PDA

View Full Version : 8elw bolta...



st.John
29/01/2010, 19:09
λοιπον προχθες καθως πηγαινα στην σχολη μου πειραια εσκασε μυτι διπλα στο παραθυρι μου ενα porsche cayen turbo πολυ ωραιο... προσεξα ομως οτι ειχε μεσα φαρο σαν αυτα που εχουν τα αστυνομικα χωρις διακριτικα...!!! και μου δημιουργιθηκε η απορεια... τι ηταν αυτο που ειδα...??? ρωτησα ενα φιλο που ειναι αστυνομος και μου ειπε πως ειναι αυτοκινιτα που χρεισημοποιει η αστυνομια στην παραλιακη και τετοια μερη ωστε να πιανει τα πλουσια παιδια... και λεω λοιπον αυτο το porsche ειναι και δικο μου...!!! γιατι??? γτ το πληρωσα με τους φορους θελω λοιπον και βολτα...!!!

για πειτε και εσεις...

υ.γ. αμα ξερει κανεις κατι καλυτερα να το παραθεση...! να μας πει τι ειναι πραγματικα αυτο που ειδα...!!! αλλα για να το ειπε και το παλικαρι κατι θα ξερει... σχολιαστε...

p@nos
29/01/2010, 19:11
αυτα ειναι να 'ουμ

η φτωχια θελει καλοπεραση



α ρε ελλαδαρα
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmis5
29/01/2010, 19:48
Ε δεν τους εριχνες κανα μπινελικι ή να μιλαγες τιποτα αραβικα σιγουρα θα σε πηγαιναν βολτα
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gs 500 f
29/01/2010, 20:16
τελος η ομαδα Σ !!!!πολιτικο αυτοκινητο ειδες και ηταν!δεν εχει πλεον η ΕΛ.ΑΣ τα υπερ αυτοκινητα γιατι δεν μπορουσε το κρατος να ανταπεξελθει στα εξοδα συντηρησης τους!

mikes
29/01/2010, 20:57
φιλε μου δεν τα πληρωσαμε εμεις αυτα τα αμαξια! να ξερεις οτι τετοιου
ειδους κρατικα αυτοκινητα ειναι κατασχεμενα απο μεγαλολαμογια που
εχουν συληφθει και καταδικαστει! οποτε αλλοι τα κλαινε τα λεφτα!

camen
29/01/2010, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
τελος η ομαδα Σ !!!!πολιτικο αυτοκινητο ειδες και ηταν!δεν εχει πλεον η ΕΛ.ΑΣ τα υπερ αυτοκινητα γιατι δεν μπορουσε το κρατος να ανταπεξελθει στα εξοδα συντηρησης τους!

Το cayen που ειδε ο φιλος μπροστα σε αυτα που ειχε η Σ ειναι κουβαδακι ρε...:lol: :lol: :lol: :lol:

Παντως οντως η Σ ειχε κατασχεμενα και πλεον δεν υπαρχουν οχι μονο γτ το κοστος συντηρισης ηταν μεγαλο αλλα και γτ αυτοι που τα οδηγουσαν δεν ειχαν μυαλο και προκαλουσαν ενα σωρο προβληματα με στουκες κλπ κλπ...:smokin:

GhostRideR_636
29/01/2010, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Ε δεν τους εριχνες κανα μπινελικι ή να μιλαγες τιποτα αραβικα σιγουρα θα σε πηγαιναν βολτα
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lioulios
29/01/2010, 22:25
Μηπως , λεω μηπως ειναι κανενος Κοκαλλη,Βαρδυνογιαννη & ΣΙΑ ΟΕ προσωπικη φρουρα?

Αυτοι τα κανουν κατι τετοια.:smokin:

matas
29/01/2010, 23:12
μαλλον προσωπικη φρουρα κανενος πολιτικου η φραγκατου θα ητανε.
Ασφαλιτικο δεν παιζει να ητανε με φαρο αν και η ασφαλεια για να ξερετε εχει απο cayenne,ferrari klp μεχρι ταξι :)

Orfeus
30/01/2010, 06:14
οκταβια rs βενζινα ταξι να πετυχεις σε συνεργειο VW και να προσπαθει να σε πεισει ο "ταριφας" οτι ειναι πετρελαιο....και ταξι....εκει να δεις μεγαλεια..

Red Rider
30/01/2010, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από matas
μαλλον προσωπικη φρουρα κανενος πολιτικου η φραγκατου θα ητανε.
Ασφαλιτικο δεν παιζει να ητανε με φαρο αν και η ασφαλεια για να ξερετε εχει απο cayenne,ferrari klp μεχρι ταξι :)

Aκριβως ετσι.
Η ομαδα Σ εχει πεθανει εδω και χρονια.