PDA

View Full Version : 3 Χρονια Εγκυηση Η Μαλακια Το Lc-8



DUKASII
25/05/2005, 10:05
MA AYTH H ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΕΙ, ΣΠΑΕΙ, ΧΑΝΕΙ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΕΜΑΔΟΥΡΑ....


ΕΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΕΓΓΥΗΣΗ..???

ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΡΕ....

ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΝΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ?????/ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ???

:smokin:


15044

GyPsy
25/05/2005, 10:08
Και ποσο θα σου κοστισει αυτη η "γαματη" εγγυηση?

ΠΟΣΟ?:lol: :lol: :lol:

DUKASII
25/05/2005, 10:10
ΣΤΑ 13800 ΜΕ ΔΩΡΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ: ΚΑΓΚΕΛΑ...ΒΑΛΙΤΣΕΣ..ΕΝΑ ΤΑNK BAG...ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΣΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΟΥΔΕΣ...ΚΑΙ 2 ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΡΑΠΟΒΙΤΣ...


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Α ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..ΤΟ ΠΑ???Α ΤΟ ΠΑ Ε?

sas
25/05/2005, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΣΤΑ 13800 ΜΕ ΔΩΡΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ: ΚΑΓΚΕΛΑ...ΒΑΛΙΤΣΕΣ..ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΣΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΟΥΔΕΣ...ΚΑΙ 2 ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΡΑΠΟΒΙΤΣ...


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Α ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..ΤΟ ΠΑ???Α ΤΟ ΠΑ Ε?

:bigcry: :bigcry: έπρεπε να περιμένω ένα χρόνο ακόμη και μετά να το πάρω. Τα δώρα που δίνει είναι αξίας από1000-1500 ευρά Γ@ΜΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

DUKASII
25/05/2005, 10:28
ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ..ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΑΦΡΙΚΑ ΡΕ ΣΥ..ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙ ΕΜΑΘΑ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΙΚΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ!!!


ΑΚΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗ....ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ...

sas
25/05/2005, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ..ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΑΦΡΙΚΑ ΡΕ ΣΥ..ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙ ΕΜΑΘΑ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΙΚΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ!!!


ΑΚΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗ....ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ...

Πωλείται ΚΤΜ LC8 μοντέλο 6ος 2004, με 16000χλμ. Έχουν γίνει όλα τα service σε εξουσιοδοτημένο. Τιμή 7000-8000 ή ανταλλαγή με Africa 2002-2003.
Αν υπάρξει διαφορά στην τιμή προτίθεμαι να την δώσω.
:rotflmao: :rotflmao:

GyPsy
25/05/2005, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΣΤΑ 13800 ΜΕ ΔΩΡΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ: ΚΑΓΚΕΛΑ...ΒΑΛΙΤΣΕΣ..ΕΝΑ ΤΑNK BAG...ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΣΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΟΥΔΕΣ...ΚΑΙ 2 ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΡΑΠΟΒΙΤΣ...


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Α ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..ΤΟ ΠΑ???Α ΤΟ ΠΑ Ε?

Καλα...ποσο παει 3 χρονια σε εξουσιοδοτημενο service KTM?

ΠΟΣΟ?

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ?:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ Το μηχανακι μου αρεσει πολυ...
αλλα μολις ακουσα τιμη service 15.000χλμ
ΧΩΡΙΣ αλλαγη τακακια μου επεσαν τα αυτια...

sas
25/05/2005, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Καλα...ποσο παει 3 χρονια σε εξουσιοδοτημενο service KTM?

ΠΟΣΟ?

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ?:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ Το μηχανακι μου αρεσει πολυ...
αλλα μολις ακουσα τιμη service 15.000χλμ
ΧΩΡΙΣ αλλαγη τακακια μου επεσαν τα αυτια...

ελπίζω να μη λες για μένα:lol: :lol: :lol:

SeNNinhA
25/05/2005, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ..ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΑΦΡΙΚΑ ΡΕ ΣΥ..ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙ ΕΜΑΘΑ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΙΚΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ!!!


ΑΚΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗ....ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ...

χε χε χε ... CITYBIKE.... :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Μην σε νοιάζει όμως, θα σε παίζουμε κι εσένα όταν θα πηγαίνουμε για καφέ/ποτό εδώ τριγύρω... :beer: :beer: :beer:

Γεια σου ρε DUKASII που καιρό είχα να σου την πώ και είχα μια έλλειψη. Γιατί όμως εξαφανίστηκε το post μου? Τεσπα. VIVA KTM !!!! :beer:

DUKASII
25/05/2005, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Καλα...ποσο παει 3 χρονια σε εξουσιοδοτημενο service KTM?

ΠΟΣΟ?

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ?:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ Το μηχανακι μου αρεσει πολυ...
αλλα μολις ακουσα τιμη service 15.000χλμ
ΧΩΡΙΣ αλλαγη τακακια μου επεσαν τα αυτια...

ΚΑΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΑ ΣΕΡΒΙΣ..[ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΑΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟΥΣ..ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ??????]
ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ....???

ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ BMW[ΝEW 1200 GS] ΑΣ ΠΟΥΜΕ..ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ??

Η ΣΤΗΝ ΑΠΡΙΛΙΑ[CAPONORD RAID]????:rotflmao: :rotflmao:

ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 YPARXOYN...ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ! ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ!

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ!

DUKASII
25/05/2005, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
χε χε χε ... CITYBIKE.... :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Μην σε νοιάζει όμως, θα σε παίζουμε κι εσένα όταν θα πηγαίνουμε για καφέ/ποτό εδώ τριγύρω... :beer: :beer: :beer:

Γεια σου ρε DUKASII που καιρό είχα να σου την πώ και είχα μια έλλειψη. Γιατί όμως εξαφανίστηκε το post μου? Τεσπα. VIVA KTM !!!! :beer:

ΝΑΙ ΟΚ ΕΓΙΝΕ..

:wave2:

ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ.. ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ..ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΑΣ ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΕΙΣ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ!

OldMan
25/05/2005, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Καλα...ποσο παει 3 χρονια σε εξουσιοδοτημενο service KTM?

ΠΟΣΟ?

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ?:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

:mad: :mad: :mad:

Κορίτσια, αφήστε τα Service σ'αύτούς που τα πληρώνουν και είναι επιλογή τους !!!
(Δεν νομίζω να υπάρχει κανείς κάτοχος ΚΤΜ που να ΜΗΝ ήξερε από πριν το κοστολόγιο ...)

Αν δεν μπορείτε να προσάψετε κάτι άλλο σε μια μηχανή, ΜΗΝ χρησιμοποιείτε μ@λ@κίες !!!!

Υ.Γ.

Ένα καλό μέτρο σύγκρισης είναι το αναγμένο Κόστος Ευχαρίστησης ανά € (ή χλμ) !!!

:wave2: :beer: :beer: :wave2:

BAD BOY
25/05/2005, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΣΤΑ 13800 ΜΕ ΔΩΡΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ: ΚΑΓΚΕΛΑ...ΒΑΛΙΤΣΕΣ..ΕΝΑ ΤΑNK BAG...ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΣΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΟΥΔΕΣ...ΚΑΙ 2 ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΡΑΠΟΒΙΤΣ...


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Α ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..ΤΟ ΠΑ???Α ΤΟ ΠΑ Ε? ....ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ 2004.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.:beer: :wave2:

stako
26/05/2005, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:mad: :mad: :mad:

Κορίτσια, αφήστε τα Service σ'αύτούς που τα πληρώνουν και είναι επιλογή τους !!!
(Δεν νομίζω να υπάρχει κανείς κάτοχος ΚΤΜ που να ΜΗΝ ήξερε από πριν το κοστολόγιο ...)

Αν δεν μπορείτε να προσάψετε κάτι άλλο σε μια μηχανή, ΜΗΝ χρησιμοποιείτε μ@λ@κίες !!!!


Καταρχάς να πω ότι δεν είμαι κατά των KTM, ίσως το αντίθετο μάλιστα.

Αλλά δεν μπορείς να λες επιλογή τους είναι να πληρώνουν στον εξουσιοδοτημένο...... Αν δεν κάνω λάθος η εγγύηση σε υποχρεώνει να πηγαίνεις σε εξουσιοδοτημένο για να ισχύει.......

Πάντως μπράβο στην ΚΤΜ που το έκανε 3 χρόνια. Μακάρι να ακολουθήσουν κι άλλοι.......

:wave2:

OldMan
26/05/2005, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
...... Αν δεν κάνω λάθος η εγγύηση σε υποχρεώνει να πηγαίνεις σε εξουσιοδοτημένο για να ισχύει.......

:wave2: :wave2: :wave2:

Καμία εγγύηση δεν σε υποχρεώνει (νομικά) να κάνεις κάπου συγκεκριμμένα τα προβλεπόμενα Service !!!

(Άλλο το τι γίνεται στην πράξη και το αν θέλει κάποιος να μπλέξει με αμφισβητήσεις, διαφωνίες και πιθανόν Δικαστήρια.... )

:wave2: :beer: :wave2:

stako
26/05/2005, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:wave2: :wave2: :wave2:

Καμία εγγύηση δεν σε υποχρεώνει (νομικά) να κάνεις κάπου συγκεκριμμένα τα προβλεπόμενα Service !!!

(Άλλο το τι γίνεται στην πράξη και το αν θέλει κάποιος να μπλέξει με αμφισβητήσεις, διαφωνίες και πιθανόν Δικαστήρια.... )

:wave2: :beer: :wave2:

Σίγουρο αυτό?

Δηλαδή αν πας στον μπαρμπα Μήτσο που φτιάχνει τρίκυκλα και τα κάνεις εκεί θα είσαι καλυμένος? Παράλογο δεν είναι?

Αν είναι έτσι ρε παιδιά να τα κάνουμε μόνοι μας φίλτρα-λάδια-μπουζί-τακάκια.......

Μακάρι δλδ να είναι έτσι!

:beer: :beer: :beer:

DUKASII
26/05/2005, 09:47
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ..ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ!

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΝΑΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΚΤΜ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟΣ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΕΡΒΙΣ???:rotflmao:

ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΤΕΚΕΙ ΝΟΜΙΚΑ..ΟΠΟΤΕ...ΚΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΛΑΔΙΑ..ΜΠΟΥΖΙΑ ΦΙΛΤΡΑ..ΚΤΛ...ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ!!!

GyPsy
26/05/2005, 10:16
Δουκα κανεις πολυ μεγαλο λαθος,

δουλευω σε αντ/πεια και ουσιστικα ειναα αδυνατον

να δικαιωθεις νομικα για ΕΡΓΑΣΙΑ σε μη εξουσιοδοτημενο:nono: :nono:

DUKASII
26/05/2005, 10:19
ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ..ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΠΑΛΙ!!!

ΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ''ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟΙ'' ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΜΕ ΛΑΧΑΝΑ!!!!

OldMan
26/05/2005, 10:28
:sad: :sad: :sad:

Το "πρόβλημα" με τις Αντιπροσωπείες και τους Εξουσιοδοτημένους, έγκειται στο ότι:
Οποιαδήποτε μ@λ@κία και αν γίνει στον Εξουσιοδοτημένο, η Αντιπροσωπεία την καλύπτει γιατί θεωρεί (υποχρεώνεται) ότι ο δεύτερος είναι εκπαιδευμένος και κάνει την δουλειά του σωστά.

Το ίδιο πρέπει (υποχρεούται) να θεωρήσει και για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ άλλο συνεργείο που έχει άδεια νόμιμης λειτουργίας !!!

Στην πράξη βέβαια, μπορεί να αμφισβητήσει το οτιδήποτε, αρκεί να έχει επαρκείς αποδείξεις γι'αυτό...

Αν το πράγμα φτάσει στα άκρα, καλείται να γνωμοδοτησει ο Αρχιμηχανικός της κατασευάστριας εταιρείας (ο οποίος κατά κανόνα εξουσιοδοτεί τον αντίστοιχο της αντιπροσωπείας), ο οποίος ΠΟΙΟΝ θα καλύψει ????

stako
26/05/2005, 10:36
DUKASII ας υποθέσουμε ότι είναι όπως το λες. Αφού όμως δεν το δέχεται η επίσημη αντιπροσωπεία (που το λες κι εσύ αυτό) θα πρέπει να πάω στα δικαστήρια για να δικαιωθώ, σωστα? Δηλαδή εντωμεταξύ θα πρέπει να έχω επισκευάσει το μηχανάκι από μόνος μου (αναλαμβάνοντας και τα έξοδα φυσικά) ή να το αφήσω όπως είναι μέχρι να εκδικαστεί η υπόθεση.........

Στην πρώτη περίπτωση περιμένω να πάρω τα λεφτά πίσω ΑΝ δικαιωθώ δικαστικά και στην δεύτερη έχω το μηχανάκι άχρηστο για 1-2 χρόνια (πολύ συντηρητική εκτίμηση αυτη!) μέχρι να τελειώσει πρωτόδικα και εφετείο κτλ η υπόθεση............

Παρόλα αυτά επιμένεις ότι θα υπάρξει άνθρωπος που θα επιλέξει να ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ???

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

OldMan
26/05/2005, 10:56
:confused: :confused: :confused:

Γιατί δραματοποιούμε τόσο πολύ τα πράγματα ??

Η πρακτικές (οικονομικά) διαφορές μεταξύ εξουσιοδοτημένων (και μιλάω πάντα για ΟΛΕΣτις μάρκες) και άλλων είναι (το πολύ) της τάξης του 20% και αφορούν στα εργατικά και μόνο.

Οι τιμές των ανταλλακτικών είναι (θεωρητικά) ίδιες για όλους.

Από εκει και πέρα, είναι ζήτημα του καθενός αν θέλει να βάζει original ανταλλακτικά ή όχι (ΚΑΙ οι εξουσιοδοτημένοι βάζουν immitasion ή after-market εξαρτήματα αν τους ζητηθεί).

:wave2: :beer: :wave2:

Υ.Γ.

Εδώ δε φωνάζω εγώ, που έχω αλλαγή λαδιών και φίλτρων κάθε 800 χλμ και Service κάθε 1500 χ.λ.μ.

(Χρήστο, τα Άγραφα είναι καλό μέρος για ρύθμση βαλβίδων ???)

:lol: :rotflmao: :lol:

DUKASII
26/05/2005, 10:59
το ειπα...ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΙΛΑΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ!:mad: :mad:


ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

stako
26/05/2005, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Γιατί δραματοποιούμε τόσο πολύ τα πράγματα ??

Η πρακτικές (οικονομικά) διαφορές μεταξύ εξουσιοδοτημένων (και μιλάω πάντα για ΟΛΕΣτις μάρκες) και άλλων είναι (το πολύ) της τάξης του 20% και αφορούν στα εργατικά και μόνο.

Οι τιμές των ανταλλακτικών είναι (θεωρητικά) ίδιες για όλους.

Από εκει και πέρα, είναι ζήτμα του καθενός αν θέλει να βάζει original ανταλλακτικά ή όχι (ΚΑΙ οι εξουσιοδοτημένοι βάζουν immitasion ή after-market εξαρτήματα αν τους ζητηθεί).

:wave2: :beer: :wave2:

Το θέμα δεν άρχισε γιατί τα σέρβις των ΚΤΜ είναι ακριβά? Έτσι κατάλαβα από τα λεγόμενα των ΚΤΜούχων (!) παραπάνω......

Αν δεν ισχύει πάσο........

:)

OldMan
26/05/2005, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
το ειπα...ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΙΛΑΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ!:mad: :mad:
ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:eek: :eek: :eek:

Κανόνισε ποιος θα κρατήσει το ΜΑΤΙ του ΒΟΛΑΝ , γιατί μας βλέπω στα δικαστήρια....

:lol: :beer: :lol: