PDA

View Full Version : Κλοπη-Απαγωγη



PortisHead
07/01/2010, 10:52
Sorry αν το εχει βαλει καποιος πιο πριν (πολυ πιθανο)

http://www.madata.gr/epikairotita/social/49377.html

:uplate: :uplate: :uplate:

DeusEx
07/01/2010, 11:17
εχουν ξεφυγει τα πραγματα

:mad:

Απαγωγη κ βιασμος στα λιμανακια της 19χρονης τον δεκεμβρη

Βιασμος κ δολοφονια 20χρονης κοντα στην Γκραβα πριν κατι μερες

κ σημερα αυτο ... τι θα γινει ρε γμτ ? Να αρχησουμε να οπλοφορουμε κ εμεις ???

liakaros
07/01/2010, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
εχουν ξεφυγει τα πραγματα

τι θα γινει ρε γμτ ? Να αρχησουμε να οπλοφορουμε κ εμεις ???

Aκομα δεν αρχισατε εκει πανω??

Operater
07/01/2010, 11:36
Έχουν γίνει πολλά στο village το συγκεκριμένο... και πολλές κλοπές απο το "παρκιν"...

PortisHead
07/01/2010, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Έχουν γίνει πολλά στο village το συγκεκριμένο... και πολλές κλοπές απο το "παρκιν"...

Ε τα πλακωσαμε στους συναγερμους με τα περιφερειακα , τις τηλεειδοποιήσεις , τα beeper .... και σου λεει ο αλλος...θα καθομαι εγω να κυνηγαω την τεχνολογια ?
Πιστολι - Κατεβα - Φυγαμε

(και με το original κλειδι στην μιζα ε? οχι πατεντες)

:( :( :(

liakaros
07/01/2010, 12:40
Καλο θα ηταν παντως απο την στιγμη που δινουμε καποια χρηματα για συναγερμο να δωσουμε κατι παραπανω και να παρουμε καποιον καλο,να εχει και αυτο το ρελε ας πουμε που μπλοκαρει τον κινητηρα... σαν τον scorpio sri900 πχ...

Εγω τον εχω βασικα...αλλα το ρελε αυτο ενω το ειχε ο συναγερμος, δεν το εχω συνδεσει... τι να πεις:a31:

DeusEx
07/01/2010, 12:42
πουλανε κ κατι πανακριβους με gps που ψαχνει την μηχανη σου απο δορυφορο ...

Αλλα νο μανε'ι' , νο χανε'ι'΄

:cry:

banditgr
07/01/2010, 12:54
ο μόνος που θα έκανε δουλεία σε αυτήν την περίπτωση είναι οι φθηνοί κινέζικοι των 40ε που κώβουν το μοτέρ απο το remote!Θα είχε χαβαλε να σε κατέβαζε,να καβάλαγαν και στα 50μετρα να έσβηνε...κατα 99% θα την παράταγαν και θα έτρεχαν.

DeusEx
07/01/2010, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
ο μόνος που θα έκανε δουλεία σε αυτήν την περίπτωση είναι οι φθηνοί κινέζικοι των 40ε που κώβουν το μοτέρ απο το remote!Θα είχε χαβαλε να σε κατέβαζε,να καβάλαγαν και στα 50μετρα να έσβηνε...κατα 99% θα την παράταγαν και θα έτρεχαν.

Τι ειπες τωρα ?

Υπαρχει τετοιο πραγμα ???

... κ γαμω τις ιδεες! Μπορουμε να τον βαλουμε εξτρα στον ηδη υπαρχοντα συναγερμο ?

:confused:

banditgr
07/01/2010, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
Τι ειπες τωρα ?

Υπαρχει τετοιο πραγμα ???

... κ γαμω τις ιδεες! Μπορουμε να τον βαλουμε εξτρα στον ηδη υπαρχοντα συναγερμο ?

:confused:


οι περισσότεροι φθηνιάρικοι το κάνουν αυτο..δεν είναι κατι νεο.Remote start/cut off engine λέγεται.

kiloMeater
07/01/2010, 14:12
Εγώ πάντως δεν θα το ενεργοποιούσα αυτό το μαραφέτι... φαντάζεσαι να σου κόψει (λογω δυσλειτουργίας) το μοτερ εκει που είσαι τάπα πλαγιασμένος....

DeusEx
07/01/2010, 14:51
αληθεια ρε παιδια ,

νομιζω οτι ο elser 2085 νομιζω οτι κατι εχει για cut off engine ...

Αν καποιος δηλαδη φυγει με την μηχανη μου κ τον βλεπω μπροστα μου και πατησω να ενεργοποιηθει ο συναγερμος , τί θα γίνει ?

:confused:

PortisHead
07/01/2010, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
αληθεια ρε παιδια ,
Αν καποιος δηλαδη φυγει με την μηχανη μου κ τον βλεπω μπροστα μου και πατησω να ενεργοποιηθει ο συναγερμος , τί θα γίνει ?

:confused:

Θα τσατιστει πολυ :lol:

sakisvolos
07/01/2010, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
Τι ειπες τωρα ?

Υπαρχει τετοιο πραγμα ???

... κ γαμω τις ιδεες! Μπορουμε να τον βαλουμε εξτρα στον ηδη υπαρχοντα συναγερμο ?

:confused:

Τέτοιον έχω εγώ με 67? στο δίνω και φεύγεις και μόλις μετά από 10 δευτερόλεπτα που θα στο οπλίσω όπως θα φεύγεις (και οπλίζει από αρκετά μακριά) καίει την κεντρική ασφάλεια της
ανάφλεξης (έτσι το έχω συνδέσει εγώ) και άντε γεια μόνο με φόρτωμα το παίρνεις!