PDA

View Full Version : Μαγαζι για ισιωμα ζαντας



Xrated
14/01/2010, 21:44
Γνωριζει κανεις καποιο μαγαζι στην Αθηνα για να μου ισιωσει μια ακτινωτη ζαντα(στεφανι)?Μαλλον θα χρειαστει και ακτινολογηση.Το κοστος ξεπερνα η ειναι κοντα στα 150?(τοσο κανει το στεφανι καινουργιο.)

golis
15/01/2010, 08:24
Πιάνεις την Ιπποκράτους απο την αρχή της στην Λ. Αλεξάνδρας και στην Λασκάρεως αν δεν κάνω λάθος κάνεις δεξιά και κατεβαίνεις την κατηφόρα.
Προς το τέλος της έχει στο αριστερό σου χέρι το τουμπανο μαγαζί που ψάχνεις.
:wave2:

FZ1S
15/01/2010, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Γνωριζει κανεις καποιο μαγαζι στην Αθηνα για να μου ισιωσει μια ακτινωτη ζαντα(στεφανι)?Μαλλον θα χρειαστει και ακτινολογηση.Το κοστος ξεπερνα η ειναι κοντα στα 150?(τοσο κανει το στεφανι καινουργιο.)

Μάκης
Δ/νση Λεπενιώτου 28 Αθήνα (Μοναστηράκι)
Τηλ. 2103225905
Μιλάμε για κορυφή.Είχα πτώση στη πίστα & η πίσω ζάντα έγινε άστα να πάνε, όμως έγινε χαρτί.
Ομως σε προειδοποιώ (όπως είπαν & σε μένα), αν πας μην τρομάξεις απ' αυτό που δεις, ένα μαγαζί που θυμίζει τρόγλη, αλλά το άτομο δεν παίζεται.

Xrated
15/01/2010, 13:17
ευχαριστω και τους δυο.Προτιμησα αυτον που μου προτινε ο FZ1S μιας και με επεισε η περιγραφη του.Την πηγα και μου ειπε οτι ειναι δυσκολη περιπτωση μιας και εχει στραβωσει πανω στην ενωση και υπαρχει περιπτωση να σπασει.Αποτελεσματα απο Δευτερα.

stam2
15/04/2014, 13:13
Αποτελεσματα απο Δευτερα.


τα αποτελέσματα δεν βγήκαν ποτέ ε...?