PDA

View Full Version : Βολτα!!!



illuminatios
16/01/2004, 10:33
Αυριο πρωι προς ορεινη Κορινθια!!!
και το απογευματακι κερναμε και καφε στο εξωτικο Μελισσι(μεταξυ Κιατου-Ξυλοκαστρου)
Ουφ μπουχτησα δυο βδομαδες τωρα

kalgeorge
16/01/2004, 10:57
kai an eimai katw stamatiste gia ena kafe kai sto kato Diminio

DIT
16/01/2004, 12:25
ποιο κάτω Διμινιό ρε kal??Τι δουλειά έχεις εκεί.....Στο κάτω διμινιό φίλε μεγάλωσα και έμεινα μέχρι τα 8 μου. Τι είπες τώρα??????

kalgeorge
16/01/2004, 12:34
Aπο εκει ειναι η μητερα μου και καθε Σαβ/κο ειμαι κατω!!!!!!
Που μενεις? Πως? Γιατι? Ποτε? Αααααα. πρεπει να βρεθουμε να τα πουμε οπωσδηποτε!!!!!

DIT
16/01/2004, 12:40
θυμάσαι ένα ποταμάκι που είχε μετά την παραλία και τώρα έχουν ρίξει μπετόν???Εγώ έμενα στην τελευταία πολυκατοικία σχεδόν δίπλα στο ποταμάκι. Εκεί μπροστά να φανταστείς πως ο πατέρας μου μάθαινε όλα τα πιτσιρίκια ποδήλατο. Θυμάμαι και μερικά ονόματα. Τα τρία αδέρφια που έμεναν στο ισόγειο....πωωωωω τί μου θύμισες να ξερες!!!!!!!

kalgeorge
16/01/2004, 12:43
Ολο παραλια ειναι.Που ακριβως?Τωρα δεν μενεις κατω καθολου? Οποτε θες εισαι φιλοξενουμενος.Δεν πας καθολου τωρα?

SF
16/01/2004, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Αυριο πρωι προς ορεινη Κορινθια!!!
και το απογευματακι κερναμε και καφε στο εξωτικο Μελισσι(μεταξυ Κιατου-Ξυλοκαστρου)
Ουφ μπουχτησα δυο βδομαδες τωρα


Λέω να τσουλίσω προς Επίδαυρο + Ναύπλιο. Αν υπάρχει κανένα ομαδικό ραντεβού σε κάνα 'περίπτερο', να τσουλίσουμε πάρεα...

illuminatios
16/01/2004, 13:51
Τι λετε ρε παιδια τωρα???? εγω παραθεριζω Μελισσι τα τελευταια 25 χρονια!!!! Διπλα στο πολυ μεγαλο σπιτι στο βενζιναδικο μεχρι πριν 2 χρονια και τωρα διπλα στο γηπεδο στον οικισμο!!Εχει προλαβει κανεις την Fever οταν εκανε τα παιδικα καθε Τριτη και Πεμπτη?? anyway 6942232744.
Θα ξεκινησω οποτε ξυπνησω ,οποτε το βλεπω δυσκολο για ραντεβου,εκτος αν μαζευτει ομαδα

Wizard13
16/01/2004, 14:00
Eγώ δεν μπορώ να έθρω λόγο μέσου φυσικά... :(

Αλλά τι να μου πείτε για Μελίσσι κλπ? Όταν εγώ πήγαινα στη Flight, εσείς που ήσασταν??? :D

kalgeorge
16/01/2004, 14:02
ολοι κορινθιοι εισαστε?Βλεπω σιγα-σιγα τα posts να πεφτουν βροχη

DIT
16/01/2004, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Eγώ δεν μπορώ να έθρω λόγο μέσου φυσικά... :(

Αλλά τι να μου πείτε για Μελίσσι κλπ? Όταν εγώ πήγαινα στη Flight, εσείς που ήσασταν??? :D

και εσύ δικός μας???Τί έκανες στο μαγαζί του Πάνου εσύ???Κάποτε ήταν να δουλέψω πόρτα εκεί....πολλά φεγγάρια πριν!

illuminatios
16/01/2004, 14:58
Αλλά τι να μου πείτε για Μελίσσι κλπ? Όταν εγώ πήγαινα στη Flight, εσείς που ήσασταν???
Marabu,Lorejo,jeanuo.... Και στον Σουλη βεβαια!Αλλα τοτε που εκλεινε ο δρομος απο τον κοσμο!Εμεις ημασταν η Flight!!

NLS
16/01/2004, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Αυριο πρωι προς ορεινη Κορινθια!!!
και το απογευματακι κερναμε και καφε στο εξωτικο Μελισσι(μεταξυ Κιατου-Ξυλοκαστρου)
Ουφ μπουχτησα δυο βδομαδες τωρα

για επιστροφή πότε;

illuminatios
16/01/2004, 15:11
ΕΓΩ θα επιστρεψω κυριακη βραδυ γιατι οπως ειπα .....μπουχτησα 20 μερες εδω!

Wizard13
16/01/2004, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Marabu,Lorejo,jeanuo.... Και στον Σουλη βεβαια!Αλλα τοτε που εκλεινε ο δρομος απο τον κοσμο!Εμεις ημασταν η Flight!!

Tώρα όταν κατεβαίνω πηγαίνω στο Μιχάλη, στο παλιό Flo! :D


Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
και εσύ δικός μας???Τί έκανες στο μαγαζί του Πάνου εσύ???Κάποτε ήταν να δουλέψω πόρτα εκεί....πολλά φεγγάρια πριν!

Tι έκανα? ’δειαζα τα μπουκάλια... :D
Και γιατί δε δούλεψες πόρτα? Έφαγες πόρτα? :p
Πότε? Την εποχή που ήταν ο Μήτσος DJ & o Γαρύφαλος bar?
xexexexexe....

kosdros
16/01/2004, 15:42
θα πάω Δημητσάνα με το έτερον. Ξεκινάμε αν θέλετε όλοι μαζί ή όποιος θέλει ακολουθεί μέχρι Δημητσάνα!

illuminatios
16/01/2004, 15:52
Πότε? Την εποχή που ήταν ο Μήτσος DJ & o Γαρύφαλος bar?
Αν εννοεις τον Μητσο τον Κυριακοπουλο(ο Ψηλος που ασχολειται τωρα με τον σταθμο του ξυλοκαστρου)και τον Τριανταφυλλο(τοτε που ειχε μακρυ μαλι) .....Ναι !!!!

Wizard13
16/01/2004, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Αν εννοεις τον Μητσο τον Κυριακοπουλο(ο Ψηλος που ασχολειται τωρα με τον σταθμο του ξυλοκαστρου)και τον Τριανταφυλλο(τοτε που ειχε μακρυ μαλι) .....Ναι !!!!

Ε δεν το πιστεύω!!! :D
Φυσικά και αυτούς εννοώ! Ο Τριαντάφυλλος το έκοψε το μαλλί για να πάει φαντάρος :(

Έρε τι πίναμε τότε... Πηγαίναμε με τα πόδια στο σπίτι... Και την ώρα που έβαζε τα ελληνικά, πεταγόμασταν δίπλα για πιτσούλα και μετά πάλι πίσω, μέχρι το πρωί.

Μου έχει λείψει η μουσική του Μήτσου :rolleyes: Από τους καλύτερους dj που έχω ακούσει... μετά από μένα φυσικά... :D

Υ.Γ.: Παρακαλούνται οι κ.κ. mods να το μεταφέρουν στο "Τι μικρός που είναι ο κόσμος" :D

kalgeorge
19/01/2004, 09:45
θα κανονισουμε να βγουμε εκει, θα κοιμηθουμε και γυρναμε την επομενη μετα απο τον καφε!

tatoo23
23/01/2004, 21:27
paidia an kai den exo katalavei akrivos poy tha pate kai pote doste kamia pio leptomeri eksigisi elpizo na min to xaso kai ayto

jimbar
21/02/2004, 09:14
Την καλημέρα μας !!!


Αν κάποιοι μαζευτούν για βολτούλα, είτε σήμερα, είτε Κυριακή ή και Καθαρά Δευτέρα … και θέλουν παρέα, ας χτυπήσουν ένα τηλέφωνο στο «κουνιστό» μας : Τζίμης 6976 / 41 19 13


JimBar

CHRISTINE
21/02/2004, 14:30
Αυριο πρωι προς ορεινη Κορινθια!!!..............


σου εχω πει οτι σε μισωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:



σε μισω ρεεεεε λεμεεεεεεεεε!!!! :cry:













ακους????? :look:



















σε μισωωωωωωωωωωωωωωωω ειπαααααα!!!! :sad:




















ζηλευω ρεεεεε γμτ.... θελω και εγω βολτα.....:bigcry:




















να περασεις τελεια ρε παλιανθρωπεεεε!!!!! :rotflmao:





(αγνοησε τε παραπανω και παμε παλι)


Αυριο πρωι προς ορεινη Κορινθια!!!..............


ελαααα Αποστολη!!!!!

να σου πω.......

... ρε 'συ ηθελα να σε ρωτησω κατι....


θυμασαι τοτε που ειχες παει στην ορεινη Κορινθια????

στις 16/01 λεω ρε 'συ.....







...πως ειχες περασει??? καλαααααα???!!!! :look:

















αντε περαστικα μου λεμεεε!!!!

illuminatios
24/02/2004, 16:01
Χριστινα κοψε τα ληγμενα.Αφου σου φερα φρεσκα βρε παιδι μου!
Με μισεις αναδρομικα?? για τις 16 Γεναρη??

easyrider
24/02/2004, 17:26
ωπα παιδια! κι εγω κορινθιος αλλα μενω αθηνα, ο κολλητος μου ειναι απο διμινιο!!! δε το πιστευω!!!! :uplate: συναντηση και βολτα επειγοντως!!!!!:wave2: :wave2: :beer:

kalgeorge
25/02/2004, 12:09
ποιος ειναι ο κολλητος σου απο Διμινιο ρε Αρχοντα???Πως τον λενε?

Κανένας
25/02/2004, 19:31
Την Βαβέλ την θυμάται κανείς ?
Και το ΑΚ μέσα στον πευκιά μέχρι το πρωί δίπλα στην θάλασσα?
:beer:

illuminatios
25/02/2004, 19:38
το ΑΚ παλιοτερα λεγοταν TATOO πριν το παρει ο....."πατερας"

Wizard13
25/02/2004, 22:09
Για να δούμε λοιπόν... Τα θυμάμαι...? :confused:

Βαβέλ είχα πάει τελευταία φορά λίγο πρίν ανοίξει το Flot :rolleyes:

Όσο για το ΑΚ στον Πευκιά, και φέτος πήγα 2-3 φορές για μπανάκι και γκαϊφέ... :winka:

’ντε να δούμε και ποιοί ήτω συμαθητές από εδώ...!!!! :eyepop:

CHRISTINE
26/02/2004, 07:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Χριστινα κοψε τα ληγμενα.Αφου σου φερα φρεσκα βρε παιδι μου!
Με μισεις αναδρομικα?? για τις 16 Γεναρη??


χμμμμ!!! ναι εεε???!!! καταραμενη ημερομηνια!!! δεν την ειδα γμτ!!! ποιος καραγκιοζης εφερε αυτο το θεμα στην επιφανεια????? :lol: :lol: :lol:


μηπως να παω στο προηγουμενο μου ποστ, να γραψω κατι ασχετο ετσι για ξεκαρφωμα???!!!! :evil:
(πηγαινε επανω να δεις..... :look: )

Wizard13
26/02/2004, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTINE
μηπως να παω στο προηγουμενο μου ποστ, να γραψω κατι ασχετο ετσι για ξεκαρφωμα???!!!! :evil:
(πηγαινε επανω να δεις..... :look: )


Xριστινάκι....?














































Χριστινούλι..........?








































































Χριστινάρα....?






























































Σε αυτά που σου δίνει ο Αποστόλης...........













































































































THN HMEΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΕΩΣ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΣ???!??!??!!!?!?:look: :wave2:

kalgeorge
26/02/2004, 10:04
kai ola ta thymomaste.
TIPOTA!!!!! Apla prepei na kanonisoume mia mera na pame gia kafedaki na ta poyme kai apo konta kai dipla stin paralia, kai na min menoume sta logia

easyrider
27/02/2004, 20:43
sorryγια τη καθηστερημενη απαντηση αλλα δε μπηκα στο forum ψες... λοιπον τον κολλητο μου τον λενε σπυρο αλλα αμφιβαλλω αν τον ξερεις διοτι ειναι στην ηλικια μου (19) και απ' οσο μπορω να καταλαβω μαλλον εισαι μεγαλυτερος. αν εισαι απο 'κει ομως σιγουρα ξερεις την οικογενεια του. αν θες στειλε pm να σου πω!:beer: :wave2: