PDA

View Full Version : σειταριδης



sleepson
16/01/2010, 00:59
ρε σεις, ποιος περασε τον σειταριδη με 260 κ με σουζα?????δεν παιζει ,καποιος απο το φορουμ θα ειναι!!!!!:lol:

christostr
16/01/2010, 09:52
Ο Παπ ήταν στο μαγαζί εκείνη την ημέρα;:rolleyes:

akis_1
16/01/2010, 12:35
Ποτε εγινε αυτο?:eyepop:

sleepson
16/01/2010, 13:00
http://www.naftemporiki.gr/news/cstory.asp?id=1765635

kyko
16/01/2010, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sleepson
ρε σεις, ποιος περασε τον σειταριδη με 260 κ με σουζα?????δεν παιζει ,καποιος απο το φορουμ θα ειναι!!!!!:lol:

εγω ημουν...
























αλλα δεν το ελεγα τοσες μερες για να μην πεσουν πανω μου τα φωτα της δημοσιοτητας :blush: :blush:

gcrook
16/01/2010, 13:37
Σύμφωνα με τον πρόεδρο της Ενωσης για τα δικαιώματα των πεζών, Γρηγόρη Μαυράκη, «ο κομπασμός για το γεγονός αυτό προωθεί ένα κοινωνικό πρότυπο απαξίωσης του νόμου και της υπεύθυνης οδικής συμπεριφοράς και αποτελεί ευθέως αντικοινωνική ενέργεια, αφού έμμεσα καλεί τους αναγνώστες (κυρίως νέους που επηρεάζονται από το πρότυπο ενός διεθνούς ποδοσφαιριστή) να θαυμάσουν -και να αναπαράγουν- την πράξη του»...


:lol: :lol: :lol:

Ζω μονο και μονο για να διαβαζω κατι τετοια.

950dim
16/01/2010, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sleepson
ρε σεις, ποιος περασε τον σειταριδη με 260 κ με σουζα?????δεν παιζει ,καποιος απο το φορουμ θα ειναι!!!!!:lol:

Oποιος και να΄ταν τωρα θα ειναι σπιτι με τις παντοφλιτσες και θα πινει ζεστο τσαγακι...
Made in Italy...

sotpag
16/01/2010, 15:48
λιγο χλωμο το εχω το στορυ..... σουζες διοδια.....



και πως ηταν πισω του αφου τον περασε.....


αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο,


το αλλο το ξουραφι που εκανε μηνυση για μια δηλωση του κ@@ου :confused: :confused:

H.A.Balafoutre
16/01/2010, 17:53
Καλά...κι αυτός ο σύλλογος για τα δικαιώματα των πεζών...τι θέλει και ασχολείται με τους φαντασιόπληκτους ποδοσφαιριστές...ότι θέλει μπορεί να πει...και μάλιστα σε περιοχή εκτός φακέλου λειτουργείας των πεζών...στην εθνική...δηλαδή λύσανε όλα τα προβλήματα στις πόλεις που γίνεται το έλα να δεις και πιάσανε ότι ιστορία τσαμπουνάει ο κάθε ποδοσφαιριστής...για την εθνική οδό...εντυπωσιασμός ένθεν κι ένθεν.

δηλαδή αν έλεγε, παρκάρω συνέχεια στο πεζοδρόμιο...πάλι μύνηση θα έτρωγε??? Ποιό είναι χειρότερο πρόβλημα...τα 358 κι ο κομπασμός ενός προτύπου ή η καθημερινή ασυδοσία του αφού δεν τρέχω...

:nono: :nono: :nono:

project.breeze
16/01/2010, 18:45
Χτες που γύριζα από την Ε.Ο βλέπω μπροστά μου ένα F-16 σε φάση προσγείωσης,αρχίζω το κυνηγάω.Ο πιλότος άργησε να με αντιληφθεί γιατί κινούμουν με ταχύτητες κοντά στα Mach 5,όταν με αντελήφθη έκανε ένα loop and pull με σκοπό να βρεθεί πίσω μου.Βρέθηκε πίσω μου και με είχε lock,ευτυχώς εκείνη την ώρα εκτέλεσα μια άψογη Pughachev's Cobra και κατάφερα να έρθω στην 6 του.Οι ελιγμοί διαφυγής που έκανε δεν είχαν αποτέλεσμα.Μετα θυμήθηκα πως ξέχασα τον θερμοσίφωνα ανοιχτό και εγκατέλειψα την αερομαχία.Σήμερα το πρωί μου ήρθε κλήση από το Α.Τ.Α 600€ επειδή ενεπλάκην σε αερομαχία πάνω από κατοικημένη περιοχή.Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;Μπορεί το Α.Τ.Α να κινηθεί νομικά εναντίον μου;

kyko
16/01/2010, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Χτες που γύριζα από την Ε.Ο βλέπω μπροστά μου ένα F-16 σε φάση προσγείωσης,αρχίζω το κυνηγάω.Ο πιλότος άργησε να με αντιληφθεί γιατί κινούμουν με ταχύτητες κοντά στα Mach 5,όταν με αντελήφθη έκανε ένα loop and pull με σκοπό να βρεθεί πίσω μου.Βρέθηκε πίσω μου και με είχε lock,ευτυχώς εκείνη την ώρα εκτέλεσα μια άψογη Pughachev's Cobra και κατάφερα να έρθω στην 6 του.Οι ελιγμοί διαφυγής που έκανε δεν είχαν αποτέλεσμα.Μετα θυμήθηκα πως ξέχασα τον θερμοσίφωνα ανοιχτό και εγκατέλειψα την αερομαχία.Σήμερα το πρωί μου ήρθε κλήση από το Α.Τ.Α 600€ επειδή ενεπλάκην σε αερομαχία πάνω από κατοικημένη περιοχή.Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;Μπορεί το Α.Τ.Α να κινηθεί νομικά εναντίον μου;

θεος!!!!!!!!!!!!!!

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Giorgos19
16/01/2010, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Χτες που γύριζα από την Ε.Ο βλέπω μπροστά μου ένα F-16 σε φάση προσγείωσης,αρχίζω το κυνηγάω.Ο πιλότος άργησε να με αντιληφθεί γιατί κινούμουν με ταχύτητες κοντά στα Mach 5,όταν με αντελήφθη έκανε ένα loop and pull με σκοπό να βρεθεί πίσω μου.Βρέθηκε πίσω μου και με είχε lock,ευτυχώς εκείνη την ώρα εκτέλεσα μια άψογη Pughachev's Cobra και κατάφερα να έρθω στην 6 του.Οι ελιγμοί διαφυγής που έκανε δεν είχαν αποτέλεσμα.Μετα θυμήθηκα πως ξέχασα τον θερμοσίφωνα ανοιχτό και εγκατέλειψα την αερομαχία.Σήμερα το πρωί μου ήρθε κλήση από το Α.Τ.Α 600€ επειδή ενεπλάκην σε αερομαχία πάνω από κατοικημένη περιοχή.Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;Μπορεί το Α.Τ.Α να κινηθεί νομικά εναντίον μου;


Εσυ ησουνα ρεεεεεεεε????:mad: :mad: :mad: :mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

konsttanttinos
16/01/2010, 22:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Χτες που γύριζα από την Ε.Ο βλέπω μπροστά μου ένα F-16 σε φάση προσγείωσης,αρχίζω το κυνηγάω.Ο πιλότος άργησε να με αντιληφθεί γιατί κινούμουν με ταχύτητες κοντά στα Mach 5,όταν με αντελήφθη έκανε ένα loop and pull με σκοπό να βρεθεί πίσω μου.Βρέθηκε πίσω μου και με είχε lock,ευτυχώς εκείνη την ώρα εκτέλεσα μια άψογη Pughachev's Cobra και κατάφερα να έρθω στην 6 του.Οι ελιγμοί διαφυγής που έκανε δεν είχαν αποτέλεσμα.Μετα θυμήθηκα πως ξέχασα τον θερμοσίφωνα ανοιχτό και εγκατέλειψα την αερομαχία.Σήμερα το πρωί μου ήρθε κλήση από το Α.Τ.Α 600€ επειδή ενεπλάκην σε αερομαχία πάνω από κατοικημένη περιοχή.Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;Μπορεί το Α.Τ.Α να κινηθεί νομικά εναντίον μου;


Ε, ρε γλεντια το suzuki!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Τελικα Λαζαρε τον εκλεισες τον θερμοσιφωνα??

:lol: :lol: :lol:

project.breeze
16/01/2010, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Εσυ ησουνα ρεεεεεεεε????:mad: :mad: :mad: :mad:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αν ξαναρίξεις τσαφόφλερα θα σε πάρει και θα σε σηκώσει,ακόμα κάνουν αστεράκια τα μάτια μου

project.breeze
16/01/2010, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Ε, ρε γλεντια το suzuki!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Τελικα Λαζαρε τον εκλεισες τον θερμοσιφωνα??

:lol: :lol: :lol:



Ποιό Suzuki ρε,με το σκουτεράκι ήμουν
Γιατί με λες Λάζαρο ρε; :confused:

Vstrommer71
17/01/2010, 00:13
Ωραια η πλακιτσα,αλλα...
μηπως(λεω εγω) το σκεπτικο της μηνυσης εχει(λιγουλακι) δικιο?
Γιατι και ο μαγκας που-υποτιθεται-οτι περασε με σουζα και 260 δεν θα παει στην ομηγυρη να διαλαλησει τα κατορθωματα του?
Μηπως τελικα πολυς κοσμος παει σαν παλαβος στον δρομο και θεωρει μεγαλη,αθανατη,ελληνικη μαγκια να κανει οτι του γουσταρει και να γραφει στα π@παρια του ολους τους αλλους?
Αυτο το επικροτουμε και το επιβραβευουμε? :look:

Highsider
17/01/2010, 00:30
Εκτός από παίκτης του βάζελου έχει κι άλλο ελάττωμα είναι και ψεύτης.Από πότε η murcielago πιάνει 358 η lamborghini λέει ότι μέχρι 340 πάει.Άφησε την μπάλα και αυτός και άρχισε τις μακακίες.Καλά και ποιος θεοπάλαβος προσπερνάει με σούζα κάποιον που πηγαίνει με 260;:lol:

project.breeze
17/01/2010, 00:56
Δηλαδή με τη λογική αυτή αν ισχυριστώ εγώ ότι σκότωσα κάποιον θα πρέπει να πάω φυλακή για δολοφονία;Από την στιγμή που δεν υπάρχει επ'αυτοφώρω σύλληψη η καταγραφή από κάποια κάμερα του συμβάντος με έναν απλό ισχυρισμό που πιθανότατα είναι μπαρούφα δε γίνεται να κατηγορηθεί.Ακόμα και αν κατατεθεί μήνυση με τί αποδεικτικά στοιχεία θα τον τιμωρήσει η δικαιοσύνη;

KaTaNaS
17/01/2010, 01:00
παντου υπαρχει κι ενας Στεφανακης ! :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ARISPEED1
17/01/2010, 09:12
1 Απριλίου ήταν ........................κ ο Rossi έκανε κόντρα με τον Reikonen ..................... οδηγώντας για την πίστα του παγκοσμίου ...................στο Αιγίνιο Πιερίας ...................:a2: :a2: :a54:

950dim
18/01/2010, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Highsider ...Από πότε η murcielago πιάνει 358 η lamborghini λέει ότι μέχρι 340 πάει... [/B]

Απο τοτε που καποιος σηκωνει σουζα στα 265...:rotflmao:
Σε λιγο θα ακουσουμε πως οδηγουσε κι ο Spiderman...:rotflmao:

kawasaki ZX-12
18/01/2010, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Απο τοτε που καποιος σηκωνει σουζα στα 265...:rotflmao:
Σε λιγο θα ακουσουμε πως οδηγουσε κι ο Spiderman...:rotflmao:

γιατι σου κανει εντυπωση?????

δεν θα ασχοληθω με το συγκεκριμενο αρθρο αλλα υπαρχουν παρα πολλα μηχανακια που μπορουν να πανε σουζα με τοσα γιατι σου φαινεται παραξενο!!!!

μπορει ο τυπος να το σηκωσε στα 200 και να τον περασε !!!!!

blackbusa
18/01/2010, 18:18
1.08 sec (http://www.youtube.com/watch?v=gpQP4v_Z0nQ&feature=fvst) δεν υπαρχει βεβαια τετοιο στην Ελλαδα (νομιζω δηλαδη) αλλα κατι στα 300 αλογατα νομιζω ναι...για 200+ ροδα ξερω σιγουρα ενα...

:wave2:

υ.γ. θα ελεγα και για την βροχη αλλα γαμισετο λεμε...:rotflmao:

nihristo
18/01/2010, 18:51
ε νταξ μωρέ σιγά τα 358 km/h και σιγά τι είναι να σικώσεις σούζα στα 260 εμένανε ο ξάδερφος μου που έκανε σούζες με το παπί από μικρός σηκονει το dt σούζα στα 230 με λιγω συμπλεκταρησμα νταξει ειναι και κοντο γραναζωμενο φοραι και ακραπες και εκεντρωφωροια με λιγη προσπάθια όλα γίνονται εγο το πιστεύω αν και ειμε μπαοκτζης

project.breeze
18/01/2010, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από nihristo
ε νταξ μωρέ σιγά τα 358 km/h και σιγά τι είναι να σικώσεις σούζα στα 260 εμένανε ο ξάδερφος μου που έκανε σούζες με το παπί από μικρός σηκονει το dt σούζα στα 230 με λιγω συμπλεκταρησμα νταξει ειναι και κοντο γραναζωμενο φοραι και ακραπες και εκεντρωφωροια με λιγη προσπάθια όλα γίνονται εγο το πιστεύω αν και ειμε μπαοκτζης



Αυτό που μου έκανε εντύπωση από όλο αυτό που έγραψες είναι ότι το DT έχει εκκεντροφόρους :rotflmao:

byron
18/01/2010, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Αυτό που μου έκανε εντύπωση από όλο αυτό που έγραψες είναι ότι το DT έχει εκκεντροφόρους :rotflmao:

Ενω τα 230 το DΤ τα ΄χει με 2α. Ότι να ΄ναι διαβάζουμε, και δεν μιλάω μόνο για το Super DT.

Σούζες με 260-280 εύκολα. :lol:

nihristo
18/01/2010, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Αυτό που μου έκανε εντύπωση από όλο αυτό που έγραψες είναι ότι το DT έχει εκκεντροφόρους :rotflmao:

:beer: συγνόμι εντι ριμι του λώγου που λέμε και εδο στο χοριο μπερδεύτηκα δεν έχι.



Υ.Γ δεν με πειράζει το ότι ο Σεϊταρίδης τρέχει με όσα φαντάζεται απλά μερικοί τα πιστεύουν και τα αναπαράγουν.

Ήταν δυο και λέγανε για τα κατορθώματά τους. Oπότε κάνει ο ένας στον άλλο:
-Άσε ρε τις προάλλες είχα πάει για ψάρεμα και εκεί που δεν έπιανα τίποτα, ξαφνικά τσιμπάει και έβγαλα 41 μέτρα ψάρι!!!!!
-Έλα ρε σοβαρά? Εγώ άσε μια φορά είχα πάει για κυνήγι και όταν είδα στους θάμνους κάτι να σαλεύει ρίχνω 2 τουφεκιές! Αλλά για κακή μου τύχη δεν ήταν λαγός αλλά ζευγάρι! Τι να κάνω λοιπόν αρχίζω και τους θάβω! Αλλά για κακή μου τύχη με είδε μια οικογένεια οπότε τι να κάνω τους σκοτώνω και αυτούς γιατί ήταν μάρτυρες! Αλλά για κακή μου τύχη πέρναγε και ένα σχολικό...
-Έλα ρε μ@λά@α μη μου πεις ότι τους σκότωσες και αυτούς?
-Άμα δεν κόψεις καμία 40ρια μέτρα από το ψάρι θα τους γ@μήσ* όλους!!!

st.John
23/01/2010, 15:41
eipe kiolas oti ebale 3 fores benzini...! re to ntepozito se auta ta autos to adeiazoun me tetoies taxutites mesa se lepta oxi se wres...!!! episeis ena keraio erwtima mou...: pws ante3an ta lastixa...? episeis allo ena...: edw pame me ta dika mas pou einai kanonika autokinita kai niw8oume tin lakouba se olo tis to megalio... autos pou apixe o kolws tou 3 cm apo ton dromo oxi eee? allo ena (haha): sovara uparxei an8ropws ston kosmo pou na exei sikwsei souza sta 265? kai an nai pisteuw se kana autobank i autostrada... i kana route 66 oxi stin strofi tis anw kastamonitsas...! parakalw polu apantiste mou auta ta erwtimata gia na koimi8w kai egw isuxa to bradu...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

project.breeze
23/01/2010, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από st.John
kai an nai pisteuw se kana autobank i autostrada...



Η autobank δεν υπάρχει πλέον,συγχωνεύθηκε με την Marfin νομίζω...:sad:

konsttanttinos
23/01/2010, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Η autobank δεν υπάρχει πλέον,συγχωνεύθηκε με την Marfin νομίζω...:sad:

:lol: :lol: :lol:

Allst@rf
25/01/2010, 00:15
και ομως παιδες υπαρχουν χεραδες(παλαβοι) που σηκωνουν σουζα στην ελλαδα με πολλα χλμ...εδω στην περιοχη μου ενας γνωστος μου με Κ9 το εχει κανει αθλημα...