PDA

View Full Version : Ο Κώστας και το μπουζούκι του!!!



gixxerpap
21/01/2010, 10:50
χωρίς σχόλια ... (http://www.youtube.com/watch?v=70uXmiLoVGY&feature=related)

αυτό είναι απλά ένα δείγμα ...

υπάρχουν και άλλα δύο βιντεάκια, στα οποία ο Κώστας πραγματικά ξεφευγει ... πρέπει να τα δείτε στο καπάκι!!! Απλά, το καλύτερο μπουζούκι που έχω ακούσει στη ζωή μου!

κάποιοι τυχεροί, τον έχουν ακούσει απο κοντά, σε μια απο τις εκδρομές μας στον Πόρο .....οι υπόλοιποι, ας τον απολαύσουν απο δω, αν και η ποιότητα του youtube, δε βοηθάει ...

miscelano
21/01/2010, 11:26
τατασοπουλος φιλε......δεν υπαρχει ο ανθρωπος...ψαξε στο γιουτουμπ...:beer: :beer: :wave2: :wave2:

vangelis 64
21/01/2010, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από miscelano
τατασοπουλος φιλε......δεν υπαρχει ο ανθρωπος...ψαξε στο γιουτουμπ...:beer: :beer: :wave2: :wave2: Δεν μιλάμε για δεξιοτεχνία αδερφέ.Τον έχω ακούσει τον Τατασσόπουλο και πράγματι είναι απίστευτος.Όπως και πολλοί τού είδους του.

Κιθαρίστες,μπουζουξήδες,ντράμερ κλπ.Ο Κώστας έχει το χάρισμα τής μουσικής...δεν ξέρω πώς να το πω.Εκείνο το βράδυ πάντως ο Ανδρεάτος έκλαιγε.
Όπως έχω κλάψει κι εγώ αμέτρητες φορές μ' αυτόν τον άνθρωπο.Με τον Τατασσόπουλο εντυπωσιάστηκα,έπαθα πλάκα.Αλλά δεν....:wave2:

psilotabanos
21/01/2010, 20:05
oooooooooooπααααα!!ααααλλλααααα!!ενα ουισκιιιι!!μπραβο γιωργη με τα ωραια σουυυ!!!!
:beer: :beer: :beer: :wave2:

harris_x
21/01/2010, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
χωρίς σχόλια ... (http://www.youtube.com/watch?v=70uXmiLoVGY&feature=related)

αυτό είναι απλά ένα δείγμα ...

υπάρχουν και άλλα δύο βιντεάκια, στα οποία ο Κώστας πραγματικά ξεφευγει ... πρέπει να τα δείτε στο καπάκι!!! Απλά, το καλύτερο μπουζούκι που έχω ακούσει στη ζωή μου!

κάποιοι τυχεροί, τον έχουν ακούσει απο κοντά, σε μια απο τις εκδρομές μας στον Πόρο .....οι υπόλοιποι, ας τον απολαύσουν απο δω, αν και η ποιότητα του youtube, δε βοηθάει ...
Χμμμμμμμμμμ, αντί για παγωτό, πάμε για μπουζούκι την επόμενη φορά!
:a13:

makis206
22/01/2010, 07:07
:beer: :beer: :beer: :beer: