PDA

View Full Version : Μηπως ξερει κανεις το τηλεφωνο του doctor Costa...



Runner Ducati
31/05/2005, 14:21
θελω να ανεβω Ducati weekend ρε "ρεμαλια"...

μολις γυρισα απο την "αγωνιστικη" πτερυγα του νοσοκομειου της βουλας και ειμαι σπιτι............

εχτες εγινε το χειρουργιο, τελικα ηταν κομμενος εντελως ο τενοντας του γονατου, μιας και ειχε ενα τεραστιο ανοιχτο τραυμα περισσεψαν και κρεατακια και τα αφαιρεσε ο ντοκτορας..... τωρα τι δουλεια εκαναν ο θεος και η ψυχη του, ας ελπισουμε οτι πεσαμε σε καλο, εγινε ολοκληρη η επεμβαση με τοπικη ναρκωση λογο καποιου προβληματος και τα ψιλοειδα ολα..... σκεφτομουν ομως εκεινη την ωρα οτι εαν ημουν αγωνιζομενος των GP θα τα περναγα τακτικα και πηρα πολυ δυναμη... :cry:
anyway το γαμησι ειναι οτι αυτο παιρνει καιρο για πληρη αποθεραπευση, και εκτος τα χρεει που τρεχουν, θα χασουμε και τα trackdays το κερατο μου............
:mad:

τωρα πως εγινε γιατι θα εχετε αγωνια, παντα ετσι γινεται, ... εκει που λετε καθως εφτανα στην αριστερη κατηφορικη στροφη μετα την καντινα λιμανακι προς βαρκιζα, στροφαρισα για τα καλα το θρυλικο L2 με δεσμοδρομικο συστημα βαλβιδων και μπηκα για μια ταχυτατη εισοδο-μεσα-εξοδο με σφιχτη γραμμη, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΓΟΝΑΤΟ γιστι απλα πηγαιναμε βολτα νυχτιατικα και ειμουν με το τζην, ομως συνηθισμενος πλεον απο αρκετα γρηγορους ρυθμους και σε δημοσιο δρομο, και με την συνηθισμενη πια αισθηση των μεγαλων κλισεων, ασυναισθητα και ενω ειμουν κοντα στην διαχωριστικη γραμμη, μολις εδωσα την "φαπα" στο τιμονι και ειχα κρεμαστει και αρκετα για να στριψω με μεγαλυτερη ασφαλεια λιγο μειωμενης οσο ναναι προσφυσης εκει, και ενω ειχα 120+, 130 ισως γιατι οντως πηγαινα πολυ γρηγορα, ακουμπησε το γονατο στην ασφαλτο, και συγκεκριμενα στο σιδερενια αυτα ανακλαστικα που βρισκονται στην διαχωριστικη...............
ισως δεν μπορω να μεταφερω το συναισθημα του χτυπηματος, του τρομερου πονου και του σοκ οτι διαλυσες το γονατο σου σε ενα κλασμα του δευτερολεπτου, και ολα αυτα οταν εισαι "οριακα" σε ταχυτητα και οριακη κλιση σε μια δυσκολη στροφη και απο προσφυση, πρωτη αισθηση ηταν οτι ταρακουνηθηκε το μηχανακι και εγω, τρομακτικος πονος και ενα ακαριαιο σβησιμο του εγκεφαλου και των ματιων για κλασμα δευτερολεπτου, ασυναισθητα λογω του οτι εχω περασει εκατονταδες φορες και της επιβιωσης, συνεχισα την πορεια στριβωντας οπως ειμουν για μερικα μετρα, αμεσως μετα αρχισα να βλεπω και σκεφτηκα ενω συνεχιζα να στριβω οτι διαλυσα το γονατο μου, και ο πονος εγινε τοσο αφορητος που με το ζορι στεκομουν και κρατουσα το τιμονι, το ποδι μου ηταν αναισθητο σχεδον, γυρισα το κεφαλι ειδα οτι δεν ερχοταν κανεις πισω και σηκωσα το μηχανακι εστριψα την επομενη δεξια και πηγα στην ακρη του δρομου και σταματησα, τοτε μου ηρθε να λυποθημησω σχεδον, προσπαθουσα να κατεβω οσο πιο γρηγορα γινοταν απο το μηχανακι, απο το σοκ αντι να το σβησω και με το run-off, προσπαθουσα να βαλω νεκρα, αλλα ματαια γιατι το ποδι δεν κουνιοταν, εκλεισα τον διακοπτη, αλλα δεν μπορουσα να κατεβω, το απιστευτο ηταν οτι ενω ειχα παραλυσει απο πονο δεν ηθελα να ριξω κατω το μηχανακι να παθει καμια ζημια. .... στηριχθηκα στο χτυπημενο ποδι, λυγισα και ανοιξα... ακουσον ακουσον, το σταντ με το χερι, ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως το καταφερα, και μετα γλυστρισα και επεσα στο εδαφος, συρθηκα μερικα μετρα απο το δρομο και μετα ηρθα και τα αλλα παιδια που ειμασταν παρεα στην βολτα...... η συνεχεια στο νοσοκομειο αφου ηρθε το ασθενοφορο................................


επισοδιακη βολτα και καταληξη..........................

απο το συμβαν το θετικο ηταν οτι και σταθηκα και τυχερος, και αρκετα ψυχραιμος με τετοιο βιαιο χτυπημα, πονο και σοκ με τοσα χλμ και κλιση και καταφερα να μην πεσω, γιατι εαν επεφτα ετσι οπως πηγαινα και με τον τροπο απο το χτυπημα, και με τις μπαριερες εκει, ισως να ειχαμε πολυ ασχημα αποτελεσματα...........

συμπερασμα, επιγονατιδες παση θυσια στις βολτες, και λιγο πιο ανοιχτα τις στροφες απο τα εκεινα τα σιδερενια "ματια".............................

τωρα προεχει να δεσει καλα ο τενοντας να μην παθουμε χειροτερα, αλλιως στα @@ ...

Καλες βολτες και τα λεμε.................

forza DUCATI .................



:D :beer:

sniper
31/05/2005, 14:41
Περαστικά ρε Παναγιώτη.....

Pain threshold ικανοποιητικό και τις αντιδράσεις σου θα τις ζήλευαν πάρα πολλοί.....

Από εδώ και μπρός... όπως τα είπες...

Περαστικά :wave2:

koursaros7
31/05/2005, 14:43
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΡΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΣΤΙΚΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΡΕ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

hornet
31/05/2005, 14:43
Α ρε γαμωτο ρε παναγιωτη...περαστικα και παλι και τι να πω αλλο
παλι καλα που απεφυγες τα χειροτερα

crs-k
31/05/2005, 14:46
Περαστικα και καλη αναρρωση! :wave2:

rd350lc
31/05/2005, 14:52
perastika.... ponesa kai ego apo thn perigrafh sou. pote den eixa skeftei oti mporei na ginei kati tetoio.... fantazome ton pono.... perastika kai pali.
:sick:

SeNNinhA
31/05/2005, 14:53
Περαστικά.

Όντως ήθελε πολύ κουράγιο να κρατήσεις το μηχανάκι στην τροχιά του μετά από αυτό. Έχει δρόμο ακόμη μέχρι την αποθεραπεία. Μην την βιαστείς. Δεν είσαι αγωνιζόμενος. Και θα χρειαστείς και πολύ προσπάθεια στις φυσιοθεραπείες μετά. Μην το αμελήσεις αυτό.

Take care man

Μικρή Λουλού
31/05/2005, 15:03
ΠΟΛΥ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΦΗΓΗΣΗ..
ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΤΟΥ HOLIDAY ON ICE..
ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΟΙΜΙΩΔΗ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ..
ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ..

Κανένας
31/05/2005, 15:03
περαστικα συναδελφε ναυτικε:wave2:

GyPsy
31/05/2005, 15:04
Περαστικα ρε και υπομονη !!!

kostom
31/05/2005, 15:13
Τελικά ρε Πάνο είχες δίκιο....
Έχουμε κάτι από το αυστραλέζικο στύλ
αλλά εσύ γέρνεις πιο πολύ στον Doohan
παρά στον Bayliss:lol: :lol: :lol: :lol:


Πέρα από την πλάκα να είσαι σιδερένιος
και γρήγορα πάλι όρθιος...

gmakris
31/05/2005, 15:26
Περαστικα ρε Παναγιωτη, εισαι λιγο τρελλος στο εχουν πει??

Προσεξε τωρα στην αναρρωση και μην βιαστεις να σηκωθεις (οσο αντεχεις δηλαδη)

Να εισαι παντα καλα φιλε και ποτε ξανα τετοια....



:wave2:

Skoydoy
31/05/2005, 15:46
AOUTSSS...........PANAGIA MOU!!!!FRIKH.PERASTIKA!
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

melsaltas
31/05/2005, 15:50
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!

GTZ750
31/05/2005, 16:15
περαστικα ρε παναγιωτη!!!!!καλα τι να πω αλλοι πασχιζουν να ακουμπησουν γονατο και εσυ το κανεις κατα λαθος!!:confused: :confused: :look: καλη αναρρωση!!!:wave2: :wave2:

wolfman13
31/05/2005, 16:26
περαστικα ρε παναγιωτη!!

gixxerpap
31/05/2005, 16:53
ηθελα ρε παναγιωτη να ειμαι μπροστα, την ωρα που εξηγεις στο γιατρο πως καταφερες τετοιο χτυπημα!!!!
:eyepop: :eyepop: :dizzy: :eek:

περαστικα και γρηγορα:winka:

προσοχη στις φυσιοθεραπειες και πολλα μπανακια που βοηθανε οσο τιποτα!

ΕΛΠΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΨΕΙΣ......

johnpagr
31/05/2005, 17:19
Panagiwth file
kai pali perastika, kalh anarwsh palikari mou.

:beer: :wave2:

adam_tsouk
31/05/2005, 18:17
Περαστικά...





:wave2:

Μικρή Λουλού
31/05/2005, 18:57
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
[B]θελω να ανεβω Ducati weekend ρε "ρεμαλια"...

μολις γυρισα απο την "αγωνιστικη" πτερυγα του νοσοκομειου της βουλας και ειμαι σπιτι............




κοινως,αλλος ενας που τσακιστηκε





..... σκεφτομουν ομως εκεινη την ωρα οτι εαν ημουν αγωνιζομενος των GP θα τα περναγα τακτικα και πηρα πολυ δυναμη... :cry:
anyway το γαμησι ειναι οτι αυτο παιρνει καιρο για πληρη αποθεραπευση, και εκτος τα χρεει που τρεχουν, θα χασουμε και τα trackdays το κερατο μου............
:mad:




ελα ομως που δεν εισαι αγωνιζομενος,τα χρεη θα τρεχουν,και δεν υπαρχουν χορηγοι που πονταρουν σε μελλοθανατους..




τωρα πως εγινε γιατι θα εχετε αγωνια, παντα ετσι γινεται,



καμμια αγωνια εχω διαθεσιμες καμμια τρακοσαρια τετοιες ερμηνειες..





... εκει που λετε καθως εφτανα στην αριστερη κατηφορικη στροφη μετα την καντινα λιμανακι προς βαρκιζα, στροφαρισα για τα καλα το θρυλικο L2 με δεσμοδρομικο συστημα βαλβιδων και μπηκα για μια ταχυτατη εισοδο-μεσα-εξοδο με σφιχτη γραμμη,




εδω ανακατευομαστε...





ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΓΟΝΑΤΟ γιστι απλα πηγαιναμε βολτα νυχτιατικα και ειμουν με το τζην, ομως συνηθισμενος πλεον απο αρκετα γρηγορους ρυθμους και σε δημοσιο δρομο, και με την συνηθισμενη πια αισθηση των μεγαλων κλισεων, ασυναισθητα και ενω ειμουν κοντα στην διαχωριστικη γραμμη, μολις εδωσα την "φαπα" στο τιμονι και ειχα κρεμαστει και αρκετα για να στριψω με μεγαλυτερη ασφαλεια λιγο μειωμενης οσο ναναι προσφυσης εκει, και ενω ειχα 120+, 130 ισως γιατι οντως πηγαινα πολυ γρηγορα, ακουμπησε το γονατο στην ασφαλτο, και συγκεκριμενα στο σιδερενια αυτα ανακλαστικα που βρισκονται στην διαχωριστικη............



εδω η αγωνια κορυφωνεται...






ισως δεν μπορω να μεταφερω το συναισθημα του χτυπηματος, του τρομερου πονου και του σοκ οτι διαλυσες το γονατο σου σε ενα κλασμα του δευτερολεπτου, και ολα αυτα οταν εισαι "οριακα" σε ταχυτητα και οριακη κλιση σε μια δυσκολη στροφη και απο προσφυση, πρωτη αισθηση ηταν οτι ταρακουνηθηκε το μηχανακι και εγω, τρομακτικος πονος και ενα ακαριαιο σβησιμο του εγκεφαλου και των ματιων για κλασμα δευτερολεπτου, ασυναισθητα λογω του οτι εχω περασει εκατονταδες φορες και της επιβιωσης, συνεχισα την πορεια στριβωντας οπως ειμουν για μερικα μετρα, αμεσως μετα αρχισα να βλεπω και σκεφτηκα ενω συνεχιζα να στριβω οτι διαλυσα το γονατο μου, και ο πονος εγινε τοσο αφορητος που με το ζορι στεκομουν και κρατουσα το τιμονι, το ποδι μου ηταν αναισθητο σχεδον, γυρισα το κεφαλι ειδα οτι δεν ερχοταν κανεις πισω και σηκωσα το μηχανακι εστριψα την επομενη δεξια και πηγα στην ακρη του δρομου και σταματησα, τοτε μου ηρθε να λυποθημησω σχεδον, προσπαθουσα να κατεβω οσο πιο γρηγορα γινοταν απο το μηχανακι, απο το σοκ αντι να το σβησω και με το run-off, προσπαθουσα να βαλω νεκρα, αλλα ματαια γιατι το ποδι δεν κουνιοταν, εκλεισα τον διακοπτη, αλλα δεν μπορουσα να κατεβω, το απιστευτο ηταν οτι ενω ειχα παραλυσει απο πονο δεν ηθελα να ριξω κατω το μηχανακι να παθει καμια ζημια. .... στηριχθηκα στο χτυπημενο ποδι, λυγισα και ανοιξα... ακουσον ακουσον, το σταντ με το χερι, ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως το καταφερα, και μετα γλυστρισα και επεσα στο εδαφος, συρθηκα μερικα μετρα απο το δρομο και μετα ηρθα και τα αλλα παιδια που ειμασταν παρεα στην βολτα......






εδω η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα..!!
εξ αλλου γιναν ολα τοσο γρηγορα που μονο η δικη σου ικανοτητα μπορουσε να συλλαβει...





η συνεχεια στο νοσοκομειο αφου ηρθε το ασθενοφορο................................
επισοδιακη βολτα και καταληξη..........................





αυτο ειναι κριμα κι αδικο... τετοιο ταλεντο,τετοια εμπειρια και να συστεγαζεται με ολους αυτους που τσακιστηκαν σαν μαλακες με παπια,125,225,250,400,κ.λ.π. χωρις να υπαρχει ενας διαχωρισμος..







απο το συμβαν το θετικο ηταν οτι και σταθηκα και τυχερος, και αρκετα ψυχραιμος με τετοιο βιαιο χτυπημα, πονο και σοκ με τοσα χλμ και κλιση και καταφερα να μην πεσω, γιατι εαν επεφτα ετσι οπως πηγαινα και με τον τροπο απο το χτυπημα, και με τις μπαριερες εκει, ισως να ειχαμε πολυ ασχημα αποτελεσματα...........



αλλα ευτυχως αυτα τα σκεφτομαστε για δεκα λεπτα γιατι μετα...!!





συμπερασμα, επιγονατιδες παση θυσια στις βολτες, και λιγο πιο ανοιχτα τις στροφες απο τα εκεινα τα σιδερενια "ματια".............................




επιτελους βγαινει το "δια ταυτα" !!!!!!!

ποτε μην μαλακιζεστε χωρις επιγονατιδες !!!!!

να σαι καλα και καλη αναρρωση στο ποδι και στο μυαλο σου!!
με τις συμβουλες σου σιγουρα θα σωθει πολυς κοσμος..!!

και εισαι και το 68 γεννηθεις....

BAD BOY
31/05/2005, 19:22
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.Ο DUKATILOVER ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ:beer: :wave2:

Μικρή Λουλού
31/05/2005, 19:23
και για να το μαζεψω λιγο..
μερικα πραγματα που κανουμε στη ζωη μας δεν χρειαζονται να καταγραφονται σαν τους αθλους του Ηρακλη..
αρκει να πουμε οτι καναμε μαλακια..
εαν η συνειδηση,η η αξιοπρεπεια σου δεν σου επιτρεπει να το πεις αυτο,απλα προσπερασε το χωρις τυμπανοκρουσιες..
μετα δωσε λιγο χρονο στο μυαλο που διαθετεις και διαχειριζεσαι να καταλαβει τι συνεβη και με απλες κινησεις καταχωρησε το στην εμπειρια σου..
μην προσβαλλεις (και μην προκαλεις)τους ανθρωπους που κινουνται γυρω σου με τετοιες ερμηνειες γιατι μονο καλο δεν κανεις..
και εν ολιγοις,ειμαστε υποχρεωμενοι γι αυτα και γι αυτους που γραφουμε.
φανταζομαι οτι θα τεθει πολυ προσωπικα το ζητημα γι αυτα που σου λεω,αλλα θα εστιασω σε δυο παραμετρους.
εσυ το προκαλεις με τα γραφομενα σου,
μπορει και καποιος με επιγονατιδες να επιχειρησει να το περασει με 140...

το'χουμε που το'χουμε το γαμημενο(μυαλο),ας το βαζουμε να δουλευει...

θα σου φανει απιστευτο,αλλα χωρις κακια τα γραφω αυτα...μονο αγανακτηση.

Runner Ducati
31/05/2005, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto


θα σου φανει απιστευτο,αλλα χωρις κακια τα γραφω αυτα...μονο αγανακτηση.



Επειδη εισαι πραγματικα καλος ανθρωπος και θελεις να σωσεις την κοινωνια απο τυπους σαν και εμενα με τα γραφομενα σου, γιαυτο και γω δεν σου κραταω κακια
:dizzy:


κατι ασχετο:
Λιβερπουλ - Ιντερ στο 211 τι να παιξω ???

gcrook
01/06/2005, 00:57
Καλη αναρρωση Παναγιωτη.
Σου ειχα πει καποτε μεταξυ αστειου και σοβαρου σε μια βολτα στο Σουνιο:

"Μην τρεχετε ρε μαλακες εδω περα φοβαμαι ρε":lol:

Παντως θα μπορουσε να ηταν και χειροτερα.
Οσο για την περιγραφη αφου μπορεις και διατηρεις το χιουμορ σου,χαλαλι σου ρε μπαγασα.
;)

rsp
01/06/2005, 02:50
Ρε Παναγιωτη πανω απο ολα περαστικα αλλα γιατι να τη παθεις ετσι...Δηλαδη θα συμφωνησω με τον Ταναση, γιατι ενω εισαι ενας εξυπνος ανθρωπος και καλος οδηγος να την παθεις στα λιμανακια..Εκει που παιζουν τα παιδια χωρις μυαλο να τη παθεις...Γιατι??? Αυτο σκεψου...

Μικρή Λουλού
01/06/2005, 13:21
Ξαναδιαβαζοντας αυτα που εγραψα,αισθανομαι οτι το υφος μου ηταν υπερ του δεοντος ειρωνικο και πικροχολο..
θα μπορουσα να γραψω για την διαφωνια μου χωρις ομως να προσβαλλω..
η διαφωνια μου παραμενει καθετη και οριζοντια,αλλα σου ζητω συγνωμη για το υφος μου και λυπαμαι γι'αυτα που εγραψα εν βρασμω..

ειλικρινα καλη αναρρωση και συγνωμη

θανασης

sniper
01/06/2005, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
...........

και εισαι και το 68 γεννηθεις....

Πως είπαμε ότι ξεκινάμε στο φανάρι;

Έλα Γιάννη!!! Τώρα ποιος σε πιάνει :lol:

Runner Ducati
01/06/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto


ειλικρινα καλη αναρρωση και συγνωμη

θανασης

:) :cool: :) :beer: :beer: :beer: :beer:

SF
01/06/2005, 14:04
Λοιπόν Θανάση, εγώ θα το πιάσω από εκεί που το άφησες γιατί *δε* νομίζω ότι ήσουν υπέρ το δέον ειρωνικός. Κι επειδή γνωριζόμαστε όλοι εδώ, δεν υπάρχει θέμα παρεξήγησης. Αλλά και να υπάρξει, έχουμε και το Δέλεαρ για να τη λύσουμε.

Λοιπόν Πάνο, τα έχουμε πει και ξαναπεί. Ψιλοθυμάμαι το ποστ σου στο ΜΒ, όταν είχες πάρει το 600. Σου είχα γράψει την άποψή μου για την "προπόνηση" στα λιμανάκια, αλλά χάθηκε ανάμεσα στα ΑΑΑ και ΩΩΩ και ΗΗΗ άλλων "συναδέλφων" που θέλουν ...το καλό σου! Και 10000HP να είχες και να τα άνοιγες στα λιμανάκια, πάλι ΑΑΑΑ θα σου έλεγαν και ΩΩΩΩ και ΤΙ ΠΙΛΟΤΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!

Και να πω ότι παλιότερα δεν έχεις φάει τα μούτρα σου? Τα έχεις φάει*. Και να πω ότι δεν έχεις τσακιστεί (ανώδυνα, έστω) στα λιμανάκια? Εχεις τσακιστεί (το γνωστό video!) Να πω ότι δεν έχεις ζήσει την εμπειρία να περιμένεις κάποιον έξω από σοβαρό χειρουργείο με 50-50? Το έζησες κι αυτό...

Δηλαδή τι άλλο θες? 120 και 130 με σώμα έξω στο δημόσιο δρόμο με τους 1000 κινδύνους? ΓΙΑΤΙ???

Το χειρότερο ξέρεις ποιό είναι??????????????????

Ότι ακυρώνεις την πρώτο και τελευταίο και μεγάλο επιχείρημα του να μπαίνουμε στην πίστα:

ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΟΔΗΓΟΥΜΕ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ! :sad:

Ναι, θα τα βγάλουμε τα μάτια μας σε συγκεκριμένα κομμάτια του οδικού δικτύου, αλλά όχι και στο στόμα του λύκου!

Aυτά έχω να πω για την ώρα. Και θα στα ξαναπω στο σπίτι σου :D Τις προθέσεις μου-μας τις καταλαβαίνεις... απο εκεί και πέρα, κάνεις ό,τι θες. ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ!!

sniper
01/06/2005, 14:21
Νομίζω ότι ειπώθηκαν όλα....

Το νού σας οι υπόλοιποι....

crs-k
01/06/2005, 14:55
Αν και δεν μπορω να πω πως ειμαι "αναμαρτητος" ... :sick:
Θα "βαλλω" κι εγω τον "λιθο" μου, συμφωνοντας με τον SF και τον Dirtymoto.

Ολοι κατα καιρους, αλλοι λιγοτερο κι αλλοι περισσοτερο, εχουμε κανει τις μαλακιες μας ή απλως τα λαθη μας στον δρομο.
Αλλου απλως μας "κοπηκε το αιμα", αλλου "την βγαλαμε καθαρη", αλλου "ειχαμε αγιο", κι αλλου την "ψιλο(ή και χοντρο)πατησαμε".

Εχουμε ομως υποχρεωση, αλλοι σαν "μεγαλυτεροι", αλλοι σαν πιο "πεπειραμενοι" κι αλλοι και τα δυο, να ΜΗΝ βγαζουμε προς το Forum, οπου νεοτερα παιδια, διαβαζουν και παρα πολυ πιθανον, μαθαινουν ή παραδειγματιζονται ή (και) παρασερνονται, αυτο που αποδεδειγμενα ηταν λαθος μας, σαν "μαγκια" μας!

Εδω να πω οτι εχω κατα καιρους παραδεχτει τις δικες μου μαλακιες (ή λαθη) ακομα κι οταν τις εχω αναφερει ΜΟΝΟΣ μου, οποτε "δικαιουμε δια να ομιλω"!


Το θεμα προφανως ΔΕΝ ειναι "προσωπικο" με τον Παναγιωτη, που του ευχομαι ολοψυχα περαστικα και θα χαρω να τον ξαναδω συντομα απο κοντα στο Δελεαρ.
Απλα μιας και δοθηκε η αφορμη και μιας και "αντεδρασα" κι εγω "αποτομα" σε προηγουμενο ποστ για το ατυχημα του, προσπαθω να ξεκαθαρισω την θεση μου, τοσο την τωρινη, οσο και την μελλοντικη!

Να πω ακομα, οτι αν και ειναι μια απλη συζητηση σε ενα Forum, και ΔΕΝ βρηκα τοοοσο ειρωνικο το ποστ του Θαναση, αλλα απλως καπως "οργισμενο", πραγμα που ειναι εν μερει θεμιτο για μενα, οφειλω να τον συγχαρω για το θαρρος του να ζητησει συγνωμη, οταν με τα "δικα του" κριτηρια υπερεβει καποια εσκαμμενα ...




Με καμμια διαθεση για αντιπαραθεση και καμμια ειρωνια ...


Χρηστος

Μικρή Λουλού
01/06/2005, 15:20
δεν το πιστευω !!!!! :uplate: :uplate: :uplate:

ολοκληρο κειμενο,κι ουτε ενα ορθογραφικο λαθος !!!:lol: :lol:

Χρηστο... με συγκινησες ρε μπαγασα με την υπερπροσπαθεια σου..!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
01/06/2005, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
δεν το πιστευω !!!!! :uplate: :uplate:

ολοκληρο κειμενο,κι ουτε ενα ορθογραφικο λαθος !!!:lol:

Χρηστο... με συγκινησες ρε μπαγασα με την υπερπροσπαθεια σου..!!:rotflmao: :rotflmao:

Εχεις καταντησει ο εφιαλτης μου! :(

Σε βλεπω τα βραδυα (στον υπνο μου) και ΔΕΝ μπορω να κλεισω ματι! :mad:

Στο ξαναπα ... :sick:
Ενα πρακτικο εβγαλα ο καημενος, με 13 (χαριστικα) στ' Αρχαια και 12 στα ΝΕΑ!

Το οτι ειχα τα περισσοτερα (για την εποχη) 20αρια (7), στα πρακτικα μαθηματα, ειναι αλλο θεμα ...

:lol: :rotflmao: :lol:


Και για να μενουμε κι εντος θεματος ...

Περαστικα Παναγιωτη! :wave2:

:lol: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
01/06/2005, 15:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
[B]Εχεις καταντησει ο εφιαλτης μου! :(

Σε βλεπω τα βραδυα (στον υπνο μου) και ΔΕΝ μπορω να κλεισω ματι! :mad:

:lol: :rotflmao: :lol:






ετσι,ετσι.... :smokin:







αμαν !!! παραλιγο να το ξεχασω..!!!:uplate: :uplate:

για να παραμεινουμε στο θεμα μας "περαστικα Παναγιωτη !!":lol: :lol: :lol:

Lupo
01/06/2005, 15:38
Τους τόνους μου .... μέσα!!
Γιατί? Δηλαδή για να καταλάβω, όχι τίποτα άλλο.
Γιατί δεν βάζετε τόνους? Και δεν εννοώ τα ψάρια!
Είναι στάση ζωής? Είναι γροθιά στο κατεστημένο? Είναι κάτι διαφορετικό απ'το γνωστό και εξεζετημένο? Είναι φοβία μήπως μπεί σε λάθος θέση? (ο τόνος :lol: ). Είναι βαρεμάρα?
Απλά για να καταλάβω !



Για το ατύχημα.
Ανατρίχιασα όταν το διάβαζα.
Πραγματικά, περαστικά, γρήγορη και καλή ανάρρωση και πάντα όρθιος. Πολύ ειλικρινα.
Όπως ειλικρινά , η θέση μου είναι ίδια με των προηγουμένων.
Μήν το κάνουμε να φαίνεται κατόρθωμα, σε κάποια μάτια που ίσως αύριο να προσπαθήσουν να το κάνουν και να .... δεν σκέφτομαι παρακάτω.


Και πάλι περαστικά:wave2: .

sniper
01/06/2005, 15:41
Άντε πάλι..... :D


15763

Lupo
01/06/2005, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Άντε πάλι..... :D
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
01/06/2005, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Τους τόνους μου .... μέσα!!
Γιατί? Δηλαδή για να καταλάβω, όχι τίποτα άλλο.
Γιατί δεν βάζετε τόνους? Και δεν εννοώ τα ψάρια!
Είναι στάση ζωής? Είναι γροθιά στο κατεστημένο? Είναι κάτι διαφορετικό απ'το γνωστό και εξεζετημένο? Είναι φοβία μήπως μπεί σε λάθος θέση? (ο τόνος :lol: ). Είναι βαρεμάρα?
Απλά για να καταλάβω !



Και πάλι περαστικά:wave2: .





για να καταλαβεις...δε βαζουμε τονους επειδη η σταση ζωης εφαγε μια γροθια απ'το κατεστημενο,και επειδη την εριξε ο εξεζητημενος που στεκοτανε σε λαθος θεση απο τον διαφορετικο,καταλαβαινεις ... μας επιασε ολους μια βαρεμαρα....

ελπιζω να βοηθησα...:smokin:

Lupo
01/06/2005, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
για να καταλαβεις...δε βαζουμε τονους επειδη η σταση ζωης εφαγε μια γροθια απ'το κατεστημενο,και επειδη την εριξε ο εξεζητημενος που στεκοτανε σε λαθος θεση απο τον διαφορετικο,καταλαβαινεις ... μας επιασε ολους μια βαρεμαρα....

ελπιζω να βοηθησα...:smokin:

Ε?
πως,βεβαια!
Δηλαδη, καλο ειναι να μην βαζω κι εγω τονους, μηπως με δει ο κατεστημενος, ετσι?

Καλη και γρηγορη αναρρωση (εντος θεματος)

tai
01/06/2005, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

Εχουμε ομως υποχρεωση, αλλοι σαν "μεγαλυτεροι", αλλοι σαν πιο "πεπειραμενοι" κι αλλοι και τα δυο, να ΜΗΝ βγαζουμε προς το Forum, οπου νεοτερα παιδια, διαβαζουν και παρα πολυ πιθανον, μαθαινουν ή παραδειγματιζονται ή (και) παρασερνονται,
Κατι τέτοια άτομα, μεγάλα, και έ- μπυρα, με έχουν φέρει στον ίσιο δρόμο!:rotflmao: :rotflmao: :wave2:







Απ’ότι διαβάζω είναι δεύτερη(?) φορά για τον Παναγιώτη. Το δίς εξ’ αμαρτείν, ουκ ανδρός σοφού.
Εντάξει δεν είναι σοφός.
Στην Τρίτη τον λένε μ@λ@κα.
Ε! άμα το ξανακάνει τον λέτε και έτσι.
:lol: :lol: :lol: :lol:






Παναγιώτη, ας τους να λένε. Αν δεν κάνουμε μαλακίες πώς θα μας λένε περαστικά?:lol: :lol: :lol:


















Περαστικά και τελευταία.
:wave2: :wave2: :wave2:

Tropeas
01/06/2005, 17:07
Περαστικά Παναγιώτη ,
αν θες καμιά επίσκεψη για χαβαλέ συμπαράσταση και θετική ψυχολογία , σφύρα φορουμίτικα, και θα μαζευτούμε να σου φτιάξουμε την διάθεση...:D

ireneepi
01/06/2005, 17:22
Περαστικα ρε Παναγιωτη



και ατσαλενιος απο εδω και περα..!

afrotwin
01/06/2005, 17:24
ke pou lete pedia:look:

eki pou tin g@m0ys@:wacko:
tis travao ke ena p0yts0:ninja:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

signomi mia erotisi:(
ama katso spiti ston kanape
ke kopso ton tenonta me to psalidi
8a mou lete oti ekana m@l@ki@?:look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Rezeguet
01/06/2005, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin


signomi mia erotisi:(
ama katso spiti ston kanape
ke kopso ton tenonta me to psalidi
8a mou lete oti ekana m@l@ki@?:look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ενταξει ρε συμβαινουν αυτα. Ολοι μας εχουμε κοψει 1-2 τενοντες με ψαλιδι (μην το αρνειστε, δεν εχει νοημα) καταλαθως στην ζωη μας, φυσικο ειναι. Το πολυ να πολυ να σου φερω μια μπυρα και να σου κανω παρεα συζητωντας για τασεις μαζοχισμου.

adam_tsouk
01/06/2005, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke pou lete pedia:look:

eki pou tin g@m0ys@:wacko:
tis travao ke ena p0yts0:ninja:
:rotflmao:

signomi mia erotisi:(
ama katso spiti ston kanape
ke kopso ton tenonta me to psalidi
8a mou lete oti ekana m@l@ki@?:look:
:rotflmao:


:eyepop: :eyepop:


ρε το γμμενο το ψαλιδι! :mad:



:lol: :lol:

afrotwin
01/06/2005, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:eyepop: :eyepop:


ρε το γμμενο το ψαλιδι! :mad:



:lol: :lol:

ma ides ti an8ropoi ine ama kopanao to pouli mou me to sfiri 8a mou poun oti varao m@l@ki@

diladi apokliete na ginete kati alo re?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: