PDA

View Full Version : Αντε Γεια Σασ Παιδια...



STOYBI
25/05/2005, 21:57
Και του χρονου να ειμαστε καλα να παιζουμε με τον πονο σας!!! :blush: Οι μεν απογοητευτηκαν γιατι λεει τοσο καιρο δεν πηγαιναν για τιποτα ( ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ) και μαλλον ο Ντεμμης ουτε σαν προεδρος δεν θα μπορεσει να δει τον εαυτο του πρωταθλητη...:D Οι δε πελατες μας θεωρουσαν τους εαυτους τους πρωταθλητες (ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΝ) αμεσως μετα την ηττα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον εργοτελη και την καλυψη των + 7 βαθμων που τους δωρισε για την πλακα του Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ !!! ΥΓ βαζελοι?? ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΟΦΑΡΙΣΗ ΤΟΥ ΟΦΗ ΣΗΜΕΡΑ!!! :rotflmao: :rotflmao: ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Ο ΘΙΑΣΟΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ...:lol: :lol: :lol:

BAD BOY
25/05/2005, 22:05
ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ ΞΑΝΑ ΨΗΛΑ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ...


15127

STOYBI
25/05/2005, 22:35
Οπως το ειπες <<< ΓΙΟΥΒΕ >>>


Πες μου ομως τι ομαδα εισαι να σου πω εγω τι ξεβρακωματα εχει φαει απο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ και οχι απο οποια γιουβε !!!:winka: :evil:

Επισεις να μου πεις τι εχει παρει η δικια σου ομαδα στην ευρωπη παραπανω απο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ για να δουμε τι μπαλα παιζει η ομαδα σου στην ευρωπη...:wave2:

ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.......ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ????:confused: :confused:

BAD BOY
25/05/2005, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Οπως το ειπες <<< ΓΙΟΥΒΕ >>>


Πες μου ομως τι ομαδα εισαι να σου πω εγω τι ξεβρακωματα εχει φαει απο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ και οχι απο οποια γιουβε !!!:winka: :evil:

Επισεις να μου πεις τι εχει παρει η δικια σου ομαδα στην ευρωπη παραπανω απο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ για να δουμε τι μπαλα παιζει η ομαδα σου στην ευρωπη...:wave2:

ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.......ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ????:confused: :confused: .ΓΙΟΥΒΕ...:wave2:

Tigas
25/05/2005, 22:41
ΠΑΙΔΙΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ, ΤΟ ΔΡΙΜΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΟΥ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΧΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΟΒΕ ΜΕ ΟΦΣΑΙΝΤ 2 ΤΕΤΑΤΕΤ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΤΕ.

ΜΕ ΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΠΑΙΖΑΤΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΖΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

STOYBI
25/05/2005, 22:51
Z-BADBOY'STOY
.ΓΙΟΥΒΕ...


:lol: :lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

idi
25/05/2005, 23:11
Ο λογος που μισω οσο τιποτα άλλο αυτή τη κωλο ομαδα του λιμανιου είναι γιατι οι οπαδοι της δε σεβάστηκαν ποτε τιποτα. Τιποτα λεμε.

Ετσι και τωρα ειρωνεύονται την ομαδα που παίζοντας για τη φανελα της και μονο, στερησε το τιτλο από το βαζελα και τους τον εφερε στο πιατο (δεν ειπα «εδωσε» γιατι για να δωσεις κατι πρεπει να το εχεις…αυτό φυσικα δε το «πιανει» γαυρονους) χωρις να κερδίσει τιποτα από αυτό… μπορουσε καλιστα όμως να χασει… και να είναι παλι στην ιδια θεση… αφου «δε πηγενε για τιποτα» …

Τεσπα χαρείτε γαυρακια τωρα, γιατι του χρονου οι κιτρινοι εφιαλτες σας θα γινουν πραγματικότητα….

δε περιμενα κατι καλυτερο απο σας, εξαλλου μολις γυρισα απο το ΟΑΚΑ απο στιγμες που ποτε δε θα ζησετε :wave2:

Pokermon
25/05/2005, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εξαλλου μολις γυρισα απο το ΟΑΚΑ απο στιγμες που ποτε δε θα ζησετε :wave2:

Ναι ρε φίλε idi έχεις δίκιο…..στιγμές που δεν θα ζήσουμε ποτέ εμείς οι γαύροι….ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ :nono: :nono: :nono: :nono:


απλούστατα γιατί ποτέ δεν πρόκειται να βγούμε τρίτοι….
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

idi
25/05/2005, 23:49
εχετε βγει και 7οι αν θυμαμαι καλα... 90τις :lol: :lol: :lol:

Tigas
26/05/2005, 08:47
ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΠΟΥ ΟΣΦΠ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΗΤΑΝ ΝΤΕΡΜΠΥ.

ΚΑΛΑ ΠΟΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΑΝ , ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ ΑΜΕΣΩΣ:lol:

kalgeorge
26/05/2005, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Και του χρονου να ειμαστε καλα να παιζουμε με τον πονο σας!!! :blush: Οι μεν απογοητευτηκαν γιατι λεει τοσο καιρο δεν πηγαιναν για τιποτα ( ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ) και μαλλον ο Ντεμμης ουτε σαν προεδρος δεν θα μπορεσει να δει τον εαυτο του πρωταθλητη...:D Οι δε πελατες μας θεωρουσαν τους εαυτους τους πρωταθλητες (ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΝ) αμεσως μετα την ηττα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον εργοτελη και την καλυψη των + 7 βαθμων που τους δωρισε για την πλακα του Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ !!! ΥΓ βαζελοι?? ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΟΦΑΡΙΣΗ ΤΟΥ ΟΦΗ ΣΗΜΕΡΑ!!! :rotflmao: :rotflmao: ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Ο ΘΙΑΣΟΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ...:lol: :lol: :lol:

ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΝΤΑΚΗ ΣΤΟ ΤV MAGIC (ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ)

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ - (ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΙΑ) Ο ΠΑΟ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΟΦΗ, ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΠΑΛΙ. Ε ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΝΤΑΚΗ;;;;
ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ - ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ. ΕΠΑΙΞΑ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟ, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ - ΑΑ, ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΙΚΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΙΑ.


:eyepop: :uplate:

dela
26/05/2005, 11:15
Ξαφνικά και εκεί που όλοι παραδεχόντουσαν
ότι το φετινό ηταν ένα καθαρό
πρωτάθλημα ξαφνικά
όλα άλλαξαν με το που κατάφερε ο γαύρος να το πάρει...


Είστε κομπλεξικοί και σαλιάρηδες , δεν κοιτάτε που δεν καταφέρατε
να εκμεταλλευτείτε τις ευκαιρίες που σας παρουσιάστηκαν για να καθαρίσετε το
πρωταθλημα παρά σας φταίνε όλα τα αλλα...

Πάντως για να νιώσετε καλα σας λέω ότι ο γαύρος το καβάτζοσε
με ύπουλα μέσα με παράγκες και όλα τα επακόλουθα μην ακούτε
μαλακίες που λένε μερικοί ότι το καβάτζοσε με το σπαθί παπαριές λένε !!!!

Μου αρέσει που υπάρχουν μερικοί που πιστεύουν ότι θα έχανε
ο βάζελος μέσα στο γήπεδο του ΟΦΗ το ονομαζόμενο ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ!!!!


Και ένα ρεφρενακι που σας πάει γάντι

Μου λένε ποια να μην μεθώ
Γιατί δεν επιτρέπετε
Μας της καρδιά μου τον καημό
Εσεις δεν τον ξέρετε

Πάλι σαν κλαμένα μ@##$$$% είσαστε ρε τι γέλιο που έχετε....

:lol: :lol: :lol: :lol:

Αντε γεια :wave2:

kalgeorge
26/05/2005, 11:51
δεν κοιτάτε που δεν καταφέρατε
να εκμεταλλευτείτε τις ευκαιρίες που σας παρουσιάστηκαν για να καθαρίσετε το
πρωταθλημα παρά σας φταίνε όλα τα αλλα...


SVSTOOOOOOOOSSSSSS:mad: :sad:

illuminatios
26/05/2005, 18:12
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΒΕΝΤΑΛΙΕΣ ΣΑΣ !!



:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

DEMINIO
26/05/2005, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela



Καλά τα λες...


Μπράβο στο γαύρο (:yuck: ) που το τσίμπησε
Το πιο πρωτάθλημα που θυμάμαι εδώ και χρόνια :smokin:


Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΝΤΑΚΗ ΣΤΟ ΤV MAGIC :eyepop: :uplate:


Α εντάξει ρε... ΤΩΡΑ ξέρουμε ΟΛΗ την αλήθεια πλέον :eyepop: :eyepop:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Έχετε πολύ γέλιο λέμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
26/05/2005, 20:08
Φυγατε ολοι!:lol: :lol:


15235

STOYBI
26/05/2005, 21:58
idi
Ο λογος που μισω οσο τιποτα άλλο αυτή τη κωλο ομαδα του λιμανιου είναι γιατι οι οπαδοι της δε σεβάστηκαν ποτε τιποτα. Τιποτα λεμε.

:eek:


Τι σεβαστηκατε εσεις δεν μας ειπατε ?? ΓΙΑ ΣΕΒΑΣΜΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΟΜΟΙΔΕΑΤΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΒΡΙΖΑΝ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΩΣΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ..




Ετσι και τωρα ειρωνεύονται την ομαδα που παίζοντας για τη φανελα της και μονο, στερησε το τιτλο από το βαζελα και τους τον εφερε στο πιατο (δεν ειπα «εδωσε» γιατι για να δωσεις κατι πρεπει να το εχεις…αυτό φυσικα δε το «πιανει» γαυρονους) χωρις να κερδίσει τιποτα από αυτό… μπορουσε καλιστα όμως να χασει… και να είναι παλι στην ιδια θεση… αφου «δε πηγενε για τιποτα» … :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Καλα σοβαρολογεις????

1) ΕΠΑΙΞΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΝΙΚΟΥΣΕΣ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΤΣΟΥ--ΛΟΥ
2) ΕΠΑΙΞΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΝΙΚΟΥΣΕΣ ΧΤΥΠΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
3) ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ?? ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ <<ΕΠΑΙΞΕΣ>> ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΧΑΡΗ???? :yuck:

ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ 110000000 ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΣΟΥΡΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΕΡΣΥΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...

:winka:


Τεσπα χαρείτε γαυρακια τωρα, γιατι του χρονου οι κιτρινοι εφιαλτες σας θα γινουν πραγματικότητα….

ΜΜΜΜΜ... ΟΚ..:beer:

idi
26/05/2005, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Τι σεβαστηκατε εσεις δεν μας ειπατε ?? ΓΙΑ ΣΕΒΑΣΜΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΟΜΟΙΔΕΑΤΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΒΡΙΖΑΝ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΩΣΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ..


πω πω ολα εδω σε αυτο το φορουμ θα τα μαθω....

ρε τι σας δινει ο Κοκκαλης και πινετε?
:confused: :confused: :confused:

STOYBI
26/05/2005, 22:12
idi
ρε τι σας δινει ο Κοκκαλης και πινετε?

κοκκα-κολα!!!:lol:

Γιατι ρε idi ψεματα ειναι???:confused:

STOYBI
26/05/2005, 22:17
SCBR1000RR
ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΠΟΥ ΟΣΦΠ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΗΤΑΝ ΝΤΕΡΜΠΥ.
:smokin:

Θα λες μαλλον εκεινο το πρωταθλημα που ειχε χασει ο παο απο την παναχαικη με 1-2...:evil:

Τι μου θυμισες τωρα...:D

idi
26/05/2005, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
idi

κοκκα-κολα!!!:lol:

Γιατι ρε idi ψεματα ειναι???:confused:

ρε φιλε χθες στη "φιεστα" ολο το σταδιο σείστηκε με τον σύνθημα Νικολαιδης-Νικολαιδης…

τι να πω παραπανω?

STOYBI
26/05/2005, 22:27
idi [QUOTE]ρε φιλε χθες στη "φιεστα" ολο το σταδιο σείστηκε με τον σύνθημα Νικολαιδης-Νικολαιδης…
τι να πω παραπανω?…[/QUOTE
ΤΙΠΟΤΑ !! και σε πιστευω..:rolleyes:

Αλλα τα παρατραγουδα με τον ντεμμη στο ντερμπυ με το παο εγιναν ??

Και κατι ψιλλες απο εσας τους ιδιους ( ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΣΑΣ) επεσαν προς τους << αεκαρες>> αν δεν με εχουν ενημερωσει σωστα με διορθωνεις...:rolleyes:

ppaylos
01/06/2005, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΠΟΥ ΟΣΦΠ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΗΤΑΝ ΝΤΕΡΜΠΥ.

ΚΑΛΑ ΠΟΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΑΝ , ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ ΑΜΕΣΩΣ:lol:


Έλα ρε που το θυμήθηκες? Ολυμπιακός - Παναχαικη 0-2 Ήμουν μέσα ,ήταν εποχές που πήγαινα γήπεδο Μπινελικια γαμοσταυριδια ωραίες εποχές αχχχ ....πότε θα τις ξαναζήσουμε ?Τσιαντακης Τσαλουχιδης να περπατανε στο γηπεδο δεν θυμαμαι πιο προπονητη ηθελαν να διωξουν τοτε !!!

BAD BOY
01/06/2005, 23:34
ΤΟΝ ΜΟΥΡΙΝΙΟ...:beer: :beer: :beer:

Lupo
02/06/2005, 09:27
κουράστηκα....
βαρέθηκα....


Παίκτες , τρομερούς και πανάκριβους , ο Ολυμπιακός πάντα είχε και έχει.
Πρόεδρό με μεγάλη επιρροή παντού και φράγκα αμέτρητα , έχει.
Ιστορία έχει.
Όνομα γνωστό έχει.
Εύνοια (έστω ελάχιστη. εξαρτάται με πόσο θολωμένα μάτια βλέπουμε-ετε την φάση) από την διαιτησία είχε και έχει.
Πάγκο εκατομμυρίων έχει.
Προπονητή που χαρισε πολλά είχε!


Αλλά ποτέ δεν είχε ψυχή και ποτέ δεν ήταν ομάδα.
Και δεν μιλάω για τις εποχές που ο ποδοσφαιριστής έπαιζε στην ομάδα που από πιτσιρικάς υποστήριζε, και η μεταγραφή σε κάποιον αντίπαλο ήταν προδοσία.
Ο οποιοσδήποτε παίκτης εξωτερικού μπήκε στον Ολυμπιακό, έπαιξε μπάλα μόνος του. Ποτέ δεν έγινε μέρος της ομάδας.

Είμαι περήφανος που ο πρόεδρος της ομάδας μου είναι φανατικός υποστηρικτής της και έχει και tattoo στο μπράτσο του με το σύμβολο.
Χαίρομαι που έχουμε ψυχή.
Δεν ζηλεύω το double σας, καθόλου. Δεν το θέλω. Φέτος ήταν η ομάδα που ήθελα να δω. Κι ας είχε και τα λάθη της. Απ'την αρχή περίμενα πολύ περισσότερα.
Εσείς σκάτε που δεν σας ζηλεύουμε. Που δεν θέλουμε double.
Είμαστε ομάδα. Ίσως να το πετύχετε κι εσείς κάποτε.

Σκεφτείτε ότι αν το έπαιρνε ο Παναθηναϊκός ή η ΑΕΚ, κανένας οπαδός από άλλη ομάδα δεν θα έλεγε ότι πουλήθηκε το πρωτάθλημα εκτός από σας.
Στον Ολυμπιακό όμως, συνήθως αυτό συμβαίνει.

Ή έχετε δίκιο(Ολυμπιακοί) και είσαστε μόνοι εναντίον όλων και όοοοοολοι οι άλλοι έχουν άδικο, ή απλά, είστε ο τρελός του χωριού, που επίσης είστε και ο γιος του κοινοτάρχη, άρα παίρνετε και καλούς βαθμούς στο σχολείο, γιατί η δασκάλα δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς.


Κουράστηκα και βαρέθηκα.
Υποστηρίξτε ότι γουστάρετε. Μου το παίζετε μυξοπαρθένες και αθώες περιστερές όμως μετά.

THE END
:wave2:

:lol: