PDA

View Full Version : αποστολη απο Uk...



Allst@rf
03/01/2010, 01:14
μερα σας!
ξερει κανεις απο σας ποσο θα μου στοιχισει να μου στειλουν ενα ζευγαρι εξατμισεις απο αγγλια,μεσω ταχυδρομιου?επειδη δεν θελω να με δουλεψει ο αλλος και να μου πει οτι ποσο γουσταρει για να "βγαλει" απο μενα ,γιάυτο ρωταω...
αν υπαρχει ηδη απαντημενο το ερωτημα ,στειλτε ενα λινκ...
στω...

GhostRideR_636
03/01/2010, 01:24
πιστεύω καμια 40ριά λίρες ;)

Allst@rf
03/01/2010, 01:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostRideR_636
πιστεύω καμια 40ριά λίρες ;)

ρε μαγκιτη εσυ εισαι πιο γρηγορος και απο τον snake eyes;) ;) :wave2: :wave2:

schumifer
03/01/2010, 03:19
Αν αγοράζεις πάντως από ΕΒΑΥ το να βγάζει ο πωλητής από το p&p είναι συνηθέστατο...

SeNNinhA
03/01/2010, 06:50
Η πιο φθηνή επιλογή σου απο Αγγλία είναι η Parcel Force

http://www.pfwwsg.parcelforce.com/portal/pw/PriceFinder;?catId=24400720&reset=true&gear=pricingcalc

Μπες στο site, βάλε τα κιλά και θα σου βγάλει το κόστος. Η Αγγλία είναι ακριβή στα μεταφορικά δυστυχώς.

nikos1400
03/01/2010, 11:48
Με την ευκαιρια, δεν ξερω αν εχετε ακουσει κατι, αλλα χθες ετυχε και διαβασα σε αλλο ξενο φορουμ οτι χανονταν πραματα με την Parcel Force...
Για κατι αλλο διαβαζα, γι'αυτο δεν θυμαμαι σιγουρα αν ητανε μεμονομενο γεγονος ή ισως ηταν και παλιο το ποστ...

cityfly
03/01/2010, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1400
Με την ευκαιρια, δεν ξερω αν εχετε ακουσει κατι, αλλα χθες ετυχε και διαβασα σε αλλο ξενο φορουμ οτι χανονταν πραματα με την Parcel Force...
Για κατι αλλο διαβαζα, γι'αυτο δεν θυμαμαι σιγουρα αν ητανε μεμονομενο γεγονος ή ισως ηταν και παλιο το ποστ...

μπα είναι αρκετά αξιόπιστη

αν και είχα προσωπικά μια μικροπεριπέτεια η οποία τελικά εξελίχθηκε απλώς σε καθυστέρηση περίπου 10 ημερών αλλά ήταν το standard europe πακέτο χωρίς track

κατά τα άλλα σε καμιά 10καριά αποστολές το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν αυτό
είναι σχετικά τσιμπημένες πάντως οι τιμές αλλά έχει δίκιο ο SeNNinhA είναι η φθηνότερη επιλογή

Allst@rf
03/01/2010, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Η πιο φθηνή επιλογή σου απο Αγγλία είναι η Parcel Force

http://www.pfwwsg.parcelforce.com/portal/pw/PriceFinder;?catId=24400720&reset=true&gear=pricingcalc

Μπες στο site, βάλε τα κιλά και θα σου βγάλει το κόστος. Η Αγγλία είναι ακριβή στα μεταφορικά δυστυχώς.

ευχαριστω.επιλεγω overseas ή εννοει για υπερατλαντικα ?