PDA

View Full Version : Λιμανακια Βουτα



XTMPAM
16/01/2004, 15:45
ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΩ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ!!!
ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ 10-12 ΜΗΧΑΝΕΣ ,ΚΤΜ ,TDM ,XT ,ZX12 , MΕΡΙΚΟΙ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΟΥ!!
ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ .ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΣΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΠΛΗΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΝΤΙΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΤΑΣ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΟΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ!!ΕΕ ΛΕΩ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΒΟΥΡ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΒΟΥΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ....ΕΕΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΕΜΙΖΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΟΛΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:ΑΚΟΜΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΑ ΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΟΝΟ ΒΟΛΤΑ ΜΑΚΡΙΝΗ ΜΕ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΤΛ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!!

ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΧΟΥΜΕ!!!!

DIT
16/01/2004, 15:51
μου έχει λείψει

κάθε πέμπτη εκεί είσαι?

νόμιζα πως όλα αυτά είχαν πεθάνει.Το καλύτερο όμως Κυριακή μεσημέρι στην καντίνα.....καφεδάκι,αραλίκι,βαβούρα!!!!

καλό Σ/Κ boy...

bikersonly
16/01/2004, 16:03
Βασικά παίζει και στα Goodys στο Χαιδάρι.Αν και την προηγούμενη που πήγα μέχρι και τις 01:30 δεν έγινε και τίποτα σπουδαίο.
Και μείναμε μπουκάλα να παίζουμε με τα καφάσια R Turbo κτλ κτλ αλλά πολύ βαρετό....άντε να προσποιείσαι τώρα ότι πας αργά...είχε 2 κολλάδικα με το ένα έγινε κάτι ψιλό αλλά........πάλι ξενέρα.:(

Στα λιμανάκια επίσης μαλακία κατάντησε.Πιο πολλοί είναι οι περίεργοι που πάνε μπας και γίνει κάτι.Πάνε τα παλιά που έβλεπες και τίποτα.Και την Κυριακή στην καντίνα η μαλακία σε όλο της το μεγαλείο.Παίζεις στοίχημα πόσοι θα πέσουν.Καλό είναι να κάνεις κάτι που ξέρεις,αλλά όταν αρχίζεις και κάνεις μαλακίες...

Στις Σβούρες κάτι έπαιζε αλλά μόνο καφάσια να γυρνάνε σαν μαλάκες γύρω γύρω....και αυτό μετά από ένα σημείο το βαριέσαι.
Και μετά βγαίνουν στην ευθεία και ακούς τσουφ! τις τουρμπίνες αλλά πάλι τους περνάς για πλάκα και πάλι βαριέσαι...

Αλλά για μοτό λίγα πράγματα γενικά.

XTMPAM
16/01/2004, 16:07
ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΜΟΤΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΥΖΑ ΚΤΛ ΚΤΛ!!!