PDA

View Full Version : Dainese Store



manos*gsxr
27/01/2010, 02:37
Επειδη σε λιγες μερες θα παω Αθηνα και επειδη το ξενοδοχειο ειναι κοντα στο Dainese store, λεω να κανω ενα περασμα απο κει....
Αλλα θελω να ρωτησω τι παιζει απο τιμες και αν εχει ποικιλια γενικοτερα,αλλα και οτι αλλο θεωρειτε αξιο αναφορας(δεν εχουν και ενα site να παρουμε μια ιδεα)
ΝΤΟΠΙΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.......ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΩ????:a4: :wave2:

Orfeus
27/01/2010, 02:56
δαγκωνει....

MAG/FMX
27/01/2010, 08:09
Mpes dainese.com περιπου τα ιδια ειναι.......... Απλα πες κ τι θες, εδω γιατι καποιος μπορει να πουλαει κατι που θες σε καλη κατασταση κ θα γλιτωσεις αρκετα χρηματα.

Nefos
27/01/2010, 08:12
Μπορεί να βρεις τίποτα καλό που έχουν σε προσφορά...παλιότερα μοντέλα κλπ....

kyko
27/01/2010, 08:15
πιστευω οτι σε καθε νεοεγγεγραμμενο μελος πρεπει να αναλαμβανει καποιος να του κανει ιδιαιτερα...
e-bay
pay-pal
net shopping therapy κ τα τιαυτα

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

manos*gsxr
27/01/2010, 15:24
Βασικα ψαχνω για μποτες - πατελονι - γαντια.....αλλα δε θελω μεταχειρισμενα.Εχω ριξει μια ματια και στο νετ και εχει ωραια πραγματα.Αλλα φοβαμαι μη γινει καμια πατατα με τα νουμερα...
Ειμαι και πρωταρης σε αυτα και........φοβαμαι μη πονεσω......!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

MikeG
27/01/2010, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos*gsxr
Βασικα ψαχνω για μποτες - πατελονι - γαντια.....αλλα δε θελω μεταχειρισμενα.Εχω ριξει μια ματια και στο νετ και εχει ωραια πραγματα.Αλλα φοβαμαι μη γινει καμια πατατα με τα νουμερα...
Ειμαι και πρωταρης σε αυτα και........φοβαμαι μη πονεσω......!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:


Πας δοκιμάζεις, βλέπεις τα σωστά νούμερα που χρειάζεσαι & παραγγέλνεις από νετ :wave2:

manos*gsxr
27/01/2010, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Πας δοκιμάζεις, βλέπεις τα σωστά νούμερα που χρειάζεσαι & παραγγέλνεις από νετ :wave2:

σωστο κι αυτο....!!!!!!:beer: :beer:

DeusEx
27/01/2010, 15:40
ειναι τσιμπημενες οι τιμες τους ...

:mad:

guzzistas
27/01/2010, 16:29
παράδειγμα:
το παντελόνι SF PELLE το δερμάτινο το έχει στο μαμά σάιτ 328 ευρώ κι εγώ το πήρα από γνωστό κατάστημα στη Βουλιαγμένης 230 ευρώ

MAG/FMX
27/01/2010, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos*gsxr
Βασικα ψαχνω για μποτες - πατελονι - γαντια.....αλλα δε θελω μεταχειρισμενα.Εχω ριξει μια ματια και στο νετ και εχει ωραια πραγματα.Αλλα φοβαμαι μη γινει καμια πατατα με τα νουμερα...
Ειμαι και πρωταρης σε αυτα και........φοβαμαι μη πονεσω......!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:
Basika δεν θα εινα μεταχειρα απλα κανενας νεος παρρηγγειλε απτο νετ χωρις να δοκιμασει :a018:
Του ρθε κατι που δεν του κανει κ περνας εσυ κ το χτυπας πιο κατω κ απτη τιμη του νετ......... :wave2: