PDA

View Full Version : ο Μιχαλακης επιστρεφει



geotriada
25/12/2009, 20:05
και ναι, ειναι αληθεια......στα 41 του ειναι ακομα μαχημος?


http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=f1-news-article&race_id=0&article_id=17383

spyro
25/12/2009, 23:20
:a23: :a012: :a23:

Anritsu
26/12/2009, 01:25
Δεν του άρεσε που έφυγε άρχοντας , τι θέλει τώρα ??? Άλλος Τζορνταν και αυτός ....
Δεν αμφισβητώ τις ικανότητες του αλλά ο μόνος ρεαλιστικός στόχος που μπορεί να έχει είναι να αποφύγει το διασυρμό και τίποτα άλλο ....

p@nos
26/12/2009, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Δεν του άρεσε που έφυγε άρχοντας , τι θέλει τώρα ??? Άλλος Τζορνταν και αυτός ....
Δεν αμφισβητώ τις ικανότητες του αλλά ο μόνος ρεαλιστικός στόχος που μπορεί να έχει είναι να αποφύγει το διασυρμό και τίποτα άλλο ....


ποτε δε ξερεις...ετσι κι αλλιως το επιπεδο στην φ1 πλεον ειναι αρκετα χαμηλοτερο σε σχεση με παλαιοτερα...ετσι και παρει σοβαρο μονοθεσιο θα τους αλλαξει τα φωτα και θα τον κοιτανε με κυαλια...

αρκει βεβαια να μη μας δουλευουν παλι οπως το καλοκαιρι:rolleyes:

chr1s_86
26/12/2009, 15:35
Δεν μου αρέσει που δήλωσε ότι "έπαιξε με μοτοσικλέτες τα τελευταία χρόνια και τώρα είναι έτοιμος για κάτι σοβαρό" αλλά ίσως και να είναι ένας λόγος για να ξαναρχίσω να παρακολουθώ formula 1. :rolleyes:

p@nos
26/12/2009, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Δεν μου αρέσει που δήλωσε ότι "έπαιξε με μοτοσικλέτες τα τελευταία χρόνια και τώρα είναι έτοιμος για κάτι σοβαρό" αλλά ίσως και να είναι ένας λόγος για να ξαναρχίσω να παρακολουθώ formula 1. :rolleyes:


kala δεν ειχε κι αδικο...το γερμανικο πρωταθλημα μοτο με την F1 δεν εχουν καμια σχεση...

και προς τιμην του που ασχοληθηκε με τις μοτο και αγωνιστικα...λιγοι εχουν τα @@ να το κανουν αυτος, μιας και η μεταβαση ειναι παρα πολυ δυσκολη...ετσι κι αλλιως ο σουμι εχει δηλωσει πολλες φορες την αγαπη του για τους 2 τροχους...

chr1s_86
26/12/2009, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
kala δεν ειχε κι αδικο...το γερμανικο πρωταθλημα μοτο με την F1 δεν εχουν καμια σχεση...

και προς τιμην του που ασχοληθηκε με τις μοτο και αγωνιστικα...λιγοι εχουν τα @@ να το κανουν αυτος, μιας και η μεταβαση ειναι παρα πολυ δυσκολη...ετσι κι αλλιως ο σουμι εχει δηλωσει πολλες φορες την αγαπη του για τους 2 τροχους...

Φυσικά και είναι προς τιμήν του απλά μου ακούστηκε κάπως το "τώρα είναι έτοιμος για κάτι σοβαρό"
Μπορεί βέβαια να το είπε σε άλλο τόνο, ότι στα Γερμανικά SBK δεν έτρεξε για πρωτάθλημα πχ όπως στην f1 αλλά για διασκέδαση hobby κτλ. ;)

antsoar
21/01/2010, 20:59
Εχω χάσει από καιρό το ενδιαφέρων μου για την Φ1 :ZZZ:

ΑΛΛΑ αυτό θέλω να το δω :eyepop:

Ο Γερμανός δεν θα γύριζε πίσω απλά για να διασηρθεί, και μην ξεχνάτε, σημβόλαιο για 3 χρόνια

για να δούμε

devil's animal
21/01/2010, 21:31
πολυ μικροτερες αντοχες.
πολυ περισσοτερη πειρα.

θα δειξει αν και νομιζω οτι θα τον φανε οι τριτοτεταρτες θεσεις....δεν ειναι καλα τετοια πισωγυρισματα..:rolleyes:

nickmonstro
21/01/2010, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
πολυ μικροτερες αντοχες.
πολυ περισσοτερη πειρα.

θα δειξει αν και νομιζω οτι θα τον φανε οι τριτοτεταρτες θεσεις....δεν ειναι καλα τετοια πισωγυρισματα..:rolleyes:

+1

drmel
22/01/2010, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
+1

εδώ δεν λυπήθηκαν να πετάξουν ένα μονοθέσιο στην μάντρα για να παίξουν το παιχνίδι τους, έτσι θα τον αφήσουν??
για το marketing θα κάνουν πολλά

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=97744&cid=12

Vstrommer71
22/01/2010, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Άλλος Τζορνταν και αυτός ....

Παρακαλω μην μπερδευουμε τις βουρτσες με τις π@υτσες ΟΚ?:lol:
Που να ξαναβγει Michael Jordan σε οποιοδηποτε ομαδικο αθλημα!

foler
22/01/2010, 16:05
Παιδια ο Μιχαλακης δεν γυρισε για να κανει απλως βολτα στην πιστα γυρω-γυρω....Δεν λεω οτι θα ειναι στην κορυφη απο την αρχη, αλλα στα 3 χρονια που εχει συμβολαιο μπορει να ανανεωσει καποια του ρεκορ!:cool:

STOYBI
23/01/2010, 07:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
και ναι, ειναι αληθεια......στα 41 του ειναι ακομα μαχημος?


http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=f1-news-article&race_id=0&article_id=17383

Ρε συ..... Μπας και μου παραγινες ασφαλτινος η μου φαινετε...???? :mad:

Κατα τα αλλα.... Η πειρα μετραει πιο πολλυ απο ολα και το ξερεις καλα.....

Πιστες που θα τον βοηθησουν σε αυτο τον τομεα σιγουρα θα παει καλα....

Πιστες που θα απαιτουν ομως τσαγανο και εχουν περισσοτερες απαιτησεις σε φυσικη κατασταση μαλλον " θα λαβει..! " :winka:

:beer: :beer:

geotriada
23/01/2010, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ρε συ..... Μπας και μου παραγινες ασφαλτινος η μου φαινετε...???? :mad:

Κατα τα αλλα.... Η πειρα μετραει πιο πολλυ απο ολα και το ξερεις καλα.....

Πιστες που θα τον βοηθησουν σε αυτο τον τομεα σιγουρα θα παει καλα....

Πιστες που θα απαιτουν ομως τσαγανο και εχουν περισσοτερες απαιτησεις σε φυσικη κατασταση μαλλον " θα λαβει..! " :winka:

:beer: :beer:

Κωστα,,,,,,ψαχνω νεους οριζοντες,,,,,:D
εγω πιστευω οτι ολα γινονται για promotion.
πειτε μου ποιος δεν θα δει τον πρωτο αγωνα της χρονιας.
οσο για τον ιδιο,,, τι ειχε τι εχασε:wave2:

mizz
23/01/2010, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Δεν μου αρέσει που δήλωσε ότι "έπαιξε με μοτοσικλέτες τα τελευταία χρόνια και τώρα είναι έτοιμος για κάτι σοβαρό" αλλά ίσως και να είναι ένας λόγος για να ξαναρχίσω να παρακολουθώ formula 1. :rolleyes:

έπαιξε...
και έχασε :D


186463

caninus
24/01/2010, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
Κωστα,,,,,,ψαχνω νεους οριζοντες,,,,,:D
εγω πιστευω οτι ολα γινονται για promotion.
πειτε μου ποιος δεν θα δει τον πρωτο αγωνα της χρονιας.
οσο για τον ιδιο,,, τι ειχε τι εχασε:wave2:

γιωργο εχεις δικιο!
κολπακι καλο του μπερνυ να τονωσει το ενδιαφερον της φορμουλα 1 αλλα και επιμονη του μιχαλακη να αποδειξει τα αναποδεικτα.
σιγουρα τα κοκπιτ εχουν γινει πιο προσιτα για πολλους οπως και οι κανονισμοι παιζουν το παιχνιδακι εξισορροπησης και μοιρασμα τηλεθεασης για ολες τις ομαδες.
για μενα το καινουργιο φετος ειναι οι καινουργιες ομαδες οσο και αν μπορεσουν να ανταπεξελθουν οι μεγαλες δυναμεις(φερραρι,μακ λαρεν)απο τους πρωτους αγωνες κυκλωνοντας τον μιχαλακη και το ασημενιο αστερι(ειναι πολλα παραπανω τα λεφτα απο οσα επαιρνε +2 μυρια τη χρονια).

η συγκριση με τον αλλο μιχαλακη τον τζορνταν δε παιζει γιατι εκεινος ηταν και μετα την επιστροφη του παλι πρωταθλητης με του ταυρους!!!


:) :) :)

geotriada
24/01/2010, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από caninus
γιωργο εχεις δικιο!
κολπακι καλο του μπερνυ να τονωσει το ενδιαφερον της φορμουλα 1 αλλα και επιμονη του μιχαλακη να αποδειξει τα αναποδεικτα.
σιγουρα τα κοκπιτ εχουν γινει πιο προσιτα για πολλους οπως και οι κανονισμοι παιζουν το παιχνιδακι εξισορροπησης και μοιρασμα τηλεθεασης για ολες τις ομαδες.
για μενα το καινουργιο φετος ειναι οι καινουργιες ομαδες οσο και αν μπορεσουν να ανταπεξελθουν οι μεγαλες δυναμεις(φερραρι,μακ λαρεν)απο τους πρωτους αγωνες κυκλωνοντας τον μιχαλακη και το ασημενιο αστερι(ειναι πολλα παραπανω τα λεφτα απο οσα επαιρνε +2 μυρια τη χρονια).

η συγκριση με τον αλλο μιχαλακη τον τζορνταν δε παιζει γιατι εκεινος ηταν και μετα την επιστροφη του παλι πρωταθλητης με του ταυρους!!!


:) :) :)

+750:wave2:

GABBER
08/03/2010, 21:26
Εφ Απαξ...

stavrouliasp
13/03/2010, 16:27
Το παλικάρι μπορεί να χτίζει σπίτι και να έχει τίποτε ανάγκες παραπάνω, που ξέρεις...