PDA

View Full Version : καλο συνεργιο στην θεσ/νικη για την ρενα μου



dimitris_r_ena
10/01/2010, 00:16
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
Επειδη και εγω ειμαι ενασ καινουργιος πανευτυχης κατοχος ρ1 θα ηθελα να μου πει καποιος καποιο καλο συνεργειο αξιοπιστο για να πιγενω τν ρενα μου.(θεσ/νικη εγω ειμαι απο αμπελοκηπους)

izzy
10/01/2010, 09:11
(Θεοδωρίδης Κώστας και ο αδελφός του). Η πρώτη εντύπωση ιδιαίτερα θετική (γνώστες, ευγενικοί, συνεργείο καθαρό σα χειρουργείο και χωρίς καθόλου τουπέ)
Αν δεν αναλάβουν μια και τα Honda ειναι η αδυναμία τους ρώτησε τους που να το πας,είμαι σίγουρος οτι θα σε εξυπηρετήσουν ,τηλ και τέτοια δεν έχω μπορείς εύκολα να το βρεις ;):winka:

GreddyRx7
10/01/2010, 12:29
Τι χρώμα ειναι το R1 σου? Άσπρο? Και εγώ από Αμπελόκηπους είμαι. Καλή επιλογή ο <<κοντός>>.

VALES
10/01/2010, 13:42
Αφού είσαι Αμπελόκηπους, είσαι κοντά στον Θεοφυλάκτου. Ανεβαίνοντας την Βενιζέλου (Νεάπολη) από Λαγκαδά, δεξιά. Ότι καλύτερο έχω ακούσει για YAMAHA.
Και το έχω ακούσει από πολλούς.:wave2:

sabayam
10/01/2010, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris_r_ena
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
Επειδη και εγω ειμαι ενασ καινουργιος πανευτυχης κατοχος ρ1 θα ηθελα να μου πει καποιος καποιο καλο συνεργειο αξιοπιστο για να πιγενω τν ρενα μου.(θεσ/νικη εγω ειμαι απο αμπελοκηπους)

καλυτερα να το πας σε ενα εξουσιοδοτημενο πυο ειναι γνωστες αλλα παιζει κορωνα-γραμματα για μπορει να σου πιασουν τα οπισθια και να μη σε παρουν στα σοβαρα.......μεν υπαρχουν καλα συνεργεια που ειναι γενικου τυπου οχι εξουσιοδοτησεις αλλα κατα καιρους εχω δει κατι τετοιους που κανουν ενα καρο μαλακιες στις μηχανες & ειναι ειναι μη αναστρεψιμα ή μεγαλο το χρηματικο ποσο για την επιστροψη τους σε μαμα μορφη

υπαρχει ενα καλο συνεργειο αλλα πεφτει λιγο μακρια Ξανθη Ανδρεαδης.....

dimitris_r_ena
10/01/2010, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GreddyRx7
Τι χρώμα ειναι το R1 σου? Άσπρο? Και εγώ από Αμπελόκηπους είμαι. Καλή επιλογή ο <<κοντός>>.




ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΑΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.
ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΥΑΜΑΗΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΤΕΤΟΙΟ ΧΟΥΦΤΩΜΑ ΠΟΥ....
ΘΑ ΕΛΕΝΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ.
ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΠΙΓΑΙΝΕΤΕ ΤΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΡΕΝΑ ΠΛΖ ΠΕΙΤΕ Μ.

nihristo
10/01/2010, 15:08
Συνήθως ότι δίνεις παίρνεις. Άμα βρεις κάτι αξιόπιστο και φτηνό περιμένω να μου πεις!
Θεοδωρίδης +600 για τον φίλο που ανέφερε.
Μερεμετσάκης Yamaha στην εγνατία δεν έχω Ρένα (FZ6Ν) αλλά ως τώρα είμαι πολύ ικανοποιημένος και τα παιδιά φιλικότατα. Το ίδιο και ο Θεοδωρίδης.

thalasinos
10/01/2010, 15:15
Μερεμετσάκης Yamaha στην εγνατία +1000
Πηγαινε ενας φιλος μου, να φανταστεις απο ξανθη!!!

klepstrat
01/02/2010, 15:04
δεν μένω Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω κάποιο μαγαζί αλλά φαντάζομαι ότι η διαφορές στις τιμές θα είναι μικρές για αυτό σου λέω να αγοράσεις μέσω νετ.
δηλαδή..
http://zero-fear.com/ZF800.php
αυτόν τον συναγερμό έχω εγώ πάνω στο ρ6 του 7
από ότι βλέπεις είναι σχετικά τσάμπα..
μην ψαρώνεις από την τιμή δεν είναι επειδή δεν είναι κάλος απλά είναι επειδή δεν μας κλέβουν και τόσο.
βρήκα παλικάρι που τον έχει βάλει στο ζ του μάντεψε ποσά έδωσε.

300 σε φίλο του..

εγώ είχα έναν ΜΕΤΑ 200+ έδωσα και δουλεία δεν έκανα..
τι να το κάνω εγώ άμα μου λες έφορου ζωής εγγύηση άμα κάθε 3 και λίγο μου κωλύει η παθαίνει κάτι.

βρες έναν καλό να σου το βάλει πάνω..
και άμα του πεις τιμή θα τραβαει τα μαλλιά του.
έμενα ο δικός μου δεν το πίστευε.

kyko
01/02/2010, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από klepstrat
δεν μένω Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω κάποιο μαγαζί αλλά φαντάζομαι ότι η διαφορές στις τιμές θα είναι μικρές για αυτό σου λέω να αγοράσεις μέσω νετ.
δηλαδή..
http://zero-fear.com/ZF800.php
αυτόν τον συναγερμό έχω εγώ πάνω στο ρ6 του 7
από ότι βλέπεις είναι σχετικά τσάμπα..
μην ψαρώνεις από την τιμή δεν είναι επειδή δεν είναι κάλος απλά είναι επειδή δεν μας κλέβουν και τόσο.
βρήκα παλικάρι που τον έχει βάλει στο ζ του μάντεψε ποσά έδωσε.

300 σε φίλο του..

εγώ είχα έναν ΜΕΤΑ 200+ έδωσα και δουλεία δεν έκανα..
τι να το κάνω εγώ άμα μου λες έφορου ζωής εγγύηση άμα κάθε 3 και λίγο μου κωλύει η παθαίνει κάτι.

βρες έναν καλό να σου το βάλει πάνω..
και άμα του πεις τιμή θα τραβαει τα μαλλιά του.
έμενα ο δικός μου δεν το πίστευε.

ο συναγερμος που κολλαει με την ερωτηση για συνεργειο που εκανε ο φιλος πιο πανω?
:look: :look:

klepstrat
01/02/2010, 21:57
κωλαει στην βλακεια που με δερνει και διαβασα συναγερμο αντι για συνεργιο..

σορρυ παιδες..
παντος ο συναγερμος ειναι καλος.,.

GreddyRx7
02/02/2010, 02:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από klepstrat
κωλαει στην βλακεια που με δερνει και διαβασα συναγερμο αντι για συνεργιο..

σορρυ παιδες..
παντος ο συναγερμος ειναι καλος.,.


χαχαχαχα ωραίος ρε!!! Τι θα φάμε σήμερα??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

klepstrat
02/02/2010, 08:57
να φαμε???:confused: :confused:

τιποτα ρε φιλε δεν μενει φραγκο μου τα τροει ολα η Nami (to R6)..

dimitris_r_ena
02/02/2010, 20:49
φιλε μου αν και το post σοθ ειναι λιγο ακυρο μπορω να πω οτι η πληροφορια ειναι καλη ;)

klepstrat
02/02/2010, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris_r_ena
φιλε μου αν και το post σοθ ειναι λιγο ακυρο μπορω να πω οτι η πληροφορια ειναι καλη ;)

το κακο ειναι οτι το καταλαβα και εγω οτι ειναι ακυρο με λιγη καθηστεριση..
σορρυ παιδες..
δεν ειμαι παντα τοσο βλακας απλα ξερετε εξεταστικη αυτη την περιοδο..
εχω χαζεψει λιγο.