PDA

View Full Version : μαγαζια εξοπλισμου σε Ιταλια



loop
04/02/2010, 02:56
Καλησπερα σε ολους παιδες να κανω μια ερωτηση μιας που θα παει ο αδερφος μου ενα ταξιδακι ρωμη μηπως ξερουμε κανενα μαγαζακι καλο που να εχει καλες τιμες να παρουμε κανα μπουφανακι παντελονι μποτες κτλ...οτι μπορει να κουβαλησει δηλαδη...για πειτε γιατι την τελευταια φορα πηγε φλορεντια και δεν βρηκε κατι...:( :(

AUFGEBRACHT
04/02/2010, 06:44
Γύρισα από Ρώμη πριν κανα μήνα και έκανα ένα καλό ψάξιμο...Θα συνιστούσα στον αδερφό σου να ρίξει μια ματιά εκεί που ψώνισα εγώ,το μαγαζί λέγεται motorstock,έχει και σελίδα στο διαδίκτυο,motorstock.it . Παίρνεις το μετρό,στάση για Κολοσσαίο και πας το δρόμο παράλληλα από το circo massimo, στη γωνία μετά τα φανάρια είναι το μαγαζί, ο πιτσιρικάς μέσα μιλάει και τα βασικά αγγλικά και κατεβάζει όλο το μαγαζί.

AUFGEBRACHT
04/02/2010, 07:34
Δες κι εδώ...στο τέλος είναι το μπουφάν που χτύπησα από εκεί...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=85048&highlight=%F1%FE%EC%E7

loop
04/02/2010, 12:43
σε ευχαριστω φιλε μου,σιγουρα θα περασει να τσεκαρει απλα προσπαθω να του πω συγκεκριμενα δτο τρια μαγαζια μην φαει και ολη του την μερα στο ψαξιμο...

AUFGEBRACHT
04/02/2010, 13:09
Η Ρώμη έχει πολύ περπάτημα κι έριξα πολύ ψάξιμο τα απογεύματα που είχα χρόνο. Νομίζω πως το motorstock που σου είπα κοντά στο Κολοσσαίο είναι το πιο εύκολα προσβάσιμο και έχει καλές τιμές. Αν ρίξει και μια ματιά στο Elliasmoto που αναφέρει και το ρost που σου παρέθεσα,τότε έχεις τα δύο μαγαζιά που αξίζει να πάει και να μην ψάχνεται.