PDA

View Full Version : Άμα οι ζητάδες δέ νοιάζονται για την πάρτη τους...



MitsosNaked
21/12/2009, 13:34
Πρίν απο καμιά ώρα περπατούσα κοντά στον Ευαγγελισμό(ο δρόμος που περνάει μπροστά απο το Γεννάδειο, πάνω απο τον Ευαγγελισμό). Όπως περπατούσα, απο το δρόμο περνάνε δύο ζητάδες, και ξαφνικά ένα ασημί αυτοκίνητο(μάλλον ford) παραβιάζει στόπ από αριστερά την ώρα που πλησιάζανε. Πλακώνονται στα φρένα και στις κόρνες και ευτυχώς προλαβαίνουν. Τί του κάνανε; Του κλάσανε. Δηλαδή ένας τύπος που καρασκότωσε στόπ και μάλιστα παραλίγο να τους σκοτώσει/τραυματίσει, έφυγε χωρίς να του κάνουν τίποτα. Άν οι ζητάδες δέν ενδιαφέρονται για πάρτη τους, πώς να ενδιαφερθούν για μάς και πόσο μάλλον για την πάταξη τροχαίων παρανομιών;

:mad:

SVX
21/12/2009, 13:36
ξερεις γιατι ε?

"-ωχ αδερφε μου...αφου δε παθαμε τιποτα...ολα καλα...εχουν δει εμενα τα ματια μου...εχω ζησει καταστασεις...αυτο δεν ειναι τιποτα μωρε....δε βαριεσαι -κεφαλι πιανεις ΚΛΠ":evil:

PortisHead
21/12/2009, 13:41
Εσυ τωρα περιμενεις απο εναν "δημοσιο υπαλληλο" να "νοιαστει" για καποιον.
Απλα σε μπερδευει η ενοια "Αστυνομικος-Ζητας"
Δημοσιος υπάλληλος ειναι κιαυτος
:lol:

MitsosNaked
21/12/2009, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εσυ τωρα περιμενεις απο εναν "δημοσιο υπαλληλο" να "νοιαστει" για καποιον.
Απλα σε μπερδευει η ενοια "Αστυνομικος-Ζητας"
Δημοσιος υπάλληλος ειναι κιαυτος
:lol:

Άν και δέν θα έπρεπε να είναι έτσι, να σου πώ την αλήθεια ΑΠΑΙΤΩ να νοιαστεί και να πράξει αναλόγως γιατί πληρώνεται απο τους φόρους μου. Με τσαντίζει αφάνταστα το να είναι ο ίδιος αυτόπτης μάρτυρας(πόσο μάλλον απο τη σκοπιά του μοτοσυκλετιστή) σε παρανομία και μένει άπραγος, και στη συνέχεια σε φανάρι(όχι στο ίδιο περιστατικό) τίγκα στους ξεκράνωτους δίπλα του να σταματάει τον προβλεπέ γιατί 'θέλει να κόβει φάτσες' και για εξατμίσεις κλπ.

XJR_Billy
21/12/2009, 15:15
Παιδιά δίκιο έχετε αλλά υπάρχει και η περίπτωση να βιάζονταν να πάνε κάπου.
Ένα φόνο, μιά ληστεία... Δεν ξέρει κανείς.

Πάντως τους ζητάδες δεν τους έχω μάθει να συγχωρούνε έτσι παραβάσεις...
Μάλλον ήταν βιαστικοί.

Ο καραγκιοζάκος με το στοπ θα πρέπει να την άκουσε λίγο όταν τους είδε...:lol:

Stabak
21/12/2009, 17:12
Συνηθιζεται σε περιοχες με υψηλο στατους να μην κανουν τιποτε πολυ απλα γιατι φοβουνται μην αυτος που θα σταματησουν τους κανει κανα καψονι και βρουν τον μπελα τους... πανε σε καμια πλατεια κολωνακιου οπου τα αμαξια κανουν αναστροφες μπροστα στα ματια τους και δεν κανουν τιποτε... για κανα καμακι ειναι και κανα μοστριλικι...

ολα τα αυτοκινητα με τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα... γιατι δεν σταματανε κανενα μα κανενα... δηλαδη αυτοι με τα φιμε δεν ειναΙ ΥΠΟΠΤΟΙ;

gs 500 f
21/12/2009, 21:55
χμ χμ χμ, με βαλατε σε σκεψεις τωρα! εγω λεω αφου τους θεωρειτε δημοσιους υπαλληλους μην τους παρετε τηλ οταν τους χρειαστειτε και τον επομενο μηνα να μην τους δωσετε μισθο αφου εσεις τους πληρωνετε!

akis_1
22/12/2009, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Παιδιά δίκιο έχετε αλλά υπάρχει και η περίπτωση να βιάζονταν να πάνε κάπου.
Ένα φόνο, μιά ληστεία... Δεν ξέρει κανείς.

Πάντως τους ζητάδες δεν τους έχω μάθει να συγχωρούνε έτσι παραβάσεις...
Μάλλον ήταν βιαστικοί.

Ο καραγκιοζάκος με το στοπ θα πρέπει να την άκουσε λίγο όταν τους είδε...:lol:

Μαλλον τους πετυχε στο σχολασμα.................................:rotflmao:

menelaos46
22/12/2009, 09:51
Συνηθιζεται σε περιοχες με υψηλο στατους να μην κανουν τιποτε πολυ απλα γιατι φοβουνται μην αυτος που θα σταματησουν τους κανει κανα καψονι και βρουν τον μπελα τους... πανε σε καμια πλατεια κολωνακιου οπου τα αμαξια κανουν αναστροφες μπροστα στα ματια τους και δεν κανουν τιποτε... για κανα καμακι ειναι και κανα μοστριλικι... ολα τα αυτοκινητα με τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα... γιατι δεν σταματανε κανενα μα κανενα... δηλαδη αυτοι με τα φιμε δεν ειναΙ ΥΠΟΠΤΟΙ;


Αυτο στο εχει πει καποιος η το νομιζεις???

Stabak
22/12/2009, 10:18
τι εννοεις αν μου το εχουνε πει; Με εχουνε ελεγξει στην πλατεια για μη εμφανη πινακιδα (την ειχα πιασει με ταινια για να μην φυγει ακριβως πανω απο τα γραμματα) την στιγμή που μπροστα μας κανανε αναστροφές παρανομα και αν θες προκλητικά πανω απο 5 αυτοκινητα με φιμε τζαμια.... και οι ακρανοι κουστουματοι να περνάνε συννεφο...

ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ

ολα αυτα σε ιν περιοχες την στιγμή που γίνοντα ΤΑ όργια σε πατησια κυψελες και λιοσιων κλπ και δεν τολμανε να σταματησουνε ποτε κανενα ουτε εκει αλλα για αλλους λογους...

εχω δει δε κουστουματο να εχει σουζα ζητα μονο και μονο επειδη τον σταμάτησε (χωρις να ξερει ποιος ειναι) για έλεγχο...

Απο το πληκτρολόγιο οι γνώμες ειναι πολλές, η αλήθεια κυριοι ειναι στους δρόμους....

οσο για τα φιμε σκουρα ειναι ΚΑΡΑΠΑΡΑΝΟΜΑ αλλα ποιος νοιαζεται;

menelaos46
22/12/2009, 10:33
τι εννοεις αν μου το εχουνε πει; Με εχουνε ελεγξει στην πλατεια για μη εμφανη πινακιδα (την ειχα πιασει με ταινια για να μην φυγει ακριβως πανω απο τα γραμματα) την στιγμή που μπροστα μας κανανε αναστροφές παρανομα και αν θες προκλητικά πανω απο 5 αυτοκινητα με φιμε τζαμια.... και οι ακρανοι κουστουματοι να περνάνε συννεφο...

Μα κι εσυ την επιασες ακριβως πανω απο τα γραμματα?? Σε γραψανε?



ολα αυτα σε ιν περιοχες την στιγμή που γίνοντα ΤΑ όργια σε πατησια κυψελες και λιοσιων κλπ και δεν τολμανε να σταματησουνε ποτε κανενα ουτε εκει αλλα για αλλους λογους... εχω δει δε κουστουματο να εχει σουζα ζητα μονο και μονο επειδη τον σταμάτησε (χωρις να ξερει ποιος ειναι) για έλεγχο...

Και σε πατησια και κυψελες γιατι δε τους σταματανε??


Απο το πληκτρολόγιο οι γνώμες ειναι πολλές, η αλήθεια κυριοι ειναι στους δρόμους...

Αυτο λεω κι εγω...

TROOPER
22/12/2009, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
...

Απο το πληκτρολόγιο οι γνώμες ειναι πολλές, η αλήθεια κυριοι ειναι στους δρόμους....



πες τα ρε Stabaka!!!!!!!:beer: :beer: :beer:

Stabak
22/12/2009, 10:56
Σου ειπα... δεν σταματανε γιατι φοβούνται, ειτε μην βρουν τον μπελά τους διοικητικά είτε μην τους βγει κανα μπαζούκας απο το πουθενά.... ετσι συνηθως κανουν τους μάγκες σε καμια γκομενα και σε καποιον "αδύναμο" όπως ειναι συνηθως ο κάθε μοτ/της...

τελικα μου εκανε συσταση και απαίτησε να βγαλω την ταινια συσκευασιας (αν και δεν εμποδιζε τα γραμματα) με κινδυνο να χασω την πινακιδα. Σημειωτέον την ειχα πιασει με ταινια εκεινη την μερα μονο... σε ολο αυτο το διαστημα εκανα την παπια γιατι πολύ ευκολα θα μου καθιζε μια κληση των 350 και θα έτρεχα... (αν θες άδικα) και γι αυτο δεν εκανα βαβουρα ή τον μαγκα

Απο την αλλη φυσικα και δεν ευθυνονται για τα καθηκοντα της τροχαίας οι της 'αμεσης δράσης' αλλα το παράδοξο ειναι πως ο "υποπτος" συνηθως ειναι ο αδύναμος ενώ ο προκλητικός με φιμε αυτοκινητακιας νεοέλληνας περνάει απαρατηρητος και δεν τρεχει μια... (ασε καλυτερα μην βρουμε τον μπελα μας)

γι αυτο τους κανουν πλακα κατι Ριζαϊ και κατι κακοποιοι.... αναβουν και σειρηνες αμα λαχει και περνάνε απαρατηρητοι μπροστα τους και αυτοι τους χαιρετανε κιολας...

δεν βαρεσαι, δεν περιμενω ποτε τιποτε απο αυτούς... παλια υπήρχε και μια σχεση μοτ/κη αν θες, ενας ατυπος δεσμος, πλεον δεν υπαρχει τιποτα.... απο την αλλη δεν υπαρχει και δεσμος μεταξυ μας θα μου πεις....

Μονοι εναντιον ολων λοιπον, αυτη ειναι η πραγματικότητα... θελουμε δεν θελουμε.

menelaos46
22/12/2009, 11:13
Σου ειπα... δεν σταματανε γιατι φοβούνται, ειτε μην βρουν τον μπελά τους διοικητικά είτε μην τους βγει κανα μπαζούκας απο το πουθενά.... ετσι συνηθως κανουν τους μάγκες σε καμια γκομενα και σε καποιον "αδύναμο" όπως ειναι συνηθως ο κάθε μοτ/της...


Οχι και αδυναμοι οι μοτοσυκλετιστες, σε παρακαλω!



τελικα μου εκανε συσταση και απαίτησε να βγαλω την ταινια συσκευασιας (αν και δεν εμποδιζε τα γραμματα) με κινδυνο να χασω την πινακιδα. Σημειωτέον την ειχα πιασει με ταινια εκεινη την μερα μονο... σε ολο αυτο το διαστημα εκανα την παπια γιατι πολύ ευκολα θα μου καθιζε μια κληση των 350 και θα έτρεχα... (αν θες άδικα) και γι αυτο δεν εκανα βαβουρα ή τον μαγκα

Δηλαδη ενοχληθηκες που σου εκανε συσταση??


Απο την αλλη φυσικα και δεν ευθυνονται για τα καθηκοντα της τροχαίας οι της 'αμεσης δράσης' αλλα το παράδοξο ειναι πως ο "υποπτος" συνηθως ειναι ο αδύναμος ενώ ο προκλητικός με φιμε αυτοκινητακιας νεοέλληνας περνάει απαρατηρητος και δεν τρεχει μια

Ευθυνονται, ευθυνονται...



γι αυτο τους κανουν πλακα κατι Ριζαϊ και κατι κακοποιοι.... αναβουν και σειρηνες αμα λαχει και περνάνε απαρατηρητοι μπροστα τους και αυτοι τους χαιρετανε κιολας... δεν βαρεσαι, δεν περιμενω ποτε τιποτε απο αυτούς... παλια υπήρχε και μια σχεση μοτ/κη αν θες, ενας ατυπος δεσμος, πλεον δεν υπαρχει τιποτα.... απο την αλλη δεν υπαρχει και δεσμος μεταξυ μας θα μου πεις.... Μονοι εναντιον ολων λοιπον, αυτη ειναι η πραγματικότητα... θελουμε δεν θελουμε.

Ενταξει εδω που τα λεμε ο Ριζαι δεν ηταν αυτο που λεμε απλος κακοποιος ετσι?
Γαμησε τα τελευται εχουν χαλασει τα πραγματα, μηδεν κατανοηση...

Μονοι εναντιον ολων, η μανα σου κι ο παππας που λενε...

devil's animal
22/12/2009, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
χμ χμ χμ, με βαλατε σε σκεψεις τωρα! εγω λεω αφου τους θεωρειτε δημοσιους υπαλληλους μην τους παρετε τηλ οταν τους χρειαστειτε και τον επομενο μηνα να μην τους δωσετε μισθο αφου εσεις τους πληρωνετε!

και για πες μολις σας παιρνουμε τηλ ΤΙ κανετε....

μηπως απλα καταγραφετε το γεγονος και συνεχιζετε να πινετε τον καφε σας??

οσο για το να μην σας δωσουμε τον μισθο σας,εννοια σου και αν γινοταν ερευνα παραγωγικοτητας τουλαχιστον οι μισοι θα επρεπε να ειχαν απολυθει και να κοπει ο μισθος...
αλλα δεν βρισκετε μια κυβερνηση με κατι @@ ΝΑ!! για να αρει την μονιμοτητα.:rolleyes:

περαστικα μας.
:wave2:

ggs
22/12/2009, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Πρίν απο καμιά ώρα περπατούσα κοντά στον Ευαγγελισμό(ο δρόμος που περνάει μπροστά απο το Γεννάδειο, πάνω απο τον Ευαγγελισμό). Όπως περπατούσα, απο το δρόμο περνάνε δύο ζητάδες, και ξαφνικά ένα ασημί αυτοκίνητο(μάλλον ford) παραβιάζει στόπ από αριστερά την ώρα που πλησιάζανε. Πλακώνονται στα φρένα και στις κόρνες και ευτυχώς προλαβαίνουν. Τί του κάνανε; Του κλάσανε. Δηλαδή ένας τύπος που καρασκότωσε στόπ και μάλιστα παραλίγο να τους σκοτώσει/τραυματίσει, έφυγε χωρίς να του κάνουν τίποτα. Άν οι ζητάδες δέν ενδιαφέρονται για πάρτη τους, πώς να ενδιαφερθούν για μάς και πόσο μάλλον για την πάταξη τροχαίων παρανομιών;

:mad:

Άμα ήταν με τα πόδια και κρατούσε και κανένα πανό , τότε θα πεφτενε με τις μηχανές επάνω του…:rolleyes:

menelaos46
22/12/2009, 12:41
οσο για το να μην σας δωσουμε τον μισθο σας,εννοια σου και αν γινοταν ερευνα παραγωγικοτητας τουλαχιστον οι μισοι θα επρεπε να ειχαν απολυθει και να κοπει ο μισθος..

Το προβλημα ειναι πως θα μετρησεις την παραγωγικοτητα αυτη?

Θελω να πω δεν ειναι οτι μαζευουν πορτοκαλια να πεις ο ενας εμασε 100 ο αλλος 200 αρα ειναι πιο παραγωγικος.

MitsosNaked
22/12/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Το προβλημα ειναι πως θα μετρησεις την παραγωγικοτητα αυτη?

Θελω να πω δεν ειναι οτι μαζευουν πορτοκαλια να πεις ο ενας εμασε 100 ο αλλος 200 αρα ειναι πιο παραγωγικος.

Με τον νεοέλληνα που έχει ξεφύγει σε θέματα οδηγικής παιδείας, υπάρχουν πολλά ΄πορτοκάλια' για 'μάζεμα' οπότε η παραγωγικότητα φαίνεται.

McZab
22/12/2009, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Άμα ήταν με τα πόδια και κρατούσε και κανένα πανό , τότε θα πεφτενε με τις μηχανές επάνω του…:rolleyes:

Νομίζω ότι αυτό το έργο "προστασίας του πολίτη" το έχει αναλάβει εργολαβία η "Δ". Η "Ζ" είναι πιο μετά στην αλφάβητο, θα έχει δυσκολότερες δουλειές...:rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
22/12/2009, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Το προβλημα ειναι πως θα μετρησεις την παραγωγικοτητα αυτη?

Θελω να πω δεν ειναι οτι μαζευουν πορτοκαλια να πεις ο ενας εμασε 100 ο αλλος 200 αρα ειναι πιο παραγωγικος.

ερευνα "παραγωγικοτητας" υπαρχει αλλα ειναι λανθασμενη.

διοικητης: "ελα εδω παιδι μου, ποσες κλησεις εκοψες σημερα?"
οργανο: "10 παπακια για παρανομο παρκαρισμα στην πανεπιστημιου, 1 ενος αλητη με ξεταπωτη εξατμιση και αλλοι 20 επειδη ειχαν κοτσαδορο"
διοικητης: "μπραβο παιδι μου.αξιος":a31:

ΙΣΩΣ ενας πιο σωστος τροπος:

διοικητης: "ελα εδω παιδι μου, ποσες κλησεις εκοψες σημερα?"
οργανο: "βγηκε ενας μ@λακας απο stop, 2 αλλοι παραβιασαν κοκκινο, 3 με καμια 150 στην συγγρου, 10 κ@ργιολες με κινητα και ενας αλλος κατεστραμμενος κουβαλαγε 2 πορτες και 5 τραπεζια με το παπι του."
διοικητης: "μπραβο παιδι μου.αξιος"
:beer: :beer: :beer: :beer:

izzy
22/12/2009, 18:14
Μάλλον έχουμε συζητήσει για ολα τα άλλα εκτος απο αυτο που ειπωθηκε!

Η παραβιαση ΣΤΟΠ πινακιδας δεν εχει νομικη υποσταση οταν δεν υπαρχει συγκρουση ,οι ζηταδες ΔΕΝ ειναι οι ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΝΤΡΕΝΤ απο το περιοδικο ΑΓΟΡΙ '' οποιος θυμαται ,και δεν εχουν δικαιωμα να του κοψουν κληση ,παρα να γινει συσταση .

Εχων επαγγελματικο Β,Γ, Δ κατηγοριας και το πηρα χωρις λαδι και φετα απο το χωριο και εκτος στρατου

Δεν δουλευω οδηγος αλλα κινουμε αποκλειστικα στον δρομο και εγω τα εχω με τους ζηταδες ,ομως στην προκειμενη να ειμαστε δικαιοι και αντικειμενικοι !

gs 500 f
22/12/2009, 18:22
τους γαζωσαν με καλασνικοφ την στιγμη ελεγχου για συναγερμο σε τραπεζα!!!!!
οι αστυνομικοι δινουν και την ζωη τους και κυνδινευουν καθημερινα και οποτε τους χρειασθουμαι παντα ειναι διπλα μας για να βοηθεισουν τον αδυνατο και η ζωη μας να μην γεινει ζουγκλα και αντι εμεις να ειμαστε διπλα τους περνουμαι παραδειγμα μερικους μαλακες που δεν εχουν δει το επαγγελμα τους ως λειτουργειμα και τους κατηγορουμαι ολους!
περνουμαι παραδειγματα που εμεις βλεπουμαι στο δρομο αντιλανβανομαστε ομως διαφορετικα ο καθενας μας τα μεταφερουμαι οπως εμεις νομιζουμαι και χωρις να εχουμαι και την αλλη αποψη[αστυνομικου] και βγαζουμε τα συμπερασματα μας κατηγοροντας τους για τα παντα!!!!αν δεν μας δωσουν κληση και ειναι για μας ειναι καλος αστυνομικος αν προκειται για αλλον ειναι μπατσος και αντιστροφα!!!ελεος!!!
οι αστυνομικοι προερχονται απο φτωχες οικογενειες και αγροτικες ειναι παιδια που καταλαβαινουν τον οικογενοιαρχη και δουλευουν οταν εμεις διασκεδαζουμαι γλενταμαι ειμαστε με τις οικογενοια μας χριστουγενα πασχα βραδυ.....υπαρχουν και οι βλακες λεω και παλι που δεν επρεπε δεν κανουν γιαυτο το λειτουργειμα αλλα σε ολα τα επαγγελματα αυτο συμβαινει!
α ρε ελληνα παρτακια που μονο την παρτη σου κοιτας κρηνεις ολους τους αλλους ποτε τον εαυτον σου και ποτε δεν εχεις διαμαρτηρηθει για τον θανατο αστυνομικου που καποτε ο ιδιος τον χρειαστηκες σε βοηθεια σου!!!!!!

αραγε ποτε θα υπαρξει και ενα ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ??????

950dim
22/12/2009, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
τους γαζωσαν με καλασνικοφ την στιγμη ελεγχου για συναγερμο σε τραπεζα!!!!!
οι αστυνομικοι δινουν και την ζωη τους και κυνδινευουν καθημερινα και οποτε τους χρειασθουμαι παντα ειναι διπλα μας για να βοηθεισουν τον αδυνατο και η ζωη μας ...
α ρε ελληνα παρτακια που μονο την παρτη σου κοιτας κρηνεις ολους τους αλλους ποτε τον εαυτον σου και ποτε δεν εχεις διαμαρτηρηθει για τον θανατο αστυνομικου που καποτε ο ιδιος τον χρειαστηκες σε βοηθεια σου!!!!!!

αραγε ποτε θα υπαρξει και ενα ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ??????

Ετοιμασου τωρα να τ΄ακουσεις...εισαι μπατσος,εισαι Ζητας,εισαι οργανο του Κρατους κλπκλπκλπ:sick:

gs 500 f
22/12/2009, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Ετοιμασου τωρα να τ΄ακουσεις...εισαι μπατσος,εισαι Ζητας,εισαι οργανο του Κρατους κλπκλπκλπ:sick:


ειμαι ελληνας πολιτης ελευθερος απο κομματικες διαστροφες και πολιτικα καταλειπα και νομιμος ωστε να μην φοβαμαι και βλεπω τον αστυνομικο σαν μπαμπουλα αλλα σαν αδερφο μου γιατι αυτος θα ερθει πρωτος να με προστατεψει οταν θα με κλεβουν θα με ληστευουν η οταν ο απεναντι μου μου φερθει αδικα. ο αστυνομικος θα επιβαλει τα νομιμα με κινδυνο της ζωης του!!!!
ο αστυνομικος μου φιλαει το σπιτι οταν κοιμαμαι περιπολοντας με βροχη κρυο βραδυ ημερα αφηνοντας την δικια του οικογενεια και αισθανομαι το ελαχιστο ενα ευχαριστω να του πω γιαυτο και οχι να τον κατηγορησω γιατι καθησε για ενα καφε σε καφετερεια στην βαρδια του και περαγε ο αλλος μπροστα του με φυμε τζαμια!!!!!!
το μπελα μου παλι συνχηστηκα με τους δημοκρατες που ο αστυνομικος γιαυτους ειναι μπατσος!!!!

XJR_Billy
22/12/2009, 19:34
Φίλε gs500f, ...εισαι μπατσος,εισαι Ζητας,εισαι οργανο του Κρατους κλπκλπκλπ:lol: :lol: :rotflmao:

Καλά τα λες φίλε, δίκιο έχεις, έτσι είναι, αλλά υπάρχουν κάποιοι που χαλάνε την γενική εικόνα...
Και δυστυχώς όσο πάνε και αυξάνονται...

Είναι ευρέως αποδεκτό, όσο κι αν δεν θέλεις να το παραδεχτείς.
Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν υπάρχουν ευσυνήδειτοι αστυνομικοί...

Το θέμα είναι προς τα που γέρνει η πλάστιγγα...:confused: :wave2:

Red Rider
22/12/2009, 19:48
[i]ΙΣΩΣ ενας πιο σωστος τροπος:

διοικητης: "ελα εδω παιδι μου, ποσες κλησεις εκοψες σημερα?"
οργανο: "βγηκε ενας μ@λακας απο stop, 2 αλλοι παραβιασαν κοκκινο, 3 με καμια 150 στην συγγρου, 10 κ@ργιολες με κινητα και ενας αλλος κατεστραμμενος κουβαλαγε 2 πορτες και 5 τραπεζια με το παπι του."
διοικητης: "μπραβο παιδι μου.αξιος"
:beer: :beer: :beer: :beer: [/B]

Mακαρι να ηταν ετσι,αλλα συνηθως:a12:

izzy
22/12/2009, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
ειμαι ελληνας πολιτης ελευθερος απο κομματικες διαστροφες και πολιτικα καταλειπα και νομιμος ωστε να μην φοβαμαι και βλεπω τον αστυνομικο σαν μπαμπουλα αλλα σαν αδερφο μου γιατι αυτος θα ερθει πρωτος να με προστατεψει οταν θα με κλεβουν θα με ληστευουν η οταν ο απεναντι μου μου φερθει αδικα. ο αστυνομικος θα επιβαλει τα νομιμα με κινδυνο της ζωης του!!!!
ο αστυνομικος μου φιλαει το σπιτι οταν κοιμαμαι περιπολοντας με βροχη κρυο βραδυ ημερα αφηνοντας την δικια του οικογενεια και αισθανομαι το ελαχιστο ενα ευχαριστω να του πω γιαυτο και οχι να τον κατηγορησω γιατι καθησε για ενα καφε σε καφετερεια στην βαρδια του και περαγε ο αλλος μπροστα του με φυμε τζαμια!!!!!!
το μπελα μου παλι συνχηστηκα με τους δημοκρατες που ο αστυνομικος γιαυτους ειναι μπατσος!!!!

Δεν εχεις αδικο αδελφε ,αλλα δεν εχουμε ολοι τα ιδια βιωματα απο αστυνομικους (μπατσους) και δεν μπορεις να βαζεις ολους τους Ελληνες στο ιδιο καζανι ,γιατι αυτοματα κανεις το ιδιο λαθος που κανουν αυτοι που βαζουν ολους τους Αστυνομικους σε ιδια φαρα ;)


Η γυναικα μου ακομα φοβαται οταν τους βλεπει ,....εχω υπερασπιστει μπατσο σε δικαστηριο και με εχει μπουζουριασει αλλος με την προφαση οτι περασα κοκκινο (μαζι του) και με πηγε στο τμημα ,επιασα συζητηση με τον προισταμενο του και τον ρωτησε... και εν τελει βγηκε ...,οτι τον ειχαν κλεψει το σπιτη και του πηραν την καμερα και ειχε τα νευρα του :sad: :sad: ....ποιος την πληρωνει παντα;

παντα υπαρχουν δυο πλευρες ,το θεμα ειναι ποιος την πληρωνει!

Stabak
22/12/2009, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
παντα υπαρχουν δυο πλευρες ,το θεμα ειναι ποιος την πληρωνει!

Έλα ντε;

gs 500 f
22/12/2009, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Φίλε gs500f, ...εισαι μπατσος,εισαι Ζητας,εισαι οργανο του Κρατους κλπκλπκλπ:lol: :lol: :rotflmao:

Καλά τα λες φίλε, δίκιο έχεις, έτσι είναι, αλλά υπάρχουν κάποιοι που χαλάνε την γενική εικόνα...
Και δυστυχώς όσο πάνε και αυξάνονται...

Είναι ευρέως αποδεκτό, όσο κι αν δεν θέλεις να το παραδεχτείς.
Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν υπάρχουν ευσυνήδειτοι αστυνομικοί...

Το θέμα είναι προς τα που γέρνει η πλάστιγγα...:confused: :wave2:


σιγουρα υπαρχουν και οι ραμπο και τα ζωα και και και,το θεμα ειναι οτι προερχονται απο μελη τις κοινωνιας μας και μαλον η κοινωνια μας εχει τα χαλια της αλλα δεν ποιστευω στην γενικευση!ολα τα επαγγελματα εχουν και τους αχρηστους με πειραζει που προβαλουμαι τους αχρηστους και οχι το τι εργο προσφερουν οι πολλοι που πιστευω ειναι η συντριπτηκη πλειοψηφια!
πεστε πρωτα το καλο βρε παιδια και μετα χωστετα και στους τρισαθλιους αλλα μην εχουμαι πνευμα για μηδενισμο των παντων!!!!

Stabak
22/12/2009, 20:08
να σε ρωτησω ρε συ gs 500f, σε εχουν κλέψει ποτέ; Εχει ερθει ποτε η αστυνομια να σου υποδειξει να μην καλεσεις την σημανση για να μην κανεις το σπιτι χαλια χωρις λόγο; Να μην κανεις μηνυση κατα αγνωστου γιατι ειναι τσαμπα χρονος; Οτι δεν θα βρεις ποτε τιποτα απο τα κλοπιμαία; Μηπως σε εχουν σταματησει χωρις λογο πεζο με την γκομενα σου για να σε χλευασουν και να κανουν πλάκα μαζι με τον μαθητευομενο άσσο; Μηπως τις εχεις φαει ποτε χωρις λόγο; Να φας κληση αδικα; ΝΑ σε ρωτήσουν τι δουλεια εχεις στη περιοχη; Μηπως εχεις παει σε κανα τμημα Σαββατο βραδυ στο τσακιρ με τα σουβλακια και τα ουισκυ εξω; Πιανακι εχεις παιξει ποτε;

ή μπας και εχεις μπαρμπα στην Κορώνη;

Γιατι και γω εχω και μου εχουν τυχει ολα τα ανωτερω... και πιστεψε με δεν ειμαι κανας Πασαρης. Ουτε καν ζωηρος θα ελεγα... και για να σε προλάβω ημουν παντα με τα ατομα της πρωτης γραμμης, της αμεσης δρασης αν θες... αλλα δυστυχως το κλιμα τα τελευταια χρονια τους εχει παρει και αυτούς η μπαλα... και το κακο ειναι οτι μαθανε και την νεα γενιά στο ίδιο μοτίβο χωρίς να τους δειξουν την τσιπα που ειχαν παλια, εστω υπηρχε μια τσιπα... και το αποτελεσμα ειναι ανανδρα ρομποτάκια της εξουσιας και της αναισθησίας... δυστυχως.

ειλικρινα δεν περιμενω τιποτε απο αυτούς και όση ευαισθησια ειχα αυτή εχει αναστραφει εδω και καιρό. Πλεον ειναι στο χερι τους να αλλάξουν την εικόνα απέναντι στον πολίτη που πρεπει να υπηρετούν και οχι το αντίθετο...

chris_honda
22/12/2009, 20:44
Πάνε οι παλιές εποχές παίδες που ο στρατιωτικός - αστυνομικός - πυροσβέστης...
έβλεπαν την δουλειά τους σαν λειτούργημα. Τώρα είναι ποιός θα πρωτοβολευτεί
σε μία θέση για να επιβιώσει. Αυτό τα λέει όλα πιστεύω.
Όπως επίσης υπάρχουν ρουφιάνοι, μουνπνα κτλ. σε μία εταιρία, έτσι και σε αυτά τα σώματα υπάρχει
ο παρτάκιας ο φτωχός πλην τίμιος, αυτός που κωλογλύφεται για ένα σιρίτι κτλ.

TheFace
22/12/2009, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f


αραγε ποτε θα υπαρξει και ενα ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ??????

Τι ειπε το ατομο! :a018:

TheFace
22/12/2009, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f

το μπελα μου παλι συνχηστηκα με τους δημοκρατες

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

ΥΓ. Παλι καλα που εισαι "ελευθερος απο κομματικες διαστροφες και πολιτικα καταλειπα"... ο,τι να 'ναι λεμε :rolleyes:

chris_honda
22/12/2009, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

ΥΓ. Παλι καλα που εισαι "ελευθερος απο κομματικες διαστροφες και πολιτικα καταλειπα"... ο,τι να 'ναι λεμε :rolleyes:


Τι σου φάνηκε παράξενο, για πες μας.

lakou636
22/12/2009, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
να σε ρωτησω ρε συ gs 500f, σε εχουν κλέψει ποτέ; Εχει ερθει ποτε η αστυνομια να σου υποδειξει να μην καλεσεις την σημανση για να μην κανεις το σπιτι χαλια χωρις λόγο; Να μην κανεις μηνυση κατα αγνωστου γιατι ειναι τσαμπα χρονος; Οτι δεν θα βρεις ποτε τιποτα απο τα κλοπιμαία; Μηπως σε εχουν σταματησει χωρις λογο πεζο με την γκομενα σου για να σε χλευασουν και να κανουν πλάκα μαζι με τον μαθητευομενο άσσο; Μηπως τις εχεις φαει ποτε χωρις λόγο; Να φας κληση αδικα; ΝΑ σε ρωτήσουν τι δουλεια εχεις στη περιοχη; Μηπως εχεις παει σε κανα τμημα Σαββατο βραδυ στο τσακιρ με τα σουβλακια και τα ουισκυ εξω; Πιανακι εχεις παιξει ποτε;

ή μπας και εχεις μπαρμπα στην Κορώνη;

Γιατι και γω εχω και μου εχουν τυχει ολα τα ανωτερω... και πιστεψε με δεν ειμαι κανας Πασαρης. Ουτε καν ζωηρος θα ελεγα... και για να σε προλάβω ημουν παντα με τα ατομα της πρωτης γραμμης, της αμεσης δρασης αν θες... αλλα δυστυχως το κλιμα τα τελευταια χρονια τους εχει παρει και αυτούς η μπαλα... και το κακο ειναι οτι μαθανε και την νεα γενιά στο ίδιο μοτίβο χωρίς να τους δειξουν την τσιπα που ειχαν παλια, εστω υπηρχε μια τσιπα... και το αποτελεσμα ειναι ανανδρα ρομποτάκια της εξουσιας και της αναισθησίας... δυστυχως.

ειλικρινα δεν περιμενω τιποτε απο αυτούς και όση ευαισθησια ειχα αυτή εχει αναστραφει εδω και καιρό. Πλεον ειναι στο χερι τους να αλλάξουν την εικόνα απέναντι στον πολίτη που πρεπει να υπηρετούν και οχι το αντίθετο...

δηλαδη αν δεν εκαναν συσταση και σε εγραφαν. τι θα εγραφεσ τωρα?
παντωσ εκτοσ απο τα δικαιωματα τα παρα πολλα που εχουμε,οφειλουμε να ειμαστε και εμεισ σωστοι στισ υποχρεωσεισ μασ .οταν ειμαστε σωστοι δεν μπορει κανενασ να σου πει το παραμικρο και τουσ γραφεισ κανονικα στα τρυφερα σου.απο την στιγμη ομωσ που εισαι και εσυ λαθοσ νομιζω οτι φερεισ μεριδιο ευθυνησ.οποτε αναγκαστικα κανεισ και την παπια.

izzy
22/12/2009, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Έλα ντε;

παντα εμεις φιλος ,και ερχονται τωρα να βγαλουν και γραφειο προστασιας Αστυνομικου;

Θα γινουν θυματα ξαφνικα ; Τα μονα θυματα ειναι εκεινα τα παιδια που ντυθηκαν ειδικοι φρουροι και τους πυροβολησαν χωρις να φταινε σε τπτ αλλα να μου πεις ουτε ο Αλεξης εφταιγε....σε καθε περιπτωση η βια δεν ειναι λυση και παντα υπαρχει θύτης αλλα ο μπατσος δεν ειναι θυμα .

Ο μπατσος με την πρωτη ευκαιρια θα στα φορτωσει και θα τα παρουσιασει στο τμημα οπως τον βολευουν....δες Γαλατσι τοτε με τον μοτοσικλετιστή και τους πυροβολισμούς που την πληρωσε ατυχη γυναικα και ακομα την τραβανε ... επειδη ο ειδικος ανεκπαιδευτος φρουρος εκανε τον ψοφιο και ο αλλος του πηρε το οπλο εφταιγε η ασχετη απο το μπαλκονι...οτι να ναι..

Καλυτερα να αιτηθουν και να απεργησουν αν χρειαστει γιατι οχι ...την υπηρεσια καταλληλα εκπαιδευμενων ψυχολογων ,να τελειωσουν με τα υπαρξιακα τους να υσηχασουμε και εμεις !

gs 500 f
22/12/2009, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
Πάνε οι παλιές εποχές παίδες που ο στρατιωτικός - αστυνομικός - πυροσβέστης...
έβλεπαν την δουλειά τους σαν λειτούργημα. Τώρα είναι ποιός θα πρωτοβολευτεί
σε μία θέση για να επιβιώσει. Αυτό τα λέει όλα πιστεύω.
Όπως επίσης υπάρχουν ρουφιάνοι, μουνπνα κτλ. σε μία εταιρία, έτσι και σε αυτά τα σώματα υπάρχει
ο παρτάκιας ο φτωχός πλην τίμιος, αυτός που κωλογλύφεται για ένα σιρίτι κτλ.



συμφωνω στα περισσοτερα και θαθελα να σημπληρωσω οτι ειμαστε αξιοι της μοιρας μας για την αστυνομια που εχουμαι για την δημοσια διοικηση για την εκαστοτε κυβερνηση για ολους αυτους που εμεις αποτελουμαι την κοινωνια!!!!δεν ειμαστε αμοιροι ευθυνων!αμα ειναι σαπια η κοινωνια σαπιλα θαναι και το συστημα!!!

menelaos46
23/12/2009, 01:22
Ο μπατσος με την πρωτη ευκαιρια θα στα φορτωσει και θα τα παρουσιασει στο τμημα οπως τον βολευουν....δες Γαλατσι τοτε με τον μοτοσικλετιστή και τους πυροβολισμούς που την πληρωσε ατυχη γυναικα και ακομα την τραβανε ... επειδη ο ειδικος ανεκπαιδευτος φρουρος εκανε τον ψοφιο και ο αλλος του πηρε το οπλο εφταιγε η ασχετη απο το μπαλκονι...οτι να ναι..


Ωχ θεε μου...
μερικοι μου φαινεται εκτος του οτι δε ξερουν......


Η παραβιαση ΣΤΟΠ πινακιδας δεν εχει νομικη υποσταση οταν δεν υπαρχει συγκρουση ,οι ζηταδες ΔΕΝ ειναι οι ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΝΤΡΕΝΤ απο το περιοδικο ΑΓΟΡΙ '' οποιος θυμαται ,και δεν εχουν δικαιωμα να του κοψουν κληση ,παρα να γινει συσταση .

Τα βγαζουν κι απ'το μυαλο τους.....

gs 500 f
23/12/2009, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και για πες μολις σας παιρνουμε τηλ ΤΙ κανετε....

μηπως απλα καταγραφετε το γεγονος και συνεχιζετε να πινετε τον καφε σας??

οσο για το να μην σας δωσουμε τον μισθο σας,εννοια σου και αν γινοταν ερευνα παραγωγικοτητας τουλαχιστον οι μισοι θα επρεπε να ειχαν απολυθει και να κοπει ο μισθος...
αλλα δεν βρισκετε μια κυβερνηση με κατι @@ ΝΑ!! για να αρει την μονιμοτητα.:rolleyes:

περαστικα μας.
:wave2:


εχεις σκεφθει οτι αποιρες φορες εχουν πιασει τον κλεφτη τον ληστη κλπ και ο ιδιος ο πολιτης δεν επιθυμη την ποινικη τιμωρια του κακοποιου ειτε γιατι φοβαται για χι ψι λογο και ο μονος που καταθετει μαρτυρας ειναι ο αστυνομικος!μηπως σου περασε απο το μυαλο οτι η μονιμοτητα ειναι για να μην εκβιαζετε για να κανει την δουλεια του?

gs 500 f
23/12/2009, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Πρίν απο καμιά ώρα περπατούσα κοντά στον Ευαγγελισμό(ο δρόμος που περνάει μπροστά απο το Γεννάδειο, πάνω απο τον Ευαγγελισμό). Όπως περπατούσα, απο το δρόμο περνάνε δύο ζητάδες, και ξαφνικά ένα ασημί αυτοκίνητο(μάλλον ford) παραβιάζει στόπ από αριστερά την ώρα που πλησιάζανε. Πλακώνονται στα φρένα και στις κόρνες και ευτυχώς προλαβαίνουν. Τί του κάνανε; Του κλάσανε. Δηλαδή ένας τύπος που καρασκότωσε στόπ και μάλιστα παραλίγο να τους σκοτώσει/τραυματίσει, έφυγε χωρίς να του κάνουν τίποτα. Άν οι ζητάδες δέν ενδιαφέρονται για πάρτη τους, πώς να ενδιαφερθούν για μάς και πόσο μάλλον για την πάταξη τροχαίων παρανομιών;

:mad:


σε επιασε ο πονος μην κτυπησουν οι ζηταδες?

gs 500 f
23/12/2009, 03:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εσυ τωρα περιμενεις απο εναν "δημοσιο υπαλληλο" να "νοιαστει" για καποιον.
Απλα σε μπερδευει η ενοια "Αστυνομικος-Ζητας"
Δημοσιος υπάλληλος ειναι κιαυτος
:lol:


εχεις δικιο ειναι δημοσιος υπαλληλος και λειτουργος!η δουλεια του να τηρη την ταξη την ασφαλεια τους νομους και τα ψυφησματα του κρατους!ΠΕΔΟΝΟΜΟΣ ΝΤΑΤΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΤΡΑ ΠΑΝΤΩς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!

gs 500 f
23/12/2009, 03:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Άν και δέν θα έπρεπε να είναι έτσι, να σου πώ την αλήθεια ΑΠΑΙΤΩ να νοιαστεί και να πράξει αναλόγως γιατί πληρώνεται απο τους φόρους μου. Με τσαντίζει αφάνταστα το να είναι ο ίδιος αυτόπτης μάρτυρας(πόσο μάλλον απο τη σκοπιά του μοτοσυκλετιστή) σε παρανομία και μένει άπραγος, και στη συνέχεια σε φανάρι(όχι στο ίδιο περιστατικό) τίγκα στους ξεκράνωτους δίπλα του να σταματάει τον προβλεπέ γιατί 'θέλει να κόβει φάτσες' και για εξατμίσεις κλπ.


Και ο αστυνομικος πληρωνει φορους ! ο αστυνομικος κρινη ποιον θα ελεγξη και ποιον οχι! ο αστυνομικος ελεγχει τον πολιτη και οχι ο πολιτης τον αστυνομικο!τον αστυνομικο τον ελεγχει ο διοικητης του!
βρε μπας και ηθελες να γινεις αστυνομικος και καθεσε και ερμηνευεις ποιον ελεγξαν γιατι και πως και το εχεις αποθημενο?

gs 500 f
23/12/2009, 03:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Συνηθιζεται σε περιοχες με υψηλο στατους να μην κανουν τιποτε πολυ απλα γιατι φοβουνται μην αυτος που θα σταματησουν τους κανει κανα καψονι και βρουν τον μπελα τους... πανε σε καμια πλατεια κολωνακιου οπου τα αμαξια κανουν αναστροφες μπροστα στα ματια τους και δεν κανουν τιποτε... για κανα καμακι ειναι και κανα μοστριλικι...

ολα τα αυτοκινητα με τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα... γιατι δεν σταματανε κανενα μα κανενα... δηλαδη αυτοι με τα φιμε δεν ειναΙ ΥΠΟΠΤΟΙ;


εγω παντως σε ψυφιζω να γινεις αστυνομικος για να φτιαξεις την ελλαδα!μπατσος μην γινεισ μονο!

gs 500 f
23/12/2009, 03:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
Μάλλον έχουμε συζητήσει για ολα τα άλλα εκτος απο αυτο που ειπωθηκε!

Η παραβιαση ΣΤΟΠ πινακιδας δεν εχει νομικη υποσταση οταν δεν υπαρχει συγκρουση ,οι ζηταδες ΔΕΝ ειναι οι ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΝΤΡΕΝΤ απο το περιοδικο ΑΓΟΡΙ '' οποιος θυμαται ,και δεν εχουν δικαιωμα να του κοψουν κληση ,παρα να γινει συσταση .

Εχων επαγγελματικο Β,Γ, Δ κατηγοριας και το πηρα χωρις λαδι και φετα απο το χωριο και εκτος στρατου

Δεν δουλευω οδηγος αλλα κινουμε αποκλειστικα στον δρομο και εγω τα εχω με τους ζηταδες ,ομως στην προκειμενη να ειμαστε δικαιοι και αντικειμενικοι !


παρτε του το διπλωμα και στειλτετον παλι για εξετασεις με διαγωνισμα τα σηματα του ΚΟΚ!
θα μας τρελανεις φιλε!!!θα μας κανεις να ξεχασουμαι και αυτα που ξερουμαι!!

gs 500 f
23/12/2009, 03:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Συνηθιζεται σε περιοχες με υψηλο στατους να μην κανουν τιποτε πολυ απλα γιατι φοβουνται μην αυτος που θα σταματησουν τους κανει κανα καψονι και βρουν τον μπελα τους... πανε σε καμια πλατεια κολωνακιου οπου τα αμαξια κανουν αναστροφες μπροστα στα ματια τους και δεν κανουν τιποτε... για κανα καμακι ειναι και κανα μοστριλικι...

ολα τα αυτοκινητα με τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα... γιατι δεν σταματανε κανενα μα κανενα... δηλαδη αυτοι με τα φιμε δεν ειναΙ ΥΠΟΠΤΟΙ;


ετσι πιστευε και ο καρβελας και βρεθηκε με βραχιολακια και με 13 μηνες φιλακα απο το καψονι που τους εκανε!!!

gs 500 f
23/12/2009, 03:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
παντα εμεις φιλος ,και ερχονται τωρα να βγαλουν και γραφειο προστασιας Αστυνομικου;

Θα γινουν θυματα ξαφνικα ; Τα μονα θυματα ειναι εκεινα τα παιδια που ντυθηκαν ειδικοι φρουροι και τους πυροβολησαν χωρις να φταινε σε τπτ αλλα να μου πεις ουτε ο Αλεξης εφταιγε....σε καθε περιπτωση η βια δεν ειναι λυση και παντα υπαρχει θύτης αλλα ο μπατσος δεν ειναι θυμα .

Ο μπατσος με την πρωτη ευκαιρια θα στα φορτωσει και θα τα παρουσιασει στο τμημα οπως τον βολευουν....δες Γαλατσι τοτε με τον μοτοσικλετιστή και τους πυροβολισμούς που την πληρωσε ατυχη γυναικα και ακομα την τραβανε ... επειδη ο ειδικος ανεκπαιδευτος φρουρος εκανε τον ψοφιο και ο αλλος του πηρε το οπλο εφταιγε η ασχετη απο το μπαλκονι...οτι να ναι..

Καλυτερα να αιτηθουν και να απεργησουν αν χρειαστει γιατι οχι ...την υπηρεσια καταλληλα εκπαιδευμενων ψυχολογων ,να τελειωσουν με τα υπαρξιακα τους να υσηχασουμε και εμεις !


μηπως μιλας για μπατσους αλλης χωρας και οχι για αστυνομικους ελληνες?βλεπω καποια συνχηση να εχεις παθει!!!!!

gs 500 f
23/12/2009, 03:53
οποιος ειναι νομιμος δεν εχει προβλημα με τον αστυνομικο γιατι η φυση της δουλειας του ειναι τετοια που ερχετε σε αντιθεση μονο με τον παρανομο σε αντιπαραθεση και επιβολη του νομου!
δεν ξαναεπανερχομαι οτι και αντιθετη γνωμη και αν διαβασω!
πολλα και καλα χιλιομετρα να εχουμαι και παντα ορθιοι!!!

ggs
23/12/2009, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
οποιος ειναι νομιμος δεν εχει προβλημα με τον αστυνομικο γιατι η φυση της δουλειας του ειναι τετοια που ερχετε σε αντιθεση μονο με τον παρανομο σε αντιπαραθεση και επιβολη του νομου!



:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:

…Και μετά , ο Χιουι, ο Λιουι και το Ντιουι μαζεύτηκαν στο σπίτι του θειου Ντοναλτ και μαζι με τον Γκουφη ,τον Μικη και την θεια Νταιζη γιόρτασαν τα Χριστούγεννα….
Καλά Χριστούγεννα σε όλους και καλά χιλιόμετρα…

:wave2: :beer:

McZab
23/12/2009, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
οποιος ειναι νομιμος δεν εχει προβλημα με τον αστυνομικο γιατι η φυση της δουλειας του ειναι τετοια που ερχετε σε αντιθεση μονο με τον παρανομο σε αντιπαραθεση και επιβολη του νομου!
[...]

Την καραμέλα της "σχολής" την έμαθες καλά, έτσι; Στην ορθογραφία σε βλέπω λίγο αδιάβαστο...Με τα ελληνικά σημαιάκια στις κεραίες ξέρετε να κυκλοφορείτε, στις δέκα λέξεις όμως οι εννιά είναι ανορθόγραφες, Ελληνάρες... :evil: Θα μας πεις και "δημοκράτες" από πάνω!

Είστε ο μοναδικός κλάδος στην Ελλάδα που το Κράτος έβαλε τους μισούς να δείρουν τους άλλους μισούς και δεν κουνήθηκε φύλλο, ή τα ξέχασες; Μήπως και τότε ήταν "η φύση της δουλειάς" σας ή οι άλλοι μισοί "συνάδελφοι" που έφαγαν το ξύλο και τα δακρυγόνα ήταν παράνομοι; Άβουλα πιόνια είστε όλοι...

catmaster
23/12/2009, 09:46
Ξεφύγατε παιδιά ... :evil:

McZab
23/12/2009, 09:58
Σε ύφος ξεφύγαμε αλλά στην ουσία άλλοι έχουν ξεφύγει εδώ και χρόνια και προκαλούν κιόλας...

Από τον συνήγορο του πολίτη...

Μετά από μελέτη 176 υποθέσεων
Ελλείψεις της ΕΛ.ΑΣ. σε θέματα σεβασμού των πολιτών διαπιστώνει ο Συνήγορος του Πολίτη

12/10/04 18:23

Αθήνα
Μπορεί η ΕΛ.ΑΣ. να έχει κάνει μεγάλα βήματα στον επιχειρησιακό τομέα, ωστόσο υπολείπεται ακόμη σημαντικά στα ζητήματα που αφορούν στο σεβασμό των δικαιωμάτων των πολιτών. Το συμπέρασμα αυτό εξάγεται από έρευνα του Συνηγόρου του Πολίτη, που ήρθε την Τρίτη στη δημοσιότητα.

Σε ειδική έκθεση που εκπονήθηκε το πρώτο εξάμηνο του 2004 και είναι από τον Ιούλιο σε γνώση του υπουργείου Δημόσιας Τάξης, ο Συνήγορος του Πολίτη αναφέρει τα αποτελέσματα έρευνας με θέμα την προσβολή των συνταγματικών δικαιωμάτων των πολιτών από αστυνομικούς.

Η έρευνα διήρκεσε πέντε χρόνια και μελετήθηκαν συνολικά 176 υποθέσεις. Σύμφωνα με την έκθεση, ο αριθμός των περιπτώσεων που καταλογίστηκαν ευθύνες είναι αμελητέος, ενώ οι καταγνωσθείσες κυρώσεις είναι δυσανάλογα ελαφρές.

Στη συντριπτική πλειονότητα των περιπτώσεων είτε η έρευνα δεν οδήγησε καν στην άσκηση πειθαρχικής δίωξης και ολοκληρώθηκε με τη λακωνική ενημέρωση ότι «δεν προέκυψαν ευθύνες στελεχών» είτε οι καταγγελίες κρίθηκαν αβάσιμες, επειδή απλώς διαψεύσθηκαν από τους εμπλεκόμενους αστυνομικούς.

Στην έκθεση οι αναφορές των πολιτών που αμφισβητούν τη νομιμότητα της αστυνομικής δράσης έχουν σχέση με:

- την απροθυμία της ΕΛ.ΑΣ. να διερευνήσει πειθαρχικές ευθύνες
- τις διαδικαστικές εγγυήσεις αντικειμενικότητας και αμεροληψίας της πειθαρχικής έρευνας και
- την αποδεικτική διαδικασία.

Η πλήρης έκθεση http://www.synigoros.gr/reports/astinomikoi.pdf

Δεν τα λέω εγώ ούτε οι άλλοι συμφορουμίτες...Ο συνήγορος του πολίτη τα λέει.

menelaos46
23/12/2009, 10:21
ετσι πιστευε και ο καρβελας και βρεθηκε με βραχιολακια και με 13 μηνες φιλακα απο το καψονι που τους εκανε


Α εδω θα μαλωσουμε φιλος, λιγα για τον αγωνιστη συντροφο καρβελα :a018: :a018: :a018:

Που μονος του με τη συντροφησα πανια αντισταθηκε σε χιλιαδες μπατσους που σα μανιασμενοι τον καταδιωξαν για να του φορτωσουν ενα κοκκινακι που αρνειται οτι περασε!!!

Για ενα απλο φαναρι τοση φασαρια, μηπως τους πειραξε πως ο γνωστος συνθετης ειναι αγωνιστης??

Κατω τα ξερα σας απο τον Καρβελα!!!!!!!!

izzy
23/12/2009, 21:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Ωχ θεε μου...
μερικοι μου φαινεται εκτος του οτι δε ξερουν......



Τα βγαζουν κι απ'το μυαλο τους.....

οπως πολυ καλα ειπες ...σου φαινετε...
ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ περισσοτερα απο οσο νομιζεις ...
...την στριμωξαν την γυναικα ,και το κουκούλωσαν ..

εχω εμπνευση ωρες ωρες ...οριστε νομικα την παραβιαση Στοπ στην περιπτωση που δεν υπαρχει συγκρουση και εγω θα σας δωσω το καπελο ...νομοθετες του ΝΕΤ ...:eyepop: :eyepop:

izzy
23/12/2009, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
μηπως μιλας για μπατσους αλλης χωρας και οχι για αστυνομικους ελληνες?βλεπω καποια συνχηση να εχεις παθει!!!!!


τρεμουν και τα χερια μου..μπατσακο....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




ρε ε ρε ....ειδικε φρουρε....φτου σου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


η κοιμασε απο επιλογη ,η δεν βλεπεις το ξυπνητηρι απο την νυστα μεγαλε!

με ενα τετοιο θα κυκλοφορω απο την καναπεδιαση εδω μεσα ...:lol: :lol:


183920

menelaos46
24/12/2009, 12:45
οπως πολυ καλα ειπες ...σου φαινετε... ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ περισσοτερα απο οσο νομιζεις ... ...την στριμωξαν την γυναικα ,και το κουκούλωσαν .. εχω εμπνευση ωρες ωρες ...οριστε νομικα την παραβιαση Στοπ στην περιπτωση που δεν υπαρχει συγκρουση και εγω θα σας δωσω το καπελο ...νομοθετες του ΝΕΤ ...

Ακου να δεις, το συγκεκριμενο περιστατικο το ξερω απο πολυ πολυ εγκυρες πηγες, τοσο εγκυρες που θα ελεγα το ΕΖΗΣΑΝ.
Αυτο που εχω να πω εγω ειναι πως οι συγκεκριμενοι δυο ηταν ατυχοι γιατι επεσαν σε πολυ επαγγελματιες και δυστυχως εκει οσο εκπαιδευμενος και να εισαι μετραν οι λεπτομεριες και η ζωη σου κρινεται απο αυτες.
Το οτι εκανε τον ψωφιο ηταν το καλυτερο που μπορουσε να κανει τη δεδομενη στιγμη και αυτο του εσωσε τη ζωη.
Οσο για τη γυναικα ασχετως αν δε θα αποδειχθει ποτε μαλλον ειχε σχεση πιστευω εγω.
Ειναι χαζο να λες κατι με τοση συγουρια ενω στην ουσια ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ και δειχνει προκαταληψη και εμπαθεια.

Οσο για το στοπ παραβιαζει το στοπ αυτος που σε αναγκαζει να επιβραδυνεις αποτομα, δε χρειαζεται να τρακαρεις. Το οτι εφαρμοζεται μονο στα ατυχηματα δε σημαινει οτι δεν υπαρχει.

byron
24/12/2009, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
Η παραβιαση ΣΤΟΠ πινακιδας δεν εχει νομικη υποσταση οταν δεν υπαρχει συγκρουση ,οι ζηταδες ΔΕΝ ειναι οι ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΝΤΡΕΝΤ απο το περιοδικο ΑΓΟΡΙ '' οποιος θυμαται ,και δεν εχουν δικαιωμα να του κοψουν κληση ,παρα να γινει συσταση .

Εχων επαγγελματικο Β,Γ, Δ κατηγοριας και το πηρα χωρις λαδι και φετα απο το χωριο και εκτος στρατου

Οτι νά΄ναι....
Btw εχω και ΄γω Β,Γ,Δ και σιγά τα ωά. Εκτός και πιστεύεις ότι η οπισθογωνία με το 303 :lol: , αποτελεί κριτήριο ικανότητας για να βάζεις μέσα 50 άτομα και να φευγεις ταξίδι.


Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
εχω εμπνευση ωρες ωρες ...οριστε νομικα την παραβιαση Στοπ στην περιπτωση που δεν υπαρχει συγκρουση και εγω θα σας δωσω το καπελο ...νομοθετες του ΝΕΤ ...:eyepop: :eyepop:

Μ΄αρέσει που δεν λάδωσες φίλε.....:wave2:


183966

Cpt. Haddock
24/12/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μ΄αρέσει που δεν λάδωσες φίλε.....:wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
24/12/2009, 13:48
δεν παλευεστε πραγματικα...:rolleyes:

izzy
25/12/2009, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Οτι νά΄ναι....
Btw εχω και ΄γω Β,Γ,Δ και σιγά τα ωά. Εκτός και πιστεύεις ότι η οπισθογωνία με το 303 :lol: , αποτελεί κριτήριο ικανότητας για να βάζεις μέσα 50 άτομα και να φευγεις ταξίδι.



Μ΄αρέσει που δεν λάδωσες φίλε.....:wave2:

αυτό είναι το πρόστιμο βάσει Κ.Ο.Κ. στην περίπτωση που παραβιάσεις το STOP .

Παμε παρακάτω τώρα , στο θεμα που εβαλε ο ανθρωπας και συζηταμε ειναι οτι ειδε καποιον να περνα STOP και οι ζηταδες δεν τον εγραψαν.
και έρχομαι και λέω....Όρισε νομικά την παραβίαση .

και για να μην παιδεύεσαι αν δεν υπάρξει σύγκρουση δεν υφίσταται παραβίαση μιας και δεν αποδεικνύεται εξ οψεος ,(κανενα δικαστηριο δεν την εχει δεχτει) ... έρχεται εκ του αποτελέσματος!

Οπότε μην βιάζεσαι να το παίξεις γνωστής ;) άλλο νομικά και άλλο κώδικας κυκλοφορίας .

Μάλλον εσύ λες ότι να ναι ...κουράστηκες αλλά βρήκες λάθος χαρτί να δημοσιεύσεις Lol lol lol lol
Y.Γ.
...να φανταστώ οτι λάδωσες και σε καίει;; lol lol

Εχετλαίος
25/12/2009, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
αυτό είναι το πρόστιμο βάσει Κ.Ο.Κ. στην περίπτωση που παραβιάσεις το STOP .

Παμε παρακάτω τώρα , στο θεμα που εβαλε ο ανθρωπας και συζηταμε ειναι οτι ειδε καποιον να περνα STOP και οι ζηταδες δεν τον εγραψαν.
και έρχομαι και λέω....Όρισε νομικά την παραβίαση .

Παιδί μου, τι λες;:confused:

bikas
25/12/2009, 10:39
ας μην ξεχναμε ομως οτι εχουν κανει και καλα

οταν δουλευα στη θεσσαλονικη κουριερ σε μπλοκο με σταματησαν κι απλως ειδαν τα στοιχεια μου και μου εκαναν συστασεις επειδη ημουν στο μεροκαματο.
κι αυτοι ανθρωποι ειναι και κοιτουν να κανουν την δουλεια τους ασ μην του πυροβολουμε συνεχως.

byron
25/12/2009, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
...να φανταστώ οτι λάδωσες και σε καίει;; lol lol

Ρε izzy.......τι πίνεις ? :confused: :confused: :confused:

Δεν θα σου κάνει κακό όταν πετάς καρότα τέτοιου βεληνεκούς, να πεις οτι έκανες λάθος.
Ανθρωποι είμαστε και λεμε και καμμιά μαλακία καμμιά φορά. :D

menelaos46
25/12/2009, 12:38
Όρισε νομικά την παραβίαση . και για να μην παιδεύεσαι αν δεν υπάρξει σύγκρουση δεν υφίσταται παραβίαση μιας και δεν αποδεικνύεται εξ οψεος ,(κανενα δικαστηριο δεν την εχει δεχτει) ... έρχεται εκ του αποτελέσματος!

Α βλεπω επιμενουμε ετσι?

Το ξαναλεω, το οτι δεν βεβαιωνεται σα παραβαση δε σημαινει οτι δε μπορει να βεβαιωθει.

izzy
25/12/2009, 17:36
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rolleyes:

Ο Μπατσος δεν ειναι επαγγελμα ,αλλα νοοτροπια που συντηρειται σε αυτο το επαγγελμα ,αυτο δεν συκωνει συζητηση για το ποσο μπορει να το δεχθει καποιος που σεβεται την ατομικη του ελευθερια!

οσο για τα Stop Και αλλα λοιπα εχεται καθε δικαιωμα να κανετε η κανω λαθος ,σορυ μαγκες δεν μπορω να δεχτω αυτο που λετε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν τα σεβομαι !

Αν εσεις κυριοι οργανα του νομου (χωρις να μιλω για καποιον συγκεκριμενα) βεβαιωνεται παραβιαση STOP μεσω παραστασης και μονο και γεμιζεται μπλοκακι μπραβο σας ειστε οι δικαστες του δρομου...
:rotflmao: :rotflmao:
κανενα δε Δικαστηριο δεν θα το δεχτει μιας και δεν ειναι ΑΥΤΑΠΟΔΕΙΚΤΟ εκ αποτελεσματος δλδ μπορει μονο με τρακαρισμα να αποδειχθει ΤΕΛΟΣ ! και χωνεψτε το οποιος παει θα αθωωθεί ,απλα δεν ειστε ενημεροι .
Ισως να μην θελεται να το ακουσετε διοτι ειπωθηκε κατω απο αυτες τις συνθηκες ,και σε καποιες αλλες θα το κρατουσατε για να πατε σε δικαστηριο στην περιπτωση που παραβιαζατε stop (εχετε κανει παραβιαση stop σιγουρα ,οπως ολοι εδω μεσα)>
και για οποιον εχει ακομα αποριες ,μια χαρα νηφαλιος ειμαι το περιεργο αλλου ψαχτε το...;)

Οσο αφορα το περιστατικο στο Γαλατσι ...η απαντηση του μενελαου τα λεει ολα ...επεσε τιγκα συγκαληψη και στριμωγμα σε μαρτυρες γιατι τα παλικαρια δεν το εχουν και τους πηραν το οπλο ....σκεφτειται τον εαυτο σας φανταρο και να σας επαιρναν το οπλο ...ενω κανατε τον ψοφιο γιατι κλασατε πανω σας !

Ε μετα ξερεις .κυρ διοικητα κλαψ ,ε τι θα πει ο κοσμος για το μπουρδελο εκπαιδευση που εχουμε στο σωμα διχως αξιοποιηση και μπλα μπλα
Ε και η επομενη μερα εχει πληρη κινητοποίηση του κρατικου μηχανισμου των κυφηνων βγαζωντας την επιθυμητη εικονα στα ΜΜΕ και στην γλωσσα την ηλιθιων.

Επετρεψε μου Μενελαος 46 να εχω ζησει και εγω παρομοιο περιστατικο με Μπατσο που ζητουσε λεφτα απο μαγαζατορα..οπου εγινε μακελιο και μετα ειπαν αλλα ...κλπ

Οσο για την γυναικα και την γειτονια τυχαινει να την ξερω και κατι εκανα εκεινο το βραδυ,αν οντας το εζησες το σκηνικο , (αμφιβαλω ,την πιπα που ειπε ο συναδελφος λες και συ και καλα κανεις) μαντεψε ποιος ειμαι ..;)

τεσπα ..οποιος θελει τα ακουει δεν ειμαι εδω να πεισω καποιον ,την αποψη μου ειπα και δεν ειμαι / ειστε υποχρεωμενοι να συμφωνουμε/ειτε σε ολα ..

τα ιταλικα μοτο ειναι παρταλια ειναι γεγονος , μονο οι γυναικες τους και οι πιτσες τους αξιζουν :lol: :lol:

καλα χριστουγεννα!

byron
25/12/2009, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
οσο για τα Stop Και αλλα λοιπα εχεται καθε δικαιωμα να κανετε η κανω λαθος ,σορυ μαγκες δεν μπορω να δεχτω αυτο που λετε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν τα σεβομαι !

Αν εσεις κυριοι οργανα του νομου (χωρις να μιλω για καποιον συγκεκριμενα) βεβαιωνεται παραβιαση STOP μεσω παραστασης και μονο και γεμιζεται μπλοκακι μπραβο σας ειστε οι δικαστες του δρομου...
:rotflmao: :rotflmao:
κανενα δε Δικαστηριο δεν θα το δεχτει μιας και δεν ειναι ΑΥΤΑΠΟΔΕΙΚΤΟ εκ αποτελεσματος δλδ μπορει μονο με τρακαρισμα να αποδειχθει ΤΕΛΟΣ ! και χωνεψτε το οποιος παει θα αθωωθεί ,απλα δεν ειστε ενημεροι .



Αδελφέ αποφάσισε. Ή ο νόμος είναι .....παράνομος ή ερμηνεύεις ότι σου κατέβει.
Εγραψες ότι οι Ζητάδες δεν μπορούν να σου κόψουν κλήση αν περάσει κάποιος STOP αλλά μόνο να σου κάνουν σύσταση. :hypnotize :alien: και ζητάς να σου αποδείξουν το αντίθετο. Σου δείχνουμε τον ΚΟΚ και λες τις δικες σου ιστορίες ότι δεν έχει νομική υπόσταση. :lol: :rotflmao: :lol:

Την επόμενη φορά που θα τσιμπήσεις την 700άρα και τα 9ποντα για παραβίαση STOP ή κόκκινου φαναριού ή υπερβολική ταχύτητα ή κίνηση σε αντίθετο ρεύμα ή για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ πιστοποιείται από τον αστυνομικό με την μαρτυρία του και μόνο, αμφισβήτησε την κλήση, πήγαινε στο δικαστήριο και πες τους ότι δεν συντρέχει λόγο τιμωρίας και προστίμου γιατί η παράβαση που έκανες δεν προκάλεσε ατύχημα.
Και πες μας και τι σου είπε ο πρόεδρος να γελάσουμε...:wave2:

Καλά Χριστούγεννα :beer:

menelaos46
25/12/2009, 18:37
Οσο αφορα το περιστατικο στο Γαλατσι ...η απαντηση του μενελαου τα λεει ολα ...επεσε τιγκα συγκαληψη και στριμωγμα σε μαρτυρες γιατι τα παλικαρια δεν το εχουν και τους πηραν το οπλο ....σκεφτειται τον εαυτο σας φανταρο και να σας επαιρναν το οπλο ...ενω κανατε τον ψοφιο γιατι κλασατε πανω σας !

Για το Γαλατσι? ποιο Γαλατσι? Δε θυμαμαι που ειπα κατι για περιστατικο στο Γαλατσι?




Επετρεψε μου Μενελαος 46 να εχω ζησει και εγω παρομοιο περιστατικο με Μπατσο που ζητουσε λεφτα απο μαγαζατορα..οπου εγινε μακελιο και μετα ειπαν αλλα ...κλπ

Δεν αμφιβαλω.


Οσο για την γυναικα και την γειτονια τυχαινει να την ξερω και κατι εκανα εκεινο το βραδυ,αν οντας το εζησες το σκηνικο , (αμφιβαλω ,την πιπα που ειπε ο συναδελφος λες και συ και καλα κανεις) μαντεψε ποιος ειμαι ..

Ασχετως αν ειχε σχεση η οχι, (συνεχιζω να πιστευω οτι ειχε) πιστευεις οτι δε θα επρεπε να εξετασθει αν εχει η οχι?
Επρεπε δηλαδη να τη ρωτησουν κυρια εχετε σχεση? κι αν ελεγε οχι να την αφησουν?
Μου φαινεται πολυ απλα τα βλεπεις καποια πραγματα, πραγμα φυσιολογικο
οπως απλη βλεπεις και την ενοπλη συμπλοκη πραγμα παλι φυσιολογικο για σενα...

Το ΣΤΟΠ ισχυει σαν παραβαση απλως δεν εφαρμοζεται γιατι ειναι δυσκολο να εφαρμοστει, δε χρειαζεται να γινει ατυχημα.
Στο δικαστηριο παιζουν οι μαρτυρες.

TheFace
26/12/2009, 00:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από izzy
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rolleyes:

Ο Μπατσος δεν ειναι επαγγελμα ,αλλα νοοτροπια που συντηρειται σε αυτο το επαγγελμα ,αυτο δεν συκωνει συζητηση για το ποσο μπορει να το δεχθει καποιος που σεβεται την ατομικη του ελευθερια!



Εγραψες φιλε!!! :beer: :beer: :beer:

ΥΓ. Στο "θεμα" παντως νομιζω κι εγω οτι εισαι λαθος, μιας και απ' οσο γνωριζω, ενα περιστατικο (ειδικα τροχαιο) πιστοποιειται με τη μαρτυρια του μπατσου ως "ματι του νομου"

izzy
26/12/2009, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46



Ασχετως αν ειχε σχεση η οχι, (συνεχιζω να πιστευω οτι ειχε) πιστευεις οτι δε θα επρεπε να εξετασθει αν εχει η οχι?
Επρεπε δηλαδη να τη ρωτησουν κυρια εχετε σχεση? κι αν ελεγε οχι να την αφησουν?
Μου φαινεται πολυ απλα τα βλεπεις καποια πραγματα, πραγμα φυσιολογικο
οπως απλη βλεπεις και την ενοπλη συμπλοκη πραγμα παλι φυσιολογικο για σενα...

Το ΣΤΟΠ ισχυει σαν παραβαση απλως δεν εφαρμοζεται γιατι ειναι δυσκολο να εφαρμοστει, δε χρειαζεται να γινει ατυχημα.
Στο δικαστηριο παιζουν οι μαρτυρες. [/B]

μιλησα για συγκαληψη και οχι για εξεταση μαρτυρων ...αυτο το λες τωρα εσυ και το βαζεις στα λεγομενα μου :rotflmao:

Για το Stop επιτελους συμφωνησαμε !

menelaos46
26/12/2009, 10:50
μιλησα για συγκαληψη και οχι για εξεταση μαρτυρων ...αυτο το λες τωρα εσυ και το βαζεις στα λεγομενα μου

Τι ηταν αυτο που συγκαληφθηκε δηλαδη ???