PDA

View Full Version : Check this out!



dimperd7
31/12/2009, 14:07
Για τσεκάρετε αυτο και πείτε μου τη γνώμη σας.
www.justbidit.gr (http://www.justbidit.gr)
Λέτε να είναι οκ?

Hell_Rider
31/12/2009, 14:11
:a013:

dimperd7
31/12/2009, 16:04
re paidia, peite kamia gnwmi...

ανωνυμος
31/12/2009, 17:43
ε νομζω συνηθως αυτα ειναι στημενα και δεν αξιζει ο κοπος...

dimperd7
01/01/2010, 08:14
Εγώ πάντως το διακινδύνεψα και κέρδισα λέει ένα netbook Acer Aprire One White. Αν μου το στείλουν όπως λένε, θα σας ενημερώσω.

Bye και καλή χρονιά να έχουμε.

dimperd7
22/01/2010, 17:33
Telika ola kala paidia. Mou to esteilan to acer kai einai ola ok.
Telika aksizei ton kopo!!!!

dimperd7
22/01/2010, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Savior
Πολλή απάτη βρωμάει ρε μάγκες.
Αν δείτε το site λέει πως όποιος κάνει προσφορά, ακόμη κι αν δεν κερδίσει χάνει τα λεφτά που προσφέρει!
Αυτό δεν είναι δημοπρασία! Αυτό είναι καθαρή κλεψιά!
Και μάλιστα αδιαφανής η διαδικασία των προσφορών!
Δηλαδή δίνεις ένα σκασμό ευρώ και λες το κέρδισα και μετά βγαίνουν αυτοί οι τύποι, σαν αυτόν τον περίεργο που λέει πως κέρδισε και σου λένε
"λυπάμαι παληκάρι αλλά ο hotstud362 έκανε μεγαλύτερη προσφορά από σένα! Πάρε το μπούλο τώρα και άλλη φορά στο ebay"
Μακριά μάγκες! Μακριά! Μη χαρίζετε χρήματα στους εξυπνόβλακες που ψάχνουν πως θα γίνουν πλουσιότεροι σε χρόνο Dt!
Γράφτηκα μόνο για να προειδοποιήσω!
Εν τω μεταξύ ο τύπος μπαίνει μόνο για να πει την εμπειρία του, κάνοντας χρήση της ιστοσελίδας! Λέτε να έχει καμιά σχέση; Μπαα, ε;

Σωστή η σκέψη, δε λέω. Αλλά μπορεί να το μπερδεύεις με το Bidster, οπου μέχρι το τέλος δε γνωρίζεις ποιος έχει κάνει bid και τι ποσό. Εδώ είναι real-time και βλέπεις ανά πάσα στιγμή ποιος έχει κάνει τη μεγαλύτερη προσφορά. Anyway δε με ενδιαφέρει να επηρεάσω κανέναν. Δεν είμαι και κανένας τυχαίος που μόλις γράφτηκα για να κάνω ποστ. Είμαι μέλος του φόρουμ χρόνια και το τηλ μου διαθέσιμο για όποιον το ζητήσει. Ούτε άνοιξα το ποστ πριν 2 εβδομάδες για να έρθω τώρα να σου πω να μπεις. Αυτά για το "περίεργο που λέει πως κέρδισε" που λες παραπάνω.
Το τι θα κάνετε είναι δικαίωμά σας. Άντε και καλή τύχη μάγκες!!!

dimperd7
22/01/2010, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Savior
Προτιμώ να συμμετάσχω σε πραγματική δημοπρασία και όχι σε γιαλαντζί δημοπρασίες, που χάνω τα χρήματα που προσφέρω αν δεν κερδίσω. Αυτό δεν υπάρχει πουθενά!
Μπορεί να δείχνει πως ανεβαίνει το ποσό των προσφορών αλλά εγώ πως το ξέρω πως αυτός που ανεβάζει την προσφορά δεν είναι ο εγκέφαλος που συνέλαβε τη μεγαλοφυή ιδέα "πως να γίνετε δισεκατομμυριούχος σε μια ώρα";

Ναι ρε μεγάλε, συμφωνώ μαζί σου. Γι'αυτό ζήτησα γνώμες. Δεν τα ξέρω όλα. Αλλά μη γυρνάς να λες ότι μπήκα επί τούτου για να κάνω διαφήμιση στο site κάποιου.
CU!

Lioulios
23/01/2010, 00:53
Εγω οπως το βλεπω με την 1η ματια λεει.
Με τη 2η ομως δε λεει με την ΚΑΜΙΑ !!! Εστω και αν ξερεις τον επομενο απο εσενα που θα μπιταρει,
το γεγονος να σου αρεσει ενα προοιον και να κανεις μπιτ μεχρι να το παρεις μπορει να σε κανει να χασεις ολες τις μοναδες (μπιτ) που εχεις και να το τσιμπησει ο επομενος .
Με το γεγονος οτι... οτι δωσεις ...παει...














Ειναι για θυματα μπιτ για μπιτ !!!:wave2: :wave2:

dimperd7
23/01/2010, 06:28
Όντως, έχεις δίκιο lioulios. Εξάλλου από κάπου πρέπει να βγάλει και το site, έτσι δεν είναι? Πάντως τώρα που είναι καινούριο και δεν έχει πολλούς χρήστες είναι ψιλοεύκολο να κερδίσεις κάτι. Εμένα μου έκατσε. Τι να πω? Thanks για τις γνώμες guys!