PDA

View Full Version : Μαγαζιά στην Αθήνα



intruder
22/01/2010, 16:57
Καλησπερα συνφορουμιτες/ιτισες.λεω να κατεβω Αθηνα την αλλα εβδομαδα κ επι την ευκαιρια να ψωνισω κ κανα μπουφανακι μποτες στολη διαιρουμενη κ γενικα οτι καλο βρω (σε λογικες παντα τιμες)γιατι αλλιως εχει κ εδω πανω (απο επαρχια ειμαι) οτι θες αλλα σε τιμες αστρονομικες κατ εμε.θα ηθελα λοιπον την γνωμη σας για το τι επισκευτω με ποικιλια κ καλες τιμες Κ ΣΤΟΚ.(ονομα τηλεφωνο κ διευθυνση μαγαζιου).εαν ειναι κ καπου σχετικα κοντα το ενα με το αλλο θα βολευε γιατι που να τρεχω ο καυμενος μες στη ζουγλα.επεισης για μια αποθηκη με πραγματα κατευθειαν απο ιταλια εχω ακουσει εδω μεσα αλλα δεν καταλαβαινω που ειναι΄αλλος λεει Περιστερι αλλος Ηλιουπολη (εγω καταλαβα οτι η ηλιουπολη ειναι καπου στο Περιστερι,σωστα?)ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ:wave2:

kyko
22/01/2010, 17:07
δεν υπαρχει καποιος εκει στην περιοχη σου να σου δειξει πως δουλευει το e-bay?
κ μετα πας κ στα μαγαζια να προβαρεις τα ρουχαλακια που θα ψωνισεις απο net

intruder
22/01/2010, 17:17
ΙΣΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Κ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ TERMS N CONDITION κτλ δεν καταλαβαινωτπτ....οποτε:confused:

EVI
22/01/2010, 17:20
η αποθηκη ειναι στην Ηλιουπολη Κεφαλληνιας 44
και επισεις να επισκευτεις το Δικυκλο στην Λ.Βουλιαγμενης 324 στο υψος του Αγ.Δημητριου, που εχει παρα πολλα και καλες τιμες.
το site του μαγαζιου ειναι το www.dikyklo.gr οπου θα βρεις και την ακριβη τους διευθηνση εκει.

:beer:

MikeG
22/01/2010, 17:25
Τα μοτομάγαζα βρίσκονται κυρίως στους δρόμους Μιχαλακοπούλου και Καλλιρόης.

Θα σου πρότεινα απλά να δοκιμάσεις εκεί να δεις τα μεγέθη σου & μετά με τη βοήθεια κάποιου φίλου να παραγγείλεις από Internet, μιας και η διαφορά στις τιμές είναι χαοτική.

Για online shops δες
εδώ. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23141)


:wave2: