PDA

View Full Version : βρισκω φτηνοτερ μασκακι;(cb500)



cachilleas
04/01/2010, 12:35
γεια χαρα παιδια, λεω να βαλω αυτο το μασκακι στο cb μου



80 ευρω βγαινει αλλα δεν ξερω αν αξιζει...
γενικα τοσο κανουν κ απο εδω για γυμνα μπντελα???
υπαρχει καποιο μαγαζι που να μπορω να παρω απο ελλαδα?
γενικα παραγγελνω απο το e-bay αλλα δεν ξερω αν θεωρειται καλη τιμη η οχι..............

cachilleas
04/01/2010, 12:50
this is it


184674

sapila racing
04/01/2010, 12:55
Ακριβό είναι αν είναι να το πάρεις απ έξω ψαξε στο www.polo-motorrad.de τελευταία φορά ειχα πάρει 2 με 55 Ευρω μαζί με τα μεταφορικά και ηταν Puig πολύ καλής ποιότητας.

Στην Ελλάδα στον πιάνουν σε τέτοια αξεσσουάρ.

cachilleas
04/01/2010, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Ακριβό είναι αν είναι να το πάρεις απ έξω ψαξε στο www.polo-motorrad.de, τελευταία φορά ειχα πάρει 2 με 55 Ευρω μαζί με τα μεταφορικά και ηταν Puig πολύ καλής ποιότητας.

Στην Ελλάδα στον πιάνουν σε τέτοια αξεσσουάρ.

ευχαριστω φιλε μου!!

cachilleas
04/01/2010, 13:26
γαμω τα site!!!!!!! για να σου βαζει ιδεες να ριξεις $$$ στη μηχανη σου
και να την κανεις "One of the kind"..........

:rotflmao: :rotflmao: εχει ωραια πραγματακια

ikarosk
04/01/2010, 14:55
Για κοίτα κι εδώ. Ελπίζω οι τιμές να είναι σωστές.
http://www.rider-world.com/rider/store/catalogue/search.action?currentPage=2&orderByDirection=asc&orderByField=name_gr&pageSize=10&selectProducts=&filter.categoryId=65

cachilleas
04/01/2010, 15:30
πολυ καλα και φτηνα!!! ΚΑΙ puig... ευχαριστω φιλαρακι:beer:

Road67
04/01/2010, 16:03
Πάντως και στη Givi αν πας στη Μιχαλακοπούλου έχει με 80 ευρώ.

matas
04/01/2010, 20:30
φοβερο σαιτ το polo παιδια , ευχαριστω, πολυ καλες τιμες και ποικιλια :D

cachilleas
06/01/2010, 02:02
σας ευχαριστω ολου παιδια . θα παραγγειλω αμεσα και θα ξαναποσταρω

Acacius
06/01/2010, 03:53
Ξέρει κανείς πότε άρχισε η polo να αποστέλλει και στην Ελλάδα; Είχα πολύ καιρό να μπω διότι δεν έστελνε και είχα σπαστεί όταν ήθελα μερικά πραγματάκια που τα έβρισκα εκεί μαζεμένα και σε λογικότατες τιμές.

Ευτυχώς που δεν έχει μείνει ούτε σάλιο από τις γιορτές διότι θα έφευγε κι αυτό μου φαίνεται....

sapila racing
06/01/2010, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
Ξέρει κανείς πότε άρχισε η polo να αποστέλλει και στην Ελλάδα; Είχα πολύ καιρό να μπω διότι δεν έστελνε και είχα σπαστεί όταν ήθελα μερικά πραγματάκια που τα έβρισκα εκεί μαζεμένα και σε λογικότατες τιμές.

Ευτυχώς που δεν έχει μείνει ούτε σάλιο από τις γιορτές διότι θα έφευγε κι αυτό μου φαίνεται....

Δεν ξέρω να εχει σταματήσει ποτέ να στέλνει Ελλάδα. Βέβαια είναι μερικά χρόνια από τότε που ψωνισα απο κει τελευταία φορά.
Πως εβγαλες το συμπέρασμα οτι δεν στέλνει Ελλάδα? :confused:

Acacius
06/01/2010, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Δεν ξέρω να εχει σταματήσει ποτέ να στέλνει Ελλάδα. Βέβαια είναι μερικά χρόνια από τότε που ψωνισα απο κει τελευταία φορά.
Πως εβγαλες το συμπέρασμα οτι δεν στέλνει Ελλάδα? :confused:

Είχα κοιτάξει πέρισυ-πρόπερσυ και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι η Ελλάδα δεν υπήρχε στη λίστα των χωρών. Νομίζω μάλιστα ότι δε χρησιμοποιούσαν DHL αλλά κάποια άλλη εταιρία για τη μεταφορά.

Μου φαίνεται απίθανο να κάνω λάθος διότι ήθελα κάποια πράγματα και τελικά αναγκάστηκα να κάνω παραγγελία στο louis.de όπου όμως δεν είχε ακριβώς αυτό που ήθελα.


Συγγνώμη για το σπαμ