PDA

View Full Version : Ολα Εναντιων Τησ Honda!!!



Σελίδες : [1] 2 3

GTZ750
02/06/2005, 18:41
ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΓΕΙΤΟΝΙΚΟ FORUM ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ ΤΟΥ KELEYTIS!!!!!!
ΕΔΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΑΝ!!!!ΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ "POLL"!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


ΦΙΛΕ ΤΙΚΓΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣ ΤΙ ΨΙΦΗΣΕΣ!!!!!!!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: http://www.bikenet.gr/forum/index.php?topic=13691.0;viewResults

dimitrioskosmas
02/06/2005, 19:42
επειδη μας εχετε πρηξει τελευταια με τη honda σαν τους οπαδους του παοκ με το κατεστημενο της αθηνας (ειδικα οι kawasaki fun) παρτε μια φωτογραφια απο το kawasaki concours το ανταγωνιστικο μοντελο της kawasaki στην αμερικη στα αντιστοιχα yamaha fjr1300 και honda st1300...το ετος 2005
ντροπη ρεε(και υστερα λεμε για heavy metal εταιρεια)


15857

dimitrioskosmas
02/06/2005, 19:44
go kawasaki go!!


15859

KeLeYTiS
02/06/2005, 19:50
Το μονο που εχω να δηλωσω ειναι οτι η ψηφοφορια ειναι ακρως αντικειμενικη :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GTZ750
02/06/2005, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrioskosmas
............παρτε μια φωτογραφια απο το kawasaki concours το ανταγωνιστικο μοντελο της kawasaki στην αμερικη στα αντιστοιχα yamaha fjr1300 και honda st1300...το ετος 2005
ντροπη ρεε(και υστερα λεμε για heavy metal εταιρεια)

ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ????ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ???
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ZZR1200????:wave2: :wave2: :beer: :beer:


15860

GTZ750
02/06/2005, 20:14
Α ΞΕΧΑΣΑ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ!!!!!:lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao:


15862

GTZ750
02/06/2005, 20:17
..........................:evil: :evil: :evil: :evil:

GTZ750
02/06/2005, 20:18
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ LIVING-ROOM!!!!!!
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΓΚΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΝΕΥΣΗ!!!!!!!!!!:wave2: :beer: :beer:


15863

GTZ750
02/06/2005, 20:25
ΚΑΙ ΣΟΥΖΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ!!!!:beer: :beer: :beer: :smokin: :smokin:


15864

dimitrioskosmas
02/06/2005, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ????ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ???
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ZZR1200????:wave2: :wave2: :beer: :beer:

δε καταλαβα και τι ειναι η αμερικη??ταγκανικα!!
εν ετει 2005 ειναι απαραδεκτο να σερβιρεις στο αγοραστικο κοινο το concours(ακου ονομα!!) απο μια εταιρεια η οποια θελει να το παιζει heavy metal,γκαζια κτλ...

GTZ750
02/06/2005, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrioskosmas
δε καταλαβα και τι ειναι η αμερικη??ταγκανικα!!
εν ετει 2005 ειναι απαραδεκτο να σερβιρεις στο αγοραστικο κοινο το concours(ακου ονομα!!) απο μια εταιρεια η οποια θελει να το παιζει heavy metal,γκαζια κτλ...
ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΚΑΤΑΡΧΗ ΜΗΝΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟ ΠΡΑΜΑ!!!!ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ .ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ HONDA!!!!ΑΠΛΑ................................................................................















































Η KAWASAKI EINAI ΚΑΛΗΤΕΡΗ!!!!!!!!!

:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol: :rotflmao:

makaronachis
02/06/2005, 22:12
Πράγματι είναι καλήτερη αλλά θα μπορούσε να είναι και καλύτερη.Ε;

dimitrioskosmas
02/06/2005, 22:24
καλα καλα μη στεναχωριεσαι αγορι μου δε θα ξαναβαλω concours να δε ξενερωσω...

idi
02/06/2005, 23:18
και η honda πουλαει καλο πραμα στην Αμερικη... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


15890

idi
02/06/2005, 23:21
ηλεκκτρικα παραθυρα, ηλεκρομαγνιτικες, καιιιι δωροοοο -φου- το τασακι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


15891

johnpagr
03/06/2005, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ηλεκκτρικα παραθυρα, ηλεκρομαγνιτικες, καιιιι δωροοοο -φου- το τασακι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

free rider
03/06/2005, 05:05
ωπππ


ξέσπασε πολεμος χοντάκηδων....

με όλους τους άλλους..............




















εμπρός χοντάκηδες με τους ματρακάδες σας να μας δείξετε τι αξίζετε..

:rotflmao: :rotflmao:


και μην νομίζετε οτι το κάνουμε στα αστεία...

πισσα και πουπουλα...............


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GTZ750
03/06/2005, 07:54
ειμαι σιγουρος οτι ο φιλος μου ο τιγκα δεν εχει παρει πρεφα αυτο το post!!!!:look: :look: :look: κατσε να του θυμησω!!!!!:evil: :evil:





ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΤΙΓΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smokin:

stako
03/06/2005, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ηλεκκτρικα παραθυρα, ηλεκρομαγνιτικες, καιιιι δωροοοο -φου- το τασακι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλήηηηη η εικονίτσα!!! Θα το κάνω μπλουζάκι....!!!

:beer: :beer: :beer:

Tigas
03/06/2005, 09:01
ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΙΑΝΩ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ GOLDWING ΕΙΝΑΙ ΕΞ, ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΕΙ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ.
ΤΟ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟ HONDA vs KAWASAKI EINAI TOYΛΑΧΙΣΤΟΝ ΙΕΡΟΣΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΜΕ ΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ KAWASAKI ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΚΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΡΑΤΑ.

TO ΖΖR1200 ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ CBR1100XX ΟΠΟΤΕ ΑΣΧΕΤΗ ΠΑΛΙ Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ CBR TO ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΕΝΩ ΤΟ ZZR1200 ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΑ ΚΑΜΙΑ EXPRESS SERVICE:beer: .

ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΛΟΓΟ ΠΑΡΤΕ ΟΛΑ ΤΑ KAWASAKI ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΧΥΤΥΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΧΩΝΕΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΙΩΝΟΥΝ :lol: :lol:

Tigas
03/06/2005, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Καλήηηηη η εικονίτσα!!! Θα το κάνω μπλουζάκι....!!!

:beer: :beer: :beer:

ΕΣΕΝΑ ΑΜΑ ΣΕ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΑΓΕ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ DIDIΔΕΣ. :wave2:

GTZ750
03/06/2005, 09:04
TIΓΚΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ TRACK DAY!!!!!ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΚΑΙ ΓΟΝΑΤΟ!!!!!!:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl: :bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


15911

GTZ750
03/06/2005, 09:15
:D :D :D :D


15912

idi
03/06/2005, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Καλήηηηη η εικονίτσα!!! Θα το κάνω μπλουζάκι....!!!

:beer: :beer: :beer:

μπλουζακι ειναι! το ειδα στο ebay :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
03/06/2005, 09:28
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΙΤΣΙΝΩΣΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΟΠΟΤΕ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ :ZZZ: :D

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ
ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΨΗΘΕΙ ΣΤΙΣ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ ΣΑΣ ΒΡΕ ΟΜΑΔΑ ΖΟΜΠΙ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΝΑ ΠΙΠΕΡΑΚΙ ΚΑΝΑ ΑΛΑΤΑΚΙ Η ΑΝΩΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΡΑΣΑΡΑΒΑΛΑΚΙ :beer:

sniper
03/06/2005, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
.......
Η KAWASAKI EINAI ΚΑΛΗΤΕΡΗ!!!!!!!!!
.....


Ορθογραφία δεν σας μαθαίνουν στην ΣΣΕ; :confused: :(

dawoo-dawoo
03/06/2005, 10:08
Ayto einai to agapimeno moy 8ema!!!
merika erwtimata gia toys "filoys" hondakides:
1)Apo athina me to blackbird,pigainontas gia salonika,tin wra poy mpainei to moytro stin tsimiski to pisw meros exei perasei ta diodia sta kioyrka??
2)oi mpalotses einai sto standard exoplismo toy ploioy..e,tis motosikletas??
3)ta cbr (ola,oxi mono to ploio tis agapis)otan anoigoun sto fanari anti gia lastixo giati afinoyn salio?(kapoios mporei na glistrisei)
4)pote tha apoxoristei i honda tin teleytaia 8esi stis dinamometrisis twn sigkritikwn me 1000aria??
5)pws ginetai ta honda na kaine pio poli apo ola ta alla kai na bgazoyn tin ligoteri dinami??
Opoios hondakias parexigi8ei kai arxisei tis mal..... tha sizitisoume kai sobara to 8ema.

idi
03/06/2005, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από dawoo-dawoo
Ayto einai to agapimeno moy 8ema!!!
merika erwtimata gia toys "filoys" hondakides:
1)Apo athina me to blackbird,pigainontas gia salonika,tin wra poy mpainei to moytro stin tsimiski to pisw meros exei perasei ta diodia sta kioyrka??
2)oi mpalotses einai sto standard exoplismo toy ploioy..e,tis motosikletas??
3)ta cbr (ola,oxi mono to ploio tis agapis)otan anoigoun sto fanari anti gia lastixo giati afinoyn salio?(kapoios mporei na glistrisei)
4)pote tha apoxoristei i honda tin teleytaia 8esi stis dinamometrisis twn sigkritikwn me 1000aria??
5)pws ginetai ta honda na kaine pio poli apo ola ta alla kai na bgazoyn tin ligoteri dinami??
Opoios hondakias parexigi8ei kai arxisei tis mal..... tha sizitisoume kai sobara to 8ema.

δυνατη εισοδος!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

καλως ηρθες (ετοιμασου για τον πολεμο εναντια στη χο(υ)ντα!!!):wave2:

sniper
03/06/2005, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dawoo-dawoo
Ayto einai to agapimeno moy 8ema!!!
merika erwtimata gia toys "filoys" hondakides:
1)Apo athina me to blackbird,pigainontas gia salonika,tin wra poy mpainei to moytro stin tsimiski to pisw meros exei perasei ta diodia sta kioyrka??
2)oi mpalotses einai sto standard exoplismo toy ploioy..e,tis motosikletas??
3)ta cbr (ola,oxi mono to ploio tis agapis)otan anoigoun sto fanari anti gia lastixo giati afinoyn salio?(kapoios mporei na glistrisei)
4)pote tha apoxoristei i honda tin teleytaia 8esi stis dinamometrisis twn sigkritikwn me 1000aria??
5)pws ginetai ta honda na kaine pio poli apo ola ta alla kai na bgazoyn tin ligoteri dinami??
Opoios hondakias parexigi8ei kai arxisei tis mal..... tha sizitisoume kai sobara to 8ema.


Ρε φίλε.....

Όλοι εμείς που έχουμε Honda και ειδικά CBR, τα έχουμε για δεύτερα μηχανάκια.....

Έτσι σε περίπτωση ανάγκης..... Αν πάθει κάτι το Πρώτο μας μηχανάκι......

Το οποίο πρώτο που πάμε αεροπορία είναι ΚΤΜ και ξεγλυστράμε από τα σάλια και τα φίδια στο δρόμο.... :lol:

Tigas
03/06/2005, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dawoo-dawoo
Ayto einai to agapimeno moy 8ema!!!
merika erwtimata gia toys "filoys" hondakides:
1)Apo athina me to blackbird,pigainontas gia salonika,tin wra poy mpainei to moytro stin tsimiski to pisw meros exei perasei ta diodia sta kioyrka??
2)oi mpalotses einai sto standard exoplismo toy ploioy..e,tis motosikletas??
3)ta cbr (ola,oxi mono to ploio tis agapis)otan anoigoun sto fanari anti gia lastixo giati afinoyn salio?(kapoios mporei na glistrisei)
4)pote tha apoxoristei i honda tin teleytaia 8esi stis dinamometrisis twn sigkritikwn me 1000aria??
5)pws ginetai ta honda na kaine pio poli apo ola ta alla kai na bgazoyn tin ligoteri dinami??
Opoios hondakias parexigi8ei kai arxisei tis mal..... tha sizitisoume kai sobara to 8ema.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΜΑΛ@@@@ ΚΑWASAKIAS H YAMAHAKIA ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΑ SB ΠΛΗΝ ΤΗΣ SUZUKI.
ΑΦΟΥ ΤΟ CBR EINAI ΤΟΣΟ ΑΔΥΝΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ ΜΑΓΚΙΚΑ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΤΟ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙ ΤΑ 1000 ΤΟΥ 2004-2005 ΠΛΗΝ ΤΟΥ SUZUKI ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΩΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΤΟΥ ΔΕΚΑΤΟΥ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΕ ΕΧΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ.
TO SUZUKI KAI TO ZX10 ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.
ΓΙΑ ΤΟ R1 ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ CBR.
ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΖΧ12 ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΥΡΑΥΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΣ ΟΛΟΥΣ .
ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΠΑΓΕΝΕ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΜΗ :evil: :wave2:

alex14
03/06/2005, 10:26
ΕΥΓΕ ΝΕΟΣΥΛΕΚΤΕ DAWOO.

:beer:

Tigas
03/06/2005, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε φίλε.....

Όλοι εμείς που έχουμε Honda και ειδικά CBR, τα έχουμε για δεύτερα μηχανάκια.....

Έτσι σε περίπτωση ανάγκης..... Αν πάθει κάτι το Πρώτο μας μηχανάκι......

Το οποίο πρώτο που πάμε αεροπορία είναι ΚΤΜ και ξεγλυστράμε από τα σάλια και τα φίδια στο δρόμο.... :lol:

ΡΕ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΜΕΙΣ ΒΡΕ ΑΣΕ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ.
ΚΑΙ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΑ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΟΙ ΟΔΙΚΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ , ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ:lol: :lol: :lol: :wave2:

idi
03/06/2005, 10:28
ρε αντε παρτε κανα σουπερ ντουπερ abs, v4, v5 ή v6 με ντουαλ μπρεικ και Βι τεκ τανκ μπαγκ γιοσιμουρα τραμπαδουρα φλαι κικ σταρτ πινγκ πονγκ παπαροσουπα χόνδρα που τα πατανε ολα τα αλλα μηχανακια της κατηγοριας του (αλλα ολα τα αλλα σπανε ενω αυτο δε σπαει γιατι ειναι μαιντ ιν μπαγκλαντες) :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

free rider
03/06/2005, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δυνατη εισοδος!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

καλως ηρθες (ετοιμασου για τον πολεμο εναντια στη χο(υ)ντα!!!):wave2:

χμμμμ

νέος ε???


μηπως πρέπει να περάσει απο την "διαδιακασία"????


λέω μήπως???
:smokin: :smokin:

idi
03/06/2005, 10:30
βαλτε και ει μπι ες σι ντι ρομ στα παπια να μη κανουν εντο οταν παιζει Πεγκυ Ζηνα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hornet
03/06/2005, 10:31
την προηγουμενη εβδομαδα η Honda ανακοινωσε 150.000.000 μηχανες...πατε να γεμισετε κανα ταξι τωρα!!!
με 22 εργοστασια στο κοσμο και 5 διαφορετικα κεντρα ερευνων για να μπορει να καλυπτει τις εγχωριες αναγκες....εισαστε πολυυυυυ μακρυα πισωωωωωω!!!!!!!
οσον αφορα το 1000αρι συγκριτικο για διαβασε λιγο και τα νουμερα επιδοσεων και πες μας που μετριουνται σε κλασματα του δευτερολεπτου και δεν ειναι τελευταιο κιολας
και πες μας λιγο και τα γυρολογια στις σερρες

hornet
03/06/2005, 10:36
γιωργο καντε ρε συ μια επισημη παρατηρηση στη kawasaki να σας παρεχει και πυροσβεστηρα μην καψετε κανα χριστιανο με τις ψησταριες φλογοβολα.....και δεν μου λετε τον αυγουστο σας επιτρεπουν να κυκλοφορειτε;η σας ριχνει κοκκινο η δασικη!!!

idi
03/06/2005, 10:36
λοιπον ανακεφαλαίωση της λογικης ενος αγοραστη HONDA

το πατατομηχανακι που μου πουλαει η μαμα ειναι καλυτερο απο ολα τα αλλα της κατηγορίας του γιατι ....

Kawasaki ---> σπανε (καίγονται)
KTM----> σπανε (γενικα)
Ducati---- σπανε (γενικα και ειδικά)
Suzuki ----> σπανε πλαίσια
Yamaha ----> σπανε (δεν εχει διευκρινιστεί αλλα ειναι δυνατον να μη σπανε? Μονο τα Honda δε σπανε ειπαμε)
"ολα τα αλλα"----> σπανε τα παντα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
03/06/2005, 10:39
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΨΑΞΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΘΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑΣ

Rezeguet
03/06/2005, 10:39
δεν ξερω για τα υπολοιπα χοντα αλλα το cbf δεν σπαει! (εκτος αν το τρακαρεις αλλα μαλον ολα σπανε σε τετοιες περιπτωσεις)

Tigas
03/06/2005, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
την προηγουμενη εβδομαδα η Honda ανακοινωσε 150.000.000 μηχανες...πατε να γεμισετε κανα ταξι τωρα!!!
με 22 εργοστασια στο κοσμο και 5 διαφορετικα κεντρα ερευνων για να μπορει να καλυπτει τις εγχωριες αναγκες....εισαστε πολυυυυυ μακρυα πισωωωωωω!!!!!!!
οσον αφορα το 1000αρι συγκριτικο για διαβασε λιγο και τα νουμερα επιδοσεων και πες μας που μετριουνται σε κλασματα του δευτερολεπτου και δεν ειναι τελευταιο κιολας
και πες μας λιγο και τα γυρολογια στις σερρες

ΑΛΛΟΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΑΘΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.

ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΡΗΤΟ.

ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ UNDER.
ΤΟ ΠΙΟ HI-TECH ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ FIREBLADE 1000RR ΚΑΙ , ΟΙ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ HONDA.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ.
ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΥΡΟΛΟΓΙΟ.
ΣΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΝΟΥΝ 3 ΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.
ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙΣ .

sniper
03/06/2005, 10:39
Ρε δεν πάτε καλά όλοι σας μου φαίνεται.....


Πέρνουμε Honda γιατί πολύ απλά όλα τα άλλα είναι για τα ΜΠΑΖΑ

και γουστάρουμε να περνάμε από πάνω τα πολύ πιο γρήγορα υπόλοιπα χρέπια. :lol:

idi
03/06/2005, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε δεν πάτε καλά όλοι σας μου φαίνεται.....


Πέρνουμε Honda γιατί πολύ απλά όλα τα άλλα είναι για τα ΜΠΑΖΑ

και γουστάρουμε να περνάμε από πάνω τα πολύ πιο γρήγορα υπόλοιπα χρέπια. :lol:

ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
03/06/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
γιωργο καντε ρε συ μια επισημη παρατηρηση στη kawasaki να σας παρεχει και πυροσβεστηρα μην καψετε κανα χριστιανο με τις ψησταριες φλογοβολα.....και δεν μου λετε τον αυγουστο σας επιτρεπουν να κυκλοφορειτε;η σας ριχνει κοκκινο η δασικη!!!

ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΘΕΡΜΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ 2005-2006 ΕΙΝΑΙ ΤΟ Ζ, ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΕ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΑΣΙΑ :lol: :lol: :lol:

idi
03/06/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ.
ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΥΡΟΛΟΓΙΟ.
ΣΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΝΟΥΝ 3 ΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.
ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙΣ .

ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ ΠΑΚΓΟΣΜΙΩΣ ΠΟΥ ΤΟ CBR 1000 EKANE ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟΛΟΓΙΟ ΣΕ ΠΙΣΤΑ ΑΠΟ
R1, ZX10, MILLE KAI 999 :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

free rider
03/06/2005, 10:45
πάντως οι εκπαιδευτές στις σέρρες ξύνανε αγκώνα με τα sp2....












μην τα βάζουμε ολα στο ιδιο καλάθι....

χωρίς να είμαι χοντάκιας το συγκεκριμένο είναι μακράν το καλύτερο εργαλείο για πίστες...

Tigas
03/06/2005, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΧΑΛΙΕΣ :rotflmao: :rotflmao:

HONDA ΟΛΟ ΠΡΟΣΟΝΤΑ - ΤΣΑΜΠΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΟ ΣΛΟΓΚΑΝ

KAWASKI - LET THE GOOD TIME ROLL ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ΟΥΙΣΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ 90ΕΤΩΝ
ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ:lol: :lol:

idi
03/06/2005, 10:45
KAI AMA ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΗΛΩ 100 ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΥ :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

idi
03/06/2005, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
πάντως οι εκπαιδευτές στις σέρρες ξύνανε αγκώνα με τα sp2....
ην τα βάζουμε ολα στο ιδιο καλάθι....

χωρίς να είμαι χοντάκιας το συγκεκριμένο είναι μακράν το καλύτερο εργαλείο για πίστες...


ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ? ΤΑ 999R TI EINAI????

idi
03/06/2005, 10:48
ΕΛΑ ΠΗΡΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ!!!! ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ HONDO ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
03/06/2005, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ ΠΑΚΓΟΣΜΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ cBR 1000 EKANE ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟΛΟΓΙΟ ΣΕ ΠΙΣΤΑ ΑΠΟ
R1, ZX10, MILLE KAI 999 :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

ΠΑΡΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΓΩΝΑ SB ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ 1000RR ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΕΤΑΝΟΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ:lol:

Tigas
03/06/2005, 10:55
ΓΙΑ ΤΑ 600RR ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 2η ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ:beer:

ΤΑ ΤΙΓΚΑ ΛΑΧΑΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ :lol: :lol: :lol:

idi
03/06/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΠΑΡΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΓΩΝΑ SB ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ 1000RR ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΕΤΑΝΟΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ:lol:

Α ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΧΕΙΣ?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GTZ750
03/06/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ορθογραφία δεν σας μαθαίνουν στην ΣΣΕ; :confused: :(
oxi μας μαθαινουν ομως να εκτημαμαι τα καλα απο τα σαπια μηχανακια!!!!!!!!!!!!!!:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Tigas
03/06/2005, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
oxi μας μαθαινουν ομως να εκτημαμαι τα καλα απο τα σαπια μηχανακια!!!!!!!!!!!!!!:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΑΠΗΛΑ:lol: :lol:

Tigas
03/06/2005, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Α ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΧΕΙΣ?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΜΑΜΕΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΤΙΓΚΑ :lol:

GTZ750
03/06/2005, 11:04
και κατι καλο τωρα!!!!!!









































:lol: :bawl: :lol: :rotflmao:
:wave2: :wave2: :beer: :beer:

GTZ750
03/06/2005, 11:05
το ξεχασα να το βαλω!@!!!!!!:D


15924

idi
03/06/2005, 11:07
και μιας και αναφερθηκε....

η kawa εχει ετοιμο το κινητηρα 1300 για το ΖΧ13 και zzr1300 με 200 ιππους.....


15925

Tigas
03/06/2005, 11:11
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ABS ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΜΟΝΤΕΛΑ
HONDA ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ
ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ :lol:

Tigas
03/06/2005, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
το ξεχασα να το βαλω!@!!!!!!:D

ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΘΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΝΑΥΠΑΚΤΟ.
ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΝΩ ΕΣΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΓΕΡΑΝΟ :lol: :lol:

hornet
03/06/2005, 11:22
χαχχα gtz αν και διεπραξες ιεροσυλια!!!
Σε συγχωρω για τελευταια φορα!


Απλα το βλεπω ως οπισθιο σκελος αεροσκαφους

Tigas
03/06/2005, 11:27
EΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑΝΟΙΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ HONDA , ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΦΕΣΗ ΑΜΑΡΤΙΩΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΙΚΩΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΧΥΤΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Α ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ 150.000.000 ΦΟΡΕΣ
Η HONDA EINAI H ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ:rotflmao:

free rider
03/06/2005, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΕΛΑ ΠΗΡΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ!!!! ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ HONDO ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ARE YOU TALKING TO ME??

POUNK???

HE???





TO MEEE???

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

idi
03/06/2005, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ABS ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΜΟΝΤΕΛΑ
HONDA ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ
ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ :lol:

τα ακτινικα φρενα δε τις ειδες ομως... :evil:

hornet
03/06/2005, 11:44
καλα οκ ρε γιωργο.....τι φυκια ειναι αυτα που μας δειχνεις ρε συ!!!

Αυτο ειναι το γιαπωνεζικο περιοδικο που κανουν τις τρελλες φωτοσοπιες ....μου θελετε και 1300!!!!

idi
03/06/2005, 11:46
κοιτα και αυτο να δεις πως εχει ζεσταθει για τα καλα η KAWA

:eyepop: :uplate: :hypnotize


15927

hornet
03/06/2005, 11:47
γιωργακη ασε τα concept bikes γιατι θα αρχισεις να παιρνεις καμψεις!!!!!

Tigas
03/06/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
τα ακτινικα φρενα δε τις ειδες ομως... :evil:

SO WHAT, Η ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΟΥΡΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ.
ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟ ZX6 ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΕΚΑΣΜΟΥ ΤΗΣ HONDA ΑΠΟ ΤΟ CBR600RR.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΣ HONDA ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KAWASAKI.
ΟΥΤΟΠΟΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑWASAKI ΚΥΡΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ SUZUKI EINAI H ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ.
ΣΤΗΝ HONDA ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΙΚΗ ΟΔΗΓΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.
ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ MOTOGP ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ.
CBR ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ

Tigas
03/06/2005, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
γιωργακη ασε τα concept bikes γιατι θα αρχισεις να παιρνεις καμψεις!!!!!

ΩΝΤΟΣ ΑΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ CBR1600V5 ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200hp:wave2:

idi
03/06/2005, 11:50
ρε τιγκα τι λες?

το ΖΧ6 δεν ειναι το πρωτο ss με ακτινικα φρενα?

το πρωτο SS600 με USD?

ασε που εμαθα οτι το καινουριο CBR που ετοιμαζει η Honda θα ειναι 650!!!!!!!!

ασε τα τεχνολογικα σου ψεματα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Tigas
03/06/2005, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε τιγκα τι λες?
το ΖΧ6 δεν ειναι το πρωτο ss με ακτινικα φρενα?
το πρωτο SS600 με USD?
ασε που εμαθα οτι το καινουριο CBR που ετοιμαζει η Honda θα ειναι 650!!!!!!!!
ασε τα τεχνολογικα σου ψεματα!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

ΒΡΕ ΧΑΛΙΑ ΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ, ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ SUZUKI TO ΠΡΩΤΟ UP-SIDE DOWN ΑΛΛΑ ΕΝΑ V4 ΜΕ ΟΒΑΛ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ 32 ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟΜΠΡΑΤΣΟ ΑΜ ΘΥΜΑΜΑΙ

Lupo
03/06/2005, 15:17
χμμμμμ....
NR750

Εδώ είναι τα ζόρια. Τι να φέρεις τώρα, απέναντι σ'αυτό!
Πακέτο!

darkwing
03/06/2005, 16:16
Αν θες φιλικο (αργο) μηχανακι παρε honda..:ZZZ:
αν θες να κανεις το honda σου γρηγορο (να πηγαινει οπως ολα τα αλλα δηλαδη) βαλε το κιτ της HRC...
Δηλαδη:15000 euros + 3500 euros = παρε MV Agusta

:smokin: :D :smokin:

Rezeguet
03/06/2005, 16:52
παρε χοντα να βρεις την υγει ασου ελεγε η γιαγια μου...κατι ηξερε

KeLeYTiS
03/06/2005, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
παρε χοντα να βρεις την υγει ασου ελεγε η γιαγια μου...κατι ηξερε

Kαι πιθανοτατα να βρεις και καινουριο το μοντελο που ειχε τοτε η γιαγια σου ...... FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
03/06/2005, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Kαι πιθανοτατα να βρεις και καινουριο το μοντελο που ειχε τοτε η γιαγια σου ...... FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΙΓΚΑ ΒΛΑΚΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ

Todi
03/06/2005, 22:11
μα πως ειναι δυνατον ;;;;;


αυτα τα τερατα αξιοπιστιας ...

Το Χοντα


Ολοι Χοντα Ολοι Χονταααα



ΟΛΟΙ ΧΟΝΤΑ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9687)

Rezeguet
04/06/2005, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
μα πως ειναι δυνατον ;;;;;
αυτα τα τερατα αξιοπιστιας ...
Το Χοντα
Ολοι Χοντα Ολοι Χονταααα
ΟΛΟΙ ΧΟΝΤΑ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9687)

ναι και συ τωρα βρηκες το 1 στα 150.000.000 που βγαζει προβληματα και μιλησες :evil: :evil: :evil:



Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Kαι πιθανοτατα να βρεις και καινουριο το μοντελο που ειχε τοτε η γιαγια σου ...... FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και η γιαγια μου οδηγουσε cbr900 εχεις προβλημα? Περιστασιακα και goldwing αλλα της ηταν πολυ ''ψοφιο'', και φυσκα τα υπολοιπα παρταλια(καβασακι συντσουκια και λοιπες βλακειες, εκτος gsxr) δεν τα ακουμπουσε καν.

dawoo-dawoo
04/06/2005, 10:33
αρχικα δεν ειπα οτι οποιος εχει χοντα ειναι μαλακας,αλλα οποιος παραξηγηθει και δεν σηκωνει πλακες γενικα.
Στο θεμα μας τωρα:ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ HONDA,ΑΥΤΗ Η ΦΤΕΡΟΥΓΑ ΝΑΙ,ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ???
NAI OI ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΟΝΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΕΣ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΧΟΝΤΑ.
το ram-air μεχρι το 2003 παχαινε και δεν χρειαζοταν η κουδουνιστρα το 954(και το r1 βεβαια)
stabilizater?50000 θερμιδες ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΧΟΝΤΑ ΜΕ 130 ΤΡΟΧΟ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΑΕΙ,ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΥΝΑΓΕ ΣΑΝ ΠΟΥ....
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΖΧ10 ΘΕΛΕΙ stabilizater ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ,ΤΟ 954 ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΑΣΠΡΙΖΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΣ ΑΠΟ ΣΟΥΖΑ Η΄ ΕΒΡΙΣΚΕ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΚΑΖΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΧΟΝΤΑ!!!!ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΟ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ!!
ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ 25 ΑΛΟΓΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ.....
αλλα οπως λεει η παροιμια αμα καεις με τα 130 στα 150 βαλε ενα stabilizater γιατι θα μας παρουνε με τις πετρες.
ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΟΝΤΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ 115 ΤΟΥ 900RR ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΑΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ Η ΧΟΝΤΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΔΗΓΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ¨ΓΚΑΖΙ¨

gixxerpap
04/06/2005, 18:09
εμπαινε ρε γιαννη!!!

δωστου να καταλαβει του κολλημενου!!!!

μας εχει φαει την ψυχη με τα honda....

ρε παρτε κανα κ5 η κανα zx-10 να σας τεντωθουν λιγο τα χερια....

ακου φιλικα τα honda...αμα θελαμε φιλικα, θα τους βαζαμε βοηθητικες, οπως στα παιδικα ποδηλατα.....



ελα να βγαινουν τα μαχαιρια!!!

gixxerpap
04/06/2005, 18:12
α, και για να μη ξεχασω, εκεινο το fireblade με το 16αρη τροχο το θυμαστε? φιλικοτατο.....

free rider
04/06/2005, 21:41
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΧΟΝΔΑ...


KILL BILL HONDA


SUZUKI FOR EVER...


:lol: :lol:

xalaros
04/06/2005, 22:18
@Todi: Re palikari ti sxesh exei h marka me ti dikia mou fash? Eides na lew egw pou8ena oti einai malakia to mhxanaki? H malakia htan kat'eksoxhn dikia mou pou phra tetoio mhxanaki pou den antexei h tseph mou. An to exeis odhghsei auto to mhxanaki kai exeis gnwmh kalws, alliws mallon prepei na to kaneis prin arxiseis na krazeis.

Auta ta oliga & xwris kamia kakia :beer:
Giannis

KaTaNaS
06/06/2005, 11:41
ekfora apopsewn...


1on to Honda einai pentakylindro enw h yamaha tetrakylindrh.gia ta idia kybika perissoteroi kylindroi perissotera aloga (sbk dykilindra me 4kylkindra shmera)


2on oles oi kathgories twn kinhthrwn logw toy 1 exoun diafora sta barh (2 kilyndra apo 3 kilyndra, 3 kilyndra apo 4 kilyndra, 5kilyndra apo 6kilyndra!!!) O ek thaymatos, monota 5kilyndra(honda) apo ta 4kylidra(yamaha) den exoun diafora!!! ayt6h h ejairesh allazei apo to 2006 h 2007!

ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΠΟΤΕ ΚΛΕΒΕΙ Η ΗΟΝΔΑ ΤΩΡΑ ή ΤΟ 2006-7 ;

3ον Δεν τιθεται θεμα για τον Ρόσσι. όμως το πλαίσιο που έτερξε πέρσι υπήρχε απο τον τελευταίο αγώνα του 03 και ο κινητήρας απο τα μέσα του 03 !!!!

αρα δε την έφτιαξε αυτός τη YAMAHA!!! και φαίνεται και απο το πόσες νίκες έχει πάρει η ΧΟΝΔΑ χωρίς τον Ρόσσι!!!


4ον (ψιλοάσχετο) το ότι οι κανονισμοί των SBK τόσα χρόνια ήταν υπέρ της ντουκάτι (αν δε κάνω λάθος αρχικά ήταν αντιγραφή των κανονισμών SBK-AMA την εποχή Ρήγκαν που και έγιναν για να σωθεί η HARLEY !!!) φάνηκε οταν η ΧΟΝΔΑ το γύρισε στα δικύλινδρα και ενώ δεν είχε τη αγωνιστική εμπείρία τησ ΝΤΟΥΚΑΤΙ σε τρείς χρονιές κέρδισε 2 φορές!!!



kai panw apo ola na zhsei h eyrwph KTM rulezzzzzzzzzzzz:rotflmao:

Tigas
07/06/2005, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΧΟΝΔΑ...


KILL BILL HONDA


SUZUKI FOR EVER...


:lol: :lol:

ΕΣΥ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣΤΙΓΩΘΕΙΣ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ :beer:

LittleJohn
07/06/2005, 08:57
NO COMMENTS...!!!:evil: :evil: :evil:


16213

Tigas
07/06/2005, 09:08
ΚΑWASAKI RULEZ :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΗ ΤΙΣ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ, ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΜΗΝ ΚΑΨΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ:lol:


16215

free rider
07/06/2005, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΣΥ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣΤΙΓΩΘΕΙΣ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ :beer:


ναι ναι ...

χτύπαμε δυνατά...

με μπύρα ετσι μην παρεξηγηθούμε κι όλας...

:rotflmao: :rotflmao:

free rider
07/06/2005, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΚΑWASAKI RULEZ :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΗ ΤΙΣ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ, ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΜΗΝ ΚΑΨΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ:lol:


μπλιάχχχχχ...

:lol: :lol:

ρε αυτο είναι αντισωβινοστικό ....

:lol: :lol:

Tigas
07/06/2005, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
μπλιάχχχχχ...

:lol: :lol:

ρε αυτο είναι αντισωβινοστικό ....

:lol: :lol:

ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ :beer:

TITANIUM
08/06/2005, 16:13
απο mod

Tigas
09/06/2005, 07:43
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από TITANIUM
[B]
:smokin: ....................


16433

makaronachis
09/06/2005, 15:46
Εις ένδειξιν καλής θελήσεως και για να κατευνάσουμε τα πνεύματα,ένα μικρό δώρο προς την Ηonda.Ελπίζω το δώρο μου να εκτιμηθεί.


16476

TITANIUM
09/06/2005, 16:01
...απο mod

free rider
09/06/2005, 16:02
γιατι ρε παιδιά μας την λέει ο τιτάνιος???

δε μας αρέσει να τσακωνόμαστε???

τι θέλει να πει το άτομο...

απλά δεν μας καταλαβαίνει οτι το μπινελίκωμα εδω είναι τρόπος εκφρασης και χαβαλέ...


αμπαλοι ε αμπαλοι..????

τι είναι ρε μα@@@ες ο άμπαλος???
απάντηση ...
αυτός που δεν εχει πάρει το μπ(α)ουλο...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TITANIUM
09/06/2005, 16:09
...απο mod

free rider
09/06/2005, 16:14
ρε Σταυρο ...
συγνωμη δηλ για να μην αρπάξω ανάποδες και κατεβάσω το φλορουμ ολο...

το γνωρίζεις το τιτανιο ,,???

είναι φίλος σου και σε βρίζει ετσι ή απλά μαγκευει???


γιατι κάτι τέτοια φλωράκια με v2 μοτεράκια τα μασάμε και φτύνουμε το στρόφαλό τους για πλάκα...

:evil: :evil: :evil:

TITANIUM
09/06/2005, 16:24
apo mod

free rider
09/06/2005, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από TITANIUM
free willy katoura kai ligo.....kai bale kai to forum ekei pou kseris....poios asxoli8hke mazi sou?

ΡΕ ΣΥ ..ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΙΣ V2 ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΟΔΗΓΑΡΕΣ...


ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ΚΟΝΤΕΒΕΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΚΘΕΣΗ...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΠΑΤΕ ΡΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ...
:evil: :evil: :evil:

ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑΣ - ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ ...
ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΣΑΣ...
:evil: :evil: :evil: :evil: