PDA

View Full Version : Fear Factor



kalgeorge
29/05/2005, 19:18
Ρε μπας και βλεπει κανεις στο Μακεδονια ΤV την εκπομπη Fear factor;;;;


Μιλαμε για εκπομπη οπου περνας απο τρελες δοκιμασιες για να αποδειξεις οτι δεν κολλας πουθενα και να παρεις αρκετα λεφτα αν τα καταφερεις.

Εβλεπα την Παρασκευη ενα επεισοδιο, οπου στον ημιτελικο ειχαν περασει δυο τυπο και δυο τυπισσες, και ή δοκιμασια ήταν:::

Επρεπε να φανε απο ενα ΠΕΟΣ!!!!! Η μια ενος ταρανδου, η αλλη ενος βουβαλιου και οι αλλοι δυο ενος ελαφιου!!:dizzy: :sick: :uplate: :cry:

Μιλαμε για τον απολυτο εμμετο!!!:uplate: :eyepop:

Ρε ημαρτον πια με αυτα τα παιχνιδια.....

Dodok edessa
29/05/2005, 19:40
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ,ΕΤΡΩΓΑΝ ΩΜΑ ΕΝΤΟΣΘΙΑ ,ΞΕΡΑΣΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ., ΑΗΔΙΑ ΣΚΕΤΗ.. ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ:mad: :yuck: :yuck:

adam_tsouk
29/05/2005, 23:18
Μάλιστα, τελικά όλοι έχουμε δει από ένα!

:lol: :lol:


Εγώ είχα δει ένα όπου έβαζαν το κεφάλι τους σε σκουλήκια-σαρανταποδαρούσες-σκορπιους!!!


Και το κορυφαίο: Τα χρήματα πήγαιναν σε δωρεά!:eyepop:
Ήταν ο Coolio και ο Michael Knight (πως τον έλεγαν με τον ΚΙΤ):lol:


Κια δυό μουνίτσετσες......:p

tifoefs
29/05/2005, 23:38
Εδω Ολλανδια βαλανε 4 ξανθιες να φανε βραστο κολο απο γουρουνι.

Και οι τεσσερις τον φαγανε !!

:beer: :beer: :beer: :beer: :rotflmao:
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Αλλα θελω να ξερω ποια απ' τις τεσσερις θα παει πισωκαβαλο με ελληνα καμικαζι !

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :rotflmao:

DrLo
30/05/2005, 00:55
Αυτό είναι το λιγότερο. άλλωστε έχεις ΄φαει Πέος ταράνδου και ξέρεις ότι είναι χάλια ?

Τα περισσότερα που βλέπω δε θα με φόβιζαν. δε λέω ότι είναι εύκολα απλά δε με φοβίζουν. Ειδικά κάποια που είναι πολύ γελοία. ήταν ένα πχ που έπρεπε να κρατηθείς από μια μεταλλική μπάρα όσο περισσότερο μπορούσες. Το ότι ήταν 20-30 μέτρα ψηλά δεν είναι λόγος να σε βοηθήσει . Την ίδια δυσκολία θα είχε για μένα αμα ήμουν 10 πόντους από το έδαφος και την ίδια άμα ήμουν 100 μετρα.

Ήταν και ένα άλλο βέβαια που έπρεπε να μπρεις σε ένα κιβώτιο με εκατοντάδες κατσαρίδες. ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ. Εγώ αμα δω κατσαρίδα στο δωμάτιο το κλειδώνω και κοιμάμαι στο δίπλα΄ :blush: :blush: :blush: :blush: , όχι να μπω μέσα. Έχω δει το ίδιο με φίδια, ποντίκια, σκορπιούς. Αυτά δε θα με χάλαγαν τόσο αλλά ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ !!! Σε ένα άλλο ο παρουσιαστείς είχε δαγκωσει και μασήσει μαι κατσαρίδα. Το χειρότερο δεν είναι ότι την μάσησε άλλά ότι την έπιασε με τα χέρια (ναι είναι κουφό αλλά εμένα μου φαίνεται χειρότερο):blush:

gmakris
30/05/2005, 11:06
Eαν εξαιρεσεις τα φαι, μερικα stunts εχουν ενδιαφερον.....

Μονο που με μηχανες δεν εχω δει να κανουν τιποτα - μηπως ειναι πολυ επικυνδυνες?? :lol: :lol:

idi
30/05/2005, 11:10
εμενα μ'αρεσει

οποιος δε γουσταρει....


15538

idi
30/05/2005, 11:12
για τοσα λεφτα, στη καθημερινη μας ζωη, αλλοι πουλανε αδελφους-μανες, χανουν την τιμη τους και καθε ιερο και οσιο...

αυτα σας μαραναν...

latris mixanis
30/05/2005, 11:16
πλάκα έχει ειδικά όταν δεν το κάνεις εσυ. Προσωπικά δεν θα έτρωγα τίποτα από αυτά και δεν θα καθόμουν ποτέ με κατσαρίδες,φίδια σκορπιούς κλπ κλπ

George-3-
30/05/2005, 12:06
....και ο Michael Knight (πως τον έλεγαν με τον ΚΙΤ) [/B]

Ντεϊβιντ Χασσελφοφ ή
Ο Μιτς ο Μπιουκανον......

pissaman
30/05/2005, 13:25
Τρομερή εκπομπή!
Πάντως, για να τα φάνε αυτά, πρώτα τα έχουν φάει κάποιοι άλλοι!

Σκεφτείτε ότι το κοκορέτσι μερικοί το έχουν σίχαμα! Σε άλλα κράτη αυτά που τους βάζουνε να φάνε, τα θεωρούν λιχουδιές!
Απλά οι διατροφικές συνήθειες μας, μας κάνουν να πιστεύουμε ότι είναι σιχάματα!


Πάντως τρομερή εκπομπή!

Τι κάνει ο άνθρωπας για 50.000USD! ;)
:beer: :beer: :beer:

petridist
30/05/2005, 14:20
πολύ γέλιο όντως!!!

ειδικά όταν περιέχονται και εκλεκτά εδέσματα!!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

:lol:

Tigas
30/05/2005, 14:46
NA ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ
ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΤΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΕΥΣΕΒΗ ΠΟΣΟ.
ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ 50000USD



















ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 500.000.000 USD NA ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ:lol:



















ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕ:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

pissaman
30/05/2005, 15:10
Αν το καλοσκεφτείς, 50.000usd δεν είναι λεφτά !!!
Για αμερικάνικη εκπομπή, με τόσα εκκατομύρια τηλεθεατές δηλαδή, τόσα φράγκα σε διαφημίσεις, δεν είναι τίποτα!

SF
30/05/2005, 15:15
Ο ήντης με κάλυψε. Δε δικαιούσθε να γκρινιάζετε!! Αφου κάθεστε και τα βλέπετε...

Εγώ και τη βρήκα και την εφαρμόζω (τη ΛΥΣΗ)


ΞΗΛΩΣΑ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΗΣ ΚΕΡΑΙΑΣ!


Όχι πια τιβι - Μόνο ταινίες.
Όποιος δεν πιστεύει, μπορεί να μου κάνει απροειδοποίητο ντου για να το διαπιστώσει.




(ΗΝΤΗ, γιατί είσαι ακόμα στο φόρουμ? ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: )

Rezeguet
30/05/2005, 15:18
με 50000 ντολαρς αγοραζεις 6 Ζ750! Η εναλλακτικα παιρνεις 50 peugoet ludix η ενα 999R και ενα CBR 1000