PDA

View Full Version : Ώρες ώρες είμαστε και 'μεις...



antares
02/06/2005, 12:47
...πολύ μαλάκες!!
Δε φτάνει που γυρνάς ξεκράνωτος και με υφάκι Ψωμιάδη (εννοώ το Θεσσαλονικιό νομάρχη)...
Δε φτάνει που οδηγάς σα να μην έχει αύριο, γιατί απ' ότι φαίνεται το R850 το έχεις καμιά βδομάδα τώρα και για να ξεκαυλώσεις έχεις τρελαθεί στις σφήνες...
Δε φτάνει, που μου κορνάρεις από πίσω, στην Αλεξάνδρας, γιατί κατά τη γνώμη σου πηγαίνω αργά και σε εμποδίζω να τερματίσεις το γκάζι...
Δε φτάνει τέλος, που σε πιάνει κόκκινο και φρενάρεις κυριολεκτικά στον πόντο, με το ABS να τα έχει δώσει όλα...
Λούζεις και μ' ένα κουβά χριστοπαναγίες την κυριούλα που πήγε να περάσει το δρόμο καθ' όλα κανονικά και νόμιμα, και σε είδε η κακομοίρα να έρχεσαι κατ'απάνω της και άσπρισε από το φόβο της, γιατί που να καταλάβει ότι εσύ θα σταματούσες μισό μέτρο από τα πόδια της και ότι "το ελέγχεις" (τ' αρχίδια μου κουνιούνται).

Και αύριο-μεθαύριο υποτίθεται πως, έστω και έμμεσα, θα πρέπει σε υποστηρίξω, γιατί υποτίθεται πως εκτίθεσαι σε κινδύνους, καιρικές συνθήκες, αδιαφορία φορέων για την προστασία σου κλπ κλπ κλπ. Τι λες ρε Καραγκιόζη!!! Εγώ και 'συ στο ίδιο καζάνι;; Δεν τρώω το κράνος μου καλύτερα;;

Σόρυ παίδες
Δεν του τα 'πα στο δρόμο,
τα' πα εδώ τουλάχιστον και κάπως ξεθύμανα.
Πολύ θα ήθελα να τα διάβαζε αυτά.
Αν και απ' την άλλη...
σίγουρα προτιμώ κάτι τέτοιους μακρία απ' το moto.gr

crs-k
02/06/2005, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από antares
.....................
Σόρυ παίδες
Δεν του τα 'πα στο δρόμο,
τα' πα εδώ τουλάχιστον και κάπως ξεθύμανα.
Πολύ θα ήθελα να τα διάβαζε αυτά.
Αν και απ' την άλλη...
σίγουρα προτιμώ κάτι τέτοιους μακρία απ' το moto.gr


Σορυ ρε Αρη ...
Το 'χα παρει για test ride και ψιλοβιαζομουνα ... :(

:lol: :rotflmao: :lol:



Περα απ' την πλακα ...
Φυσικα κι εχεις δικιο!
Κυκλοφορουν δυστυχως πολλοι τετοιοι "καλοκαιρινοι"! :sick:

GST
02/06/2005, 12:56
και χειμερινοι ...το τσιπακι της μαλακιας δυστηχως το εχουν εγκατεστημενο πολλοι τελευταια:p

antares
02/06/2005, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Σορυ ρε Αρη ...
Το 'χα παρει για test ride και ψιλοβιαζομουνα ... :


Εσύ;;;
Μα καλά... εσύ δεν είσαι αφρικάνα;;;; (αραπίνα λάγνα ερωτιάρα..)
Τι το θες το R850;;

crs-k
02/06/2005, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από antares
..................
Τι το θες το R850;;

Δικιο εχεις ... :wacko:

Απαισιο ειναι ... :sick:

Προσπαθει να πατησει τον κοσμο! :(


:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
02/06/2005, 13:57
μπα εδω δεν έχουμε τέτοιους...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
02/06/2005, 14:37
Το έχω πει... ουκ ολίγες φορές....

Κάθε μέρα-ώρα και στιγμή τα ίδια.
Ειδικά αν είσαι μέσα σε αυτοκίνητο τα βλέπεις σε ακόμα μεγαλύτερο βαθμό.

Stergios69
02/06/2005, 16:50
Ελα μωρέ, ο ανθρωπος μπορεί να είχε τα ρούχα του... :rotflmao:
Ή μια και ήταν BMW μπορεί να ΄ταν γιατρός και να είχε ''περιστατικό'' :rotflmao:

Alx 84
07/06/2005, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δικιο εχεις ... :wacko:

Απαισιο ειναι ... :sick:

Προσπαθει να πατησει τον κοσμο! :(


:lol: :rotflmao: :lol:



apapa pragmata tou satana!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

johnpagr
08/06/2005, 03:12
to elaga sta paidia thn deftera sto delear

Erxomenos loipon to apogevmataki gia ton kafe, kata tis 7, sthn aleksandras me petyxenei ena 1000 me fiali Nitrou pisw kai me bouri ntalikas ...
O epideksios kaskanter loipon me plhrh eksoplhsmo kamikazi (skarpine a8lhtiko akaltsoto, sortsaki polyxromo kai poukamisaki Havane, peripteRey-Ban prostateftiko) apo fanari se fanari to phgene labmada to mpriki.
Prin to fanari aristera pou thn kaneis gia ta dikasthria (sthn anodo), siga na mhn prolave na frenarei prin to telos ths diagrammhshs twn pezwn ..

O de, anypopsiastos papoulhs pou phge na perasei apenanti ton eide san DearDeavil ton en logo kamikazi (tyflo)..

Egw kai psarwsa pou thn eida thn fash apo pisw me thn enoia oti an o papous epitaxyne gia na perasei .... 8a pernage apo thn aleksandras sthn soutsou petontas ws zouperman ...

ELEOS

GAMW ta NOS mou mesa

:( :mad: :mad: