PDA

View Full Version : Γυναικες και παπακια!!



rsp
02/06/2005, 13:49
Ποτε μου δεν ειχα κολλημα με τις γυναικες οδηγους και παντα ελεγα οτι ειμαστε υπερβολικοι οταν γενικευουμε...Αλλα σημερα το πρωι με χτυπησε μια μαλα....μενη με ενα παπι την ωρα που κατεβαινα απο το μηχανακι....Ελεος μολις παρκαρα και σβηνω το μηχανακι επι της οδο Βουλης στο κεντρο.Διπλα μου ι.χ που πηγαινει κανονικα και η που...ανα παει να περασει αναμεσα και με χτυπαει στο ποδι...Απο το φοβο της αρχισε να φωναζει κατι ασυναρτησιες και πρωτη φορα στη ζωη μου ειμουν ετοιμος να χτυπησω κοπελα...Εφθγα για να μην κανω βλακεια αλλα οσο περναει η ωρα πριζετε το ποδι μου...Ελεος το οτι ειναι παπι δεν σημαινει οτι ολοι μπορουν να το οδηγουν...

melsaltas
02/06/2005, 13:50
EYXOMAI NA MHN EINAI TIΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ.....

free rider
02/06/2005, 13:59
περαστικά μεγάλε ...
τα μάτια σου δεκατέσσερα...

gmakris
02/06/2005, 14:06
Περαστικα και απο μενα - ευτυχως δεν εγινε κατι ποιο σοβαρο.....

Η Αθηνα ειναι τρελλοκομειο.....


:wave2:

sniper
02/06/2005, 14:11
Έλα ρε πως κάνεις έτσι....


Θα μπορούσε να είναι κανένας πρώην Αφρικάνος με Varkadero.... :lol:

Περαστικά :wave2:

Tigas
02/06/2005, 14:14
ΤΟ ΠΑΠΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑ KAWASAKI ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΕΕ:lol:

powerphot
02/06/2005, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ποτε μου δεν ειχα κολλημα με τις γυναικες οδηγους και παντα ελεγα οτι ειμαστε υπερβολικοι οταν γενικευουμε...Αλλα σημερα το πρωι με χτυπησε μια μαλα....μενη με ενα παπι την ωρα που κατεβαινα απο το μηχανακι....Ελεος μολις παρκαρα και σβηνω το μηχανακι επι της οδο Βουλης στο κεντρο.Διπλα μου ι.χ που πηγαινει κανονικα και η που...ανα παει να περασει αναμεσα και με χτυπαει στο ποδι...Απο το φοβο της αρχισε να φωναζει κατι ασυναρτησιες και πρωτη φορα στη ζωη μου ειμουν ετοιμος να χτυπησω κοπελα...Εφθγα για να μην κανω βλακεια αλλα οσο περναει η ωρα πριζετε το ποδι μου...Ελεος το οτι ειναι παπι δεν σημαινει οτι ολοι μπορουν να το οδηγουν...

Μήπως ήταν και ξανθιά???:lol: :lol: :lol: :lol:
Περαστικά ρε Πανουργιά.
Ρεσυ πώς θα πάμε για ψάρεμα τώρα? Βάλτο σε σαπουνάδες κι αλοιφές, άντε:lol: :lol: :lol:

oulas
02/06/2005, 14:36
Τουλαχιστον πες μας, ηταν καμια καλη, να στο ξεπληρωνε με μια πιπα!

:lol: :lol: :lol: :lol:


Πλακα κανω, αφου δεν κοντραρε πουθενα το ποδι να χουμε χειροτερα παλι καλα. Και εμενα πολλες φορες με εχουν χτυπηση με 5 χιλιομετρα ταχυτητα και φευγουν, και τα γραφουν ολα στα αρχιδια τους!

cityfly
02/06/2005, 15:01
περαστικά

τι άλλο

:smilea: :smilea:

pissaman
02/06/2005, 15:03
Αντί να την δείρεις, δεν έπερνες το τηλ της μπας και την .....σεις?

Περαστικά!

Πάντως καλού κακού έπρεπε να φωνάξεις μπάτσους, να κλάσει λίγο μαλί για να μάθει να προσέχει άλλη φορά!
Αν δεν πληρώνουν για αυτά που κάνουν δεν μαθαίνουν! Αυτοί δεν ισχύει μόνο για τις γυναίκες οδηγούς, αλλά γενικότερα! :)
:beer:

latris mixanis
02/06/2005, 15:06
τι κόλλημα με αυτές τις ξανθιές.Περαστικά βάλε ψηλά το πόδι και πάγο. Άλλη λύση εναλλαξ ζεστό κρύο νερό με λίγο αλλάτι. Αν έχει πρηστεί πολύ με αιμάτωμα βάλε και κρεμμύδι.:smilea: :smilea:

adam_tsouk
02/06/2005, 15:10
Καλά.... μην ψάχνεις.

Πάλι καλά να λες........



Περαστικά ρε......
:wave2: :wave2: :wave2:

powerphot
02/06/2005, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
τι κόλλημα με αυτές τις ξανθιές..:smilea: :smilea:

Καλά εσύ γιατί παρεξηγήθηκες?
Ξανθιά στο ..........μυαλό εννοούσα:lol: :lol: :lol:

latris mixanis
02/06/2005, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Καλά εσύ γιατί παρεξηγήθηκες?
Ξανθιά στο ..........μυαλό εννοούσα:lol: :lol: :lol: ,

τυγχάνει να είμαι ξανθιά.Απλά δεν έχω καταλάβει γιατί όταν κάνει κάτι μια γυναίκα πρέπει να είναι ξανθιά

free rider
02/06/2005, 16:33
υπάρχει κάτι χειρότερο απο τις ξανθιές....


ΟΙ ΨΕΥΤΟΞΑΝΘΙΕΣ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kostom
02/06/2005, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
υπάρχει κάτι χειρότερο απο τις ξανθιές....


ΟΙ ΨΕΥΤΟΞΑΝΘΙΕΣ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΛΑΘΟΣ



Υπάρχει και ο.....................






























FREE - RIDER
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
02/06/2005, 16:39
ρε κακούργε είπαμε ...

ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΒΑΤΟ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

Nik0s
02/06/2005, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
τι κόλλημα με αυτές τις ξανθιές.Περαστικά βάλε ψηλά το πόδι και πάγο. Άλλη λύση εναλλαξ ζεστό κρύο νερό με λίγο αλλάτι. Αν έχει πρηστεί πολύ με αιμάτωμα βάλε και κρεμμύδι.:smilea: :smilea:

Βέφα μου εσύ! το πόδι του χτύπησε κι εσύ
δίνεις συνταγή για αρνάκι φρικασέ !!!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Μου άνοιξε η όρεξη....:smokin:

pissaman
02/06/2005, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
τι κόλλημα με αυτές τις ξανθιές.Περαστικά βάλε ψηλά το πόδι και πάγο. Άλλη λύση εναλλαξ ζεστό κρύο νερό με λίγο αλλάτι. Αν έχει πρηστεί πολύ με αιμάτωμα βάλε και κρεμμύδι.:smilea: :smilea:
Πιπεράκι?
Πάντως για σαλάτα καλό ακούγετε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

johnpagr
02/06/2005, 17:56
Perastika re rsp...

Kserw giati ta kaneis/les afta....

Epeidh sthn eipe o SF gia thn volta tou savvatou, kai twra vrhskeis dikaiologia na mhn er8eis....


RSP:

Afhste re paidia, 8hmaste pou ekana post oti me xtyphse gynaika?? eee to podi mou einai san to pisw lastixo tou xx ...... kai den mporw na er8w .... sory ..... k.o.k.




Plaka kanw ..



Stixeia antalaksate re?
pws eise twra?


PERASTIKA REEEEEEEEEE !!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

devil's animal
02/06/2005, 18:26
περαστικα αρχηγε..................και μην πολυδινεις σημασια αφου δεν εγινε τιποτα χειροτερο!!!




ΑΑΑ!για 24 ωρες ΜΟΝΟ παγο στο ποδι.................

απο'κει και περα ζεστα μπανια και μασαζακι απαλο!!!!





σε παρομοια περιπτωση........εγω παρκαρω την βεσπα εξω απο την δουλεια μου και πριν κατεβω........μπαμ ...........πανω μου η τυπισσα :winka: ευτυχως δεν επαθα τιποτα γιατι επεσε στο μηχανακι

tai
02/06/2005, 18:31
Πανουργιά, βάλε αμέσως πάγο. Άστο κανένα 5λεπτο. Μετά από 1 τέταρτο ξανα βάλτον για 5 λεπτά, κ.ο.κ. μέχρι όσο αντέχεις. Θα σου μειώσει την φλεγμονή και έτσι θα μειωθεί το πρήξιμο.

tai
02/06/2005, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
περαστικα αρχηγε..................και μην πολυδινεις σημασια αφου δεν εγινε τιποτα χειροτερο!!!
ΑΑΑ!για 24 ωρες ΜΟΝΟ παγο στο ποδι.................

απο'κει και περα ζεστα μπανια και μασαζακι απαλο!!!!


Αν βάλει ζεστό, έστω και την άλλη μέρα, θα γίνει τούμπανο.:nono: :nono: :nono:

Άσε, από χτυπήματα έχω μεγαααααααααααλη εμπειρία.
:sick: :D :wave2:

rsp
02/06/2005, 19:17
Για αρχη ευχαριστω ολους για τα περαστικα...Το ποδι εχει πρηστει στην γαμπα, μαλλον κατι σε θλαση του μυη...Αλλα το πλακωσα στο παγο και ειναι καλυτερα...Συγκεκριμενα με τοσο παγο μαλλον θα παγωσουν και οι φλεβες μου...Στοιχεια δεν ανταλαξαμε γιατι επειδη δεν εχω πολυ υπομονη αλλα και περιθωρια για καβγαδες, ειδα μονο οτι το μηχανακι ειναι ενταξει και εφυγα..Με βλεπω στη βολτα να δενω το ποδι στο μαρσπιε και φυγαμε!!

johnpagr
02/06/2005, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Πανουργιά, βάλε αμέσως πάγο. Άστο κανένα 5λεπτο. Μετά από 1 τέταρτο ξανα βάλτον για 5 λεπτά, κ.ο.κ. μέχρι όσο αντέχεις. Θα σου μειώσει την φλεγμονή και έτσι θα μειωθεί το πρήξιμο.

johnpagr
02/06/2005, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr



kai mhn to kouraseis aftes tis meres...

ase tis proponhseis pou kaneis gia ton mara8onio kai to KAARAATEEEE

riksto ligo ston kafe me to podi ligo pshla (balto na sto krataei to etero hmisi pshla) .... ksereis esy ...... kolonaki cofee k.o.k.


Perastika :wave2:


:lol: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
02/06/2005, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Βέφα μου εσύ! το πόδι του χτύπησε κι εσύ
δίνεις συνταγή για αρνάκι φρικασέ !!!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Μου άνοιξε η όρεξη....:smokin:


:lol: :lol: :lol:
Καλέ μου έχεις κάνει αθλητής και να έχεις πάθει βαρβάτο διάστρεμα;; Αν ναι θα το ξέρεις ...
Άνιθο μην ξεχάσεις

Spike
02/06/2005, 22:18
Perastika kapetanio kai min tsantizesai.....:wave2:

powerphot
02/06/2005, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
,

τυγχάνει να είμαι ξανθιά.Απλά δεν έχω καταλάβει γιατί όταν κάνει κάτι μια γυναίκα πρέπει να είναι ξανθιά

Καλά το παίρνω πίσω.
Αντε να σε για να σε καλοπιάσω.......αυτό το αβαταρ
μ' αρέσει καλύτερα απ' το άλλο:D

Pokermon
02/06/2005, 23:41
Περαστικά ρε φιλαράκο!!!!!
Άραξε και ξεκούρασε το!!!!!!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

tifoefs
02/06/2005, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ποτε μου δεν ειχα κολλημα με τις γυναικες οδηγους και παντα ελεγα οτι ειμαστε υπερβολικοι οταν γενικευουμε...Αλλα σημερα το πρωι με χτυπησε μια μαλα....μενη με ενα παπι την ωρα που κατεβαινα απο το μηχανακι....Ελεος μολις παρκαρα και σβηνω το μηχανακι επι της οδο Βουλης στο κεντρο.Διπλα μου ι.χ που πηγαινει κανονικα και η που...ανα παει να περασει αναμεσα και με χτυπαει στο ποδι...Απο το φοβο της αρχισε να φωναζει κατι ασυναρτησιες και πρωτη φορα στη ζωη μου ειμουν ετοιμος να χτυπησω κοπελα...Εφθγα για να μην κανω βλακεια αλλα οσο περναει η ωρα πριζετε το ποδι μου...Ελεος το οτι ειναι παπι δεν σημαινει οτι ολοι μπορουν να το οδηγουν...

Επρεπε να πεσεις κατω και να κανεις το ψοφιο κοριο !
Μονο με φιλι της ζωης να τιναζες το γερο ποδι και να ζηταγες αποζημιωση !!!

:eyepop: :evil:

free rider
03/06/2005, 04:37
τελικά ρε πανουργια δεν μας είπες............






















































η γκόμενα άξιζε τίποτα ή τζάμπα ο πόνος???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
03/06/2005, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Καλά το παίρνω πίσω.
Αντε να σε για να σε καλοπιάσω.......αυτό το αβαταρ
μ' αρέσει καλύτερα απ' το άλλο:D

:blush: :blush:


15913

rsp
03/06/2005, 10:32
Τζαμπα ο πονος αλλα μιλαμε για τρελα τζαμπα!!! Εκτος αν σου αρεσουν οι 1.12 150 κιλα, με σπυρια και λαδωμενα μαλλια κοπελες...Οταν λεμε τζαμπα ο πονος....

free rider
03/06/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τζαμπα ο πονος αλλα μιλαμε για τρελα τζαμπα!!! Εκτος αν σου αρεσουν οι 1.12 150 κιλα, με σπυρια και λαδωμενα μαλλια κοπελες...Οταν λεμε τζαμπα ο πονος....


οχι ρε φίλε............


πραγματικά τώρα είναι διπλός ο πόνος....


κρίμα ρε ...

περαστικά δισσσσσσσσσσσσσ...

:smokin: :smokin:

latris mixanis
03/06/2005, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τζαμπα ο πονος αλλα μιλαμε για τρελα τζαμπα!!! Εκτος αν σου αρεσουν οι 1.12 150 κιλα, με σπυρια και λαδωμενα μαλλια κοπελες...Οταν λεμε τζαμπα ο πονος....

Την επόμενη φορά θα βάλουμε να σε χτυπήσει μια ελαφρώς φυσικά πολύ ποιο όμορφη:winka:

tifoefs
03/06/2005, 11:13
Twra katalaba giati dev ekaves to psofio korio gia fili tns zwns !



:yuck: :yuck:

latris mixanis
03/06/2005, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Twra katalaba giati dev ekaves to psofio korio gia fili tns zwns !



:yuck: :yuck:

:lol: :lol: :lol:

pissaman
03/06/2005, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τζαμπα ο πονος αλλα μιλαμε για τρελα τζαμπα!!! Εκτος αν σου αρεσουν οι 1.12 150 κιλα, με σπυρια και λαδωμενα μαλλια κοπελες...Οταν λεμε τζαμπα ο πονος....


Κανονικά, έπρεπε να της κάνεις μήνυση













Που κυκλοφορεί με αυτή τη φάτσα και σε τρόμαξε!!!