PDA

View Full Version : Βαφεας???



blackbusa
23/12/2009, 23:44
Οτι λεει ο τιτλος...ειναι κανενας σας η ξερει κανεναν βαφεα να βαψουμε μαυρα τα πισω μαρσπιε του busa???μερσι μποκου...

:wave2:


183921

gixxerpap
24/12/2009, 02:25
άμα πάρεις τηλεφωνο θα μάθεις ....:mad:

the who
24/12/2009, 08:10
ηλεκτροστατικη ρε Πανουλη.

blackbusa
24/12/2009, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
ηλεκτροστατικη ρε Πανουλη.

δεν ξερω ακομα ρε Χρησταρα...αλλα μαλλον θα παμε για φουρνου...γιατι μου ειπανε οτι η ηλεκτροστατικη και πιο γρηγορα ''σπαει" και ειναι πιο ευαισθητη...και εκεινο το σημειο τρωει συχνα κλωτσιες...κατσε να βρω τον μαστορα και θα το συζητησουμε επι τοπου...θενξ ενιγουεηηηηηηη...

:wave2:

kalgeorge
24/12/2009, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Οτι λεει ο τιτλος...ειναι κανενας σας η ξερει κανεναν βαφεα να βαψουμε μαυρα τα πισω μαρσπιε του busa???μερσι μποκου...

:wave2:

pare re mlk ena mauro markadoro kai vapsto

blackbusa
24/12/2009, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
pare re mlk ena mauro markadoro kai vapsto

ρε μαλακα αν ειναι να το κανω σαν τα μουτρα σου η σαν το μηχανακι σου καλυτερα να το πεταξω...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τα μαρσπιε βγαινουν την δευτερα λεμε...:D

kalgeorge
24/12/2009, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ρε μαλακα αν ειναι να το κανω σαν τα μουτρα σου η σαν το μηχανακι σου καλυτερα να το πεταξω...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τα μαρσπιε βγαινουν την δευτερα λεμε...:D

peta to na pareis kana sovaro mixanaki :lol: :wave2:

byron
24/12/2009, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
δεν ξερω ακομα ρε Χρησταρα...αλλα μαλλον θα παμε για φουρνου...γιατι μου ειπανε οτι η ηλεκτροστατικη και πιο γρηγορα ''σπαει" και ειναι πιο ευαισθητη...και εκεινο το σημειο τρωει συχνα κλωτσιες...κατσε να βρω τον μαστορα και θα το συζητησουμε επι τοπου...θενξ ενιγουεηηηηηηη...

:wave2:

Η ηλεκτροστατική είναι πιο ευαίσθητη??:confused: :confused:

Δε νομίζω....:nono: :nono:

Cpt. Haddock
24/12/2009, 08:45
Στείλε πμ στον Keleytis :wave2:

blackbusa
24/12/2009, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Η ηλεκτροστατική είναι πιο ευαίσθητη??:confused: :confused:

Δε νομίζω....:nono: :nono:

δεν ειπα οτι ξερω...φανταζομαι οτι εννοουσαν οτι επειδη ειναι ευαισθητο σημειο οπου θα γινει η βαφη λογω των συχνων ''χτυπηματων'' ισως να ειναι καλυτερα η φουρνου...τεσπα...στην βραση κολλαει το σιδερο...γρατΣιε ανκε α τε Βυρωνακο...:beer:

kalgeorge
24/12/2009, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
...γρατΣιε ανκε α τε Βυρωνακο...:beer: .

toto skulatsi :wave2:

the who
24/12/2009, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
δεν ειπα οτι ξερω...φανταζομαι οτι εννοουσαν οτι επειδη ειναι ευαισθητο σημειο οπου θα γινει η βαφη λογω των συχνων ''χτυπηματων'' ισως να ειναι καλυτερα η φουρνου...τεσπα...στην βραση κολλαει το σιδερο...γρατΣιε ανκε α τε Βυρωνακο...:beer:

Το ξαναλεω.Ηλεκτροστατικη.Το πολυ πολυ να ζητησεις διπλη επιστρωση.Η αλλη σου επιλογη ειναι η ανοδιωση.Βαφη φουρνου my ass.Μολις πατησει ποδι ξεφλουδησε.