PDA

View Full Version : να τρελαινεσαι.....



zactri
20/01/2010, 14:56
20-1-10 08.45 το πρωι.....οδηγωντας στην μεσαια λωριδα της εθνικης οδου αθηνων-λαμιας με 90-100 χλμ στο ρευμα προς κηφισια,50χρονη κυρια η οποια μιλουσε στο κινητο,θεωρησε ξαφνικα οτι πρεπει να αλλαξει λωριδα αγνοοντας την υπαρξη των καθρεφτων της με αποτελεσμα να με κλεισει οριακα και να σταματησω πισω απο τον προφυλακτηρα της.....η αντιδραση μου ηρεμη μονο με ενα κορναρισμα κι ενα ελαφρο κουνημα του κεφαλιου μου...ριχνοντας της ενα βλεφαρο απο τους καθρεφτες μου αφου την προσπερασα για να δω την μουρη της,
η αντιδραση της ηταν να με μουτζωσει με χερια και με ποδια.....την σταματας στην ακρη και τησ γ@μ@ς οτι εχει και δεν εχει?για καλη της τυχη επεσε σε ανθρωπο που δεν πειραζει ουτε κουνουπι.....οσες κυριες το διαβασετε παρακαλειστε να ειστε ευγενικοτερες στο μελλον....μην εκεμεταλλευεσται το γεγονος οτι κανενας δεν θα σας δειρει,ποτε δεν ξερεις που θα πεσεις!!!!

road spirit
20/01/2010, 15:00
φίλε, και να την πλάκωνες δεν θα μάθαινε τίποτα .... βλέπεις, "οι ηλίθιοι είναι αήττητοι"

:sad:

benny
20/01/2010, 15:06
:yuck:
Αι στο διαλο πια με τον καθε τρελαμενο.
τουλαχιστον να καταλαβαιναν τη μαλακια τους και να προσεχαν περισσοτερο στην επομενη αλλαγη λωριδας ή να ζητησουν ενα συγγνωμη λες παει και ερχεται, αλλα και μουτζωμα απο πανω.ελεος...εδω μιλαμε για θρασος.

zactri
20/01/2010, 15:17
και κερατας και ξυλοδαρμενος που λεμε....

Orfeus
20/01/2010, 15:33
οπλο paintball και της γαζωνεις το αμαξι...αι σιχτηρ...ολοι οι ηλιθιοι στο δρομο...

DeusEx
20/01/2010, 15:58
κανα καθρεπτη παραμαζωμα ισως ???

epp1640
20/01/2010, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
κανα καθρεπτη παραμαζωμα ισως ???

ούτως η άλλως δεν τους χρησιμοποιεί.. χέστηκε.. :rolleyes:

Giorgos19
20/01/2010, 17:02
Μπα. εγω την εχω βρει την κινηση πλεον... Προσπερασμα, κωλοδαχτυλο και αντε γεια..Το κανεις και με στυλ αμα λαχει, γυρνωντας το χερι προς τα πισω :lol:

Το γαματο ειναι οταν το κανω σε τυπαδες που παραβιαζουν φαναρια.. ερχονται απο μακρια και κοιτανε με δεος το "the finger". Πολυ γελιο!!!


:rotflmao: :rotflmao:

Mihos4u
21/01/2010, 09:48
καταλαβες... εκει φτασαμε. Να σε μουτζωνει κιολας επειδη της κορναρες. Δλδ αν τη μουτζωνες εσυ φαντασου τι θα εκανε η γιαγια.... θα σε κυνηγουσε με μανια να σε εμβολισει.

Παντως προσωπικα τη μουτζα τη ριχνω πολυ ευκολα σε κουτί ή πεζο. Το θεμα βεβαια ειναι οτι η μουτζα πεφτει και εκ του ασφαλους (λεμε τωρα) γιατι μεσα στη κινηση εισαι θα την κοπανησεις τι θα σου κανει ο αλλος και να κατεβει. Δε πιστευω ομως οτι καταλαβαινουνε. Δυστηχως τα πιο "αυστηρα μετρα" ειναι αυτα που εχουνε αποτελέσματα οπως οι καθρεφτες αλλα και παλι το θεωρω μαλακια. Εξαλου το οτι ειμαστε αναμεσα τους ειναι δικα μας καθαρα ευθυνη και δε μας καλυπτει ουτε γραπτος ουτε αγραφτος νομος.... οποτε μονο τα ματια 1014 εκει εξω και μπολικη υπομονη.

Υ.Γ. μου εχει τυχει να κατεβασω καθρεφτη βεβαια οχι απο πεισμα αλλα οπως εκλεινε ο αλλος ητανε σε σημειο που λεω δε γ@μιεται ας προσεχε και ας κοιταζε πριν την κανει την πατατια του και φυσικα και με μουτζα για να μη προλαβει να μιλησει καν. :p

LiakosVstrom
21/01/2010, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mihos4u

Υ.Γ. μου εχει τυχει να κατεβασω καθρεφτη βεβαια οχι απο πεισμα αλλα οπως εκλεινε ο αλλος ητανε σε σημειο που λεω δε γ@μιεται ας προσεχε και ας κοιταζε πριν την κανει την πατατια του και φυσικα και με μουτζα για να μη προλαβει να μιλησει καν. :p


μην ξεχνάμε πως το ότι κινούμαστε ανάμεσα από τα κουτιά δεν μας δίνει το δικαίωμα να κλείνουμε καθρέφτες (είναι ξένη περιουσία...) ή να βρίζουμε και να μουτζώνουμε όταν κάποιος μας κλείνει την πορεία μέσα σε κίνηση....

είσαι που είσαι παράνομος δηλαδή.... μουτζώνεις κι όλας? αν τα κάνεις όλα αυτά στην κίνηση και όχι όταν σε κλείνει κάποιος εν κινήση τότε δεν διαφέρεις από την 50χρονη που λέει ο zactri.

zactri
21/01/2010, 14:15
το να πεσεις στο επιπεδο του καθε κουλου που κυκλοφορει στους δρομους μας δεν ειναι λυση...σωσε την ζωη σου,ριξε τα μπινελικια σου εντος κρανου να ξεσπασεις και πηγαινε στην δουλεια σου...ουτως η αλλως οι περισσοτεροι απο τους κουλους ειναι μεσιληκες και ανω,αρα μη ικανοι πλεον να αποκτησουν παιδεια....και απο αυριο θα κανουμε και την συγκριση με τον τροπο οδηγησης των κατα τ'αλλα απολιτιστων γειτονων τουρκων......

Gandalf dr685sm
21/01/2010, 17:09
αυτό που ειπώθηκε στην αρχή... ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ... γιατί ο νεαρός/παππούς/οποιοσδήποτε μουτζώσεις...δεν ξέρεις τι τρέλα κουβαλάει.

Αν ο φίλος μας εδώ ήταν γενικά τρελαμένος και κατέβαινε , της το έκανε καλοκαιρινό Ι.Χ. και μάπα της και έφευγε;... τότε τι;...

Αν ο τύπος που του κάνουμε κωλοδάχτυλο στο επόμενο φανάρι ή σημείο που μπορεί να πέσουμε μαζί του, ανοίξει το παράθυρο και μας καρφώσει καμιά σφαίρα;

Για μένα αρχή είναι το οτι αν γλυτώσω... θα προσπαθήσω να αντιδράσω ήρεμα. Αν τα καταφέρω (99% αυτό γίνεται) τότε απλά φεύγω και ευχαριστώ τον θεό που γύρισα σώος. Αν όμως δεν μπορέσω (συνήθως φταίει η επιμονή στην αντίδραση και δη άσχημη του άλλου που επιμένει).... τότε μαύρο φίδι που τον έφαγε... και θα φροντίσω να είναι σε τέτοια κατάσταση που ούτε πινακίδα δεν θα μπορεί να συγκρατήσει ούτε κανένα στοιχείο.

Gandalf

Mihos4u
22/01/2010, 09:19
Εννοειται πως δεν αναφερομαι σε περιστατικο μεσα σε μποτιλιαρισμα... αλιμονο κιολας. Αλλα οταν εισαι στην παλια παραλιακη στην ευθεια και εισαι αναμεσα στα αυτοκινητα και ο πιτσιρικας (γιατι στην προκειμενη πιτσιρικας ητανε με αλλους 2 φιλους) δεν εχει εμποδια δεν εχει κινηση και κινουμαστε με 60-80χιλ σε μια ευθεια και την ωρα που εισαι αναμεσα αυτος αποτομα αρχισει να κλεινει και λες "θα με κανει πολτο ο βλακας" και ειμαι ειδη στην κολωνα του αυτοκινητου εκει προτιμησα να ανοιξω γκαζι και να του γυρισω τον καθρεφτη απο το να φρεναρω και να γινει τιποτα χειροτερο. Σε ηλικιες ανω των 40 δεν ασχολουμε καν απλα οπως ειπατε λεω ανακουφισμενος "παλι καλα που δεν εγινε τιποτα".

dionysus
22/01/2010, 11:46
παιδια θελει πολυ προσοχη και απο εμας γιατι ορισμενοι το παρακανουν εμενα χτεσ στην εθνικη με προσπερναγαν απο δεξια χωρισ φλας χωρις τιποτα συναδελφοι με μηχανεσ...οαον αφορα την
απαντηση σιγουρα δεν ξερεισ σε τι περιπτωση θα πεσεις ολοι πουλανε μαγκια και ειναι ετοιμοι για φασαρια ...απλα αγνοοιστε τουσ και ας εχουμε δικιο... :sun: :sun:

gregorgeous89
23/01/2010, 23:38
Σε ηλικιες ανω των 40 δεν ασχολουμε καν απλα οπως ειπατε λεω ανακουφισμενος "παλι καλα που δεν εγινε τιποτα"
Φιλαράκι σε κανα2 χρόνια γίνομε 40.Για πες μου τι παίζει? θα πάθω τύφλωση ή Alzheimer?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την κατανόηση που δείχνεις!!!

Ε ρε τι ακούμε:a42:

dionysus
24/01/2010, 11:02
να φυγετε ρε ολοι οι ανω των 40 να φυγετε......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ε ρε πλακεςδηλαδη οι κατω των 40 ειναι σωστοι και ηρεμοι οδηγοι τστστσττστστστστ.....

GhostRideR_636
24/01/2010, 12:09
:evil:

Aggelos_SV
26/01/2010, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Μπα. εγω την εχω βρει την κινηση πλεον... Προσπερασμα, κωλοδαχτυλο και αντε γεια..Το κανεις και με στυλ αμα λαχει, γυρνωντας το χερι προς τα πισω :lol:

Το γαματο ειναι οταν το κανω σε τυπαδες που παραβιαζουν φαναρια.. ερχονται απο μακρια και κοιτανε με δεος το "the finger". Πολυ γελιο!!!


:rotflmao: :rotflmao:


....μαθαίνεις βλέπω με τον καιρό....:p :lol:

foler
26/01/2010, 16:52
Πριν απο περιπου 2 χρονια: σχολοντας απο την δουλεια (12χλμ περιπου απο την πολη) Ειμαι πισω απο matiz περιπου 80χλμ και παρατηρω την τυπισα που οδηγει μπροστα μου να κανει οτι μαλακια της ερχεται....αποτομες τιμονιες και φρεναρισματα, τρελες προσπερασεις κτλ) μετα απο 2 λεπτα που εκατσα πισω της την προσπερναω σε ευθεια ωραια και ανετα....Μολις φθανω μπροστα της κοιταω απο τον καθρευτη για να δω τι οργιο ειναι και βλεπω μουτζες και με τα δυο της χερια!!!:eek: Τα περνω στο κρανιο και παταω φρενο πιανω αριστερα και ερχομαι διπλα της και της φωναζω σαν παρανοίκος ψυχακιας:Με μουτζωσες?ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΣΕΣ?Θα σου γ@μησω οτι εχεις και πολλα αλλα......Η γκομενα ειχε χασει την μιλια της και ειχε αλλαξει 10 χρωματα!Διπλα ηταν μαλον η μανα της που μου ελεγε οχι αγορι μου, οχι αγορι μου....ετοιμη για εγκεφαλικο!Δεν ξερω αν αντεδρασα υπερβολικα αλλα ακομα οποτε την θυμαμαι γελαω.....Σιγουρα παντως απο εκεινη την μερα θα ειναι πιο προσεχτικη στις χειρονομιες της!

notakos600
26/01/2010, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από foler
Πριν απο περιπου 2 χρονια: σχολοντας απο την δουλεια (12χλμ περιπου απο την πολη) Ειμαι πισω απο matiz περιπου 80χλμ και παρατηρω την τυπισα που οδηγει μπροστα μου να κανει οτι μαλακια της ερχεται....αποτομες τιμονιες και φρεναρισματα, τρελες προσπερασεις κτλ) μετα απο 2 λεπτα που εκατσα πισω της την προσπερναω σε ευθεια ωραια και ανετα....Μολις φθανω μπροστα της κοιταω απο τον καθρευτη για να δω τι οργιο ειναι και βλεπω μουτζες και με τα δυο της χερια!!!:eek: Τα περνω στο κρανιο και παταω φρενο πιανω αριστερα και ερχομαι διπλα της και της φωναζω σαν παρανοίκος ψυχακιας:Με μουτζωσες?ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΣΕΣ?Θα σου γ@μησω οτι εχεις και πολλα αλλα......Η γκομενα ειχε χασει την μιλια της και ειχε αλλαξει 10 χρωματα!Διπλα ηταν μαλον η μανα της που μου ελεγε οχι αγορι μου, οχι αγορι μου....ετοιμη για εγκεφαλικο!Δεν ξερω αν αντεδρασα υπερβολικα αλλα ακομα οποτε την θυμαμαι γελαω.....Σιγουρα παντως απο εκεινη την μερα θα ειναι πιο προσεχτικη στις χειρονομιες της!


Αν ήσουν απλός θεατής και άκουγες τον εαυτό σου να βρίζει με τόσο χυδαίο τρόπο τι γνώμη θα σχημάτιζες και πες μου αν θα έχανες ή όχι το όποιο δίκιο σου ;

Aggelos_SV
26/01/2010, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Αν ήσουν απλός θεατής και άκουγες τον εαυτό σου να βρίζει με τόσο χυδαίο τρόπο τι γνώμη θα σχημάτιζες και πες μου αν θα έχανες ή όχι το όποιο δίκιο σου ;


Ενώ ένα αυτοκρατορικό φάσκελο με το χέρι πλήρως εκτεταμένο και με τα δάχτυλα σε πλήρη διάταση προς το μέρος του 'θύματος' ,συνάδει 100% με το οδηγικό fair play ( και είναι και γνήσια παραδοσιακή ελληνική πράξη....βλέπε μουτζάλωμα )χωρίς να λερώνεις το στόμα σου....ειδικά όταν απευθύνεσαι σε μια ηλίθια πλην όμως κυρία..

Προτεινόμενος χρόνος εκτέλεσης φασκέλου (άπλωμα-μάζεμα χειρός) περί τα 4-5 δευτερόλεπτα ή και περισσότερο κατά το δοκούν,μα σε καμία περίπτωση λιγότερο.

:lol: :lol:

Η μούτζα ποτέ δεν σκότωσε....η μαλακία πάλι πολλές φορές :evil:

TheFace
26/01/2010, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Αν ήσουν απλός θεατής και άκουγες τον εαυτό σου να βρίζει με τόσο χυδαίο τρόπο τι γνώμη θα σχημάτιζες και πες μου αν θα έχανες ή όχι το όποιο δίκιο σου ;

Ενω αν φερονταν σαν γαλλος πρεσβης στην υποψηφια δολοφονο, θα εβρισκε το δικιο του... στη νικολουλη:D

Τουλαχιστον της τα 'πε και ξεθυμανε ο ανθρωπος! :wave2:

TheFace
26/01/2010, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV


Η μούτζα ποτέ δεν σκότωσε....η μαλακία πάλι πολλές φορές :evil:

+900:beer:

mparmpanik
26/01/2010, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από foler
... για να δω τι οργιο ειναι και βλεπω μουτζες και με τα δυο της χερια!!!:eek: Τα περνω στο κρανιο και παταω φρενο πιανω αριστερα και ερχομαι διπλα της και της φωναζω σαν παρανοίκος ψυχακιας:Με μουτζωσες?ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΣΕΣ?Θα σου γ@μησω οτι εχεις και πολλα αλλα......Η γκομενα ειχε χασει την μιλια της και ειχε αλλαξει 10 χρωματα....


Επειδη αυτό τον καιρο περναω μια φαση χαλαρουιτα,
σκεφτηκα ότι δεν θα μου εκανε κακο να προσθεσω στην καμπουρα μου
σκεψεις κι ανησυχιες του τυπου «κι αν η γκομενα φρικαρε από τον φοβο της
Που την απειλουσε ενας αφηνιασμενος μηχανοβιος κι εκοβε το matiz αριστερα?»
«ποσα στρεμματα ασφαλτο θα μετραγε με την μουρη ο μηχανοβιος?»

Επειδη όμως αυτό τον καιρο περναω μια φαση χαλαρουιτα λεω να την διατηρησω
και να παψω να σκεφτομαι ποσες φορες δινουμε οι ιδιοι υποσταση στην ηλιθιοτητα
παιζοντας κορωνα γραμματα την σωματικη μας ακεραιοτητα.
Ακομα κι όταν ουτε καν το υποψιαζομαστε

benny
26/01/2010, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Ενώ ένα αυτοκρατορικό φάσκελο με το χέρι πλήρως εκτεταμένο και με τα δάχτυλα σε πλήρη διάταση προς το μέρος του 'θύματος' ,συνάδει 100% με το οδηγικό fair play ( και είναι και γνήσια παραδοσιακή ελληνική πράξη....βλέπε μουτζάλωμα )χωρίς να λερώνεις το στόμα σου....ειδικά όταν απευθύνεσαι σε μια ηλίθια πλην όμως κυρία..

Προτεινόμενος χρόνος εκτέλεσης φασκέλου (άπλωμα-μάζεμα χειρός) περί τα 4-5 δευτερόλεπτα ή και περισσότερο κατά το δοκούν,μα σε καμία περίπτωση λιγότερο.

:lol: :lol:

Η μούτζα ποτέ δεν σκότωσε....η μαλακία πάλι πολλές φορές :evil:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

foler
27/01/2010, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik

Επειδη όμως αυτό τον καιρο περναω μια φαση χαλαρουιτα λεω να την διατηρησω
και να παψω να σκεφτομαι ποσες φορες δινουμε οι ιδιοι υποσταση στην ηλιθιοτητα
παιζοντας κορωνα γραμματα την σωματικη μας ακεραιοτητα.
Ακομα κι όταν ουτε καν το υποψιαζομαστε
Με αυτη την λογικη θα κανουμε τουμπεκι ψιλοκομμενο στον καθενα ομως! Ε Οχι!!:a43:

DAYMAN
27/01/2010, 14:21
Μια 62χρονη κυρία με έστειλε 22 μερες νοσοκομείο....εκει τι κάνεις;:ninja:

mparmpanik
27/01/2010, 21:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από foler
Με αυτη την λογικη θα κανουμε τουμπεκι ψιλοκομμενο στον καθενα ομως! Ε Οχι!!:a43:

φαινεται φιλε μου οτι θεωρεις σημαντικοτερο τον αλωβητο μικροεγωισμο
απο μερικα (στην καλυτερη) σπασμενα κοκκαλα.
παρεβλεψες να σχολιασεις βεβαια το τι αποτελεσματα θα ειχε πανω σου
εαν η οδηγος φρικαρε (απο οποιαδηποτε αιτια) και καθως ησουν διπλα της
και της τα εχωνες, εριχνε το matiz πανω σου.

θα μου πεις βεβαια οτι αυτα δεν γινονται.
την ιδια αποψη ομως ειχε και ενας αλλος οδηγος ο οποιος διπληκτιστηκε με καποιον
για μια θεση παρκαρισματος και κατεληξε με μερικες μαχαιριες στο νοσοκομειο.

παρολα αυτα δεν διεκδικω τον ρολο του μεντορα και δεν θα προσπαθησω να σε πεισω
οτι ειναι προτιμοτερο να φτανεις σωος στον προορισμο σου.
τα ρισκα και την αξια αυτων των ρισκων ο καθενας τα ζυγιζει και τα σταθμιζει
με τα δικα του κριτηρια λαμβανοντας υποψη του ποσο σημαντικη μπορει να ειναι μια ηττα
(πχ μια τουμπα γιατι σε εκλεισε η παπαρω που εβριζες) και ποσο ασημαντες μπορει να ειναι πολλες νικες (τα μπινελικωματα αυτων που κανουν παπαριες στους δρομους) ..

παντα ορθιος.. :beer:

vaska
28/01/2010, 21:58
[ Σε ηλικιες ανω των 40 δεν ασχολουμε καν απλα οπως ειπατε λεω ανακουφισμενος "παλι καλα που δεν εγινε τιποτα". [/B][/QUOTE]

Είμαι εδώ και 2 χρονια 40 αλλά καβαλάω το ρημαδι (DR650) Κυριακή πρωί φεύγω από Πάτρα πάω στα Άγραφα Ευρυτανίας για καφέ ( και με 20 ποντους χιόνι) και το βραδυ γυρίζω παίζω με την 5 χρονη κόρη μου. ΑΑΑΑΑ και το σπουδαιότερο την επόμενη μέρα ανοίγω το μαγαζί μου κανονικά στην ώρα του. Duracel είμαι ο που..ης. Λέτε να είναι επειδη βλέπω το τέλος μου να κοντοζυγώνει? ε?

Operater
28/01/2010, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
....

Φιλε, μπράβο σου!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: (με καθε ειλικρίνεια)

sakis_ktm
29/01/2010, 00:15
Παιδια θελει λιγο προσοχη το θεμα αυτο.Δεν ξερεις πως θα αντιδρασει ο αλλος οταν βρισκεται με το αμαξι του.
Μια μερα γυριζοντας απο μια βολτα που ειχα παει ενας βλακας αλλαζει λωριδα χωρις να κοιταξει τον καθρεφτη του.Φρεναρω και βρισκομαι πισω του.Τον προσπερνω και του χωνω μια μουντζα.Συνεχιζοντας εγω ερχεται διπλα μου νευριασμενος και βριζει δεν του δινω σημασια και συνεχιζω.Αυτος τρελαθηκε και εβαλε σκοπο να με χτυπησει.Ερχοvταν διπλαμου και με πλησιαζε ωστε να με ακουμπησει,φοβηθηκα τοσο πολυ που ανοιξα γκαζι και εφυγα.
Προσεχετε πολυ γιατι ο κοσμος κουβαλαει πολυ τρελα και πολλα προβληματα.Δεν αξιζει για ενα βλακα να κανουμε φασαρια και να βρεθουμε σε χειροτερη κατασταση.

joe_black
01/02/2010, 21:04
:a31:



Και συνεχίζω.

drspeed
27/02/2010, 20:28
Χαρίζονται αριστεροί καθρέπτες από τα περισσότερα μοντέλα αυτοκινήτων χρονιάς 2003 και μετά.
Υπάρχει μεγάλο στόκ και ποικιλία χρωμάτων (υπάρχουν πάρα πολλοί κίτρινοι)
Μεγάλη ποικιλία σε μοντέλα προσφιλή στο γυναικείο φύλο και μοντέλα vintage προελεύσεως Ανατολικής Ευρώπης.

Όποιος με ξανακλείσει να ξέρει που είναι τα καθρεφτάκια του!!!

Φοράτε πάντα γάντια.Κάνουν την ζωή σας ευκολότερη και προστατεύουν τα χέρια σας.Προτιμούνται γάντια με σκληρές προστασίες.

MAG/FMX
27/02/2010, 22:03
Πως σπανε αυτα τα καθρεφτακια........?
Προχτες πηγαινα με 50κλμ σε ενα στενακι μεχρι να ζεσταθει η μηχανη κ με προσπερασε ξιστα ενα αμαξι οπως τους περναμε εμεις στα στενα με καμια 70αρα:confused:

Greg_950 S
27/02/2010, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από drspeed
Χαρίζονται αριστεροί καθρέπτες από τα περισσότερα μοντέλα αυτοκινήτων χρονιάς 2003 και μετά.
Υπάρχει μεγάλο στόκ και ποικιλία χρωμάτων (υπάρχουν πάρα πολλοί κίτρινοι)
Μεγάλη ποικιλία σε μοντέλα προσφιλή στο γυναικείο φύλο και μοντέλα vintage προελεύσεως Ανατολικής Ευρώπης.

Όποιος με ξανακλείσει να ξέρει που είναι τα καθρεφτάκια του!!!

Φοράτε πάντα γάντια.Κάνουν την ζωή σας ευκολότερη και προστατεύουν τα χέρια σας.Προτιμούνται γάντια με σκληρές προστασίες.

Και που τα έχουν στη θέση τους τα κοιτάζουν και καθόλου..??? :ZZZ:
Σου βγαίνουν μπροστά ξαφνικά και αν τους/τις "καντηλιάσεις", ζητάνε και τα ρέστα...:a21:

webassasin
27/02/2010, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zactri
το να πεσεις στο επιπεδο του καθε κουλου που κυκλοφορει στους δρομους μας δεν ειναι λυση...σωσε την ζωη σου,ριξε τα μπινελικια σου εντος κρανου να ξεσπασεις και πηγαινε στην δουλεια σου...ουτως η αλλως οι περισσοτεροι απο τους κουλους ειναι μεσιληκες και ανω,αρα μη ικανοι πλεον να αποκτησουν παιδεια....και απο αυριο θα κανουμε και την συγκριση με τον τροπο οδηγησης των κατα τ'αλλα απολιτιστων γειτονων τουρκων......
δοκιμασε το. ξεσπας εκει για ολη τη μερα...