PDA

View Full Version : Torrentαδικο κουβέντες ???



Anritsu
03/01/2010, 16:16
Παρατήρησα , ότι τουλάχιστον 2 συζητήσεις που αφορούσαν ένα ελληνικό τορρεντάδικο τις έφαγε η μαρμάγκα . Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που έγινε αυτό και αν έχει κάποιος την καλοσύνη ας μου εξηγήσει εν συντομία την λογική αυτής της υπερβολικής κατ' εμε αντίδρασης ...


:confused:

catmaster
03/01/2010, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Παρατήρησα , ότι τουλάχιστον 2 συζητήσεις που αφορούσαν ένα ελληνικό τορρεντάδικο τις έφαγε η μαρμάγκα . Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που έγινε αυτό και αν έχει κάποιος την καλοσύνη ας μου εξηγήσει εν συντομία την λογική αυτής της υπερβολικής κατ' εμε αντίδρασης ...


:confused:

Δεν τις έφαγε η μαρμάγκα λόγω του torrent host που κατέβηκε ... οι συζητήσεις κόπηκαν όταν άρχισαν να αναφέρονται άλλα ενεργά sites και τρόποι κατεβάσματος ...

Δεν νομίζω πως χρειάζεται να εξηγούμε τα αυτονόητα ... ήδη γίνεται χαμός με εισαγγελικές αποφάσεις και πολύ κυνήγι ...

:wave2:

Anritsu
03/01/2010, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Δεν τις έφαγε η μαρμάγκα λόγω του torrent host που κατέβηκε ... οι συζητήσεις κόπηκαν όταν άρχισαν να αναφέρονται άλλα ενεργά sites και τρόποι κατεβάσματος ...

Δεν νομίζω πως χρειάζεται να εξηγούμε τα αυτονόητα ... ήδη γίνεται χαμός με εισαγγελικές αποφάσεις και πολύ κυνήγι ...

:wave2:

Κατάλαβα . Στο λίγο που τα πρόλαβα δεν είδα κάτι το άσχημο , αλλά και να έδιναν εναλλακτικά sitew νομίζω ότι θα μπορούσατε να ξυρίσετε μόνο τα συγκεκρίμε ποστς όπως γίνεται αλλού και να μείνει η κουβέντα . Αντιλαμβάνομαι ωστόσο πως δεν είναι και ότι πιο εύκολο η έλεγχος κάθε ποστ ξεχωριστά οπότε πάω πάσσο ....

:wave2: