PDA

View Full Version : atv αγορα help me



stass
20/01/2010, 16:49
χεραιτω ολοι την παρεα.ειμαι λιγο ασχετος απο atv και θα ηθελα την βοηεια σας οσο μπορει κανεις.ενδειαφερομαι να αγορασω την SMC SANDSTORM '10 - ? 5.900 που εχω δει στο car.gr.ρε παιδια σας λεει τιποτα? η ειναι καμια απατη και θα την πατησω σαν αγραμματος...help me please.φαινεται ενταξει και μου αρεσε υπερβολικα πολυ.ενημερωστε με και θα πιω στην υγεια σας.ευχαριστω.

el_hymador
20/01/2010, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από stass
χεραιτω ολοι την παρεα.ειμαι λιγο ασχετος απο atv και θα ηθελα την βοηεια σας οσο μπορει κανεις.ενδειαφερομαι να αγορασω την SMC SANDSTORM '10 - ? 5.900 που εχω δει στο car.gr.ρε παιδια σας λεει τιποτα? η ειναι καμια απατη και θα την πατησω σαν αγραμματος...help me please.φαινεται ενταξει και μου αρεσε υπερβολικα πολυ.ενημερωστε με και θα πιω στην υγεια σας.ευχαριστω.

Κινέζικο είναι (CFMOTO)...δεν είναι κατ ανάγκη κακό αυτό, αλλά θα πρέπει να τσεκάρεις ποιος είναι ο αντιπρόσωπος στην Ελλάδα, αν είναι αξιόπιστος και αν έχει τη δυνατότητα να σε καλύψει σε service και ανταλλακτικά.


Βέβαια με 5.900? μεταχειρισμένο ATV άγνωστο δε λέει...με λίγα παραπάνω (6.300? νομίζω) παίρνεις ολοκαίνουργιο SYM Quadraider 600 4X4 που είναι εξαιρετικό και έχει αντιπροσώπευση και ανταλλακτικά! Τσέκαρε το, το έχω οδηγήσει και είναι super γουρουνι!

:wave2:

stass
20/01/2010, 18:02
να σαι καλα ρε φιλε δεν το ηξερα οτι ειναι μεταχειρισμενο...αν δεν ξερεις κατι τελικα μην αγοραζεις ουτε παντελονι.πηρα τηλ στον αντιπροσοπο και μου ειπε οτι ειναι καινουργιο..καταλαβες?θα το αγοραζα συντομα αλλα αστο.απλα θελω καινουργιο.ευχαριστω πολυ.