PDA

View Full Version : ΟΜΟΡΦΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!



VAL-MPARIERINO
19/01/2004, 10:43
Πέμπτη απόγευμα και ο Ζάχος είναι πάλι σπίτι του!!! Τον κοιτάζω απορημένα μετά από 10 μήνες αναμονής και σκέφτομαι ότι εξαιτίας ενός μαλάκα (μηχανικού) τον είχα χάσει τόσο καιρό!!!
Δεν προλαβαίνω για βόλτα και καρτερώ το ΣΚ!!!! Παρασκευή βράδυ πρέπει να κοιμηθώ για να βολτάρω το Σάββατο, υπνος βέβαια δεν έρχεται και το μάτι γαρίδα!!! Επιτέλους ξημερωνει και είμαι καβάλα στο αγαπημένο μου μηχανάκι και ψάχνω να βρω τα πατάκια (ξεσυνήθισα βλέπετε). Παρέα μου ο super duper και ο dela!!! Πέρνουμε τον δρόμο για Λειβαδιά να συναντήσω τον κουμπάρο μου!!! Στον δρόμο χαλαρά λόγω στρωσίματος αλλά βλέποντας τον Στέφανο να ξεσαλώνει με έτρωγε το χέρι μου!! Εδειξα αυτοσυγκράτηση και συνέχισα σε ρυθμό χελώνας!!!! Καφεδάκι με τα παιδιά και έπειτα εγω και ο swtos συνεχίζουμε μέσω Γραβιας για Μπράλο!!! Πάλι με ρυθμούς χελώνας απολαμβάνω την ατελείωτη πεδιάδα αριστερά μου και το υπέροχο χιονισμένο βουνό!!! Τσιγαράκι στον Μπράλο δίπλα από τα τελευταία χιόνια και ο ήλιος ζέστενει τα μούτρα μας το χαμόγελό μας και τα μοτόρια μας!!! Επιστροφή στην Αθήνα μέσω εθνικής γιατί δουλεύεις κιόλας μαλάκα!!!
Σαββάτο βράδυ προσπαθώ να κοιμηθώ αλλά μάταιο αν και είμαι πτώμα!!! Ξημέρωσε και ναι,ναι, ναι, δεν βρέχει και ο ηλίας είναι σε τρέλα!!! Κάτω από το σπίτι μου συγκεντρωμένοι εγώ dela, deminio,χταποδάκης, χαζεύουμε τον Ζάχο και μας φένεται απίστευτο!!! Ξεκινάμε και στα διόδια συναντάμε τον xtmpam-niko13 και έναν άλλο φίλο!! Στην εθνική η εικόνα μοναδική, παντού μηχανές, σαν τα σαλιγκάρια που βγαίνουν μετά την βροχή!!!Μηχανές εδώ, μηχανές εκεί, μηχανές πιο πέρα και το Parking του stork μια απέραντη έκθεση!!! Πάλι καφεδάκι στον ήλιο με την γνωστή παρέα, φαγητό, χαβαλές και επιστροφή. Είμαι κομάτια, με πονάει ο κόλος μου, τα πόδια μου, το κεφάλι μου, αλλά το χαμόγελο είναι τρισδιάστατο!!!

Τελικά δεν είναι ότι μου έλειψε μόνο ο Ζάχος, αλλά μου έλειψε η βόλτα με τους φίλους μου, τα μαγευτικά τοπία, ο αέρας στα μούτρα σου, ο άγνωστος που στέκεται δίπλα σου και πάτε βόλτα παρέα και τέλος μου έλειψε το αίσθημα της ελευθερίας!!

Να είμαστε καλά να βολτάρουμε πάντα, και να πίνουμε καφεδάκια όλοι μαζί, γνωστοί και άγνωστοι για να γουστέρνουμε!!!

Οπως γούστερνα και εγώ το ΣΚ!!!!!

DUKASII
19/01/2004, 10:51
kala xiliometra na exeis pali , na to xerese to rhmadi soy..
kai toys filous soy!

ante kala goysta!




exo fliparei!
a kai pouse....koinonhsa...e;;

cityfly
19/01/2004, 10:56
τώρα ήρθε η ώρα για να βγάλεις το άχτι σου

DEMINIO
19/01/2004, 11:14
Τρα λα λαλαλλαλαλαλα
τρα λαλα ταραλαλαλαλα.....

:D :D :D :D

Ωραία ρε μαλάκα.......Μέρα τούμπανη, τα ζώα στο δρόμο.......
Έτσι είναι αυτά τα πράγματα... Έτσι πρέπει να είναι..... ααααχχ.........:rolleyes:

:) :) :) :) :)

Wizard13
19/01/2004, 11:22
Μπράβο ρε συ!!! Πολύ χάρηκα!!! :)

’ντε σε 55 θα πάμε και καμμιά βόλτα μαζί που τόσο καιρό το λέμε... :rolleyes:

Μόλις έκανα ένα post για το ότι τα πράγματα αρχίσανε να αλλάζουν... Τελικά μήπως τα δίσεκτα είναι τυχερά???

swtos
19/01/2004, 12:33
Σάββατο πρωί και το κόψιμο δεν είναι ικανό να με κρατήσει σπίτι χωρίς βόλτα ........... Η παλιοπαρέα, με χαμόγελο ως τ' αυτιά μετά από πολύ καιρό έξω, έστω για μια ψιλή...
Καιιιιιι ο Ζάχος μαζί !!!!!!!!!! Ζαντάρες, Μουράκλες, Εξατμισάρες .......

Πάντα τέτοια !!!! ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΠΑΛΙ !!!!!!!!! ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΤΩΡΑ !!!!!!



Υγ. θα γράψω εκτενέστερα αργότερα

ΥΓ2. Επρεπε να δείτε το χαμόγελο του Βαλάντη στον Μπράλλο ....
ΑΑΑΑΑλλο χαμόγελο

code
19/01/2004, 12:41
μπράααααααααααααααβο!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ρε θηρίο, μπράβο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....καιρός ήτανε!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)






...άντε με το καλό και στους υπόλοιπους που τα λαχταράνε!!!!!!!!!

:) :) :)

DIT
19/01/2004, 12:44
καλά ταξίδια λοιπόν Βαλαντάκο και να μην χρειαστεί ποτέ ξανά κανένας μηχανικός για το μοτοποδήλατο.....εεεε.....τούμπανο ήθελα να πώ!

Καλές βόλτες, καλά χιλιόμετρα και πάντα τέτοια χαμόγελα!!

hornet
19/01/2004, 15:41
Βαλαντακο ηταν μεγαλη η χαρα οταν πηρα το μηνυμα για τον highlander.Επιτελους βγηκε και ο καιρος σου εκανε και τη χαρη αφου τοσο καιρο σε ειχε ταλαιπωρησει ο αλλος ο καρναβαλλος.Ελα και αποεδω και μπρος θα ντυθω γαμπρος.....εεε θα οργωσουμε παλι οπως παλια .Με ολους μαζι αρκει ο σουπερμαντολινης να θυμηθει να βαζει το κινητο στην πριζα οταν ερχεται κομματια σπιτι......irish σου λεει ο αλλος και ηπιε δυο ποτα και εγινε κορκοδειλος!!!!!


Μπραβο μπραβο ευγε κα ιποτε ξανα τετοια ταλαιπωρια

flavor
19/01/2004, 15:54
Καλοτάξειδος ο ζάχος βαλάντη και να χαρείς όλες τις βόλτες που στερήθηκες τόσο καιρό.

άντε και με το δέκα το καλό σύντομα:) :p

dela
19/01/2004, 16:07
τελεια ,απιστευτα με απανοτες εκσπερματωσεις
ηταν το ΣΚ που περασε...


Ειναι τρελος ειναι τρελος ο Ζαχος
ειναι τρελος ο Ζαχος

Ειναι τρελος ειναι τρελος ο Ζαχος
ειναι τρελος ο Ζαχος
.....
....
...
..
.

Μπόρεγα!!!

XTMPAM
19/01/2004, 16:27
ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΜΕ GUEST STAR ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΒΑΛΑΝΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΖΑΧΟ ΤΟΥ!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΧΑΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ???

P.S. ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!ΤΟΥ ΠΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!:D :D :D

almalibera
21/01/2004, 08:56
...καλοτάξιδος και παλι με πολλές πολλές μερες σαν κι εκείνη!!!:)

NLS
21/01/2004, 10:42
άντε καλά (νέα) χιλιόμετρα ρε συ και ας μην σε πάω (μάλλον)

καταλαβαίνω τα συναισθήματα σου και είναι τρομερή φάση η αλλαγή από κάτω σε πάνω κλπ.

XTMPAM
22/01/2004, 12:26
ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΜΕ ΕΝΑ R1 ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ??ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ??ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΗΛ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14,30!!

ireneepi
22/01/2004, 20:32
Μπραβο ρε αγορινα.....


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
καιρος ητανε....!!!!!!!!


Αντε καλες βολτες να εχεις παλι.....
κ
ολοι μαζι παλι στις τσαρκες....!!!!!!