PDA

View Full Version : Θελω να οργανωσουμε California Superbike School για τα μελη του Moto.gr



anco
02/06/2005, 03:11
Γινεται ??????

Κατι αναλογο κανανε στο Βikenet.gr με τον ΑΝΕΜΟ.


:wave2:

anco
02/06/2005, 03:13
Και αν ναι ποτε ?

:look:


Ακομα αν θα ειναι special price για εμας ?.

Νομιζω πως πολλα ατομα απο το φορουμ θελουν κατι τετοιο.

Να γραφουν τα αναλογα ποστ.

:wave2:

GST
02/06/2005, 07:50
και εγω θα ηθελα να γινουν τα παραπανω στην μιση τιμη και να φτιαχτει και μια πιστα στο παλιο φαληρο εντος της εβδομαδας για να ειμαι και κοντα !!!:uplate: :lol:

stako
02/06/2005, 11:10
Δηλαδή να κάνουμε μια πρόταση του στυλ "Είμαστε 10 άτομα, πόση έκπτωση μπορείτε να μας κάνετε?"

?

Κάτι τέτοιο? Αν είναι έτσι μετρήστε με μέσα!

anco
02/06/2005, 13:21
δεν ειπα να μας κανουν εκπτωση αλλα να παμε σε μια ημερομηνια μονο εμεις.

stako
02/06/2005, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
δεν ειπα να μας κανουν εκπτωση αλλα να παμε σε μια ημερομηνια μονο εμεις.

Έστω αυτό. Γιατί όχι?

Για πότε (περίπου) μιλάμε?

anco
02/06/2005, 13:30
H λεξη "θελω" δεν σου λεει τιποτα ?

Ειπα να οργανωσουμε ενα CSS αν γινεται για εμας μονο.

Στα χρηματα συμετοχης δεν ειπα να γινει εκπτωση.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
02/06/2005, 14:08
προτα πεπει να δουμε ποιοι ενδιαφεροντε για να εχουμε ενα αριθμο ατομων για να μηλησουμε.
το ιδανικο ειναι για να μιωθη το κοστος να γηνη στα μεγαρα τουλαχιστον το πρωτο και δευτερο λεβελ. ετσι θα γλητωσουμε τα εξοδα διαμονης ταξιδιου κ.λ.π.
και απο εκει και περα θα δουμε της τιμες που θα μας κανουν. οποτε λιστα....
1) ancogsxr
2) γιαγια αρκουδα (ξανα :beer: :beer: :beer: )
3)
4)
5)
6)

free rider
02/06/2005, 14:14
ρε ακομα και να γίνει στα μέγαρα
δεν θα είναι το ιδιο με τις σέρρες.
μην φοβάστε το ταξείδι
η πίστα εκεί αξίζει ολα τα λεφτά και την κούραση

το γιαμάχα μετά το σκ που μας περασε φοράει ενα λαστιχο με 20 ευρά το παλιό πήγε για φυτιλι
είμαι στα σκαριά οποσδήποτε για μηχανή και το έχω μετανιώσει που το ανέβαλα πιο παλια
μόλις βρω μηχανημα

είμαι πάνω με τις ζάντες ..
ΣΕΡΡΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ
ΜΗΝ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙΤΕ ΡΕΕΕΕ

GST
02/06/2005, 14:56
καλα αμα μαζευτουν πανω απο 20 ατομα απο δω για σερρες μαζι με ολα τα εξοδα τα λεμε:o

δηλαδη αμα γινει στα μεγαρα και δεν ειναι καλιφορνια αλλα ας πουμε τα μαθηματα που κανει το 0-300 σας χαλαει....η πατε ολοι για πρωταθλημα:confused:

stako
02/06/2005, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
προτα πεπει να δουμε ποιοι ενδιαφεροντε για να εχουμε ενα αριθμο ατομων για να μηλησουμε.
το ιδανικο ειναι για να μιωθη το κοστος να γηνη στα μεγαρα τουλαχιστον το πρωτο και δευτερο λεβελ. ετσι θα γλητωσουμε τα εξοδα διαμονης ταξιδιου κ.λ.π.
και απο εκει και περα θα δουμε της τιμες που θα μας κανουν. οποτε λιστα....
1) ancogsxr
2) γιαγια αρκουδα (ξανα :beer: :beer: :beer: )
3)
4)
5)
6)

Εγώ ενδιαφέρομαι αλλά είναι πολύ βασικό το πότε θα γίνει γιατί δεν μπορώ οποτεδήποτε.........

:wave2:

anco
02/06/2005, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
προτα πεπει να δουμε ποιοι ενδιαφεροντε για να εχουμε ενα αριθμο ατομων για να μηλησουμε.
το ιδανικο ειναι για να μιωθη το κοστος να γηνη στα μεγαρα τουλαχιστον το πρωτο και δευτερο λεβελ. ετσι θα γλητωσουμε τα εξοδα διαμονης ταξιδιου κ.λ.π.
και απο εκει και περα θα δουμε της τιμες που θα μας κανουν. οποτε λιστα....
1) ancogsxr
2) γιαγια αρκουδα (ξανα :beer: :beer: :beer: )
3)
4)
5)
6)

Γεια σου ρε Γιωργο !!

:beer:

anco
02/06/2005, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
καλα αμα μαζευτουν πανω απο 20 ατομα απο δω για σερρες μαζι με ολα τα εξοδα τα λεμε:o

δηλαδη αμα γινει στα μεγαρα και δεν ειναι καλιφορνια αλλα ας πουμε τα μαθηματα που κανει το 0-300 σας χαλαει....η πατε ολοι για πρωταθλημα:confused:

Αλλες οι ασκησεις του California και αλλο να μαθεις τι ειναι το γυροσκοπικο και καποια αλλα βασικα θεματα στο 0300 school.

Απλα το California εχει καποια εξτρα.

Μεγαρα να το κανουμε (20 μηχανες μεσα ειναι πολλες !!!!), η ασφαλτος ειναι ετσει και ετσει αλλα για οσους μενουν Αθηνα ειναι πολυ ιδανικο.




Σερρες ειναι καλητερα σε ολα.

Πιστα (ασφαλτος και μηκος διαδρομης) - εγκαταστασεις.




Αλλα θελεις.


Καυσιμα + διοδια

Λαστιχα που θα φας 1200χλμ Aθηνα-Σερρες + πιστας (τουλαχιστον μια 150αρα στο καθε level) δηλ 2μερο 300 (λαστιχα αντε γεια.

Διαμονη σε hotel (Απο Παρασκευη-Κυριακη) Και μην μου γραφεται θα ερθω την Κυριακη στο καπακι.

1ον κουραση

2ον ολοι μα ολοι εχουν ανεβασει ρυθμο στην πιστα και μετα πανε φωτοβολιδα στον δρομο (μιλαμε για 170+)

Φαγητο + καφεδες

Ρουχα για το ξενοδοχειο.

GST
02/06/2005, 15:25
μιλαμε βασικα για μαθηματα ασφαλους οδηγησης .....στο δρομο και ξεκιναμε απο τα απλα που αφορουν τον περισσοτερο κοσμο και μπορουν να τα παρακολουθησουν περισσοτερα ειδη μοτοσυκλετας....τα μαθηματα του 0-300 πιστευω οτι ειναι αρκετα για να βαλεις καποια βασικα στην αρχη για να οδηγησεις με ασφαλεια και ολα αυτα θελουν και την πρακτικη εξασκηση στο δρομο για καποιο χρονικο διαστημα ......το να πας να κανεις καλιφορνια 1 και 2 μαζι μην νομιζεις οτι γινεσε καλυτερος οδηγος ....δεν αφομιωνεις και πολλα ...αλλη πανε και τα κανουν 2 και 3 φορες ......

anco
02/06/2005, 15:55
Το CSS ειναι καλητερο.

Τωρα αν ειναι να τα κανεις πανω απο μια φορα μπορει.

1ον να μην ακους τους εκπαιδευτες και να τους εμπιστευεσε.

2ον να κανεις το δικο σου στην πιστα

3ον να θες να κανεις εξασκηση αυτα που εμαθες και να δεις το κατι παραπανω.

Κατι ακομα που πιστευω δεν γινεται να θες να μαθεις χωρις να εχεις καποια προυπηρεσεια σε οδηγηση.

Θα μου πεις αλλοι εχουν 15+ χρονια και κανουν παντα λαθος (ναι σωστα) αλλα αυτοι βλεπουν + 90% βελτιωση.

anco
02/06/2005, 15:57
Στο level 1 μπορουν να μπουν αν δεν κανω λαθος και αλλες μηχανες εκτος street.

Οποτε μεγαλα ON-OFF και αλλες ειναι ΟΚ.

jarv
03/06/2005, 14:24
καλημέρα σε όλους,
πολλές απορίες μαζεμένες, και που να δείτε πόσες έχουμε ακόμα να λύσουμε...
Αρχίζω με τις μοτοσυκλέτες, street, on-off κλπ. δεν έχουν πρόβλημα, δεν μπορούν μοτοσυκλέτες με enduro λάστιχα, παπιά και scooter. Χρειάζεται οπωσδήποτε δερμάτινος εξοπλισμός (δέρμα πάνω κάτω, κράνος, μπότες και γάντια) όσοι δεν έχουν δερμάτινα, μπορούν να νοικιάσουν. Στα δέκα άτομα υπάρχει έκπτωση 10%, έκπτωση υπάρχει και στο ξενοδοχείο, αν κλείσετε τρίκλινα θα σας έρθει πολύ λιγότερο (ωτοασπίδες μαζί οπωσδήποτε), αν είσαστε περισσότεροι από 20 τότε θα το συζητήσουμε σοβαρά για κάτι καλύτερο. Υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς περιορισμένου αριθμού μοτοσυκλετών με μικρό σχετικά κόστος. Στις 25-26 Ιουνίου έχουμε διήμερο στις Σέρρες με το CSS, στα συγκεκριμένα είχαν κάνει κράτηση 30 άτομα από την Κρήτη, οι οποίοι ακύρωσαν εχθές και θα έρθουν τον Σεπτέμβριο, άρα αν θέλετε Ιούνιο το συζητάμε. Στην πίστα kart που υπάρχει δίπλα, μπορείτε αν θέλετε να κατασκηνώσετε, έχει στην καφετέρια τουαλέτες και ντους, ακόμη φθηνότερα. Τι άλλο θέλετε να μάθετε, ανοιχτή σε ερωτήσεις....
Ιωάννα

anco
03/06/2005, 14:48
Αγαπητη Ιωαννα καλησπερα.

Υπαρχουν διαθεσιμες θεσεις για ποσα ατομα ?

(τα μελη του Moto να γραψουν post για συμετοχες).

Για το ξενοδοχειο μεσω του 0-300 κλεινουμε θεση ?.

Ακομα πως θα γινει να μεταφερω την μοτο μου και πιο ειναι το κοστος.

:wave2:

jarv
03/06/2005, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Αγαπητη Ιωαννα καλησπερα.

Υπαρχουν διαθεσιμες θεσεις για ποσα ατομα ?

(τα μελη του Moto να γραψουν post για συμετοχες).

Για το ξενοδοχειο μεσω του 0-300 κλεινουμε θεση ?.

Ακομα πως θα γινει να μεταφερω την μοτο μου και πιο ειναι το κοστος.

:wave2:

δεν μπορώ να σου πω συγκεκριμένο νούμερο, κάθε μέρα που περνάει η λίστα μεγαλώνει, καλό θα ήταν να αρχίσετε να γράφετε ονόματα να ξέρουμε, ξενοδοχείο ΕΛΠΙΔΑ 23210-59311 λέτε ότι θα κάνετε τα μαθήματα, για να σας κάνουν έκπτωση. Μεταφορέας Κιοσές Σάκης 6932-428604, το κόστος, απ' ότι μου έχει πει είναι ανάλογο με τις μοτοσυκλέτες που θα μεταφέρει, από 45-80 euro.

anco
03/06/2005, 17:04
:blush:

:wave2:

gmakris
04/06/2005, 01:26
Σε οτι αφορα την μεταφορικη (ο Σακης) εαν πας solo χρεωνει 40 ευρω / μηχανη. και ανεβαινεις με KTEΛ ή τρενο (κοστος 35 ευρα).

Το κοστος ξενοδοχειων εντος Σερρων ειναι 50-80 το δικλινο ενω εκτος Σερρων (το συνιστω γιατι εχεις ησυχια) το κοστος ειναι περιπου το ιδιο αλλα εχουν καλυτερες εγκαταστασεις. Οταν ανεβηκαμε πριν ενα μηνα επιλεξαμε να μεινουμε στην Λιμνη, μονο 26χλμ αποσταση απο την πιστα σε ενα φοβερο τοπιο που σε αποζημιωνει και μας εφτιαχνε τη διαθεση....

Το τρικλινο το θεωρω κακη επιλογη.....

:wave2:

pissaman
04/06/2005, 16:23
Όποιος μείνει σε ξενοδοχείο να ΜΗΝ πάει να μείνει στου διαόλου τη μάνα, επειδή το βρήκε 5 και 10? φθηνότερα! Μην ξεχνάτε ότι για τα μαθήματα πρέπει να είσαστε στις πίστα στις 7.00 το πρωί!
Τώρα, πότε θα προλάβετε να σηκωθείτε, να πάρετε το πρωινό σας στο ξενοδοχείο, να κάνετε 30 - 50 χλμ από την Κερκίνη, ή την Αλυστράτη για να είσαστε και στις 7.00 στην πίστα....
Εγώ πλήρωσα στην Ελπίδα, και δεν πρόλαβα να ανοίξω το δεύτερο μάτι και ήμουν στην πίστα!
Όσο για το κόστος, μην τσιγκουνευτήτε τα λεφτά για λάστιχα, διόδια, ξενοδοχεία κτλ κτλ!
Άνθρωποι που έχουν μπει και Σέρρες και Μέγαρα (μεταξύ τους και εγώ), λένε ότι : Μέγαρα δεν θα ξαναπάω ούτε σαν θεατής!
Στις Σέρρες, τα μαθήματα είναι ποιο εύκολα, γιατί δεν έχεις να σκέφτεσε και τον παράγοντα δρόμο. Στα μέγαρα, ποιο πολύ κηνυγάς να αποφύγεις λακούβες πέτρες και ότι άλλο έχει η πίστα, παρά να οδηγήσεις σωστά και όσο ποιο γρήγορα μπορείς!
Στις Σέρρες είσαι μόνο εσύ, το μηχανάκι και ο εκπαιδευτής!

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
05/06/2005, 07:33
Άνθρωποι που έχουν μπει και Σέρρες και Μέγαρα (μεταξύ τους και εγώ), λένε ότι : Μέγαρα δεν θα ξαναπάω ούτε σαν θεατής!
Στις Σέρρες, τα μαθήματα είναι ποιο εύκολα, γιατί δεν έχεις να σκέφτεσε και τον παράγοντα δρόμο. Στα μέγαρα, ποιο πολύ κηνυγάς να αποφύγεις λακούβες πέτρες και ότι άλλο έχει η πίστα, παρά να οδηγήσεις σωστά και όσο ποιο γρήγορα μπορείς!
Στις Σέρρες είσαι μόνο εσύ, το μηχανάκι και ο εκπαιδευτής!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

periklisk
05/06/2005, 23:03
και εγώ μέσα:D

anco
06/06/2005, 01:01
Δηλαδη

ancogsxr (εγω)

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

stako

periklisk

Mονο 4 ατομα....?

:look:

anco
06/06/2005, 01:04
Ουτε track-day απλο δεν γινεται.

idi
06/06/2005, 01:09
και εγω

οτι παιζει με πιστα απο δω και μπρος ειμαι μεσα μη περιμενεις να το γραφω καθε φορα

gmakris
08/06/2005, 10:17
Με τον Σταθη συζητησαμε κατι αντιστοιχο Γιωργο (idi) οταν ειμασταν Δελεαρ - Eπειδη δεν βλεπω μεγαλη ανταποκριση πιθανον λογω της αποστασης (Σερρες) & κοστους ισως επρεπε να δουμε πρωτα κατι σε Μεγαρα & 0-300 riding School.

Λεπτομερειες καλυτερα απο κοντα....


:wave2:

stako
08/06/2005, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Με τον Σταθη συζητησαμε κατι αντιστοιχο Γιωργο (idi) οταν ειμασταν Δελεαρ - Eπειδη δεν βλεπω μεγαλη ανταποκριση πιθανον λογω της αποστασης (Σερρες) & κοστους ισως επρεπε να δουμε πρωτα κατι σε Μεγαρα & 0-300 riding School.

Λεπτομερειες καλυτερα απο κοντα....


:wave2:

Παιδιά αν τα πείτε από κοντά και έχετε καμιά ιδέα ποστάρετε να το δούμε και εμείς. :)

pissaman
08/06/2005, 10:26
Στα Μέγαρα, είναι μία περίληψη του california. Το να πάτε να πληρώνετε λεφτά και στα Μέγαρα και μετά να πάτε να πληρώνετε και στις Σέρρες, είναι περιττό!
Εκτός αν θέλετε να σκορπάτε λεφτά από εδώ και από εκεί!
Στις Σέρρες, θα κάνετε ούτως ή αλλιώς αυτά που θα κάνετε και στα Μέγαρα.
Δηλαδή, ενώ πάτε για να γλιτώσετε λεφτά, στην ουσία θα σας κοστίσει το CSS 150? παραπάνω!
Γιατί? :confused:

Boxer
08/06/2005, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Δηλαδη

ancogsxr (εγω)

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

stako

periklisk

Mονο 4 ατομα....?

:look:

+ Boxer

Παρεπιπτοντως

Ποσο κανει;

gmakris
08/06/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Παιδιά αν τα πείτε από κοντά και έχετε καμιά ιδέα ποστάρετε να το δούμε και εμείς. :)

Οk Σταυρο συζητησαμε και τις 2 επιλογες αλλα η πλειοψηφια δειχνει να προτιμα Μεγαρα λογω αποστασης / κοστους / διαθεσιμου χρονου (εγω ειμαι υπερ των Σερρων) δεν ειπαμε τιποτα τελικο, ιδεες ανταλλαξαμε και βλεπουμε......

:wave2: :wave2:

jarv
08/06/2005, 10:40
καλημέρα,
να σας προτίνω κάτι, θέλετε να συναντηθούμε κάπου για καφέ και να σας λύσω όλες σας τις απορίες, αν ναι, τότε θα σας ζητήσω μία μεγάλη χάρη, να το κάνουμε κάπου προς τα βόρεια προάστεια, για ένα και μόνο λόγο, έχω κάποιο πρόβλημα και οι γιατροί μου έχουν (σνιφ) απαγορέψει να καβαλάω μοτοσυκλέτα, επειδή κυκλοφορώ πια μόνο με αυτοκίνητο, αν μου πείτε να έρθω Αθήνα δεν θα το αντέξω.

stako
08/06/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Οk Σταυρο συζητησαμε και τις 2 επιλογες αλλα η πλειοψηφια δειχνει να προτιμα Μεγαρα λογω αποστασης / κοστους (εγω ειμαι υπερ των Σερρων) δεν ειπαμε τιποτα τελικο, ιδεες ανταλλαξαμε και βλεπουμε......

:wave2: :wave2:

Ic.....

Για τι κόστος μιλάμε για το 0-300? Και τι ακριβώς κάνουν εκεί? Sorry αν ρωτάω γνωστά πράματα, αν έχει ξαναειπωθεί σε κανά post δώστε το link να το δούμε εκεί. :)

Κι εγώ είμαι υπέρ των Σερρών καθώς έχω και σπίτι Θεσσαλονίκη :)

stako
08/06/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
καλημέρα,
να σας προτίνω κάτι, θέλετε να συναντηθούμε κάπου για καφέ και να σας λύσω όλες σας τις απορίες, αν ναι, τότε θα σας ζητήσω μία μεγάλη χάρη, να το κάνουμε κάπου προς τα βόρεια προάστεια, για ένα και μόνο λόγο, έχω κάποιο πρόβλημα και οι γιατροί μου έχουν (σνιφ) απαγορέψει να καβαλάω μοτοσυκλέτα, επειδή κυκλοφορώ πια μόνο με αυτοκίνητο, αν μου πείτε να έρθω Αθήνα δεν θα το αντέξω.

Εγώ συμφωνώ (και Β. Προάστεια και οπουδήποτε) οπότε ας αρχίσω την λίστα των συμμετοχών....:

1. stako (Σταύρος)
2. ???

gmakris
08/06/2005, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
καλημέρα,
να σας προτίνω κάτι, θέλετε να συναντηθούμε κάπου για καφέ και να σας λύσω όλες σας τις απορίες, αν ναι, τότε θα σας ζητήσω μία μεγάλη χάρη, να το κάνουμε κάπου προς τα βόρεια προάστεια, για ένα και μόνο λόγο, έχω κάποιο πρόβλημα και οι γιατροί μου έχουν (σνιφ) απαγορέψει να καβαλάω μοτοσυκλέτα, επειδή κυκλοφορώ πια μόνο με αυτοκίνητο, αν μου πείτε να έρθω Αθήνα δεν θα το αντέξω.

Καλημερα Ιωαννα,

Αυτο μπορει να γινει, θα πρεπει ομως να βρισκεται και ο Σταθης (Hornet) ο οποιος λογικα θα αναλαβει να "τρεξει" το event....

Υπαρχουν αρκετοι συναδελφοι που θελουν να συμμετασχουν και νομιζω οτι μια οργανωμενη προσπαθεια θα βρει μεγαλη ανταποκριση...


:wave2:

sniper
08/06/2005, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
και εγω

οτι παιζει με πιστα απο δω και μπρος ειμαι μεσα μη περιμενεις να το γραφω καθε φορα


Κι εγώ το ίδιο.... :wave2:

anco
08/06/2005, 13:42
Λοιπον να γινει η συναντηση !!!!!

:)

stako
08/06/2005, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Εγώ συμφωνώ (και Β. Προάστεια και οπουδήποτε) οπότε ας αρχίσω την λίστα των συμμετοχών....:

1. stako (Σταύρος)
2. ???

Γράψτε στη λίστα να δούμε πόσοι είμαστε για να συνεννοηθούμε.

1. stako (Σταύρος)
2. sniper
3. ancogsxr
4. ???

anco
08/06/2005, 14:39
Κατι αλλο "slide machine" στο δικο μας CSS εχουμε ?

Εδω ειναι μια φωτο απο το site της Αγγλιας και λεει πως η φωτο ειναι απο μαθηματα του 2003 στην Ελλαδα.




16368

pissaman
08/06/2005, 15:06
Όταν πήγα εγώ τον απρίλιο του 2004 δεν το είχαν! :(

jarv
08/06/2005, 16:45
To slide machine χρησιμοποιείται μόνο στο level 3, άρα μην βιάζεστε, το 2003 το είχαμε φέρει για λίγες μέρες από Αγγλία, κάτι που δεν είναι εύκολο να γίνεται συνεχώς, είμαστε σε διαδικασία να φτιάξουμε δικό μας, αλλά χρειάζεται χρόνος. καφέ ή τσίπουρα θα πιούμε;;;;

sniper
08/06/2005, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
.....
καφέ ή τσίπουρα θα πιούμε;;;;


Ωχ βρήκαμε κι άλλη μία δική μας..... :beer:

Με τόσες συμμετοχές πάντως καλό θα ήταν να υπάρχει κι ένα τέτοιο διαθέσιμο στην Ελλάδα....

:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
08/06/2005, 17:11
προτινω καφετερια ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ μεσα στο αλσος ν. φιλαδελφειας.
εχει πολυ χορο και ευκολη προσβαση.
και εγω μεσα σε οτι εχει σχεση με αυτα που συζηταμε.
κανωνιστε ημερα και ωρα σηναντησης.
στο τρεξιμο ειμαι και εκει μεσα για να βοηθησω. δεν υπαρχει λογος να φαει ενας δυο το λουκι που πιθανων να υπαρξει.
αν και η πιστα των μεγαρων ειναι χμ.... για τα γουστα μου οχι και τοσο ικανοποιητηκη δεν εχω προβλημα να ξαναμπω με τα παιδια του καλιφορνια γιατι μαζι τους εσθανωμε ασφαλεις:cool:

hornet
08/06/2005, 17:15
οκ ιωαννα πες μερα και ωρα και μπορουμε να το κανονισουμε

jarv
08/06/2005, 17:28
Να το κάνω ποιο εύκολο για σας, εκτός από το ΠΣΚ (θα λείπω), μπορούμε Πέμπτη (αύριο) μετά τις 20:00 ή από Δευτέρα μετά τις 18:00, ακούω προτάσεις.

hornet
08/06/2005, 17:44
κοιτα το δευτερα μου κανει στις 6 εμενα προσωπικα

anco
08/06/2005, 20:34
Οτι ωρα κλεισετε να γραφτει στο ποστ.

:wave2:

periklisk
08/06/2005, 23:54
Δευτέρα 7?:D

stako
09/06/2005, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Δευτέρα 7?:D

Κι εμένα με βολεύει Δευτέρα στις 7.

jarv
09/06/2005, 10:41
οκ Δευτέρα λοιπόν, 7 είναι καλά, που;;;; εκεί που είπε ο Γιώργος;;; (μόνο καφέ έχει εκεί;;;;), εσείς γνωρίζεστε μεταξύ σας;;; κρατάμε πλακάτ (όπως στα αεροδρόμια)!!!!!!

stako
09/06/2005, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
οκ Δευτέρα λοιπόν, 7 είναι καλά, που;;;; εκεί που είπε ο Γιώργος;;; (μόνο καφέ έχει εκεί;;;;), εσείς γνωρίζεστε μεταξύ σας;;; κρατάμε πλακάτ (όπως στα αεροδρόμια)!!!!!!

Καφετερια ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ μεσα στο αλσος ν. φιλαδελφειας δηλαδή?

Εγώ συμφωνώ, ας πούν και οι υπόλοιποι όμως.

:)

Tigas
09/06/2005, 11:07
ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 7

sniper
09/06/2005, 11:16
ΟΚ κι από μένα...

Anytime anyplace :winka:

gmakris
09/06/2005, 13:08
Εαν προλαβω (λογω εργασιας) για Δευτερα 19.00, θα ειμαι και εγω εκει......

free rider
09/06/2005, 13:43
ρε δίπλα στο σπίτι μου θα ρθείτε??

γουελκομ γουέλκομ...

αντε να περάσω να τω ενα γειά...
:wave2: :wave2:

idi
09/06/2005, 14:00
ρε χαλιες γιατι δε το κανετε δελεαρ?

stako
09/06/2005, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε χαλιες γιατι δε το κανετε δελεαρ?

Γιατί νομίζω η Ιωάννα δεν μπορεί κέντρο. :)

jarv
09/06/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Γιατί νομίζω η Ιωάννα δεν μπορεί κέντρο. :)

sorry γι αυτό αλλά εντολές γιατρού, ΟΧΙ μοτοσυκλετα ΟΧΙ κούραση ΟΧΙ σε όλα

hornet
09/06/2005, 14:31
λοιπον εγω ειμαι εκτος θα το κανονισουμε μια αλλη φορα

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
09/06/2005, 17:30
μηπως.... λεω μηπως σταθη αν σου αναφερω οτι στα 200 μετρα ειναι το ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΟ αλαξης γνωμη?:lol: :rotflmao: :beer:
ιωαννα δεν ειναι δυσκολο να μας γνωρισεις....
οσους δεν τους ξερεις και δεν σε ξερουνε θα τους καταλαβεις απο τα κρανοι που θα εχουν και την στηβα απο γυναικιες τσαντες που θα εχουν διπλατους και θα τους αδιαζουν το περιεχομενο...
:rotflmao:
μπας και βγη αληθηνη η γκαγκα διμασιογραφος που ειχε πει << εδω πισο στον χορο που βλεπετε εκπεδευονται οι μελοντικοι τσαντακιδες μηχανοβοιοι):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
και εδηχνε η καμερα τα παιδια που κανανε μοτο κρος...

βεβαια εμεις μετα αν θελουμε στο τσιπουραδικο μπορουμε να κανουμε μοτο τρως, και μοτο πινης. αρκη να ερθετε με ταξι..:wave2:

jarv
10/06/2005, 15:47
διάβασα σε άλλο post ότι τη Δευτέρα θα βρεθείτε στο δελεαρ, μηπώς θέλετε να το κάνουμε Τρίτη εμείς για να πάτε, δεν έχω πρόβλημα, ότι σας βολεύει....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
10/06/2005, 18:54
τριτη εχει σηναντιση στο δελεαρ η προτοβουλια μοτοσικλετιστων για γνωριμια του κοσμου μετσξη τους εγω θα ειμαι εκει....

anco
12/06/2005, 16:06
Τελικα για να ειμαστε ολοι ΟΚ!

Αυριο ΔΕΛΕΑΡ στις 7 ?????


:wave2:

anco
12/06/2005, 21:31
Τελικα που θα ειναι η συναντηση ?????

Δελεαρ η στον Κενταυρο ?

Και αν θα γινει 100%.

:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
13/06/2005, 09:01
εγω δευτερα στις 7 παω κενταυρο και τριτη δελεαρ για την προτοβουλια. για εμενα αφου δεν γραφηκε κατι αλλο ισχηει αυτο. αν αλαξη κατι μεχρη τις 2 να εχει γραφτη παρακαλω

stako
13/06/2005, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
εγω δευτερα στις 7 παω κενταυρο και τριτη δελεαρ για την προτοβουλια. για εμενα αφου δεν γραφηκε κατι αλλο ισχηει αυτο. αν αλαξη κατι μεχρη τις 2 να εχει γραφτη παρακαλω

Οκ, λοιπόν, στον Κένταυρο στις 7 είναι η συνάντηση τελικά, σωστά?

Κένταυρος είναι στο άλσος της Ν. Φιλαδέλφειας?

:wave2:

jarv
13/06/2005, 11:11
οκ θα είμαι εκεί, πες Γιώργο που ακριβώς είναι....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
13/06/2005, 13:14
ανεβενωντας την λ. δεκελιας απο χαλκιδονα προς μεταμορφοση περναμε την διασταυρωση που ΗΤΑΝ :smilea: το γηπεδο της ΑΕΚ και σηνεχιζουμε εχωντας το αλσος στο δεξι μας χερι. στο φαναρι που σηναντουμε εχει ταμπελα που γραφη κενταυρος. αριστερα ειναι ενα σουπερ μαρκετ ατλαντικ:yuck: και δεξια ειναι ενας χορος παρκινκ και ενα δρομακι που εχει μπαρες για να μην μπενουν μεσα τα αυτοκηνητα. μπενουμε μεσα με το αυτοκηνητο μας η την μοτο μας και παρκαρουμε εξω απο τον κενταυρο μαζι με τα αλλα οχηματα που ειναι εκει χωρης να εχουμε προβλημα να μας γραψουν. μπενουμε στην εισοδο του αλσους και ειναι η καφετερια και θα βρεθουμε εκει.
στην σηνεχεια το βραδυ οποιος θελει μπορει να παει στο δελεαρ να ενημερωσει και τους αλλους το τι ειποθηκε...

anco
13/06/2005, 13:33
δεν θα ερθω βγηκε δουλεια.