PDA

View Full Version : Ρε δεν παμε καλα καθοοολου καλα!!!



2stroker
20/01/2010, 12:31
χτες το βραδυ ειχα παρει το αμαξι μιας και πηγαινα σε ενα φιλο να κουβαλησουμε καποια πραγματα,βρισκομαι λοιπον στην βουλιαγμενης στο υψος του αγ.δημητριου και βρισκομαι στην αριστερη λωριδα πηγαινωντας κανονικα με γυρω στα 70-80 χλμ.ξαφνικα σκαει διπλα μου ενα octavia μαυρο με φιμε τζαμια κλπ και πηγαινει διπλα μου για λιγη ωρα γκαζωνω λιγο γκαζωνει και αυτος λεω τι σκατα,ωσπου μπαινει μπροστα μου και ενω ο δρομος ειναι αδειος αρχιζει και παταει φρενα συνεχεια πατα ασε πατα ασε τα περνω και εγω και παω να τον προσπερασω οποτε αλλα ζω λωριδα επιταχυνοντας και ο τυπος μου κλεινει το δρομο,ξαναπαω αριστερα να τον περασω μου ξανακλεινει το δρομο και ξαναπαω δεξια και γκαζωνω να παω διπλα του να του ζητησω το λογο μη σου πω να κατεβω με το λοσταρι που χω παντα μαζι οποτε τραβαει χειροφρενο χωνετε σε ενα στενο και εξαφανιζετε.ρε δεν παμε καλα στα καλα καθουμενα χωρις να προκαλεσω χωρις τιποτα να θελει καποιος να με σκοτωσει.ειδικα εκει που επιταχυνα να τον περασω και με κλεισε χεστηκα πανω μου λιγο ηθελε να ακουμπησουμε.το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να ηταν μαστουρωμενος.

Εχετλαίος
20/01/2010, 12:33
Είναι να μη σου τύχει ο βλάκας που θα σου καταστρέψει τη μέρα/ζωή...

nionio$
20/01/2010, 12:51
Την επομενη φορα να ξερεις....


:wave2: :wacko:


186126

danaos75
20/01/2010, 12:53
Πινακιδες , κινητουλι , 100, ασ'τον να κοντραρει αυτούς μετά

Cpt. Haddock
20/01/2010, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
[...]

Eνα είναι το φάρμακο γι' αυτά...

Πλήρης αδιαφορία, στα όρια του ζεν. Σε γλυτώνει απο άγχος, νεύρα και πολλά πρακτικά προβλήματα (πχ στο δικό σου λοστάρι αυτός να βγάλει τη χραπα-χρουπα που ποσταρε ο απο πάνω)

:wave2:

Εχετλαίος
20/01/2010, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από TDM900KOL
Την επομενη φορα να ξερεις....


:wave2: :wacko:

Λύση/αρμολόγηση Mossberg 500
http://www.youtube.com/watch?v=oKbWcPdTRBI&feature=related

:wave2:

2stroker
20/01/2010, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
Πινακιδες , κινητουλι , 100, ασ'τον να κοντραρει αυτούς μετά


δυστυχως οι μπατσοι δεν ασχολουνται με τετοια
πριν καιρο ενας μ@@@@ γληγορος εκανε παρανομη αναστροφη με χειροφρενο στη βουλιαγμενης και παραλιγο να χτυπησει την κοπελια μου πηραμε τους μπατσους δωσαμε πινακιδα μαρκα,χρωμα αυτοκινητου τα ονοματα μας και το τηλεφωνο μας και φυσικα δεν εγινε ποτε τιποτα.οταν ηρθαμε σε επικοινωνια μαζι τους μας ειπαν οτι ειναι λιγο δυσκολο να βρεθει ο παραβατης σε αυτες τις περιπτωσεις γιατι μεχρι να φτασει λεει το σημα σε καποιο περιπολικο που να ναι εκει γυρω περνανε περιπου 10 λεπτα οποτε κλαφτα χαραλαμπε!!

2stroker
20/01/2010, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Eνα είναι το φάρμακο γι' αυτά...

Πλήρης αδιαφορία, στα όρια του ζεν. Σε γλυτώνει απο άγχος, νεύρα και πολλά πρακτικά προβλήματα (πχ στο δικό σου λοστάρι αυτός να βγάλει τη χραπα-χρουπα που ποσταρε ο απο πάνω)

:wave2:


τις περισσοτερες φορες αδιαφορω για να μη χαλιεμε κιολας αλλα σε φασεις που ο αλλος προσπαθει να με σκοτωσει τρελαινομαι δεν μπορω!!!

Εχετλαίος
20/01/2010, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
δυστυχως οι μπατσοι δεν ασχολουνται με τετοια

Aσχολούνται αν κάνεις μύνηση.
Αλλά, όπως σωστά λέει ο Καπετάνιος, άστον να πάει στο γέρο το διάολο...

2stroker
20/01/2010, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Aσχολούνται αν κάνεις μύνηση.
Αλλά, όπως σωστά λέει ο Καπετάνιος, άστον να πάει στο γέρο το διάολο...


αν κανεις μυνηση ξοδεψεις λεφτα σε δικηγορους κλπ για να παρεις στο τελος την ηθικη ικανοποιηση.κολοκυθια τουμπανα!!
τελοςπαντων ας παει στο διαολο και ακομα παραπερα!

nionio$
20/01/2010, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Λύση/αρμολόγηση Mossberg 500
http://www.youtube.com/watch?v=oKbWcPdTRBI&feature=related

:wave2:

:beer: :beer: :beer: :smokin:

Cpt. Haddock
20/01/2010, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
αν κανεις μυνηση ξοδεψεις λεφτα σε δικηγορους κλπ για να παρεις στο τελος την ηθικη ικανοποιηση.κολοκυθια τουμπανα!!
τελοςπαντων ας παει στο διαολο και ακομα παραπερα!

Η μήνυση είναι δωρεάν. Η άσκηση δίωξης ειναι - λογικά - αυτεπάγγελτη (που είσαι Σέργιεεεεε), οπότε δεν έχεις να πληρώνεις τιποτα, τουλάχιστον στο στάδιο της καταγγελίας.

:winka:

950dim
20/01/2010, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
χτες το βραδυ ειχα παρει το αμαξι μιας ...

Mηπως ηταν της γυναικας του ????:winka:

project.breeze
20/01/2010, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
Πινακιδες , κινητουλι , 100, ασ'τον να κοντραρει αυτούς μετά


Η καλύτερη λύση...:beer:




Υ.Γ Παίρνεις το 100 και δίνεις τα στοιχεία,τους ενημερώνεις ότι ο άνθρωπος αυτός οδηγεί πραγματικά πολύ επίκινδυνα και άστον μετά...

LiakosVstrom
20/01/2010, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Η καλύτερη λύση...:beer:

Υ.Γ Παίρνεις το 100 και δίνεις τα στοιχεία,τους ενημερώνεις ότι ο άνθρωπος αυτός οδηγεί πραγματικά πολύ επίκινδυνα και άστον μετά...


politis - ναι 100 εκεί?
Smourf - μάλιστα
politis - - αχ πάλι καλά γιατί νόμιζα πως πήρα το 200.
Smourf - ...
politis - ναι. λοιπόν έχω να αναφέρω έναν τύπο με ένα μαύρο οκτάβια με φιμέ τσάμια και αριθμό πινακίδα "τάδε" ο οποίος με πλεύρισε και μου έβγαλε όπλο και αν δεν έστριβα απότομα σε ένα στενό θα με γάζωνε
Smourf - ΜΗΤΣΟ!!!!!!!! πιάσε τα καλάσνικόφ την πέσανε σε ένα παλικάρι και τον χτυπήσανε στο πόδι με όπλο! πάμε να τον γαζώσουμε τον μπούστη!!!

επίσης παίρνεις τηλέφωνο και όποιον σεκιουριτά ξέρεις και τα media.





μόνο έτσι υπάρχει ελπίδα να γίνει κάτι στο Ελλαντιστάν πλέον.... :rolleyes: :rolleyes:

maxmoto
20/01/2010, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
politis - ναι 100 εκεί?
Smourf - μάλιστα
politis - - αχ πάλι καλά γιατί νόμιζα πως πήρα το 200.
Smourf - ...
politis - ναι. λοιπόν έχω να αναφέρω έναν τύπο με ένα μαύρο οκτάβια με φιμέ τσάμια και αριθμό πινακίδα "τάδε" ο οποίος με πλεύρισε και μου έβγαλε όπλο και αν δεν έστριβα απότομα σε ένα στενό θα με γάζωνε
Smourf - ΜΗΤΣΟ!!!!!!!! πιάσε τα καλάσνικόφ την πέσανε σε ένα παλικάρι και τον χτυπήσανε στο πόδι με όπλο! πάμε να τον γαζώσουμε τον μπούστη!!!

επίσης παίρνεις τηλέφωνο και όποιον σεκιουριτά ξέρεις και τα media.





μόνο έτσι υπάρχει ελπίδα να γίνει κάτι στο Ελλαντιστάν πλέον.... :rolleyes: :rolleyes:

χαχαχαχαχα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
εγραψεςςς

2stroker
20/01/2010, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
politis - ναι 100 εκεί?
Smourf - μάλιστα
politis - - αχ πάλι καλά γιατί νόμιζα πως πήρα το 200.
Smourf - ...
politis - ναι. λοιπόν έχω να αναφέρω έναν τύπο με ένα μαύρο οκτάβια με φιμέ τσάμια και αριθμό πινακίδα "τάδε" ο οποίος με πλεύρισε και μου έβγαλε όπλο και αν δεν έστριβα απότομα σε ένα στενό θα με γάζωνε
Smourf - ΜΗΤΣΟ!!!!!!!! πιάσε τα καλάσνικόφ την πέσανε σε ένα παλικάρι και τον χτυπήσανε στο πόδι με όπλο! πάμε να τον γαζώσουμε τον μπούστη!!!

επίσης παίρνεις τηλέφωνο και όποιον σεκιουριτά ξέρεις και τα media.





μόνο έτσι υπάρχει ελπίδα να γίνει κάτι στο Ελλαντιστάν πλέον.... :rolleyes: :rolleyes:


χαχαχαχαχαχαχαχα
μη σου πω τους λες οτι ηταν και αλβανος:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

project.breeze
20/01/2010, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker

μη σου πω τους λες οτι ηταν και αλβανος:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Αλβανός,Εβραίος,μαύρος και μπούστης :rotflmao:

gregorgeous89
20/01/2010, 17:19
Γυρνώντας σήμερα σπίτι από Θεσ/νίκη στην Μουδανιών πάω με 130 αριστερά και βλέπω ένα μαύρο BMW σειρά 5 (παλιούτσικο) να έρχεται με 1000 από πίσω.Παρά το ότι είχα αμάξια δεξιά που προσπερνούσα μου βγήκε ο Ευρωπαίος και χώθηκα δεξιά να περάσει ο σούπερντούπερ γρήγορος (ήμουν με αμάξι).
Αυτός προσπερνάει και αμέσως χώνετε δεξιά.Ε λέω θα θέλει να στρίψει ,βγαίνω αριστερά και τον προσπερνάω καθώς είχε κολλήσει πίσω από άλλο αμάξι.Αυτός πετάγεται πάλι αριστερά και κολλάει πίσω μου.Να μην μακρηγορώ φαινότανε και από την φάτσα και από την οδήγηση ότι είναι "αλού¨
Άρχισε να μου κάνει διάφορα οπότε πριν το Ρίσιο κάνω πως κοιτάω τις πινακίδες του και πως παίρνω τηλέφωνο.
Εξαφανίστηκε ο τύπος...
:wave2:

nihristo
20/01/2010, 18:30
Στον ίδιο δρόμο Μουδανιών-Θεσσαλονίκης πηγαίνω αριστερά με το αμάξι με 120-130, καθώς ήμουν σε προσπέραση. Σε δευτερόλεπτα βλέπω φώτα στον καθρεύτη και πριν προλάβω να κάνω καλά καλά δεξιά ένα golf-καρατούμπανο-φτιαγμένο-χαντ μειντ χώνεται ανέμεσα στο διάζωμα και εμένα, κάνω απότομα δεξιά και για λίγο δεν τρακάραμε...2 χλμ μετά, στροφή Καρδίας για όσους ξέρουν, βλέπω στο δρόμο λαμαρίνες -προφυλακτήρες κλπ και ο κύριος έχει φύγει στο αντίθετο ρεύμα και έχει προκαλέσει ατύχημα με άλλα 2 αμάξια...

Πάντως για το octavia- κακώς για μένα προσπαθούσες να τον ξαναπεράσεις... Αφορμές ψάχνουν αυτοί και μπορεί να μην έχουν να χάσουν τίποτα εσύ όμως έχεις...

2stroker
20/01/2010, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από nihristo


Πάντως για το octavia- κακώς για μένα προσπαθούσες να τον ξαναπεράσεις... Αφορμές ψάχνουν αυτοί και μπορεί να μην έχουν να χάσουν τίποτα εσύ όμως έχεις...

προσπαθησα να τον περασω γιατι με πηγαινε καροτσακι και παταγε συνεχεια αποτομα φρενα χωρις λογο με αποτελεσμα να κινδυνευω να πεσω πανω του οποτε δεν υπηρχε αλλη λυση.:wave2:

the who
20/01/2010, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
προσπαθησα να τον περασω γιατι με πηγαινε καροτσακι και παταγε συνεχεια αποτομα φρενα χωρις λογο με αποτελεσμα να κινδυνευω να πεσω πανω του οποτε δεν υπηρχε αλλη λυση.:wave2:


Yπαρχει και η αλλη λυση.Τον αφηνεις να φυγει.Τωρα αν παρεις και τηλ το 100 μια χαρα θα κανεις.Σημερα εισαι εσυ αυριο μπορει να βαλει αλλον στο ματι.