PDA

View Full Version : Ολα Εναντιων Τησ Honda!!!



Σελίδες : 1 2 [3]

Dexter
21/08/2005, 10:58
...μπορει στην ελλαδα να κυκλοφορουν 100αδες αλλα στην Αμερικη κυκλοφορουν 1000αδες και εκει ΕΧΕΙ , οχι απλά ακουστεί , αλλα ειναι υπαρκτο προβλημα που μάλιστα διορθώθηκε κιολας....:a1:

Dexter
21/08/2005, 11:00
για να μην ανφερθω στο ζήτημα με το κιβωτιο των R1...

gmakris
21/08/2005, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
για να μην ανφερθω στο ζήτημα με το κιβωτιο των R1...

με τοσα προβληματα που λες οτι εχουν τα R1 λεω να τα παρουμε με τους φιλους μου και να τα φουνταρουμε στην λιμνη να κανουν παρεα στα υπολοιπα.....:lol: :lol:

(Εαν δεις το profile μου στο r1-forum θα δεις οτι ειμαι μελος σχεδον ενα χρονο......:smokin: )

BAD BOY
21/08/2005, 23:06
...ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΧΟΝΔΑ:yuck: ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΜΑΧΗ Η' ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΜΑΧΑ:p ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΝΩ...ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΙ'ΟΛΑΣ...ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΣΑΣ...:lol:


22063

idi
21/08/2005, 23:33
ΟΚ ΚΑΙ το FMX ειναι μηχαναρα....

ειπαμε η Honda δε βγαζει μηχανακια πατατες....

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΕΜΑΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥΣ
:a21: :a24: :a06: :a022: :a027: :a38: :a55: :a56:

BAD BOY
21/08/2005, 23:41
ΤΟ ΦΜΧ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΑΡΑ:confused: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΕΕΕΕΕ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΝΤΟΜΙΝΕΙΤΟΡ ...ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΒΑΝΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΣΚΑΦΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΟΙΑ...:lol: :beer: ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΟΥΡΕΙΟ ΙΠΠΟ:lol: :lol: :rotflmao:

idi
22/08/2005, 00:00
α μη ξεχασω να αναφερω οτι ακομα πωλειται(?) αυτο το ...κουκλακι στις εκθεσεις Honda.... :a029: :a029: :a029: :a029: :a029: :a024:

ναι ναι ξερω καποιος ξερολας θα βγει να πει θετικα οπως... User friendly αξιοπιστο ... :a16: ...

αλλα ειναι και αυτο αλλη μια :a31:κια της honda :wave2:


22066

gmakris
22/08/2005, 00:01
Το FMX το πηρε ενας φιλος απο την δουλεια (το ανταλλαξε με ενα παλαιο Cagiva που ειχε :D)

Ως σχεδιο μου (πλαστικα) αρεσε, αλλα εαν το συγκρινεις με το νεο XT SM που συνηθως παρκαρει διπλα του δειχνει τουλαχιστο αρχαιο......κινητηρας 10-ετιας, ενω οργανα, διακόπτες και τιμονι, ουτε σε ποδηλατο δεν τα βρισκεις......

Το μηχανακι αυτο εαν ειχε βγει στην αγορα πριν 6-8 χρονια θα χτυπαγε ευκολα το XT εκεινης της εποχης - αργησε ομως......

Dexter
22/08/2005, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
με τοσα προβληματα που λες οτι εχουν τα R1 λεω να τα παρουμε με τους φιλους μου και να τα φουνταρουμε στην λιμνη να κανουν παρεα στα υπολοιπα.....:lol: :lol:

(Εαν δεις το profile μου στο r1-forum θα δεις οτι ειμαι μελος σχεδον ενα χρονο......:smokin: )



..το οτι είσαι μέλος εναν χρονο δεν έχει να κάνει με τα προβλήματα για τα οπoια συζητάμε.Εκτος και αν υπονοεις οτι τα βγάζω απο το μυαλό μου.

Επίσης ακριβως επειδη στην Ελλαδα υπαρχουν πολλα τετοια , εχω και εγω φιλους με R1 που είναι πολυ ευχαριστημένοι αλλα αντιμετωπίζουν μικροπροβλήματα.

για να γινω οσο πιο κατανοητος μπορω , αυτο που υποστηριζω ειναι οτι τα yamaha ειναι παρα πολυ καλα , αλλα οχι αψεγαδιαστα οπως τα Honda :a9:

Tigas
22/08/2005, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
..το οτι είσαι μέλος εναν χρονο δεν έχει να κάνει με τα προβλήματα για τα οπoια συζητάμε.Εκτος και αν υπονοεις οτι τα βγάζω απο το μυαλό μου.

Επίσης ακριβως επειδη στην Ελλαδα υπαρχουν πολλα τετοια , εχω και εγω φιλους με R1 που είναι πολυ ευχαριστημένοι αλλα αντιμετωπίζουν μικροπροβλήματα.

για να γινω οσο πιο κατανοητος μπορω , αυτο που υποστηριζω ειναι οτι τα yamaha ειναι παρα πολυ καλα , αλλα οχι αψεγαδιαστα οπως τα Honda :a9:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ DEXTER ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ:smokin:

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΑΦΕΙΣ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥΛΙΑ !!!! ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΕΣΦΙΝΑ :lol: :lol: :lol:

Tigas
22/08/2005, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
α μη ξεχασω να αναφερω οτι ακομα πωλειται(?) αυτο το ...κουκλακι στις εκθεσεις Honda.... :a029: :a029: :a029: :a029: :a029: :a024:

ναι ναι ξερω καποιος ξερολας θα βγει να πει θετικα οπως... User friendly αξιοπιστο ... :a16: ...

αλλα ειναι και αυτο αλλη μια :a31:κια της honda :wave2:

ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΧΑΛΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ USER FRIENDLY :lol: :lol:

ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΜΟΥΤΣΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ Η KAWASAKI ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ , Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΤΕ.

ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΤΟΒΓΕΙ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ TOYΡΙΝΚ ΣΤΟ ΜΥΣΤΡΑ ΜΕ ΤΙΓΚΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ FREE RIDER:lol: :evil:

gmakris
22/08/2005, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΑΦΕΙΣ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥΛΙΑ !!!! ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΕΣΦΙΝΑ :lol: :lol: :lol:

Δεν θυμαμαι τα πουλια, εκτος εαν εννοεις τους γυπες και τα κοράκια που μας γυροφερνουν καθε φορα που περνουμε απο την περιοχη της Δεσφινας λες και περιμενουν κατι.......:lol: :lol: :rotflmao:

Tigas
22/08/2005, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Δεν θυμαμαι τα πουλια, εκτος εαν εννοεις τους γυπες και τα κοράκια που μας γυροφερνουν καθε φορα που περνουμε απο την περιοχη της Δεσφινας λες και περιμενουν κατι.......:lol: :lol: :rotflmao:

ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥ 2 ΣΙΓΟΥΡΑ :winka:

ironbum2
22/08/2005, 13:52
ρε παιδια μηπως ξερει κανενας που μπορω να βρω ανταλακτικα για τα καρμπυρατερ του NSR?Φοραγε τα TA22 και δεν μπορω να βρω τιποτα.Ο Σαρακακης (ουστ απο δω) θέλει 60Ε για 2 float sets και αν υπάρχουν και να περιμένω και να ρθουν απ έξω και να του δώσω την γκομενα για μια βδομάδα και φέξε μου και γλυστρισα...


Έτσι για να μην λέτε οτι οι τιμές στα ανταλλακτικά δεν έχουν πλέον μεγάλες διαφορές.....Για την ώρα ο Ακατανόμαστος σας παίρνει τα σώβρακα κανονικότατα και σας πιάνει και τον ποπό (χοντρά όμως εεεε????)

Λες τελικά έτσι να εξηγείται ο φανατισμός σας με την HONDA????

Μήπως έχει αρχίσει και σας αρέσει να σας παίρνουν τα σώβρακα???
:confused: :confused: :confused:
:a029: :a029: :a029:

adam_tsouk
22/08/2005, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Έτσι για να μην λέτε οτι οι τιμές στα ανταλλακτικά δεν έχουν πλέον μεγάλες διαφορές.....Για την ώρα ο Ακατανόμαστος σας παίρνει τα σώβρακα κανονικότατα και σας πιάνει και τον ποπό (χοντρά όμως εεεε????)

Λες τελικά έτσι να εξηγείται ο φανατισμός σας με την HONDA????

Μήπως έχει αρχίσει και σας αρέσει να σας παίρνουν τα σώβρακα???
:confused: :confused: :confused:
:a029: :a029: :a029:



Είναι βιτσιόζοι!!!!:lol: :lol:

BAD BOY
22/08/2005, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Δεν θυμαμαι τα πουλια, εκτος εαν εννοεις τους γυπες και τα κοράκια που μας γυροφερνουν καθε φορα που περνουμε απο την περιοχη της Δεσφινας λες και περιμενουν κατι.......:lol: :lol: :rotflmao: ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΛΑΡΟΙ ΠΟΥ...ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΑΡΙΟ ΤΗΣ ΧΟΝΔΑ:yuck: ΛΕΩ ΕΓΩ :lol: :rotflmao:

Tigas
23/08/2005, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Έτσι για να μην λέτε οτι οι τιμές στα ανταλλακτικά δεν έχουν πλέον μεγάλες διαφορές.....Για την ώρα ο Ακατανόμαστος σας παίρνει τα σώβρακα κανονικότατα και σας πιάνει και τον ποπό (χοντρά όμως εεεε????)

Λες τελικά έτσι να εξηγείται ο φανατισμός σας με την HONDA????

Μήπως έχει αρχίσει και σας αρέσει να σας παίρνουν τα σώβρακα???
:confused: :confused: :confused:
:a029: :a029: :a029:

ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ DEALER ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ ΑΡΡΩΣΤΕ YAMAHAKIA, ΣΕ ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΑΜΑΕΙ Η YAMAHA ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ Ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ.
ΠΧ ΦΑΝΑΡΙ ΕΜΠΡΟΣ ΑΠΟ CBR1000RR 400ε ΑΠΟ R1 04-05 500ε
ΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΦΕΡΙΝΓΚ ΑΠΟ CBR 300ε ΑΠΟ R1 150ε.

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ SS ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΙΔΙΕΣ

Dexter
23/08/2005, 09:16
.. ρε παιδια ειμαστε σοβαροι ? Τι σχεση εχει με την συζητηση μας το ποσο χρεωνει τ αναταλλακτικα ο καθε γυφτος αντιπροσωπος που σημερα ειναι κι αυριο δεν ειναι ?(δυστυχως για μας τους Hondαιοους , θα ειναι και αυριο :bawl: ).
Ο Σαρακακης και ο καθε Σαρακακης για μενα ειναι ενα τσιπουρι στην πλατη ενος γιγαντα.Προτεινω να κρατησουμε την συζητηση στα εργοστασια και οχι στα λαμογια βαμπιρια που βρηκαν ευκαιρια και ρουφανε τον κοσμακη ανελεητα
Στην τελικη ολα τα μηχανακια καλα ειναι...















...















....



















....











...













... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΣΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ :beer:

ironbum2
23/08/2005, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
.. ρε παιδια ειμαστε σοβαροι ? Τι σχεση εχει με την συζητηση μας το ποσο χρεωνει τ αναταλλακτικα ο καθε γυφτος αντιπροσωπος που σημερα ειναι κι αυριο δεν ειναι ?(δυστυχως για μας τους Hondαιοους , θα ειναι και αυριο :bawl: ).
Ο Σαρακακης και ο καθε Σαρακακης για μενα ειναι ενα τσιπουρι στην πλατη ενος γιγαντα.Προτεινω να κρατησουμε την συζητηση στα εργοστασια και οχι στα λαμογια βαμπιρια που βρηκαν ευκαιρια και ρουφανε τον κοσμακη ανελεητα
Στην τελικη ολα τα μηχανκια καλα ειναι...

... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΣΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ :beer:


όλα έχουν σχέση αγαπητέ μου...Γιατί αν η Honda ήταν εντάξει θα του είχε βάλει χέρι του αντιπροσώπου. Αλλά επειδή ακριβώς εσείς δεν χαμπαριάζεται και οι πωλήσεις δεν πέφτουν σου λέει "Μαζόχες & βιτσιόζοι οι Έλληνες HONDAKIDES, βαράτε τους αλύπητα, το γουστάρουν"

Dexter
23/08/2005, 09:37
...συτο που λες είναι πολυ σωστο αλλα πιστευω οτι μπορει να ισχυει μονο γαι μεγαλες αγορες (π.χ. Αυστραλια).Φαντασου να ηταν αντιπροσωπος εκει ο δικος μας.Ουτε εναν μηνα δεν θα την κραταγε την αντιπροσωπια.
Οταν ομως στην Ελλαδα ολοι οι πελατες της Honda δεν φτανουν τον πληθυσμο μιας κωμοπολης τι περιμενουμε , να μας δωσουν και σημασια?
Τεεεεελος πααααντων...

ironbum2
23/08/2005, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
...συτο που λες είναι πολυ σωστο αλλα πιστευω οτι μπορει να ισχυει μονο γαι μεγαλες αγορες (π.χ. Αυστραλια).Φαντασου να ηταν αντιπροσωπος εκει ο δικος μας.Ουτε εναν μηνα δεν θα την κραταγε την αντιπροσωπια.
Οταν ομως στην Ελλαδα ολοι οι πελατες της Honda δεν φτανουν τον πληθυσμο μιας κωμοπολης τι περιμενουμε , να μας δωσουν και σημασια?
Τεεεεελος πααααντων...

Φίλε μου αν κάνατε ΟΛΟΙ από μία επιστολή στην HONDA JAPAN κάτι θα γινόταν, ή ακόμα καλύτερα αν την επόμενη φορά που θα αλλάζατε μηχανή δεν πέρνατε HONDA. Μια πτώση πωλήσεων πάντα πονάει και πάντα ψάχνονται για το τι συμβαίνει.

Αλλά είπαμε..σας αρεσει:rotflmao:

Dexter
23/08/2005, 09:55
...κοιτα να δεις να μην παρουμε Honda δεν γινεται γιατι η αγορα μιας αλλης μαρκας θα ειναι οπως και να το κανεις ...συμβιβασμος...Στο κατω κατω τσιμπαω ολα τα ανταλλακτικα μεσω net (δεν το χω ψαξει ακομα) και τον γραφω στα ..α..φρυδια μου.
Τωρα για την επιστολη ξερω οτι εχουν ξαναγινει τετοιες προσπαθειες με μηδενικα αποτελεσματα αλλα ψηνομαι για αλλη μια προσπαθεια αν συμφωνουν και οι αλλοι εδω μεσα...

Tigas
23/08/2005, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
...κοιτα να δεις να μην παρουμε Honda δεν γινεται γιατι η αγορα μιας αλλης μαρκας θα ειναι οπως και να το κανεις ...συμβιβασμος...Στο κατω κατω τσιμπαω ολα τα ανταλλακτικα μεσω net (δεν το χω ψαξει ακομα) και τον γραφω στα ..α..φρυδια μου.
Τωρα για την επιστολη ξερω οτι εχουν ξαναγινει τετοιες προσπαθειες με μηδενικα αποτελεσματα αλλα ψηνομαι για αλλη μια προσπαθεια αν συμφωνουν και οι αλλοι εδω μεσα...

ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ?
ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΔΩ, ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ
PART NUMBER ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΑΜΕΣΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΑ ΠΗΡΕΣ.

Tigas
23/08/2005, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
...συτο που λες είναι πολυ σωστο αλλα πιστευω οτι μπορει να ισχυει μονο γαι μεγαλες αγορες (π.χ. Αυστραλια).Φαντασου να ηταν αντιπροσωπος εκει ο δικος μας.Ουτε εναν μηνα δεν θα την κραταγε την αντιπροσωπια.
Οταν ομως στην Ελλαδα ολοι οι πελατες της Honda δεν φτανουν τον πληθυσμο μιας κωμοπολης τι περιμενουμε , να μας δωσουν και σημασια?
Τεεεεελος πααααντων...

ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΣ , ΟΤΑΝ ΜΟΝΟ HONDA ΠΟΥΛΙΩΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2000 ΔΙΚΥΚΛΑ ΤΟ ΜΗΝΑ, Η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΑΝ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ, ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΟΜΙΖΩ.

Tigas
23/08/2005, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
όλα έχουν σχέση αγαπητέ μου...Γιατί αν η Honda ήταν εντάξει θα του είχε βάλει χέρι του αντιπροσώπου. Αλλά επειδή ακριβώς εσείς δεν χαμπαριάζεται και οι πωλήσεις δεν πέφτουν σου λέει "Μαζόχες & βιτσιόζοι οι Έλληνες HONDAKIDES, βαράτε τους αλύπητα, το γουστάρουν"

ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ YAMAHA ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΕΝΤΑΞΕΙ.
ΕΓΩ ΘΑ ΠΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ, ΠΗΓΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΩ.

ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΟΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΔΙΚΥΚΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΙΣΗ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΚΑΙ Η HONDA ΚΑΤΕΧΕΙ ΜΕΡΙΔΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000 INNOVA ΤΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΛΩΣ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ @ΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ.

ironbum2
23/08/2005, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΣ , ΟΤΑΝ ΜΟΝΟ HONDA ΠΟΥΛΙΩΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2000 ΔΙΚΥΚΛΑ ΤΟ ΜΗΝΑ, Η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΑΝ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ, ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΟΜΙΖΩ.


Είδες??? ακόμα και ο Τίγκας συμφωνεί άμεσα οτι σας τον πιάνουν εσκεμμένα:rotflmao: :rotflmao:

παρακαλώ θερμά τους mod δημιουργήσουν ένα αντίστοιχο g@motikon (:beer: ) μόνο που αντί για μπύρα να έχει καφέ....τον καφέ της παρηγοριάς για όσους αγόρασαν HONDA:rotflmao: :rotflmao:

Tigas
23/08/2005, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Είδες??? ακόμα και ο Τίγκας συμφωνεί άμεσα οτι σας τον πιάνουν εσκεμμένα:rotflmao: :rotflmao:

παρακαλώ θερμά τους mod δημιουργήσουν ένα αντίστοιχο g@motikon (:beer: ) μόνο που αντί για μπύρα να έχει καφέ....τον καφέ της παρηγοριάς για όσους αγόρασαν HONDA:rotflmao: :rotflmao:

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΟΥ ΦΙΛΤΑΤΟΥ DEXTER ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ 10% ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΙΩΠΟΥΝ.
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΑ XT KAI TA FAZER ΑΜΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΥΤΣΟ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΕ.
HONDA
ΒΛΕΠΕ TRANSALP ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ
ΒΛΕΠΕ VARADERO ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ
ΒΛΕΠΕ CBR1000RR 1ο ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ 1000αρι
ΒΛΕΠΕ CBR600RR MIA APO TA ΙΔΙΑ
ΤΟ INNOVA ΠΑΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟ.
Η ΜΟΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ Η HONDA ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΚΟΥΤΕΡ
ΠΟΥ Νο1 ΕΙΝΑΙ Η PIAGGIO

ironbum2
23/08/2005, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΟΥ ΦΙΛΤΑΤΟΥ DEXTER ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ 10% ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΙΩΠΟΥΝ.
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΑ XT KAI TA FAZER ΑΜΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΥΤΣΟ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΕ.
HONDA
ΒΛΕΠΕ TRANSALP ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ
ΒΛΕΠΕ VARADERO ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ
ΒΛΕΠΕ CBR1000RR 1ο ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ 1000αρι
ΒΛΕΠΕ CBR600RR MIA APO TA ΙΔΙΑ
ΤΟ INNOVA ΠΑΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟ.
Η ΜΟΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ Η HONDA ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΚΟΥΤΕΡ
ΠΟΥ Νο1 ΕΙΝΑΙ Η PIAGGIO

βλέπε ΧΤ
βλέπε TDM
βλεπε R1
βλέπε R6
βλέπε fazer

ironbum2
23/08/2005, 10:48
όσο για το innova από εκεί γίνεταο η διαφορά. μια κατηγορία στην οποία μπορείτε άνετα σε λίγο καιρό να συναγωνίζεστε με την LIFAN:rotflmao: γιατί σε οτι αφορά μηχανές....
:wave2: :wave2: :lol:

stako
23/08/2005, 10:55
Ρε παιδιά τι κολλάτε με τους αριθμούς?

Από πότε οι αριθμοί πωλήσεων είναι σοβαρό δείγμα ότι ένα προϊόν είναι το καλύτερο? Με αυτή τη λογική η Britney Spears και η Βανδή είναι η καλύτερη μουσική............

:wave2:

Tigas
23/08/2005, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
βλέπε ΧΤ
βλέπε TDM
βλεπε R1
βλέπε R6
βλέπε fazer

R1 KAI R6 ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΟΥΛΛΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ.
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2005, ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ TDM ΠΑΛΙΑ ΠΟΥΛΑΓΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ, ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΘΕΙ ΠΛΕΩΝ Η ΣΚΟΥΝΑ.
ΓΙ ΤΟ XT KAI TO FAZER ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΑΝΩ.
ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ YAMAHA ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΕΤΟΧΟΣ.
ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ .
ΕΚΕΙ Η ΥΑΜΑΗΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΩΝΤΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ, ΜΕ 1200cc ,ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100km ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ironbum2
23/08/2005, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
R1 KAI R6 ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΟΥΛΛΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ.
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2005, ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ TDM ΠΑΛΙΑ ΠΟΥΛΑΓΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ, ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΘΕΙ ΠΛΕΩΝ Η ΣΚΟΥΝΑ.
ΓΙ ΤΟ XT KAI TO FAZER ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΑΝΩ.
ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ YAMAHA ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΕΤΟΧΟΣ.
ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ .
ΕΚΕΙ Η ΥΑΜΑΗΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΩΝΤΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ, ΜΕ 1200cc ,ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100km ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

:lol: :lol: :lol: αν ήμουνα μέτοχος στη YAMAHA ρε Τίγκα μόνο με TDM θα κυκλοφορούσα????

όσο για τις πωλήσεις του 2005 θα σου φέρω τα στατιστικά από το τελευταίο ΜΟΤΟ για ακρίβεια.

παρακολουθώ παρακολουθώ απλά έκανα μια μικρή αντιστοιχία στα μοντέλα τις HONDA έγραψες...

όσο για τα σκουτερ θαλλάσης..σκουτερ ίσως να βγάζει η HONDA:rotflmao: :rotflmao:

H YAMAHA βγάζει waverunners τα οποία μαζί με τα KAWA παίρνουν κεφάλια:D

ironbum2
23/08/2005, 11:34
Στο μεταξύ έχει καταντήσει βαρετό...μόνο εγώ κι εσύ συντηρούμε το θέμα...όλοι οι άλλοι γράφουν 2 ποστ και τέλος...

δεν κανονίζουμε κατα Σεπτέμβρη μεριά (πιο πριν δε μπορώ λογω επαγγελματικών υποχρεώσεων) να τα πούμε από κοντά με κανα καφεδάκι???

αν και HONDAKIAS έχω αρχίσει να σε πηγαίνω...έχεις ψυχή...και που ξέρεις πάνω στον καφέ μπορεί να σε ψήσω να αλλάξεις και μάρκα:lol: :lol: :lol:

Tigas
23/08/2005, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Στο μεταξύ έχει καταντήσει βαρετό...μόνο εγώ κι εσύ συντηρούμε το θέμα...όλοι οι άλλοι γράφουν 2 ποστ και τέλος...

δεν κανονίζουμε κατα Σεπτέμβρη μεριά (πιο πριν δε μπορώ λογω επαγγελματικών υποχρεώσεων) να τα πούμε από κοντά με κανα καφεδάκι???

αν και HONDAKIAS έχω αρχίσει να σε πηγαίνω...έχεις ψυχή...και που ξέρεις πάνω στον καφέ μπορεί να σε ψήσω να αλλάξεις και μάρκα:lol: :lol: :lol:

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ HONDA ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕ, ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ:wave2: :wave2:

KAWASAKI + YAMAHA ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ SUCKS :yuck: :yuck:

ironbum2
23/08/2005, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ HONDA ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕ, ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ:wave2: :wave2:

KAWASAKI + YAMAHA ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ SUCKS :yuck: :yuck:

Μάλλον εσύ είσαι μέτοχος στην HONDA (ή στον ακατανόμαστο) :lol: :lol:
Αν είναι έτσι και έχεις άκρες ρα παλουκάρι να αλαξοπιστήσουμε κι εμεις....
:rotflmao: :rotflmao:

Όσο για το ποιος SUCKS...μάλλον τα HONDA και μάλιστα πολύ γιατί σύμφωνα με προηγούμενο ποστ, μυρίζουν τόσο πολύ πτωμαίνη που κάτι γύπες σας γυροφέρνουν κάπου στην Δεσφίνα (αν δεν κάνω λάθος):rotflmao: :rotflmao:

Συμβουλή: ΘΑΨΤΕ ΤΑ ΨΟΦΙΜΙΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟ ΤΟ ΧΩΜΑ...ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΊΤΕ:lol: :bigcry: :lol:

Tigas
23/08/2005, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Μάλλον εσύ είσαι μέτοχος στην HONDA (ή στον ακατανόμαστο) :lol: :lol:
Αν είναι έτσι και έχεις άκρες ρα παλουκάρι να αλαξοπιστήσουμε κι εμεις....
:rotflmao: :rotflmao:

Όσο για το ποιος SUCKS...μάλλον τα HONDA και μάλιστα πολύ γιατί σύμφωνα με προηγούμενο ποστ, μυρίζουν τόσο πολύ πτωμαίνη που κάτι γύπες σας γυροφέρνουν κάπου στην Δεσφίνα (αν δεν κάνω λάθος):rotflmao: :rotflmao:

Συμβουλή: ΘΑΨΤΕ ΤΑ ΨΟΦΙΜΙΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟ ΤΟ ΧΩΜΑ...ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΊΤΕ:lol: :bigcry: :lol:

AYTOΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ ΕΧΕΙ Ζ1000 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ( ΔΕΝ ΕΧΕΙ HONDA :winka: ) KAI ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕ SUPER DUKE ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΔΕ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙ ΤΕΖΑ ΚΤΛ ΚΤΛ.
ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ R1 Η CBR:winka:
MI ΠΙΑΝΕΙΣ:winka:

stefanos
23/08/2005, 13:38
Να μην ξεχάσω να σας πώ οτι η Honda βγάζει και τους ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ τετραχρονους εξωλέμβιους κινητήρες ,μακράν.

Tigas
23/08/2005, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Να μην ξεχάσω να σας πώ οτι η Honda βγάζει και τους ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ τετραχρονους εξωλέμβιους κινητήρες ,μακράν.

ΚΟΨΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΔΩ ,ΟΙ YAMAHA ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ:p

Lazio
23/08/2005, 14:22
Γεια σου ρε τιγκα με τα βρωμοχοντα σου
:beer: :beer: :beer:

Μην τρελενεστε ρε ατομα ολα καλα ειναι εκτος απο τα Χοντα :rotflmao: :rotflmao:

ironbum2
23/08/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΚΟΨΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΔΩ ,ΟΙ YAMAHA ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ:p

:rotflmao: :rotflmao: Με το σκεπτοκό αυτό ρε Τίγκα τα καλύτερα αυτοκίνητα είναι τα ΧΙΟΥΝΤΑΙ...πουλάνε περισσότερο:rotflmao: :rotflmao:

Tigas
23/08/2005, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
Γεια σου ρε τιγκα με τα βρωμοχοντα σου
:beer: :beer: :beer:

Μην τρελενεστε ρε ατομα ολα καλα ειναι εκτος απο τα Χοντα :rotflmao: :rotflmao:

ΕΣΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ.....................

ΤΑ HONDA EINAI ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ

ΤΑ ΚΑWASAKI ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΚΑ ΑΠΟ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ:smokin: :evil: :wave2:

Tigas
23/08/2005, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
:rotflmao: :rotflmao: Με το σκεπτοκό αυτό ρε Τίγκα τα καλύτερα αυτοκίνητα είναι τα ΧΙΟΥΝΤΑΙ...πουλάνε περισσότερο:rotflmao: :rotflmao:

ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΠΙΑΝΩ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΟΥΟΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ 2
ΤΑ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ, ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ AFTER SALES ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ. :wave2:

stefanos
23/08/2005, 15:02
Είπα τους καλύτερους τετράχρονους εξωλέμβιους κινητήρες.
Η Honda βγάζει μόνο 4χρονους.
Οι υπόλοιποι βγάζαν και τετράχρονους τα τελευταία χρόνια αλλά πουλάγανε κυρίως δίχρονους (φτηνότεροι).
Με τις προδιαγραφές που πάνε να καταργήσουν τους 2χρονους σε Ευρώπη και Αμερική μη νομίζεται οτι είναι μακριά η ώρα που θα σκαρφαλώσει η Honda και στην πρώτη θέση των πωλήσεων.

idi
23/08/2005, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΠΙΑΝΩ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΟΥΟΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ 2
ΤΑ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ, ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ AFTER SALES ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ. :wave2:

πρωτη σε πωλησεις σε ολοκληρη την ευρωπη ειναι η renault....

Dexter
23/08/2005, 15:36
...σωστος ο stefanos.Η honda εξελισει τον 4χρονο εξωλεμβιο απο το 1965(αν θυμαμαι καλα)!!!!:smokin:

τι να λεμε ρε παιδια η Ηοnda ειναι κολοσσος.Μη συγκρισιμο μεγεθος...Δεν λεω και τ αλλα καλα εινα , ι αλλα αν επρεπε να μεινει μονο μια εταιρια που να φτιαχνει δικυκλα , αυτη δικαιωματικα πρεπει να ηταν η big H.

.. Ααα και για τα ανταλλακτικα απο net , εννοουσα οτι και ιδια τιμη να ειχανε παλι απ εξω θα τα επαιρνα ετσι για το γμτ.


:a015: Σαρακακη:a02:


... α ρε Soichiro.αυτη στην υγεια σου :beer:

idi
23/08/2005, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
αν επρεπε να μεινει μονο μια εταιρια που να φτιαχνει δικυκλα , αυτη δικαιωματικα πρεπει να ηταν η big H.


τοτε θα επαιρνα αμαξι :a029: :a028: :a48: :a46: :a37: :a029: :a024: :a019: :a09: :a30: :a30: :a30: :a30: :a08:

Dexter
23/08/2005, 15:52
....γουστα , ειπε η μαίμου και εφαγε το σαπουνι....

ironbum2
24/08/2005, 07:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΠΙΑΝΩ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΟΥΟΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ 2
ΤΑ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ, ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ AFTER SALES ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ. :wave2:

έστω κι έτσι....η HONDA ούτε after sales έχει (στην Ελλάδα) και από αξιοπιστία...στα ίδια επίπεδα με τις άλλες ΙΑΠΩΝΙΚΕΣ. οπότε για ποιο λόγο είναι η καλύτερη????

Tigas
24/08/2005, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
έστω κι έτσι....η HONDA ούτε after sales έχει (στην Ελλάδα) και από αξιοπιστία...στα ίδια επίπεδα με τις άλλες ΙΑΠΩΝΙΚΕΣ. οπότε για ποιο λόγο είναι η καλύτερη????

Η HONDA ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΤΕΡ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΙΑΠΩΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ, ΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ AFTER SALES ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΜΑΡΚΕΣ ΓΝΩΡΙΖΩ.
ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΣΕΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ :rolleyes:

ironbum2
24/08/2005, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Η HONDA ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΤΕΡ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΙΑΠΩΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ, ΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ AFTER SALES ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΜΑΡΚΕΣ ΓΝΩΡΙΖΩ.
ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΣΕΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ :rolleyes: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: μόνος σου τα λες....στα αυτοκίνητα..στις μηχανές.....άστα να πάνε:rotflmao: :rotflmao:

Tigas
24/08/2005, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
:rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: μόνος σου τα λες....στα αυτοκίνητα..στις μηχανές.....άστα να πάνε:rotflmao: :rotflmao:

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ.

ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΛΥΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ, ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΦΕΡΙΝΓΚ ΤΙΓΚΑ ΣΤΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΣΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΜΑΣΤΡΟΜΗΤΣΟΥ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΑΝ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ.
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑΛΕΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΦΟΔΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ABS-CBS ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΟΛΠΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΥΧΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΜΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΄΄ΠΕΡΙΕΡΓΟ΄΄ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ(ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΑ Ο ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ) , ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΒΡΕΙ Η ΜΗΧΑΝΙΚΑΤΣΑ.
ΠΙΑΣΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ :)

Dexter
24/08/2005, 22:05
... και για να μην ξεχνιομαστε..

...Η Honda φτιαχνει μηχανες που σε βοηθανε να πας γρηγορα...

..Οι υπολοιποι φτιαχνουν μηχανες που σε κανουν να νομιζεις οτι πας γρηγορα...


























:a014: κατσε να πιασω και μια :beer:

Tigas
25/08/2005, 07:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
... και για να μην ξεχνιομαστε..

...Η Honda φτιαχνει μηχανες που σε βοηθανε να πας γρηγορα...

..Οι υπολοιποι φτιαχνουν μηχανες που σε κανουν να νομιζεις οτι πας γρηγορα...
:a014: κατσε να πιασω και μια :beer:

ΡΕ ΣΥ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΕΤΕΝΣΑΡΚΩΣΗ ΤΟΥ ΕΥΑΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ
:lol:
ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΙΑ :beer: ΚΕΡΝΑΩ

ironbum2
25/08/2005, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
... και για να μην ξεχνιομαστε..

...Η Honda φτιαχνει μηχανες που σε βοηθανε να πας γρηγορα...




Ναι..... έχουν και πετάλια για τις ανηφόρες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
25/08/2005, 07:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Ναι..... έχουν και πετάλια για τις ανηφόρες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ , ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΧΥΤΗΡΙΟ.



ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ IRONBUM2 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΑΚΙΑΣ ΒΡΕ ΕΧΕΙΣ ΤΟ No1 ΓΙΑ ΤΟ ΧΥΤΥΡΙΟ :lol:

ironbum2
25/08/2005, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ , ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΧΥΤΗΡΙΟ.



ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ IRONBUM2 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΑΚΙΑΣ ΒΡΕ ΕΧΕΙΣ ΤΟ No1 ΓΙΑ ΤΟ ΧΥΤΥΡΙΟ :lol:


Για την ώρα έστειλα κάτι varadero γιατί αν και με πετάλ λόγω βάρους δεν τα κατάφεραν:lol: :lol: :lol:

Tigas
25/08/2005, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Για την ώρα έστειλα κάτι varadero γιατί αν και με πετάλ λόγω βάρους δεν τα κατάφεραν:lol: :lol: :lol:

ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ , ΟΤΙ Η YAMAHA ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ, ΒΛΕΠΕ BULDOG 1100cc 70 ΨΟΦΗΜΙΑ, ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ, Η ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΤ-01:a31: ,ΕΝΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΗΤΑΝ ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ΜΑΛΛΟΝ:smokin:

ironbum2
25/08/2005, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ , ΟΤΙ Η YAMAHA ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ, ΒΛΕΠΕ BULDOG 1100cc 70 ΨΟΦΗΜΙΑ, ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ, Η ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΤ-01:a31: ,ΕΝΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΗΤΑΝ ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ΜΑΛΛΟΝ:smokin:


Εγώ????μίλησα για γρήγορα μηχανάκια????:nono: :nono:

κάτι είπες για χυτήρια και οτι το tdm μου έχει το Νο1 γιατί δεν πάει..κτλ κτλ κτλ...

πάμε τώρα στα υπόλοιπα

Το Buldog είναι καθαρά μηχανάκι ΒΟΛΤΑΣ και ο αγοραστής δεν θα το πάρει για streetfighter...οπότε τα 70 αλόγατα μια χαρά ακούγονται για κάποιον π.χ. πενηντάρι

Όσο για το ΜΤ01 και μένα δεν μου αρέσει καθόλου αλλά αυτό είναι άσχετο. Είναι ένα προτότυπο που βγήκε με πολύ λίγες αλλαγές στην παραγωγή..Και μόνο για αυτό, μπράβο στην Yamaha και στην κάθε Yamaha που κάνει τετοιες κινήσεις.
Άλλωστε για μένα είναι ορισμός "μηχανή της καφετέριας και του πουλ μουρ" οπότε για αυτό είναι ότι πρέπει. Χώρια που αν θέλεις να εκτονωθείς κιόλας ανοίγεις το γκάζι και σκάβεις την άσφαλτο με την ροπάκλα που έχει το μοτέρ....

Δηλαδή να αρχίσω να μιλάω κι εγώ για ντονεβίλ (πως σκατά λέγεται αυτή η μάπα της Honda,που την έχουν και φωτό πιο πάνω)
για βαλκυρία
για τα λοιπά καράβια της Honda....αυτά είναι για χυτήριο τιγκααααααααααααα που έχουν 3 τόνους μέταλλο επάνω, όχι το tdm:lol: :lol: :lol:

Tigas
25/08/2005, 08:48
ΜΗΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ Η YAMAHA ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΣΑΝ ΤΗ DUCATI, ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ, κτλ κτλ

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΤ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΙΟΛΑΣ ΑΥΤΗ Η ΑΗΔΙΑ, ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ CRYPTON ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ TO BONEVILLE ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΚΥΡΙΛΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΤΕΛΟΣ Η YAMAHA ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΤΙΓΚΑ-GLAMOUR-ΗΙGH TECH ΗΟΝDA GOLDWING

Dexter
25/08/2005, 09:02
...επ λιγα για την βαλκυρια.


ποιοτητα κατασκευης τιγκα
γκαζια τιγκα
και για το βαρος και κατηγορια της σουπερ ευελικτη και σβελτη


..δεν ξερω αν θυμαστε το τεστ του μοτο με τον Παπαγεωργιου με Βαλκυρια στον αερα...

sporky
25/08/2005, 09:05
Σταύρο μην αναλώνεσαι άδικα, δεν αξίζει.

1. ο τίτλος του post είναι ανορθόγραφος. Κανονικά γράφεται Όλα (..τόνος) εναντίον (...όχι εναντίων) της (...όχι τησ) Honda (...HONDA για λόγους σεβασμού)
2. ανεξαρτήτου πλάκας, γιατί πιστεύω οτί όλα αυτά για το χαβαλέ γράφονται και λέγονται, παρότι φανατικός της Big H, θα έκανα κολοτουμπίδια για ένα R7, ΖΧ7-RR, GSXR750 ('04), προκειμένου να τα είχα στο γκαράζ μου...και πιστεύω κάθε υγειώς σκεπτόμενος μοτοσυκλετιστής κατ'αναλογία.
3. για κάθε δύσπιστο (επειδή μου πέφτει ο καφές στο Keyboard από τις μαλακίες που γράφονται), υπάρχει και το "ταμπλό" (βλ. νίκες στα GP και παγκόσμιο SBK)

όλα τα άλλα είναι αμπελοφιλοσοφίες

cheers
s..

ironbum2
25/08/2005, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΜΗΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ Η YAMAHA ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΣΑΝ ΤΗ DUCATI, ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ, κτλ κτλ

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΤ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΙΟΛΑΣ ΑΥΤΗ Η ΑΗΔΙΑ, ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ CRYPTON ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ TO BONEVILLE ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΚΥΡΙΛΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΤΕΛΟΣ Η YAMAHA ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΤΙΓΚΑ-GLAMOUR-ΗΙGH TECH ΗΟΝDA GOLDWING

Το να ερωτευτείς ένα μηχανάκι τι το καλύτερο. ¨Οπως επίσης αν τελικά καταφέρει η Yamaha και γίνει στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θέμα ducati τότε θα μαμήσει και θα δείρει στις πωλήσεις αφού θα συνδιάζει τα πλεονεκτήματα των Ιαπώνων με τα πλεονεκτήματα των Ίταλων!!!!!

Το οτι δεν αρέσει σε σένα και σε μένα το MT01 δεν σημαίνει οτι δεν άξιζε το βραβείο που πήρε...Άλλωστε δεν είμαστε εμείς οι Ειδικοί...

Το Boneville είναι πια πατάτα και μισή και το δείχνουν και οι πωλήσεις του.

Τέλος επειδή Yamaha και Honda έχουν διαφορετική φιλοσοφία λίγα είναι τα μοντέλα που μπορούν να αντιπαρατεθουν. Όσο για την Goldowing πάρε καλύτερα ένα golfaki και να σου μείνουν και για πασατέμπο...3 τόνοι μέταλλο πάνω σε 2 ρόδες που τσουλάνε είναι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:lol: :lol: :lol:

idi
25/08/2005, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
....H, θα έκανα κολοτουμπίδια για ένα R7, ΖΧ7-RR, GSXR750 ('04), προκειμένου να τα είχα στο γκαράζ μου...και πιστεύω κάθε υγειώς σκεπτόμενος μοτοσυκλετιστής κατ'αναλογία.

Ω ΝΑΙ!!!

+ 749 monoposto κιτριναΤΣι
+ Husaberg 650 sm

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tigas
25/08/2005, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Ω ΝΑΙ!!!

+ 749 monoposto κιτριναΤΣι
+ Husaberg 650 sm

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ΕΓΩ ΤΕΛΕΙ ΤΟ HUSABERG 450, ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ:winka:

Tigas
25/08/2005, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Το να ερωτευτείς ένα μηχανάκι τι το καλύτερο. ¨Οπως επίσης αν τελικά καταφέρει η Yamaha και γίνει στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θέμα ducati τότε θα μαμήσει και θα δείρει στις πωλήσεις αφού θα συνδιάζει τα πλεονεκτήματα των Ιαπώνων με τα πλεονεκτήματα των Ίταλων!!!!!

Το οτι δεν αρέσει σε σένα και σε μένα το MT01 δεν σημαίνει οτι δεν άξιζε το βραβείο που πήρε...Άλλωστε δεν είμαστε εμείς οι Ειδικοί...

Το Boneville είναι πια πατάτα και μισή και το δείχνουν και οι πωλήσεις του.

Τέλος επειδή Yamaha και Honda έχουν διαφορετική φιλοσοφία λίγα είναι τα μοντέλα που μπορούν να αντιπαρατεθουν. Όσο για την Goldowing πάρε καλύτερα ένα golfaki και να σου μείνουν και για πασατέμπο...3 τόνοι μέταλλο πάνω σε 2 ρόδες που τσουλάνε είναι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:lol: :lol: :lol:

ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ Η YAMAHA ΣΑΝ ΤΗΝ DUCATI ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΤΕΛ:lol: .

ΤΟ ΒΟΝΕVILLE ΒΡΕ ΓΙΑΤΡΕ ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΚΑΙ ΤΟ MT ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ GOLWING ΤΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΒΡΕ ΟΙ ΚΕΦΤΕΔΕΣ ΤΗΣ YAMAHA, ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΟΣΜΗΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 30000.
ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ ΜΕ ΣΤΥΛ, ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,CB,CD,ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥΣ, GPRS, ΟΤΙ ΧΛΙΔΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.

ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΒΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΑΛΩΝΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ, :lol:

ironbum2
25/08/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ Η YAMAHA ΣΑΝ ΤΗΝ DUCATI ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΤΕΛ:lol: .

ΤΟ ΒΟΝΕVILLE ΒΡΕ ΓΙΑΤΡΕ ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΚΑΙ ΤΟ MT ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ GOLWING ΤΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΒΡΕ ΟΙ ΚΕΦΤΕΔΕΣ ΤΗΣ YAMAHA, ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΟΣΜΗΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 30000.
ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ ΜΕ ΣΤΥΛ, ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,CB,CD,ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥΣ, GPRS, ΟΤΙ ΧΛΙΔΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.

ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΒΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΑΛΩΝΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ, :lol:


δεν είπα να γίνει σαν την Ducati είπα να "πάρει" τα καλά στοιχεία των Ιταλών.

Για το Βoneville δεν το λέω μόνο εγώ...όλος ο κόσμος και ο ειδικός τύπος το λέει...Στην Γαλλία πριν κάποια χρόνια είχε ψηφιστεί σαν η πατάτα της χρονιάς!!!!

Όσο για την Goldwing σου απάντησα...άστη να χτυπηθεί με κανα HARLEY XLFCTWEJWELKX<MNIUWTYUSJVGSR:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
25/08/2005, 10:47
ΕΙΠΑΜΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:smokin:

ironbum2
25/08/2005, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΙΠΑΜΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:smokin:


Θέλετε να παίξετε αλλά δεν σας παίζουν:lol: :lol: :lol:


άντε θα σε πάω allu fan park και θα σου πάρω και μαλλί της γριάς,που δεν σας παίζουν...:lol: :lol:

Tigas
25/08/2005, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Θέλετε να παίξετε αλλά δεν σας παίζουν:lol: :lol: :lol:


άντε θα σε πάω allu fan park και θα σου πάρω και μαλλί της γριάς,που δεν σας παίζουν...:lol: :lol:

ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕΕΕ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΙΧΤΟΙ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΒΡΕ ,ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ, ΤΑ ΣΛΟΓΚΑΝ ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΒΓΚΑΝ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.

HONDA ΟΛΟ ΠΡΟΣΟΝΤΑ
YAMAHA ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΤΣΙ :a17: :a22: :a30:

adam_tsouk
25/08/2005, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
HONDA ΟΛΟ ΠΡΟΣΟΝΤΑ
YAMAHA ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑ





kawasaki σας μαμώ όλους

:lol: :lol:






πάει δεν πάει η kawasaki σας μαμάει!!!



:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Dexter
25/08/2005, 17:40
..μην ξεχναμε επισης το :

Suzuki ισον μπουζουκι...

Lupo
25/08/2005, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
[COLOR=green]



πάει δεν πάει η kawasaki σας μαμάει!!!





Άντε ρε!!!!!:eyepop: :eyepop:


Δεν ξέρεις πόσα χρόνια προσπαθώ να θυμηθώ αυτό τ'ανέκδοτο!


Θυμάμαι ότι είναι ο Κάλφας και τ'αφεντικό του.
Τί του λέει κάθε πρωϊ όμως???


Βοήθα ρε σύ!

Lupo
25/08/2005, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
..μην ξεχναμε επισης το :

Suzuki ισον μπουζουκι...

Καθώς επίσης, και το ...

άλλο Πέπη κι άλλο πρέπει.



όχι?
εκτός θέματος?



καλά.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dexter
26/08/2005, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Άντε ρε!!!!!:eyepop: :eyepop:


Δεν ξέρεις πόσα χρόνια προσπαθώ να θυμηθώ αυτό τ'ανέκδοτο!


Θυμάμαι ότι είναι ο Κάλφας και τ'αφεντικό του.
Τί του λέει κάθε πρωϊ όμως???


Βοήθα ρε σύ!


...o Καλφας μαμαει την γυναικα του στρατηγου...:a021:

Zanzibar
26/08/2005, 01:22
Του λέει:

- Κάλφα πες άλφα...

λέει κι ο Κάλφας

- Άλφα

...

- Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΦΑ

Μια δυο τρεις τα παίρνει κάποτεο Κάλφας και ακολουθεί ο εξής διάλογος

- Καλφα πες ΑΛΦΑ
- ...ΑΛΦΑ
- Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΦΑ

του λέει ο Καλφας

- Κυρ Λοχαγέ για πείτε δέλτα...
-... ΔΕΛΤΑ

λέει ο Λοχαγός, κι απαντάει ο Κάλφας με βροντερή φωνή...

- Ο ΚΑΛΦΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΛΟΧΑΓΟΥ
- Μα αυτό...δεν πάει



- ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΛΦΑΣ ΤΗ ΓΑΜΑΕΙ

adam_tsouk
26/08/2005, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Του λέει:

- Κάλφα πες άλφα...

λέει κι ο Κάλφας

- Άλφα

...

- Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΦΑ

Μια δυο τρεις τα παίρνει κάποτεο Κάλφας και ακολουθεί ο εξής διάλογος

- Καλφα πες ΑΛΦΑ
- ...ΑΛΦΑ
- Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΦΑ

του λέει ο Καλφας

- Κυρ Λοχαγέ για πείτε δέλτα...
-... ΔΕΛΤΑ

λέει ο Λοχαγός, κι απαντάει ο Κάλφας με βροντερή φωνή...

- Ο ΚΑΛΦΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΛΟΧΑΓΟΥ
- Μα αυτό...δεν πάει



- ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΛΦΑΣ ΤΗ ΓΑΜΑΕΙ





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



έτσιιιιι... έτσιιιιιιιιι.......


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: