PDA

View Full Version : Ο Μακακας πατερας της ημερας



konsttanttinos
04/01/2010, 14:37
Ελεος ζωον..

http://2.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/S0HwZjwUt_I/AAAAAAABf6I/Xu33yLSnGf8/s1600-h/kout2.jpg



απο το troktiko

manhunter
04/01/2010, 14:54
Μια πίτσα με παιδάκια και απ όλα
:a018: :a018:

blackbusa
04/01/2010, 14:56
γιατι ρε φιλε κραζεις???του παραγγειλαν πα'ι'δάκια και αυτος διαβασε παιδάκια...νταξ θα του γυρισουν πισω την παραγγελια στην χειροτερη....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XJR_Billy
04/01/2010, 15:04
:a06: :a31: :yuck:

SVX
04/01/2010, 15:08
γιαυτο εχουμε τοσους πακιστανους τελικα.....


Ερχονται ελλαντα και νιωθουν σπιτι τους !!!!!!!!! :dizzy:

TROOPER
04/01/2010, 15:11
ασχολιαστο γιατι θα παω για μπαν!

devil's animal
04/01/2010, 15:11
γ@μστα...
μονο θλιψη μου προκαλει...
:sad: :sad:

GABBER
04/01/2010, 15:39
Ειναι με "απ' ολα" ?

Λεωνίδας
04/01/2010, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
γιατι ρε φιλε κραζεις???του παραγγειλαν πα'ι'δάκια και αυτος διαβασε παιδάκια...νταξ θα του γυρισουν πισω την παραγγελια στην χειροτερη....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

ΥΓ ρε παιδιά απορώ αν ποτέ κανείς μας δεν καβάλησε έτσι και χειρότερα με τον πατέρα του :rolleyes:
βέβαια θα μου πείτε άλλες εποχές, λιγότερη κίνηση, με 20 πηγαίναμε κλπ :wacko:

nionio$
04/01/2010, 15:42
απιστευτο...
:yuck: :yuck: :hypnotize

chris_honda
04/01/2010, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
γ@μστα...
μονο θλιψη μου προκαλει...
:sad: :sad:

:beer:

Road67
04/01/2010, 16:02
να του βάλεις το κεφάλι στο άνοιγμα του κουτιού και να τον χτυπάς με το καπάκι.

fast_gr
04/01/2010, 16:12
:sick: :hypnotize :hypnotize :uplate: :bigcry: :bigcry: :confused:

Πολύ λυπηρό το θέαμα

nassosxlvbros
04/01/2010, 16:24
Όχι βρε σεις!γιατί είστε κακοί; του είπαν: "ένα κι ένα" :lol: :lol: :bawl: :bawl:

Albatros
04/01/2010, 16:51
Μα καλά γιατί φωνάζετε???
Ο ίδιος φοράει κράνος...
:confused:

menelaos46
04/01/2010, 17:01
Δε το σκεφτηκε καλα, επρεπε να βαλει τα παιδια στις σακουλες στο τιμονι και τα πορτοκαλια στην κουτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:a018: :a018: :a018: :a018:

ernti
04/01/2010, 19:42
Κινδυνεύοντας να πάμε αντιπαραθέσεις,αλλά δε μπορώ να μη το πω ρε παιδιά.Σε οποιοδήποτε σοβαρό κράτος ανά την υφήλιο,δε θα του περνούσε καν από το μυαλό αυτουνού να κυκλοφορήσει έτσι. Θα τον σταματούσαν κατευθείαν και μετά τον καταιγισμό των μηνύσεων και προστίμων θα έμπαιναν στο χορό και οι κοινωνικές υπηρεσίες στις οποίες θα έπρεπε να αποδείξει γιατί δεν πρέπει να του αφαιρέσουν την επιμέλεια των παιδιών αυτών,και να τα δώσουν σε ανάδοχες οικογένειες.

Και δε λέω για το θέμα της κουλτούρας,γιατί και εκεί κάποιοι αν μπορούσαν,κάτι τέτοια και χειρότερα θα έκαναν,αλλά για το θέμα της σοβαρής και ουσιαστικής αστυνόμευσης.
Ο συγκεκριμένος καθόλου απίθανο να πέρασε και μπροστά από κανενα μπλόκο που σταματούσε παπάκια για κράνος και να αδιαφόρησαν όλοι.:eyepop:

makis206
04/01/2010, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ernti
Κινδυνεύοντας να πάμε αντιπαραθέσεις,αλλά δε μπορώ να μη το πω ρε παιδιά.Σε οποιοδήποτε σοβαρό κράτος ανά την υφήλιο,δε θα του περνούσε καν από το μυαλό αυτουνού να κυκλοφορήσει έτσι. Θα τον σταματούσαν κατευθείαν και μετά τον καταιγισμό των μηνύσεων και προστίμων....

Εννοείται ότι δεν ανταπαντώ δίνοντάς του πλεύση για "Αντιπαραθέσεις" (ξέρεις πόσο σ'αγαπώ Παυλή μου :lol: ) υπάρχουν και κάτι άλλες χώρες όμως που θα φόρτωναν την οικογένεια ολάκερη αλλά και του γείτονα του πολύτεκνου μαζί... και μάλιστα χωρίς κουτί από πίσω.

Ας επικεντρωθούμε στο δικό μας το χάλι και ας το αφήσουμε να πλέει μέχρι εκεί που φτάνει ο δικός μας ο πολιτισμός, δεν έχει νόημα το παραπέρα, θ'αργήσουμε πολύ να το δούμε στην πράξη εξάλλου..

Ο πατέρας είναι τραγικός, απ'αυτούς που σταματώ στον δρόμο θέλοντας να πω πολλά, που όμως σβήνονται μόλις δω αυτά τ'αθώα μάτια να βλέπουν εμένα σαν τον "κακό" της παρέας.. κρίμα..

LsKostas
04/01/2010, 22:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


Ο πατέρας είναι τραγικός, απ'αυτούς που σταματώ στον δρόμο θέλοντας να πω πολλά, που όμως σβήνονται μόλις δω αυτά τ'αθώα μάτια να βλέπουν εμένα σαν τον "κακό" της παρέας.. κρίμα..

Ποσο δικιο εχεις ρε Μανωλη :(

Αλλα απ την αλλη ας γινουμε λιγο "κακοι" αν ειναι να σωθει κανα παιδι . . . Δεν πειραζει

οταν μεγαλωσει το παιδι θα καταλαβει :wave2:

blackbusa
04/01/2010, 23:06
δεν ξερω πως θα ακουστει και δεν με νοιαζει κιολλας...πριν λιγο καιρο καπου με καποιον απο εδω μεσα...ειμαστε στο πεζοδρομιο...εχει γινει ατυχημα και γινετε ρυθμιση κυκλοφοριας...ξαφνικα μπροστα μου περναει αυτοκινητο με τυπακο οδηγο...γυναικα στο μπροστιμο καθισμα με το παιδι στα χερια της και στο πισω αλλα 2 να κανουν σαν τρελλα...με το που περναει λεω...''ετσι ετσι...το παιδι στο μπροστινο καθισμα...μαλακα...''...στο ''μαλακα'' τραβαει χειροφρενο με κινδυνο να πεσουν πισω του αλλοι για να μην πω να σκασουν ολοι στο παρμπριζ και κατεβηκε να με γαμησει...τον κραταγανε καποιοι γιατι ειμαι γνωστη κοτα (του εριχνα 2-3 κεφαλια) και αυτος με γαμωσταυριζε και μου εχωνε χριστοπαναγιες...βασικα ελπιζα να μην πεσει καμμια γιατι θα ειχαμε αλλα...και θα την πληρωνα εγω βεβαια γιατι ως γνωστων ολοι μαγκες ειναι και μολις σκασει η μπατσαρια ειναι η οικογενιαρχες και ο αλητης με τα σκουλαρικια εκτος απο οτι με εβρισε με χτυπησε κιολλας...πιασε το αυγο και κουρευτο δηλαδη...απο τοτε ενα πραγμα σκεφτομαι και λεω στον εαυτο μου...

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ...ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ Η ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΑΝ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ...Η ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΠΗΡΡΕΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ...

:wave2:

υ.γ. πριν μου πειτε οτι το μαλακα δεν ηταν σωστο θα ηθελα να ενημερωσω οτι οσες αλλες φορες πηγαινα να συνετισω με τον καλο τροπο ας πουμε ακουγα σχολιακια...''φιλαρακο την δουλεια σου''...''και τι σε νοιαζει εσενα''...η εβλεπα χαζοχαρουμενα γελακια...στα παπαρια μου λεμε...

thagro
05/01/2010, 09:31
+1001

Μου εχει τυχει και εμενα παρομοιο σκηνικο.
Ειναι πραγματικα για λυπηση και οι ιδιοι αλλα και οι μπατσοι.
Και το ασχημο ειναι πως υπαρχουν πραγματικα ανθρωποι που ΔΕΝ τους εδωσε ο θεος παιδακια
και τα βλεπουν αυτα και τρελενονται...

dimval
05/01/2010, 12:49
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa


"ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ...ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ Η ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΑΝ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ"

Το πρόβλημα είναι ότι εκτός από τον εαυτό του, σίγουρα δε μπορεί να προστατέψει και τους υπόλοιπους που μοιράζονται το δρόμο μαζί του. Αν το IQ σαρδέλας τον οδηγήσει σε ατυχημα, πολύ ευκολα θα πάρει και άλλους στη παρέα του, οπότε και εγώ στατιστική θα γίνω, οπότε, μας ενδιαφέρει, να αλλάξει η οδηγική αντίληψη του τραχανοπλαγιά...

Οσον αφορά το τρόπο έχεις δίκιο. Δεν εχω καταλήξει αν μία απλή νουθεσία ή ένα σοκαριστικό βρωμόξυλο είναι πιο αποτελεσματικό.....

la_villa
05/01/2010, 13:56
σε ενα σοβαρο κράτος πολλά θα ηταν διαφορετικά

μπορει ο ανθρωπας να παρέδωσε πινακίδες του τουτου και με ότι εχει κινείται....

φυσικα μπορείτε να του χαρίσετε ενα αυτοκινητάκι ετους 2005+ να μετακινείται με ασφάλεια

αυτες τις μαλακίες τύπου "μόνο λύπηση" και τα "τον μαλάκα" δεν τα μπορώ

φυσικά και θα προτιμούσα να μετακινείται με πιο ασφάλεια....λύπηση δεν μου προκαλεί ο άνθρωπος...λύπηση μου προκαλεί η χώρα που ζούμε που μας φέρνει σε τριτοκοσμικά επίπεδα...θελοντας και μη ίσως

Red Rider
05/01/2010, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ο πατέρας είναι τραγικός, απ'αυτούς που σταματώ στον δρόμο θέλοντας να πω πολλά, που όμως σβήνονται μόλις δω αυτά τ'αθώα μάτια να βλέπουν εμένα σαν τον "κακό" της παρέας.. κρίμα..

Το θεμα ειναι εαν τα παιδια θα προλαβουν να μεγαλωσουν,με τοσο "υπευθυνο" γονεα,για να καταλαβουν οτι ο κακος δεν ησουν εσυ που φωναζες,αλλα ο ιδιος ο μπαμπας τους..

Εγινα μαρτυρας ενος ατυχηματος,που εκτος απο την μαμα και το μπαμπα,την πληρωσε και ενα κοριτσακι,και ξερεις γιατι?Γιατι δεν ειχε παιδικο καθισματακι,ουτε καν ηταν δεμενο με ζωνη ασφαλειας.

Για μενα,για τετοιου ειδους παραβασεις πρεπει να παιρνουν κεφαλια!

jp79
07/01/2010, 09:14
Υπάρχουν και χειρότερα


184922

christosms
01/02/2010, 17:16
Φανταστείτε αν φρενάρει απότομα τι θα γίνει... το καπάκι θα χτυπήσει τα κεφάλια των παιδιών...:( :( :(

blueangel
01/02/2010, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ασχολιαστο γιατι θα παω για μπαν!

Ακριβώς έτσι!!!!!!!!!Μερικοί από δαύτους είναι εντελώς για τον π....!!!!!!!!!:evil: :evil: :evil: :mad:

George20vt
02/02/2010, 08:19
Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο thread για την ερώτηση, αλλά προβλέπεται από τον ΚΟΚ κάποιο όριο ηλικίας για τους συναναβάτες;

byron
02/02/2010, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από George20vt
Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο thread για την ερώτηση, αλλά προβλέπεται από τον ΚΟΚ κάποιο όριο ηλικίας για τους συναναβάτες;

Πρέπει ο συνεπιβάτης να μπορεί να έχει τα πόδια του στα μαρσπιέ.

Lioulios
02/02/2010, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από jp79
Υπάρχουν και χειρότερα



Σιγουρα....


187612

akissakis
08/02/2010, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
σε ενα σοβαρο κράτος πολλά θα ηταν διαφορετικά

μπορει ο ανθρωπας να παρέδωσε πινακίδες του τουτου και με ότι εχει κινείται....

φυσικα μπορείτε να του χαρίσετε ενα αυτοκινητάκι ετους 2005+ να μετακινείται με ασφάλεια

αυτες τις μαλακίες τύπου "μόνο λύπηση" και τα "τον μαλάκα" δεν τα μπορώ

φυσικά και θα προτιμούσα να μετακινείται με πιο ασφάλεια....λύπηση δεν μου προκαλεί ο άνθρωπος...λύπηση μου προκαλεί η χώρα που ζούμε που μας φέρνει σε τριτοκοσμικά επίπεδα...θελοντας και μη ίσως

+100
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο φιλαράκο.
Όλοι οι οικογενειάρχες δεν έχουν αυτοκίνητο.Υπάρχουν και κάποιοι που είναι αναγκασμένοι να κουβαλούν τα παιδιά τους με μηχανάκια.Και κάτι άλλο.Εγκεκριμένο κράνος για παιδιά δεν υπάρχει,παρα μόνο σαν παιχνίδι ή ποδηλάτου.Απαγορεύετε.Αν δηλ. δεν έχεις άλλη επιλογή,τοτε σκέφτηκαν οτι είναι καλύτερα να τα κουβαλάς απροστάτευτα.Χωρίς φυσικά να θέλω να τον δικαιολογήσω.

vagtav
08/02/2010, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
σε ενα σοβαρο κράτος πολλά θα ηταν διαφορετικά

.......
φυσικά και θα προτιμούσα να μετακινείται με πιο ασφάλεια....λύπηση δεν μου προκαλεί ο άνθρωπος...λύπηση μου προκαλεί η χώρα που ζούμε που μας φέρνει σε τριτοκοσμικά επίπεδα...θελοντας και μη ίσως

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου.

Λογικά εμείς αγαπάμε τα παιδιά του περισσότερο από ότι αυτός.

Σχολιάζω τη συγκεκριμένη φωτό, που βλέπω έναν άνθρωπο του μεροκάματου να μεταφέρει (με πολύ κίνδυνο) τα μικρά του παιδιά. Αυτός βέβαια επειδή δεν αγαπάει τα παιδιά του, έχει ήδη 2. Εγώ πάλι που τα αγαπάω και που έχω την άνεση να έχω παιδικό κάθισμα στο αυτοκίνητο, όχι μόνο δεν έχω κάνει ακόμα άλλα κρίνω αυτόν που παλεύει.....

Έχουμε χάσει το δάσος παιδιά......

tifoefs
10/02/2010, 19:01
Για Δελεαρ στριβει ο τυπος απο το φαναρι στην αλεξανδρας μπροστα απο το αγαλμα

Εχετλαίος
06/04/2010, 06:12
Για κάμποσα χλμ, το παιδάκι κρεμασμένο από τη μέση και πάνω (!!!) έξω από το μισάνοιχτο πίσω τζάμι.
Χθες, στον Αγ. Ματθαίο Χανίων, στις πλέον επικίνδυνες στροφές στο νησί...


194454

irinia
06/04/2010, 07:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagtav
Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου.

Λογικά εμείς αγαπάμε τα παιδιά του περισσότερο από ότι αυτός.

Σχολιάζω τη συγκεκριμένη φωτό, που βλέπω έναν άνθρωπο του μεροκάματου να μεταφέρει (με πολύ κίνδυνο) τα μικρά του παιδιά. Αυτός βέβαια επειδή δεν αγαπάει τα παιδιά του, έχει ήδη 2. Εγώ πάλι που τα αγαπάω και που έχω την άνεση να έχω παιδικό κάθισμα στο αυτοκίνητο, όχι μόνο δεν έχω κάνει ακόμα άλλα κρίνω αυτόν που παλεύει.....

Έχουμε χάσει το δάσος παιδιά......


ΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..........ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ





Τό μόνο εύκολο είναι τό νά κάνουμε ύψηλή κριτική.........ΛΑΘΟΣ.....!!!
Ή άνέχεια φέρνει πολλά.
Άκόμα καί τό ότι κανείς δέν τού έμαθε ότι κάθε πήδημα είναι καί ένα παιδί,
ότι γιά νά φέρνεις ψυχές σέ αύτόν τόν κόσμο πρέπει καί νά μπορείς.....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΑΘΟΣ.....!!
Τό ότι βγήκε άπό λάθος τρύπα θά τόν συνοδεύει μέχρι νά πεθάνει.....!!!
Όλοι έμείς όμως οί σινιέ καί δήθεν,άς λαμβάνουμε ύπ'όψιν πρίν κάνουμε
τήν κριτική μας τίς συνθήκες κάτω άπό τίς όποίες ............
γεννήθηκε,μεγάλωσε,άπέκτησε οίκογένεια καί βρέθηκε στή χώρα μας
παλεύοντας γιά ένα κομμάτι ψωμί..........
ΟΠΟΥ ΦΤΩΧΟΣ ΚΙ Η ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ........
Σίγουρα δέν άγαπάμε τά παιδιά του περισσότερο άπό αύτόν......!!!
Τό άν έρεθίζει καί προσβάλει τήν αίσθητική μας αύτή ή είκόνα μέ τό παπάκι
είναι ίσως...........έπειδή ένοχλεί τόν καθωσπρεπισμό μας....!!!
Ίσως όταν τούς βλέπουμε έχουμε στό μυαλό μας τό ώραίο μας μηχανάκι,
τά φανταστικά δερμάτινα μας ,τό ύπέροχο κράνος μας καί τίς
τρομερές μας μπότες........
Όλα αύτά πού θά τάιζαν τήν οίκογένεια αύτού τού άνθρώπου γιά πολύ καιρό....!!
Ή πρώτη μου άντίδραση μόλις τό είδα ήταν νά γελάσω,πολύ έπιφανειακή....
Η ΔΕΥΤΕΡΗ............ΝΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΩ τήν κρατάω γιά μένα........

Αύτός όμως σίγουρα δέν έχει τήν πολυτέλεια νά σκεφτεί τό αύτονόητο ή ίσως
ή φιλοσοφία τού τρόπου ζωής του έχει ίσοπεδώσει αύτές τίς ευαισθησίες
πού βγάλατε κάποιοι άπό σάς...........πού έγώ πιστεύω ότι είναι ......ΔΗΘΕΝ.....!!!
Μού θυμίζετε.............μέ τήν όργή πού βγάζετε........
ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ ΠΟΥ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΑΟΥΣ
ΜΕΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΘΑΛΨΟΥΝ..
ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΦΕΛΕΙΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ.....!!!!

ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ..........!!!


Ή μόνη διαφορά πού βρίσκω καί είναι βέβαια όχι άπλά τεράστια ,άλλά τά πάντα, είναι
ότι.....................
ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΑΝ ΗΘΕΛΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΑΝ ΤΟΥΣ ΛΑΟΥΣ
ΝΑ ΠΕΙΝΑΝΕ...........

ένώ έσείς,έγώ , δέν έχουμε καμμία τέτοια δύναμη καί τό μόνο πού μπορούμε
νά κάνουμε είναι τό νά άσκούμε αύστηρή κριτική......ΔΗΘΕΝ........θά τήν
έλεγα,σέ ότι ένοχλεί ,έρεθίζει ή προσβάλλει τήν αίσθητική μας καί μάς χαλάει τή
διάθεση μέ περίεργους συνειρμούς......!!!!



Τώρα τά ύπόλοιπα περί κράτους......??
ΠΟΙΟ ΚΡΑΤΟΣ......???
ΤΟΥ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ..........ΤΩΝ OFFSHORE..........ΤΗΣ ΖΙΜΕΝΣ.........καί τού
ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΟ..........ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΘΙΚΟ....??
Σίγουρα σέ μιά 100% καί ΝΤΕΜΕΚ.........καθώς πρέπει Εύρωπαική χώρα,δέν θά
τό έβλεπες αύτό τό θέαμα μέ τίποτα.....!!!
ΣΤΗΝ ΚΑΘΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ...............ΤΣΟΥΛΑ ΕΥΡΩΠΗ ΠΙΠΤΕΙ ΡΑΒΔΟΣ.....!!!
Σώζει μήπως ζωές....??
Ποιός νοιάζεται νομίζετε.....!!!
Πολιτική άσκούν..........ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΚΑΠΕΛΛΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΡΙΜΩΓΜΑ......!!!
Λιγόστεψαν τά θανατηφόρα στήν Άγγλία γιά παράδειγμα μέ τίς χιλιάδες κάμερες
πού μπήκαν......??
ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΜΩΣ.............ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΛΑΝΕΙΣ.....!!!


Θά κλείσω μέ αύτό ..........

31 νεκροί, καί 515 τραυματίες...........ΤΟ ΠΑΣΧΑ.....!!!
Βάλτε κάμερες παιδιά,νά βλέπετε καί πότε γαμάμε...!!
Άφήστε τούς δρόμους ρημαδιά,άφήστε τούς μεθυσμένους νά τριγυρνάνε
έπειδή τέτοια μέρα όλοι στά γούστα είστε.......
ΑΛΛΑ.........βάλτε κί άλλες κάμερες,πολλές κάμερες...!!!

Μέ 30% μικρότερη έξοδο σέ όλη τή χώρα καί 75% τών ξενοδοχείων πού είχαν
άνοίξει πέρσυ νά μένουν κλειστά.
Έπίσης 400 κλείνουν......!!!
Πρωί - πρωί αύτά τά νέα άπό τήν TV......!!!


ΛΟΙΠΟΝ........



ΠΟΙΟΣ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ...........ΠΟΙΟΣ....???







:wave2:

WebDevGr
06/04/2010, 07:54
Σαν τα κουτάβια ένα πράγμα που βγάζουν τη μουσούδα από το παράθυρο.... καλά για να βρεις σωστά δεμένο παιδί σε αυτοκίνητο στην Ελλάδα είναι κάτι σαν το τζόκερ!!