PDA

View Full Version : gkazi freno KLR



vstrompanos
02/06/2005, 00:46
na mai kai egw sthn lista ths gkantemias.protagwnistes to molis 3 bdomadwn dl 650 mple freskoplimeno gialismeno,egw,h leoforos aleksandras,ena prasino xreph KLR enas papous me mali alla ozzy to kranaki mou shark kai to mpoufanaki mou richa.a kai na mhn ksexasw kai mia kopelia me ena saxo dipla mou me poli wreo prosopo.anabei kokkino taxhthta 40xlm peripou stamataw.kitazw dipla mou blepw thn kopelia me to saxo,anogo thn zelatina gia na thn thaumasw kalhtera(ftousou kopelara mou kserete twra)o xronos kilaei hrema gia 8 to prwi.kai ksafnika to mhxanaki kouniete.prin prolabw na balw xeria sto timonh kai na katalabw ti pezei akouw ena marsarisma kofth kai ksafnika blepw to olokenourgio dl na eine apo panw mou egw apo katw kai anti na blepw thn kopelia tou saxo na blepw ton marspie.prin prolabw na kanw to otidipote sbinw to mhxanakh kai sikonome.blepw piso mou ton tipo me to kawa kai mou leei eise kala?lew nai kai kanw etsi kai blepw to dl.auto htan ksenerosa mexri telikhs ptosews.paw na to sikosw pou na sikothei to prama?me boithaei to bazoume sthn akrh kai twra h wra tou apologismou.ena spasmeno flas gdarmeno olo to plahno pou kapote egrafe v stom spasmeno to marspie to pizw to kakomiro to richa mesa sthn skonh kai to shark me mia iperoxh gratzounia apo ta poli sofa balmena annaklastika tou leoforiodromou.na mhn makrigoro apotelesma 70 euro bafh to plahno 29 to flas kai to thl tou thpou apla afanto.....


15819

Arcteryx
02/06/2005, 10:34
Είναι να μην σου κάτσει η γκαντεμιά φίλε.. Τί έγινε ακριβώς; Σε χτύπησε ο τύπος με το ΚουLούRι; Σου έδωσε τηλ και δεν υπάρχει? Πινακίδες δεν πήρες;;:cry:

sniper
02/06/2005, 13:42
1. Αν δεν φόραγες κράνος, το cat-eye θα είχε "φιλήσει" το κεφάλι σου.

2. Όταν έχουμε ατύχημα, ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ φωνάζουμε την Τροχαία..... Είτε βιαζόμαστε είτε όχι.....

Τώρα άρμεγε λαγούς και κούρευε χελώνες. :(

:smokin:

vstrompanos
02/06/2005, 22:09
lipon oi pinakides isxioun kai tha kinithw nomika.to thl den eine swsto oso gia tous mpatsous den nomizw oti htan kai toso kalh idea giati prwth mera sthn nea mou douleia na paw kai 2 wres pio meta legontas oti epesa.....kalh arxh e?oso gia to kranos kai mpoufan panta an kai kanei zsth re wres wres alla ti na kaneis?na xalaseis thn kouroupa?

adam_tsouk
02/06/2005, 22:52
Πακέτο......

Ώρες ώρες απορώ..... μήπως είμαι πιο ασφαλής με 200 στην εθνική (μάλλον ε; ) :sad:









:wave2: