PDA

View Full Version : Πωλειται οπως ειναι επιπλομενο!!



jdoohan
31/05/2005, 20:26
Καλησπερα σε ολους.
Πωλειται το εικονιζομενο CBR 900RR μοντελο 98.Εχει ολοκληρη Acrapovic,κιτακι DynoJet στα καρμπυρατερ και συνεγερμο.Δεν εχει πειραχτει τιποτα απο μηχανικα μεροι και εχει 52000 χλμ πραγματικα.Το παλικαρι του εχει κανει πολυ καλη χρηση κ το συντηρη αψογα.


15675

BAD BOY
31/05/2005, 20:31
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ ΟΛΟΥΣ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΥ ΠΕΣΑΜΕ ΒΑΡΙΟΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ...:confused: :cry: :beer:

jdoohan
31/05/2005, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ ΟΛΟΥΣ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΥ ΠΕΣΑΜΕ ΒΑΡΙΟΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ...

Αυτο ειναι φιλαρακι.
Ας βρουμε να το δωσουμε γιατι το παλικαρι αποφασισε να κρεμαστει (να παντρευτει).

BAD BOY
31/05/2005, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Αυτο ειναι φιλαρακι.
Ας βρουμε να το δωσουμε γιατι το παλικαρι αποφασισε να κρεμαστει (να παντρευτει). ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΙΠΑΣΙΑ ΤΟΥ

rd350lc
01/06/2005, 15:06
to kalh xrhsh mou arese eno o tipos epsaxne "thuma" gia na mpei se kontra???
:confused:

free rider
01/06/2005, 15:14
εππ...

μεταμόρφωση city...

ψωνίζαμε ρουχαλάκια χτές ε???

hello man ...
πως τα περνας?



:wave2: :wave2:

Rezeguet
01/06/2005, 15:52
ρε συ doohan δικο σου εναι το μοτερ στο αβαταρ? :eyepop: Δεν ειχε μπει μια φορα στο 0-300 στο Boost το επετιακο τευχος? :confused: :confused:

Το cbr ωραιο αλλα δεν ελεγες παλαιοτερα κατι για κοντρες? :rolleyes:

adam_tsouk
01/06/2005, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
ρε συ doohan δικο σου εναι το μοτερ στο αβαταρ? :eyepop: Δεν ειχε μπει μια φορα στο 0-300 στο Boost το επετιακο τευχος? :confused: :confused:

Το cbr ωραιο αλλα δεν ελεγες παλαιοτερα κατι για κοντρες? :rolleyes:


καλά, εσύ θυμάσαι τη συζήτηση για τις κόντρες; και δνε θυμάσαι τη συζήτηση για τη μηχανή;:confused: :confused:




:lol: :lol: :lol:

Μικρή Λουλού
01/06/2005, 16:28
αφηστε ρε κακιασμενα να μας πει και την τιμη ο ανθρωπος!!

μπορει να το δινει 3-3200Ε οποτε αναιρειστε!!

βεβαια μπορει να το πουλαει σαν "αστρωτο" απο νοικοκυρα,φυλαγμενο σε γκαραζ και να το δινει 7000+Ε χαριστικα,οποτε το ξαναβλεπουμε το ζητημα..:D :D :D

Rezeguet
01/06/2005, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
καλά, εσύ θυμάσαι τη συζήτηση για τις κόντρες; και δνε θυμάσαι τη συζήτηση για τη μηχανή;:confused: :confused:




:lol: :lol: :lol:

ελαμ ντε.... :confused: :confused: Τελικα αυτη ειναι απο το 0-300?

crs-k
01/06/2005, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
εππ...

μεταμόρφωση city...

ψωνίζαμε ρουχαλάκια χτές ε???

hello man ...
πως τα περνας?

:wave2: :wave2:



Σε ποιον μιλας ??? :confused:

Σιγουρα απαντας σ' αυτο το ποστ ??? :wacko:


:lol: :rotflmao: :lol:

jdoohan
01/06/2005, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
ρε συ doohan δικο σου εναι το μοτερ στο αβαταρ? :eyepop: Δεν ειχε μπει μια φορα στο 0-300 στο Boost το επετιακο τευχος? :confused: :confused:

Το cbr ωραιο αλλα δεν ελεγες παλαιοτερα κατι για κοντρες? :rolleyes:

Δικο μου ειναι κ ειχε μπει στο 0-300.Καλα θυμασαι.
Οσο για το CBR στις διαμαχες ολοι λεμε κατι ετσι για να αναψουν τα αιματα.Στο κατω κατω δεν νομιζω να ακουσε κανεις οτι εγινα καμια κοντρα.Το μηχανακι ειναι πολυ καθαρο κ καθε ελεγχος ειναι ευπροσδεκτος.

adam_tsouk
01/06/2005, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Δικο μου ειναι κ ειχε μπει στο 0-300.Καλα θυμασαι.
Οσο για το CBR στις διαμαχες ολοι λεμε κατι ετσι για να αναψουν τα αιματα.Στο κατω κατω δεν νομιζω να ακουσε κανεις οτι εγινα καμια κοντρα.Το μηχανακι ειναι πολυ καθαρο κ καθε ελεγχος ειναι ευπροσδεκτος.

Το σωσε, το σωσε!:lol: :lol:


Αλλά η τιμούλα (3000 είπαμε; ) εκρεμμεί! :rolleyes:


:wave2:

jdoohan
01/06/2005, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΙΠΑΣΙΑ ΤΟΥ

Επειδη το παλικαρι δεν εχει υπολογιστη απανταει μεσω εμενα.
Αν οντος εχεις το Ζ 1000 μην μιλας καθολου γιατι αν σε πετυχει στο δρομο θα το πουλησεις κ θα ψαχνεις να παρεις 900.Η τιμη ειναι 6000. :rotflmao:

GTZ750
01/06/2005, 19:55
τιμη?????:confused: :confused: :look:

jdoohan
01/06/2005, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Επειδη το παλικαρι δεν εχει υπολογιστη απανταει μεσω εμενα.
Αν οντος εχεις το Ζ 1000 μην μιλας καθολου γιατι αν σε πετυχει στο δρομο θα το πουλησεις κ θα ψαχνεις να παρεις 900.Η τιμη ειναι 6000. :rotflmao:

GTZ750
01/06/2005, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Επειδη το παλικαρι δεν εχει υπολογιστη απανταει μεσω εμενα.
Αν οντος εχεις το Ζ 1000 μην μιλας καθολου γιατι αν σε πετυχει στο δρομο θα το πουλησεις κ θα ψαχνεις να παρεις 900. :rotflmao:
αμαν αργιεψαν τα πραματα!!!!z-badboy περιμενουμε απαντηση !!!!πρεπει να υπερασπιστης την υπολιψη σου και την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΝ Z !!!!!!!:look: :look: :smokin:

ireneepi
01/06/2005, 21:15
6000 e????



Μια χαρα λεμε...

GTZ750
01/06/2005, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
6000 e????



Μια χαρα λεμε...
την διαβασες ολη την συζητηση???:look: :look: :confused:

BAD BOY
01/06/2005, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Επειδη το παλικαρι δεν εχει υπολογιστη απανταει μεσω εμενα.
Αν οντος εχεις το Ζ 1000 μην μιλας καθολου γιατι αν σε πετυχει στο δρομο θα το πουλησεις κ θα ψαχνεις να παρεις 900.Η τιμη ειναι 6000. :rotflmao: ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ.ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΠΕΣΑΤΕ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ Ζ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΤΟ ΧΑΡΒΑΛΟ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ...ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6000(ΤΙΜΗ) ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΣΟΥΖΑ.Γ@ΜΩ ΤΑ ΗΟΝΤΑ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ.ΝΑΣΟΥ ΠΩ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕ Ζ ΤΟ ΚΑΝΕΙ :confused: ΡΕ ΟΥΣΤΕΥΓΕΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ...ΚΑΝΑ ΣΤΡΟΦΗΛΙΚΙ ΠΑΙΖΕΙ:confused: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΚΑΝΑ ΤΣΙΓΑΡΙΛΙΚΙ...ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ GP...ANTMIN ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ... ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΘΕΜΑ:rotflmao:


15779

ireneepi
02/06/2005, 02:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
την διαβασες ολη την συζητηση???:look: :look: :confused:


Ναι,γιατι παλικαρι μου..?

kostom
02/06/2005, 06:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Επειδη το παλικαρι δεν εχει υπολογιστη απανταει μεσω εμενα.
Αν οντος εχεις το Ζ 1000 μην μιλας καθολου γιατι αν σε πετυχει στο δρομο θα το πουλησεις κ θα ψαχνεις να παρεις 900.Η τιμη ειναι 6000. :rotflmao:


Sorry φίλε μου που θα στο πώ αλλά για το μηχανάκι του
το παιδί ζητάει πάρα πολλά. 6000 ευρά?
Παραείναι πολλά για μηχανάκι 7 ετών και τόσων
χιλιομέτρων..... Αμφιβάλω αν θα βρεθεί άτομο να το
αγοράσει όσο καλό και προσεγμένο είναι το εργαλείο...
Εκτός άν πετύχει κανέναν λαγό και τον μαγκώσει από
τα αυτιά:lol: :lol:

GST
02/06/2005, 07:00
ξερετε ρε ανιστοριτοι ποσους εχει πατησει το μηχανακι αυτο:eek:
εχει ιστορια λεμε πανω του .......:dizzy:

jdoohan
02/06/2005, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ.ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΠΕΣΑΤΕ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ Ζ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΤΟ ΧΑΡΒΑΛΟ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ...ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6000(ΤΙΜΗ) ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΣΟΥΖΑ.Γ@ΜΩ ΤΑ ΗΟΝΤΑ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ.ΝΑΣΟΥ ΠΩ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕ Ζ ΤΟ ΚΑΝΕΙ :confused: ΡΕ ΟΥΣΤΕΥΓΕΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ...ΚΑΝΑ ΣΤΡΟΦΗΛΙΚΙ ΠΑΙΖΕΙ:confused: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΚΑΝΑ ΤΣΙΓΑΡΙΛΙΚΙ...ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ GP...ANTMIN ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ... ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΘΕΜΑ:rotflmao:


Αφου εισαι αρκετα εξυπνος να καταλαβεις οτι το Ζ σου ειναι λαθος μηχανη για να ανταγωνιστη κανε μας την χαρη κα παρε το π...ο.
Για τους υπολοιπους που απαντησανε για την τιμη.Παιδεια οπου κ να πηγαμε να παρουμε μια γνωμη το ποσο εχουνε,κατω απο 6000 δεν βρηκαμε.Κ μηχανακια που ειχανε βαφτει κ με σημαδακια τοσο τα πουλαγανε.Δεν εχω κατι αλλο να σας πω.Οποιος ενδιαφερθει ξερει την διαδικασια.
Καλα χλμ σε ολους κ ας κατεβουνε μερικοι απο το καλαμι.
Φιλικα.

rd350lc
02/06/2005, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Αφου εισαι αρκετα εξυπνος να καταλαβεις οτι το Ζ σου ειναι λαθος μηχανη για να ανταγωνιστη κανε μας την χαρη κα παρε το π...ο.

:nono: :nono: :nono:

BAD BOY
04/06/2005, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Αφου εισαι αρκετα εξυπνος να καταλαβεις οτι το Ζ σου ειναι λαθος μηχανη για να ανταγωνιστη κανε μας την χαρη κα παρε το π...ο.
Για τους υπολοιπους που απαντησανε για την τιμη.Παιδεια οπου κ να πηγαμε να παρουμε μια γνωμη το ποσο εχουνε,κατω απο 6000 δεν βρηκαμε.Κ μηχανακια που ειχανε βαφτει κ με σημαδακια τοσο τα πουλαγανε.Δεν εχω κατι αλλο να σας πω.Οποιος ενδιαφερθει ξερει την διαδικασια.
Καλα χλμ σε ολους κ ας κατεβουνε μερικοι απο το καλαμι.
Φιλικα. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΥΠΝΟΣ ,ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΒΑΛΟ,ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ... ΚΟΤΕΣ ...ΑΝ ΤΟΛΜΑΤΕ ...ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ...ΝΟΥΜΕΡΑ..ΦΙΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ...SORRY RD350LC... ΑΙΝΤΑ ΝΑ ΔΩ..


15984

idi
04/06/2005, 00:34
Ξεκολλάτε ρε παιδια με ΤΣΙ κοντρες

Το θεμα είναι κατά πολύ μεγαλο ποσοστο ο οδηγος

Οσοι μιλάνε με στιλ «τα εχω τα εκεινα τα εχω τα αλλα» είναι τις περισσοτερες φορες ασχετοι…

Οσοι εχετε να αντερα … ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ….στους αγωνιζόμενους και εκει να δουμε ποσα απίδια χωραει ο σακος… αφηστε τα «Λιμανακιστικια» για τα «Λιμανακια» δε φταιμε να τα διαβαζουμε εμεις εδώ.. (εξάλλου διαβαζουν και μικροι πυρκαυλοι και παιρνουν τα μυαλα τους αερα… )

BAD BOY
04/06/2005, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Ξεκολλάτε ρε παιδια με ΤΣΙ κοντρες

Το θεμα είναι κατά πολύ μεγαλο ποσοστο ο οδηγος

Οσοι μιλάνε με στιλ «τα εχω τα εκεινα τα εχω τα αλλα» είναι τις περισσοτερες φορες ασχετοι…

Οσοι εχετε να αντερα … ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ….στους αγωνιζόμενους και εκει να δουμε ποσα απίδια χωραει ο σακος… αφηστε τα «Λιμανακιστικια» για τα «Λιμανακια» δε φταιμε να τα διαβαζουμε εμεις εδώ.. (εξάλλου διαβαζουν και μικροι πυρκαυλοι και παιρνουν τα μυαλα τους αερα… ) ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΠΥΡΚΟΥΛΟΙ ΩΣ ΕΔΩ ...ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ ΟΛΟΥΣ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ...ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ...


15985

idi
04/06/2005, 00:48
Εννοείται ότι ΔΕ σε εχει… εχεις Ζ1000 και ως γνωστόν Ζ ruleZZZZ

Ασε που εχει Honda…
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
04/06/2005, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Εννοείται ότι ΔΕ σε εχει… εχεις Ζ1000 και ως γνωστόν Ζ uleZZZZ

Ασε που εχει Honda…
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ....ΧΡΕΠΙ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΝ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΑ...ΟΚ...ΜΕΣΑ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΜ...


15986

BAD BOY
04/06/2005, 01:09
Ασε που εχει Honda…
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: [/B][/QUOTE] ΚΑΙ ΤΙ HONDA TOY '98.ΔEN MΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΛΕΜΕ.ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ MODENAS ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΙΛΗ:confused: :rotflmao: :beer:

BAD BOY
04/06/2005, 01:27
ΤΕΣΠΑ...ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ:wave2:

jdoohan
05/06/2005, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
.ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ....ΧΡΕΠΙ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΝ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΑ...ΟΚ...ΜΕΣΑ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΜ...

Πιστευω οτι σε οποιονδηποτε εδω μεσα κακοχαρακτηριζανε το μηχανακι του το ιδιο θα το επαιρνε.
Τελικος εγω δεν ειπα τιποτα για κανεναν κ με πηρε η μπαλα.Ας λειξει το θεμα εδω κ ας προσεχεις τα λογια σου σε παρακαλω.
Φιλικα Γιαννης.

BAD BOY
05/06/2005, 11:09
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
[B]Αφου εισαι αρκετα εξυπνος να καταλαβεις οτι το Ζ σου ειναι λαθος μηχανη για να ανταγωνιστη κανε μας την χαρη κα παρε το π...ο.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ Η' Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΗΝΙΣΕΣ :confused: ΑΝ ΣΕ ΠΗΡΕ Η ΜΠΑΛΛΑ ΣΕ ΠΗΡΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ .ΞΑΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΛΗΞΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .ΦΙΛΙΚΑ ...ΓΙΩΡΓΟΣ

jdoohan
05/06/2005, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από jdoohan
Επειδη το παλικαρι δεν εχει υπολογιστη απανταει μεσω εμενα.. :rotflmao:

Πιστευα οτι με αυτη την απαντηση θα γινομουνα κατανοητος.Λαθος μου.
Ειλικρινα Φιλικα Γιαννης.