣ ΘΑ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΜΗΝ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ DEΑD ΑΚΟΜΗ.ΓΝΩΜΕΣ ,ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ,ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΖΖΖΖΖΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΓΙΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΤΑ Ζ:beer: :beer: :beer: :wave2:ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΗΝ ΠΙΣΩ IDI ΠΛΗΖ:cry: :bigcry: :bawl: :beer: :wave2:

xxxristos
25/05/2005, 06:53
Εγώ έχω ή/και είχα όλα τα δίκυκλα από πλευράς κατηγοριών.

Πολλές φορές αναρωτήθηκα ποιό είναι το καλύτερο αν και ήξερα οτι το καθένα προορίζεται για διαφορετική χρήση.

Αλλά όπως και να το κάνουμε το SM (KLX650R) έχει κάτι περισσότερο. Τα κάνει όλα και συμφέρει. Κάνω με αυτό το 50% των συνολικών μινιαίων χιλιομέτρων και το 75% των συνολικών μηνιαίων διαδρομών. Μοιάζει να είναι απόλυτα εναρμοσμένο με την ελληνική οδική πραγματικότητα (λακούβες, φρεάτια, κτλ).

Στους γλυστερούς δρόμους το μάζεύεις και διορθώνεις πολύ εύκολα, δε βρίσκει ποτέ κάτω, ανεβαίνει-κατεβαίνει πεζοδρόμια, πλατείες, σκαλοπάτια και αν ποτέ πέσεις (φτου φτου) το κόστος επισκευών είναι μηδαμινό σε σχέση με τις υπόλοιπες κατηγορίες.

Άν και η τιμή των ανταλλακτικών διαμορφώνεται απο την κάθε εταιρία, τα aftermarket είναι πάντα πιο φτηνά από αυτά των ss, naked, και custom.

Τα motard είναι μονοκύλινδρα (παραφωνία η KTM με το V2 ):yuck: που σημαίνει μικρό κόστος συντήρησης-επισκευής.

Μετά από όλα αυτά (και άλλα πολλά) τελικά

Motard is the best!!!!!!

DUKASII
25/05/2005, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Εγώ έχω ή/και είχα όλα τα δίκυκλα από πλευράς κατηγοριών.

Πολλές φορές αναρωτήθηκα ποιό είναι το καλύτερο αν και ήξερα οτι το καθένα προορίζεται για διαφορετική χρήση.

Αλλά όπως και να το κάνουμε το SM (KLX650R) έχει κάτι περισσότερο. Τα κάνει όλα και συμφέρει. Κάνω με αυτό το 50% των συνολικών μινιαίων χιλιομέτρων και το 75% των συνολικών μηνιαίων διαδρομών. Μοιάζει να είναι απόλυτα εναρμοσμένο με την ελληνική οδική πραγματικότητα (λακούβες, φρεάτια, κτλ).

Στους γλυστερούς δρόμους το μάζεύεις και διορθώνεις πολύ εύκολα, δε βρίσκει ποτέ κάτω, ανεβαίνει-κατεβαίνει πεζοδρόμια, πλατείες, σκαλοπάτια και αν ποτέ πέσεις (φτου φτου) το κόστος επισκευών είναι μηδαμινό σε σχέση με τις υπόλοιπες κατηγορίες.

Άν και η τιμή των ανταλλακτικών διαμορφώνεται απο την κάθε εταιρία, τα aftermarket είναι πάντα πιο φτηνά από αυτά των ss, naked, και custom.

Τα motard είναι μονοκύλινδρα (παραφωνία η KTM με το V2 ):yuck: που σημαίνει μικρό κόστος συντήρησης-επισκευής.

Μετά από όλα αυτά (και άλλα πολλά) τελικά

Motard is the best!!!!!!

EKTOΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΡΑΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΚΤΜ ΜΕ ΤΟ V-2 ΔΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ V-2 450 ΤΗΣ ΑΠΡΙΛΙΑ...ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΣΤΗΝ S2 ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΟ 04!


ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΜ...ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΛΗΓΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!
ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΕΣ...ΟΔΟΥΣ...

free rider
25/05/2005, 09:18
για τα ktm λέτε? αααα τα παπιά πόλης κτμ??

DUKASII
25/05/2005, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
για τα ktm λέτε? αααα τα παπιά πόλης κτμ??

αν δε μπορεις να καταλαβεις γιατι λεμε και κανεις ερωτηση...

ΝΑΙ ΓΙΑ ΚΤΜ ΛΕΜΕ !

br492
26/05/2005, 00:03
Εχω φίλο με συνεργείο για δίκυκλα και αυτά που βλέπω συνεχώς εκεί (και συνήθως για χαζές βλάβες)είναι κάτι ΚΤM και Ducati.

wizzy
26/05/2005, 08:50
Δεν κατέω πράμα, αλλά είναι αρκετα όμορφο ( οχι σαν την ΖΖΖΖΖέτα μου φυσικά ) :D

DUKASII
26/05/2005, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από br492
Εχω φίλο με συνεργείο για δίκυκλα και αυτά που βλέπω συνεχώς εκεί (και συνήθως για χαζές βλάβες)είναι κάτι ΚΤM και Ducati.

KΑΛΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ Ζ 750 ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΒΛΑΒΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ...

ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

GST
26/05/2005, 09:32
θα το εχει στο HducatiW για δοκιμη .....
ασχετο απο το παραπανω αλλα η επιλογη ενος motard στα 950 μου φαινετε καπως...πριν το multi ειχα ενα 640sm για 3 χρονια και ακομα λυπαμε που το εδωσα ...γκαζι φρενα ελαφρυ παιχνιδιαρικο....τωρα το 950 σιγουρα πιο βαρυ και με πολυ περισσοτερο γκαζι δεν ξερω ποσο παιχνιδιαρικο μπορει να γινει και ποσο ευκολο ειναι να παιξεις με αυτο....σιγουρα σε εκτος πολης διαδρομες ειναι πιο ανετο απο το 640 αλλα σε συγκριση με το adventure νομιζω οτι χανει σαν πακετο .....ο αερας αν σε τσακιζει στο ζ φαντασου στο motard που καθεσε λαμπαδα πανω του......τελος παντων ειναι πολυ ειδικο μηχανακι΄....εμφανισιακα και μενα μου αρεσει .....θα σου προτεινα να περιμενεις για καμια δοκιμη πριν καταληξεις :wave2:

free rider
26/05/2005, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
αν δε μπορεις να καταλαβεις γιατι λεμε και κανεις ερωτηση...

ΝΑΙ ΓΙΑ ΚΤΜ ΛΕΜΕ !

ελα ρε πως κάνεις ετσι ...

να για παράδειγμα εσυ πήγες ποτέ στο χώμα???

DUKASII
26/05/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ελα ρε πως κάνεις ετσι ...

να για παράδειγμα εσυ πήγες ποτέ στο χώμα???

ελα ντε..σαν εγκυος κανω ωρες ωρες...

free rider
26/05/2005, 10:58
καλα...
νταξει τωρα...

εχω βαρεθεί να βλέπω να κυκλοφοράνε τα κτμ γυαλισμένα...
στην ομόνοια..

DUKASII
26/05/2005, 11:05
αγορι μου....ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΞΥΠΝΑ????


ΠΟΙΟ ΧΩΜΑ...ΠΟΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑ...

εχουμε χασει τη μπαλα...λεμε...ΕΓΩ ΛΕΕΙ ΑΝ ΠΗΓΑ ΠΟΤΕ ΧΩΜΑ...ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΧΩΜΑ??
ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΤΙΣ BBS 17'' ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ??
εχεις βαρεθει να βλεπεις τα κτμ μεσα στην αθηνα ε??ΣΤΗ ΔΗΜΑΡΧΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ..ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ ΛΕΜΕ...ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ..ΣΤΟ ΣΟΥΝΙΟ....ΣΤΑ ΜΠΡΑΛΟ...ΚΤΛ..

OldMan
26/05/2005, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από br492
Εχω φίλο με συνεργείο για δίκυκλα και αυτά που βλέπω συνεχώς εκεί (και συνήθως για χαζές βλάβες)είναι κάτι ΚΤM και Ducati.

:confused: :confused: :confused:

Αν ο φίλος σου έχει το συνεργείο της Hellinmoto, το θεωρώ αρκετά λογικό (αν και θα έπρεπε να βλέπεις και Huskvarna) !!!

Αν όχι, ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ, γιατί ΔΕΝ ξέρω κανένα ιδιοκτήτη ΚΤΜ ή DUCATI (και γνωρίζω αρκετούς) που να πηγαίνει το μηχανάκι του στον "Βάγγουλα τον Αμάνικο", γνωστό και σαν Φευγάτο ή Χέλι ή Λαμόγια, για Service !!!!

:mad: :D :mad:

OldMan
26/05/2005, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Εγώ έχω ή/και είχα όλα τα δίκυκλα από πλευράς κατηγοριών....

....Τα motard είναι μονοκύλινδρα...

:confused: :confused: :confused:

Ρε ΧΧΧρήστε, δεν έχεις κλείσει τα 24 ακόμη και πέρασες από όλα ???!!!

Προφανέστατα και λόγω του νεαρού της ηλικίας ΔΕΝ θυμάσαι πως ξεκίνησα τα motard σαν κατηγορία (ήταν ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΆ ΜΟΝΟΚΎΛΙΝΔΡΑ γιατί προέρχονταν από αντίστοιχα χωμάτινα μηχανάκια ...)

Όσο για το αν ένα αξιοπρεπές motard πρέπει να έχει αποκλειστικά ένα κύλινδρο, η ΚΤΜ και η Aprilia δικαιούνται να έχουν αντίθετη γνώμη (η οποία γνώμη τους ΜΑΛΛΟΝ βαραίνει περισσότερο, λόγω παρελθόντος)!!!

free rider
26/05/2005, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
αγορι μου....ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΞΥΠΝΑ????


ΠΟΙΟ ΧΩΜΑ...ΠΟΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑ...

εχουμε χασει τη μπαλα...λεμε...ΕΓΩ ΛΕΕΙ ΑΝ ΠΗΓΑ ΠΟΤΕ ΧΩΜΑ...ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΧΩΜΑ??
ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΤΙΣ BBS 17'' ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ??
εχεις βαρεθει να βλεπεις τα κτμ μεσα στην αθηνα ε??ΣΤΗ ΔΗΜΑΡΧΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ..ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ ΛΕΜΕ...ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ..ΣΤΟ ΣΟΥΝΙΟ....ΣΤΑ ΜΠΡΑΛΟ...ΚΤΛ..

ελα ρε εντάξει...

εγω με καλό σκοπό το λέω...
αλλά το εχω παράπονο ..
εμείς οταν είχαμε τα κολοεντουράκια της εποχής μας μετα τις βόλτες θυμάμαι ..περνούσαμε απο το σπίτι ενός φιλου στα πατήσια μονοκατοικία τότες...
και η μάνα του έβγαινε και μας έπλενε πάνω στο μηχανάκι με το λάστιχο...
λέμε η λάσπη ηταν απο πάνω μέχρι κάτω...

αυτές ήταν οι ορότζιναλ εποχές...
τωρα εσείς οι νέοι τι κάνετε???
πάτε μια βόλτα ...σε καμιά νερολακούβα ..
που βροχή ??
αμα βρέχει ολοι στο καφέ η χαρά..
που να βγείτε με κατακλυσμό και να παίζετε με τα νερά??
χάλι μάυρο...

και έχετε και γαμάτα εργαλεία...
και τα κυκλοφοράτε γύρω γύρω στο μπουρνάζι για καμάκι...

DUKASII
26/05/2005, 11:55
ΚΑΠΟΙΟΣ..ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΤΟΥΡΑΚΙ..ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

GST
26/05/2005, 11:58
o δουκας :nono: ειχε εντουρακι:lol: :wave2:


15160

free rider
26/05/2005, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
o δουκας :nono: ειχε εντουρακι:lol: :wave2:


αυτο είναι ο δουκας???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
26/05/2005, 20:18
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
[B]θα το εχει στο HducatiW για δοκιμη .....
ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΕΣΤ :confused: Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ...:beer: :beer: :wave2:

BAD BOY
26/05/2005, 20:20
ΦΩΤΟ...2


15236

GST
27/05/2005, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
[B]θα το εχει στο HducatiW για δοκιμη .....
ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΕΣΤ :confused: Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ...:beer: :beer: :wave2:


στο hellas ducati weekend στις σερρες του αγιου πνευματος ακουσα οτι θα το εχει για δοκιμη....:smilea: αλλα σιγουρα καποια στιγμη και στην αθηνα καποιος αντιπροσωπος θα το δωσει ....αν το θες διακαος απευθυνσου και στσ κεντρικα της αντιπροσωπειας....σε τετοια θεματα ειναι ενταξει με τους πελατες:wave2:

xxxristos
27/05/2005, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Ρε ΧΧΧρήστε, δεν έχεις κλείσει τα 24 ακόμη και πέρασες από όλα ???!!!

Προφανέστατα και λόγω του νεαρού της ηλικίας ΔΕΝ θυμάσαι πως ξεκίνησα τα motard σαν κατηγορία (ήταν ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΆ ΜΟΝΟΚΎΛΙΝΔΡΑ γιατί προέρχονταν από αντίστοιχα χωμάτινα μηχανάκια ...)

Όσο για το αν ένα αξιοπρεπές motard πρέπει να έχει αποκλειστικά ένα κύλινδρο, η ΚΤΜ και η Aprilia δικαιούνται να έχουν αντίθετη γνώμη (η οποία γνώμη τους ΜΑΛΛΟΝ βαραίνει περισσότερο, λόγω παρελθόντος)!!!

Απλά ανέφερα σαν θετικά στοιχεία μιας motard μηχανής οτι είναι ελαφριά, ευκίνητη, φιλική, εύκολη και φτηνή συντήρηση, κτλ.

ΟΛΑ τα παραπάνω θετικά στοιχεία συμβαίνουν άν το μοτέρ είναι μονοκύλινδρο. Όχι οτι τα δικύλινδρα είναι εκτρώματα ή από άλλο πλανήτη, απλά χάνουν τα παραπάνω πλεονεκτήματα των motard κατ' εμε.

BAD BOY
30/05/2005, 00:16
ΦΩΤΟ 3


15504

BAD BOY
25/06/2005, 15:05
ΤΕΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑΝ.ΤΟ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ,ΒΑΡΕΘΗΚΑ.ΚΑΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ....


17844

GST
30/06/2005, 12:20
αν δουλευει οπως ο σουπερ δουκας,και εχει και το μπροστινο με τα φρενα αυτα:uplate: ...θα σου πεσουν τα αυτια οταν το οδηγησεις ....πιστεψε με εχει ροπη παντου και με οσα να εισαι φρεναρει σε χρονο dt ....ολα κατω λεμε με το ενα δαχτυλο...πολυ στιβαρο μπροστινο .....

dukeandthecity
30/06/2005, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
καλα...
νταξει τωρα...

εχω βαρεθεί να βλέπω να κυκλοφοράνε τα κτμ γυαλισμένα...
στην ομόνοια..

Ομόνοια ???????

εχω κάνει ταξειδακια αλλα όχι μέχρι Κύπρο:D :D


18413

kawasaki ZX-12
30/06/2005, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
...ΑΓΑΠΗΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ.........ΟΥΠΣ ΑΛΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΤΟ.ΛΟΙΠΟΝ ΖΕΤΑΔΕΣ(ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΕΙΜΑΙ ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ.ΕΧΕΙ 100+ ΑΛΟΓΑ ,185 ΚΙΛΑ,WP ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ,BREMBO(100 EYRO ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΑ ΤΑΚΑΚΙΑ),3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ SEXY KAI ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ 13000ΕΥΡΩ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ.ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ(ΒΟΛΤΑ-950 ADVENTURE) TA ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ.ΡΟΠΑΚΛΑ,ΣΤΡΙΦΤΕΡΗ,ΕΛΑΦΡΙΑ,ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ (ΚΑΤΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ).ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ :confused: ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ Ζ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ:cry: Η ΝΑ ΞΕΚ@#%*ΣΩ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΤΟ Ζ1000 ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 9500 ΕΥΡΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΩΤΕΣ 10000.ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ 500 ΕΥΡΩ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΟΤΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΠΕΦΤΕΙ.ΤΟ Ζ ΤΟ 2006 ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 8000 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ 2004 .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ :confused: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ,ΝΑ ΜΕ ΜΑΣΤΙΓΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ,ΣΧΟΛΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ,ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΤΜ 950 ADVENTURE SM...EYXAΡΙΣΤΩ ΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΚΑΡΔΙΑ(BAD- BOY ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ) καλο το σκεπτικο σου περι μεταπωλησηs αλλα σκεψου το καλα πριν,θα δωσειs το Ζ για να παρειs ΚΤΜ?ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ το μηχανακι κρατα το γιαπωνεζο η βρεs κατι αλλο αs πουμε καποιο street με φαιρινγκ μια και εισαι σ αυτη την κατηγορια.αυτη ειναι η αποψη μου.

BAD BOY
30/06/2005, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ το μηχανακι ... 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ... ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ:confused:

BAD BOY
04/09/2005, 15:09
...ΜΕ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ(ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ) ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΤΜ 950 SM:D ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΤΜ ΜΑΣ.:beer:
Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ....


23100

Fear_No
04/09/2005, 18:35
Καλοριζικο ρε παλικαρε!Το εχεις παρει εδω κ καιρο βεβαια!Περιμενουμε ποστ με εντυπωσεις!:)

mtsop
04/09/2005, 19:07
Καλορίζικο, καλοτάξιδο και πάντα όρθιος!!
Μια κούκλα είναι.

Tropeas
05/09/2005, 12:03
Καλορίζικο!!!
ντριφτ,ντριφτ,ντριφτ....:wave2:

gasotis
30/10/2005, 22:42
ida traction prin 10 meres poy to ixe paroysiasi an to ides kai esy mallon tha thn exeis pari idi :beer: :cool:

gasotis
30/10/2005, 22:54
den prolaba na do oti to pires kaloriiziko kai ego to thelo alla den moy vgenoyn ta fraga.skise to!:beer: :a20: