PDA

View Full Version : 1ο RWYB AUTO – MOTO



sevax
01/06/2005, 08:10
1ο RWYB AUTO – MOTO
ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – 04 & 05 IOYNΙΟΥ 2005

ΠΑΊΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΎΡΙΑΚΟ ΓΙΑ ΌΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΈΡΟΝΤΑΙ :beer: :beer: :beer: :beer:
http://www.greekdragster.com

GTZ750
01/06/2005, 08:37
καλα μου φαινετε ειναι και εκει εχει θεμα!!!!!!!!!!!!!:beer: :beer: :D


15714

Tigas
01/06/2005, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
καλα μου φαινετε ειναι και εκει εχει θεμα!!!!!!!!!!!!!:beer: :beer: :D

EKTOΣ ΑΠΟ ΘΕΑΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΘΑ ΚΑΤΑΚΛΥΣΟΥΝ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΨΙΛΕΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΣΟΙ ΠΑΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ:sick:

sevax
01/06/2005, 08:59
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: το τεθωρακισμένο καλύτερα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: αλλα πιστεύω ότι θα είναι καλο.

GTZ750
01/06/2005, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sevax
[B........ το τεθωρακισμένο καλύτερα.αλλα πιστεύω ότι θα είναι καλο. [/B]
παιδια ελατε εγω θα παω με αυτο οποιοςθελει ας ερθει μαζι μου!!!!χωραει αλλου 7 μεσα!!!!!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2: :wave2:
και οποιος θελει ας μου κανει τυον εξυπνο θα τον πατησω απο επανω!!!!!:lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao:


15726

sniper
01/06/2005, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
παιδια ελατε εγω θα παω με αυτο οποιοςθελει ας ερθει μαζι μου!!!!χωραει αλλου 7 μεσα!!!!!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2: :wave2:
και οποιος θελει ας μου κανει τυον εξυπνο θα τον πατησω απο επανω!!!!!:lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao:


Άσε ρε Γιώργο με τον ματρακά το Μ113....

Εγώ θα βγάλω το δικό μου που πάει παντού και είναι και τούμπανο :winka:


15727

idi
01/06/2005, 10:32
χωρις πλακα ειμαι 100% μαζι με τους διοργανωτες

μακαρι να γινονται τακτικα τετοια events ωστε οι πυρκαυλοι να ξεδινουν εκει μεσα και οχι στους δρομους...

idi
01/06/2005, 10:35
====
Κόντρες Στους Δρόμους - Street Racing
Οι κόντρες στους δρόμους είναι καθημερινό φαινόμενο της σύγχρονης Ελληνικής κοινωνίας. Από τη μία παρατηρούμε όλες τις διαφημίσεις των σπορ αυτοκινήτων και των μοτοσικλετών να έχουν ως βασικό δόλωμα - κίνητρο αγοράς τις επιδόσεις. Από την άλλη το κράτος προσπαθεί μάταια να "συνετίσει" τους οδηγούς με κάμερες, υπέρογκα πρόστιμα, αφαίρεση αδειών οδήγησης κ.τ.λ. όταν το ίδιο καλλιεργεί όλο αυτό το κύκλωμα που επιφέρει τεράστια κέρδη. Πιο απλά: πρώτα "φτιάχνει" τους πιτσιρικάδες να αδειάσουν τις τσέπες τους και τις τσέπες των γονιών τους για ν' αγοράσουν το γρήγορο όχημα και μετά τους κατηγορεί ως ανεύθυνους! Ποιοι είναι άραγε οι ανεύθυνοι;

Αποτέλεσμα όλων αυτών είναι τα πολλά σοβαρά και θανατηφόρα ατυχήματα. Το φαινόμενο με τις κόντρες έχει πάρει πια τεράστιες διαστάσεις και δεν μπορεί να τεθεί υπό έλεγχο. Χρειάζεται ιδιαίτερη εξυπνάδα από την πλευρά των "αρμοδίων" ώστε να καταλάβουν ότι η δημιουργία κατάλληλης πίστας κοντά σε πυκνοκατοικημένες περιοχές είναι ένα σημαντικό βήμα προς τη σωστή κατεύθυνση;

Οι κόντρες στους δρόμους είναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ! Εμείς καταγράφουμε το φαινόμενο, προσπαθούμε να οδηγήσουμε όσους περισσότερους ανθρώπους γίνεται στους Αγώνες Dragster και ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ την κατασκευή σύγχρονης πίστας στο Ελληνικό για την Αθήνα (ή εντός λεκανοπεδίου) αλλά και κοντά σε κάθε μεγαλούπολη.
===

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!

sniper
01/06/2005, 10:44
Γράψε ρε Γιωρίκα όμως και ποιος το έγραψε το παραπάνω

idi
01/06/2005, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γράψε ρε Γιωρίκα όμως και ποιος το έγραψε το παραπάνω

απο το παραπανω site

http://www.greekdragster.com

GTZ750
01/06/2005, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Άσε ρε Γιώργο με τον ματρακά το Μ113....

Εγώ θα βγάλω το δικό μου που πάει παντού και είναι και τούμπανο :winka:
αρκει να μην εχουν κανενα τετοιοα γιατι την κατσαμε!!!!:eek: :eek: :rotflmao: :wave2:


15732