PDA

View Full Version : Ο Πιο Νεωσ Ζηταααασ



gergio
01/06/2005, 17:12
ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΤΕ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΖΗΤΑς,ΑΥΡΙΟ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΧΤΧ 660 2 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ Ζ750 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ,ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΧΟΡΙΣΩ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ(ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΧΤ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ)ΤΟ Ζ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ.ΣΕ ΤΑΞΙΔΗ?????ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤ 2004 ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ 14 ΜΗΝΕς ΕΓΓΥΗΣΗ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GTZ750
01/06/2005, 17:21
καλως ηρθες στο forum καταρχην!!!!
λοιπον κοιτα για το z...............
αρχηζω με τα δυσαρεστα....στο ταξιδι ειναι πικρα,εκτος αμα πας με ταχητητες μικροτερες απο 150 χιλιομετρα.Οπως ολα τα naked εισαι ερμαιο του αερα!!!τρως στη μαπα πολυ αερα!αλλα με λιγη εξασκηση στον σβερκο θα μπορεις να πηγαινει και με 170 αλλα οχι πανω απο 1 ωρα!!!!
για μεσα στην πολυ ειναι πολυ καλο,ευελικτο και πολυ γρηγορο!εχει αρκετη δυναμη στα χαμηλα και ειναι πολυ πεχνιδιαρικο!!η γεωμετρια του ειναι πολυ καλη και ειναι πολυ ματσοβολο γενικα!!το δυνατοτερο του σημειο ειναιειναι τα κλειστα στροφυλικια!!!εκει δινει ρεσιταλ!!!δεν εχω οδηγησει το χτ για να σου πω διαφορες αλλα πιστευω ειναι πιο ευχριστο για μεσα στην πολη και στα ταξιδια!!!οσο αναφορα για την δυναμη του ειναι παρα πολυ καλη και απο τις 8000 στροφες αρχησει τρελο παρτι τρελενεται το μηχανακι!!!



:beer: :beer:
τωρα βεβαι δεν ξερω αν ειναι και λογος για να χωρησεις!!!!:D :D
:beer: :beer: :beer: :beer:


15769

idi
01/06/2005, 17:22
να το παρεις και ας χωρισεις !!!:lol: :lol: :lol:

καλως ηρθες :wave2:

gergio
01/06/2005, 17:55
AMAN ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΩΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ.ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΦΟΒΩΜΟΥΝΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΗ......ΧΟΡΙΖΩ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΑΞΙΔΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.!
ΑΠΟ ΖΗΜΙΕΣ(ΜΑΚΡΙΑ) ΠΩΣ ΠΑΕΙ??ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΦΟΒΩΜΟΥΝΑ ΤΗΝ KAWASSAKI!!!
ΠΑΝΤΩς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ!!!!;) ;)

adam_tsouk
01/06/2005, 17:59
Σε σχέση με το ΧΤ το Ζ στα ταξίδια θα σου φαίνεται τρένο! Ούτε ο πλάγιος αέρας θα σε ενοχλεί τόσο ούτε τα χιλιόμετρα.
Όσο για το ότι είναι γυμνό... ε, ΧΤ έχεις όχι κανα ss! Ξέρεις από αέρα! :winka:

Τώρα για το χτύπημα κτλ... εσύ ξέρεις.



Στην πόλη είναι πίκρα! Ανεβάζει θερμοκρασία (σε επιτρεπτά επίπεδα) και δεν είναι τόσο ευέλικτο όσο ένα εντουράκι ή SM που το τιμόνι κόβει πολύ.




Προσωπικά σου λεώ.......... ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!! :winka: :winka:


:beer: :beer: :beer:

bonepeeler
01/06/2005, 18:00
Καλώς ήρθες στην παρέα των ΖΖΖΖΖΖΖ!:D

wizzy
01/06/2005, 19:38
Καλώς ήρθες στο forum :wave2: :wave2: :wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
01/06/2005, 20:04
:) :) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΔΟΚΙΜΕ ΖΗΤΑ .....ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ... ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ . ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ.... ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ 200 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ... ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 1.87 ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗ ΚΙΛΑ ... ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Ο ΑΕΡΑΣ .... (ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ....) ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΩ ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ ΑΠΛΑ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΟΔΙ .... ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΑΝΕΙ ΩΣ 104 ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ... ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕ ... ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ... ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΙ ... ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ...

BAD BOY
01/06/2005, 21:55
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΤΟ ΞΥΛΟ:confused: ΜΠΡΑΒΟ:beer: ΘΑ ΦΑΣ ΜΠΟΛΙΚΟ ,Ο ΑΕΡΑΣ ΔΕΝ ΣΥΝΧΩΡΗ.ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ Νο 36).ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΞΑΝΑ ...:beer: :wave2:


15775

gergio
02/06/2005, 17:44
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΛΜ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΕΓΛΕΙΨΑ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ Κ.......ΛΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΤ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΟ!!ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ??ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ,ΦΑΝΑΡΙΑ,Κ.Τ.Λ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΗΓΕ 90-95 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ??
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΟ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ???ΚΑΙ ΤΕΛΩΣ ΤΙ ΑΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ??? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ SITE ΜΕ ΤΟ Ζ. ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ!!

gergio
02/06/2005, 17:50
ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΕΧΩ


15844

idi
02/06/2005, 17:50
αερα βαλε μαξ 35 με 36 μπροστα και 40 το πολυ 42 πισω οπως λεει το μανουαλ. κοιτα να μετρας τη πιεση ΠΑΝΤΑ με κρυα λαστιχα!!!

μεγειες και προσοχη ειδηκα τωρα στην αρχη ετσι?

:D :wave2:

GTZ750
02/06/2005, 19:12
αντε φιλε με γειες!!!!
καλα χιλιομετρα!!!!!
βλεπω εχει και εξατμηση το εργαλειο!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

adam_tsouk
02/06/2005, 22:17
Εκείνο που εξέχει τι είναι; Η βάση της πινακίδας; :eyepop:


Ωραίο...

Καλορίζικο και με προσοχή!


:wave2:

gergio
03/06/2005, 17:13
:) :) ok σας ευχαριστω ολους!Οσοι το ειδαν τρελλαθηκαν,το πιο ωραιο ειναι την νυχτα με το φοβερω κατραν!!!:wacko: στην πινακιδα δεν εξεχη τιποτα η φωτο ειναι απο κινητο......!ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΒΓΕΝΗ Η ΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΣΩ ΦΛΑς ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ:confused: ΤΟ ΓΡΑΦΗ ΤΟ MANUAL? ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟ ΚΑΤΙ ?ΣΕ ΑΦΑΛΤΟ ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4000στρ ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙς ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΣΠΙΝΙΑΡΗ Η ΦΕΥΓΗ??ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΗ ΒΟΛΤΑ ΕΝΑ HORNET 600 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 4000στρ ΑΝΕΒΑΖΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟ:hypnotizeΕΝΩ ΤΟ Ζ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5-6 ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς? ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΣΤΡΩΣΕ ΤΟ TDM ΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΕς ΕΝΤΥΠΩΣΕΙς :beer: :beer:

idi
03/06/2005, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergio
:) :) ok σας ευχαριστω ολους!Οσοι το ειδαν τρελλαθηκαν,το πιο ωραιο ειναι την νυχτα με το φοβερω κατραν!!!:wacko: στην πινακιδα δεν εξεχη τιποτα η φωτο ειναι απο κινητο......!ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΒΓΕΝΗ Η ΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΣΩ ΦΛΑς ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ:confused: ΤΟ ΓΡΑΦΗ ΤΟ MANUAL? ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟ ΚΑΤΙ ?ΣΕ ΑΦΑΛΤΟ ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4000στρ ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙς ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΣΠΙΝΙΑΡΗ Η ΦΕΥΓΗ??ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΗ ΒΟΛΤΑ ΕΝΑ HORNET 600 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 4000στρ ΑΝΕΒΑΖΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟ:hypnotizeΕΝΩ ΤΟ Ζ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5-6 ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς? ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΣΤΡΩΣΕ ΤΟ TDM ΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΕς ΕΝΤΥΠΩΣΕΙς :beer: :beer:

δε παιζει αυτο που λες

σε ολη τη κλιμακα των στροφων το Ζ750 ειναι πανω απο το Hornet αρα ειναι θεμα καταστασης ελαστικων...

gergio
03/06/2005, 21:19
φιλε μου idi ετσι νομιζω και εγω αυριο θα παω να δω και τον αερα για να συγουρευτω, καλα δεν ξερω αν παιζει τιποτα επειδη εχει επανω REMUS πηπως και χανει λιγο χαμηλα:confused: παντως καπου στις 8000 το μηχανακι τρελενεται ανεβαζει τρελλα και κανη και γ...ω τον θορυβο!:wacko:

BAD BOY
04/06/2005, 00:43
ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8000 ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ.ΓΙΑ ΓΕΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ.ΟΚ ΚΛΕΙΣΕ ΓΚΑΖΙ....ΙΖΙ:beer:


15982

gergio
04/06/2005, 17:11
ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΑΛΙΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΕΡΑ ΣΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΙΣΩ 20 ΚΑΙ ΕΜΠΡΩΣ 18 :sick: ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ 40 - 35 ΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΓΡΙΕΨΕ!!!ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΞΩ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΓΑΝ ΕΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ?????:eyepop: :eyepop: :sun: Ε ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ Ε?????????

adam_tsouk
05/06/2005, 18:17
Κάλορίζικο κ πάλι.

Ρε, όλοι λέτε για 8000 στροφές.
Εμένα λυσσάει από τις 7000!!!!!!!!
(και δεν είναι τυχαίο) :ZZZ:




:wave2:

gergio
06/06/2005, 17:30
ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΚΕΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ?ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗ ΓΕΦΥΡΑ ΕΝΑ Ζ ΚΟΚΚΙΝΟ?:wave2:

GTZ750
06/06/2005, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergio
ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΚΕΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ?ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗ ΓΕΦΥΡΑ ΕΝΑ Ζ ΚΟΚΚΙΝΟ?:wave2:



καλα ρε φιλε ηρθες χαλκιδα και δεν πηρες τηλ??:mad: :mad: :mad:
απο χαλκιδα ειμαι!!!!!:rolleyes: :rolleyes:

αμαν ξεχασα ομως .........δεν ημουν χαλκιδα την κυριακη!!!!!:o :o
αλλα αμα ξαναερθεις παρε τηλ να βρεθουμε!!!!!

adam_tsouk
07/06/2005, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750

αμαν ξεχασα ομως .........δεν ημουν χαλκιδα την κυριακη!!!!!:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

gergio
12/06/2005, 18:11
ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΒΑΡΚΙΖΑ?:smilea: ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΔΑ ΑΡΚΕΤΑ Ζ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑ ΚΑΦΕ:ninja:

adam_tsouk
12/06/2005, 23:33
Ρε συ, μη ρωτάς κατόπιν εορτής!


Τράβα και ρώτα τους!!1 :lol: :lol:


Μόνο έτσι θα μάθεις εγκαίρως. :winka:

idi
12/06/2005, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ρε συ, μη ρωτάς κατόπιν εορτής!


Τράβα και ρώτα τους!!1 :lol: :lol:


Μόνο έτσι θα μάθεις εγκαίρως. :winka:

και αμα δε μας ξερουν ... δωσε λινκ για να ερθουν και αυτοι! :smilea: ;)

gergio
13/06/2005, 18:13
σωστα!!! αν κατεβαινεται σφυρατε!!!!!:o :o :nono: