PDA

View Full Version : Σαλονι Μοτοσυκλετας 2010 (the original)



SpeakeasyBlues
05/02/2010, 20:30
10 με 18 Απριλιου στο Ελληνικο, εξακριβωμενο, με την συμμετοχη των fabulous 4 που εχουν 2 χρονια να εμφανισθουν.

mikes
05/02/2010, 21:11
μια χαρα ημερομηνια!! να ριξουμε ποδαροδρομο εκει αναμεσα στα περιπτερα,
να χωνεψουμε το αρνι και το κοκορετσι!

pektis
05/02/2010, 23:09
Aντε να δουμε τι θα δουμε και φετος!..:beer:

GhostRideR_636
06/02/2010, 00:06
Θα δούμε όλα τα μοντέλα με τα καλύτερα ανταλακτικά (marchesini brembo ohlins did κτλ κτλ κτλ σε full set up στην εκπληκτική τιμή των 9,999? :lol: :lol: :lol: :lol:

menos
06/02/2010, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
10 με 18 Απριλιου στο Ελληνικο, εξακριβωμενο, με την συμμετοχη των fabulous 4 που εχουν 2 χρονια να εμφανισθουν.
Υπάρχει κάποιο λίνκ? :confused:

SpeakeasyBlues
06/02/2010, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Υπάρχει κάποιο λίνκ? :confused:

Απο ερχομενη βδομαδα, στο λινκ της Lamarco

castor
06/02/2010, 14:52
Ναι!!!!Θα δουμε οτι και περυσι!!!!! ΤΙΠΟΤΑ.....Βγηκε κατι καινουριο!!!!!Τσαμπα λεφτα παλι!!!

SpeakeasyBlues
06/02/2010, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
Ναι!!!!Θα δουμε οτι και περυσι!!!!! ΤΙΠΟΤΑ.....Βγηκε κατι καινουριο!!!!!Τσαμπα λεφτα παλι!!!

Καμμια σχεση οι προηγουμενες "γιαλατζι" εκθεσεις

devil's animal
06/02/2010, 16:06
εχει καιρο να γινει μια ΣΩΣΤΗ εκθεση με την συμμετοχη της πλειοψηφιας των αντιπροσωπειων σε μεγαλα περιπτερα...

ιδωμεν...
:beer: :beer: :beer:

FAFLATACHOPERAS
06/02/2010, 16:28
:p Xaρα μου να γεμισω τον φωτογραφικο μου φακο..........
με διτροχα.... αλλα και διποδα μοντελα :eek: :wacko: :a13:

jimtarasxt660x
06/02/2010, 16:56
Ελπίζω να μην είναι σαν την περσινή...:evil:

Άντε να πάμε να χαζέψουμε κανα μοντέλο από κοντά:blush:

Μοτοσυκλέτα εννοώ:winka:

giospy
26/04/2010, 11:21
Επειδη δεν εχω ξαναπαει σε εκθεση, εχει εισοδο??

MG
26/04/2010, 11:25
και εισοδο και εξοδο... και 2-3 εξοδους κινδυνου :smokin:

zagaro
26/04/2010, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
και εισοδο και εξοδο... και 2-3 εξοδους κινδυνου :smokin:

Το ξύρισμα πέφτει στην είσοδο ομως, ε; :p

S.Nikos
26/04/2010, 12:58
Αν δεν κάνω λάθος κάτι άκουσα για 8 euro το άτομο. Τώρα απ'ότι ακούω παντού κυκλοφορούν προσκλήσεις, αν βρεθεί κάποιος να μας μας ενημερώσει από που μπορούμε να προμηθευθούμε καλά θα 'τανε... :beer:

Cpt. Haddock
26/04/2010, 12:59
Επίσης δεν ειναι 10-18 Απριλίου :lol:

dirtbird
26/04/2010, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Επίσης δεν ειναι 10-18 Απριλίου :lol:

Σίγουρα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
26/04/2010, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Σίγουρα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλα, δεν μπαίρνω κι ορκο :bawl:

PortisHead
26/04/2010, 13:24
Εχει γεμισει ο τοπος αφίσες.
Αυτη τη βδομαδα ειναι απο Τριτη μεχρι την Κυριακη.

:wave2:

DimChios
26/04/2010, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Σίγουρα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

koulis19
26/04/2010, 15:13
Η εκθεση θα γινει απο 27 απριλιου εως 2 μαιου.Ειδα αφισα σημερα πειραιως

mixalakis
26/04/2010, 18:01
Είναι αλήθεια ότι δεν θα είναι η Χονδα;

koulis19
26/04/2010, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalakis
Είναι αλήθεια ότι δεν θα είναι η Χονδα; Δεν εχω ακουσει προσωπικα κατι τετοιο.Πως σου ηρθε?

gixxerpap
26/04/2010, 19:00
καλά, μην ενθουσιάζεστε και πολύ για την φετινή έκθεση...θα ακολουθήσει και αυτή το κλίμα κακομοιριάς που επικρατεί...

tai
26/04/2010, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
καλά, μην ενθουσιάζεστε και πολύ για την φετινή έκθεση...θα ακολουθήσει και αυτή το κλίμα κακομοιριάς που επικρατεί...

θα έχουν και ατμοκίνητες με πεντάλ ??:lol: :lol:

AUFGEBRACHT
26/04/2010, 21:00
Απ' ότι ξέρω, μέχρι και πέρσι το σαλόνι μοτοσυκλέτας γινόταν υπό την αιγίδα του ΣΕΕΑ (Σύνδεσμος Εισαγωγέων Αντιπροσώπων Αυτοκινήτων), ενώ η περσινή αχαρακτήριστη μούφα ήταν υπό την αιγίδα του ΠΑΣΕΕΔ (Πανελλήνιος Σύνδεσμος Εμπόρων Εισαγωγέων Δικύκλων)...
Φέτος την αιγίδα της έκθεσης έχει πάλι ο ΠΑΣΕΕΔ, οπότε μήπως πάλι έχουμε το περσινό χάλι;;;

Hiro
26/04/2010, 21:34
Όποιος κι αν είναι ο διοργανωτής, αν υπάρχει κάτι καινούριο απ' τα εργοστάσια θα το δείς. Θα το έχει κάποιος στο περιπτέρι του. Κάτις πήρε το αυτί μου και για το εφ ζε -8. Εμένα δεν με πειράζει αν το ντεκόρ είναι φτωχότερο με διοργανώτη τον σύνδεσμο εμπόρων και εκθέτες τους εμπόρους. Μοτοσακά θέλω να δώ:o

MAG/FMX
26/04/2010, 21:42
Εγω θελω να κανω τεστ drive , φατε ματια ψαρια ........... θα εχει.......... τεστ drive......????? Ti λενε οι αφησες ........... παιζει κανας , αφησικολυτης εδω μεσα....... :D

AUFGEBRACHT
26/04/2010, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Hiro
Όποιος κι αν είναι ο διοργανωτής, αν υπάρχει κάτι καινούριο απ' τα εργοστάσια θα το δείς. Θα το έχει κάποιος στο περιπτέρι του. Κάτις πήρε το αυτί μου και για το εφ ζε -8. Εμένα δεν με πειράζει αν το ντεκόρ είναι φτωχότερο με διοργανώτη τον σύνδεσμο εμπόρων και εκθέτες τους εμπόρους. Μοτοσακά θέλω να δώ:o


Μωρέ όλοι μοτοσακά θέλουμε να δούμε, σκασίλα μου για το ντεκόρ, αλλά το θέμα είναι να μην πληρώσεις 8€ για να δείς σε κάθε περίπτερο VStrom...άμα είναι έτσι κάθομαι και τη στήνω στα φανάρια και μου έρχεται και φθηνότερα...

Nik0s
26/04/2010, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Μωρέ όλοι μοτοσακά θέλουμε να δούμε, σκασίλα μου για το ντεκόρ, αλλά το θέμα είναι να μην πληρώσεις 8€ για να δείς σε κάθε περίπτερο VStrom...άμα είναι έτσι κάθομαι και τη στήνω στα φανάρια και μου έρχεται και φθηνότερα...

Ε όχι, θα έχει κι αυτό το καινούργιο v-strom που έβγαλε η yamaha. Πως το λένε να δεις... :p

Hiro
26/04/2010, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Εγω θελω να κανω τεστ drive , φατε ματια ψαρια ........... θα εχει.......... τεστ drive......????? Ti λενε οι αφησες ........... παιζει κανας , αφησικολυτης εδω μεσα....... :D Εσύ έκανες τεστ drive για φέτο.:D Του χρόνου πάλι γιατί δεν μας κάνεις αναλυτική αναφορά μετά:rotflmao:

mixalakis
26/04/2010, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Δεν εχω ακουσει προσωπικα κατι τετοιο.Πως σου ηρθε?

Γιατί αν ήταν δεν θα το έλεγε εδώ;


http://www.mototriti.gr/campaigns/ekthesh/

Άσε που είχα ακούσει ότι δεν ήταν πέρσι.

PortisHead
27/04/2010, 08:04
Ειτε
ΣΕΕΑ (Σύνδεσμος Εισαγωγέων Αντιπροσώπων Αυτοκινήτων),
ειτε
ΠΑΣΕΕΔ (Πανελλήνιος Σύνδεσμος Εμπόρων Εισαγωγέων Δικύκλων).....

...φτανει στην εξοδο να εχει τα καραμελωμενα φυστικια.
Εγω γιαυτα πάω παντα.

:lol:

Cpt. Haddock
27/04/2010, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
[...] αφησικολυτης [....]


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

TROOPER
27/04/2010, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
10 με 18 Απριλιου στο Ελληνικο, εξακριβωμενο.......

ευτυχως που ηταν και εξακριβωμενο.:lol: :lol: :lol:

DimChios
27/04/2010, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


νταξ ρε φιλαρακι!

Μπωωω!!!!


ΑFICIO-ΚΟΛΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ!

:o

950dim
27/04/2010, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
...αφησικολυτης.......

Aφησυγκολλητη μπορει να βρουμε...σ΄ενδιαφερει? :D

pektis
27/04/2010, 11:19
Πηγε κανενας να μας πει την γνωμη του?...

Ζεύκας
27/04/2010, 13:47
μάγκες όποιος πάει σήμερα ας γράψει εντυπώσεις κι ας στείλει κανά λινκ με φωτό :wave2:

PortisHead
27/04/2010, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
μάγκες όποιος πάει σήμερα ας γράψει εντυπώσεις κι ας στείλει κανά λινκ με φωτό :wave2:

Εστω και χωρις φωτο :lol:

(αυτο περιμενουμε ολοι)

ziggΥ
27/04/2010, 14:00
:look: ρε μέχρι τι ώρα είναι τουντει? ξέρει κανεις? :blush:

mixalakis
27/04/2010, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
μάγκες όποιος πάει σήμερα ας γράψει εντυπώσεις κι ας στείλει κανά λινκ με φωτό :wave2:

Έλεγα να πάω σήμερα, αλλά είπα να περιμένω να δώσει κανένας άλλος το 8ευρο και να μας πει αν αξίζει, μην είναι κανένα φέσι πάλι με περίπτερα του Βύνιου και του Πέτσα μόνο.

S.Nikos
27/04/2010, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
:look: ρε μέχρι τι ώρα είναι τουντει? ξέρει κανεις? :blush:

Μέχρι τις 21:30

crockh2001
27/04/2010, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
μάγκες όποιος πάει σήμερα ας γράψει εντυπώσεις κι ας στείλει κανά λινκ με φωτό :wave2:
Nαι παιδες, οποιος παει να μας πει γνωμες για να μην ανεβαινουμε και εμεις τσαμπα απο την Κρητη ;)

akispoulis
27/04/2010, 15:46
H ΠΟΙΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ.....! ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.........ΧΑΛΙΑ!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΧΕ BMW ΔΕΝ ΕΙΧΕ SUZUKI ΔΕΝ ΕΙΧΕ PIAGIO ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ GORGOLIS.ΔΕΝ ΕΙΧΕ HUSABERG ΟΥΤΕ HUQSVARNA.ΜΟΤΟ GUZI....... ΗΟΝDA ΛΙΓΑ.KTM -DUCATI ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΟ VINIOS!!!!!!!!!!!H ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ SUPER TENERE 1200 ......... Η ΜΑΛΑΚΙΑ! ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΔΕΝ ΑΞΗΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!

Pardalotzatziki
27/04/2010, 16:26
ΝΑ ΠΑΤΕ!!!!

Αν θελετε να συνεχισει να υπαρχει Σαλονι μοτοσυκλετας...
Καθε χρονο κανω 650 χλμ για να τη δω, δηλαδη βενζινες, διοδια, φαγητο + το εισητηριο ...για 8 αιβρο θα κωλοσουμε??

Αν δουν οι διοργανωτες λιγο κοσμο απο του χρονου η εκθεση μπορει να ειναι Σ/Κ και με λιγες συμμετοχες (εμπορων).

Δεν μπορει να ειναι πιο χαλια απο του 2009...που ηταν σα μαγαζακι...

Αυτο που δε μου αρεσε ειναι που δεν διαβασα τιποτα για test ride, υποθετω δεν.....

Θα τα κανω παλι και τα χλμ και τα εξοδα....για τα κωλομηχανακια ρε γα-μοτοοοο....

:wave2:

S.Nikos
27/04/2010, 16:43
Πραγματικά η απόλυτη απογοήτευση. Κρίμα τα 8 ? που έδωσα
:mad: :mad: :mad:

akispoulis
27/04/2010, 16:58
εγω καθε χρόνο κανω 600 χλμ .δλδ εξωδα 100+ευρω μαζη με την γυναικα μου για να παμε στην εκθεση.και θα συνεχησω καθε χρονο να πηγαίνω! αλλα μην μας γραφετε στα @......δι@ σας .ρε παιδια! οι τουρκοι καναν εκθεση γαμάτη....ποιοι οι υποανάπτυκτου απόγονοι των αθίγγανων Μογγόλων. και εμεις αυτο το αισχος! ΓΙΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗ???????

manos*gsxr
27/04/2010, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
H ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ SUPER TENERE 1200 ......... Η ΜΑΛΑΚΙΑ!
Για σενα κι εμενα μπορει να ειναι μαλακια αλλα για αλλον μπορει να ειναι και Ο λογος για να παει!γουστα ειναι αυτα!:wave2:

THEOD
27/04/2010, 17:07
Καλά ρε παιδιά...σε ποιό κόσμο ζείτε ???

Εν μέσω οριακής χρεοκοπίας, με μέτρα που τους επόμενους μήνες θα ρίξουν κατά 15-20% την ήδη μικρή αγοραστική δύναμη, με προβλεπόμενη ανεργία τριτοκοσμικού τύπου, και με προβλέψεις για κατακόρυφη πτώση των πωλήσεων, τι περιμένατε ???

Προσγειωθείτε λίγο και δείτε το ρεαλιστικά. Υπάρχει αντιπροσωπεία στην ρηχή Ελληνική αγορά ικανή να αντέξει ένα έξοδο της τάξης των 50-100 χιλιάδων για ένα γκλαμουράτο περίπτερο ή (και) για φινετσάτα events και test-rides???

akispoulis
27/04/2010, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Καλά ρε παιδιά...σε ποιό κόσμο ζείτε ???

Εν μέσω οριακής χρεοκοπίας, με μέτρα που τους επόμενους μήνες θα ρίξουν κατά 15-20% την ήδη μικρή αγοραστική δύναμη, με προβλεπόμενη ανεργία τριτοκοσμικού τύπου, και με προβλέψεις για κατακόρυφη πτώση των πωλήσεων, τι περιμένατε ???

Προσγειωθείτε λίγο και δείτε το ρεαλιστικά. Υπάρχει αντιπροσωπεία στην ρηχή Ελληνική αγορά ικανή να αντέξει ένα έξοδο της τάξης των 50-100 χιλιάδων για ένα γκλαμουράτο περίπτερο ή (και) για φινετσάτα events και test-rides??? για ποια 50-100 χιλ.γραφεις? εδω ηταν βιοτεχνια εξατμησεων. και εξω απο τοις ανδρικες τουαλετες ειναι ενας μαυρος με περιπτερο ,που πουλαει καπελακια και μπλουζακια,μαιμουδες ομαδων. αυτος εχει πληρώσει 50-100 χιλιαρικα? οποτε κατι αλλο παιζει!......:nono: :nono: :nono:

THEOD
27/04/2010, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
για ποια 50-100 χιλ.γραφεις? εδω ηταν βιοτεχνια εξατμησεων. και εξω απο τοις ανδρικες τουαλετες ειναι ενας μαυρος με περιπτερο ,που πουλαει καπελακια και μπλουζακια,μαιμουδες ομαδων. αυτος εχει πληρώσει 50-100 χιλιαρικα? οποτε κατι αλλο παιζει!......:nono: :nono: :nono:

Εγώ ΞΕΡΩ τι γράφω...Εσύ δεν ξέρεις...
Άλλο ένα μικρό περίπτερο 10 τετραγωνικών με 5 προιόντα από το stock αποθήκη και τον ιδιοκτήτη και μοναδικό υπάλληλο να έχει νυχθημερή παρουσία, και άλλο ένα κεντρικό περίπτερο αντιπροσωπείας με πολλαπλάσιο εμβαδόν, δεκάδες μηχανάκια, διαφημιστικό υλικό, happenings, test-rides κλπ...
Το ένα κοστίζει 3 έως 5 χιλάρικα σε έξοδα με πολύ προσωπική (και μη προσμετρούμενη στο κόστος) εργασία και το άλλο τουλάχιστον 20 φορές πάνω...

CBRIDHS
27/04/2010, 17:21
Εγώ πάντος παλικάρια,θα κάνω 500 χλμ για να κατέβω Αθήνα μόνος και την Κυριακή θα είμαι εκεί.Οποιον τον βολεύει ας στείλει πμ. να πιούμε καφεδάκι!!!:beer: :beer: :beer:

akispoulis
27/04/2010, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Εγώ ΞΕΡΩ τι γράφω...Εσύ δεν ξέρεις...
Άλλο ένα μικρό περίπτερο 10 τετραγωνικών με 5 προιόντα από το stock αποθήκη και τον ιδιοκτήτη και μοναδικό υπάλληλο να έχει νυχθημερή παρουσία, και άλλο ένα κεντρικό περίπτερο αντιπροσωπείας με πολλαπλάσιο εμβαδόν, δεκάδες μηχανάκια, διαφημιστικό υλικό, happenings, test-rides κλπ...
Το ένα κοστίζει 3 έως 5 χιλάρικα σε έξοδα με πολύ προσωπική (και μη προσμετρούμενη στο κόστος) εργασία και το άλλο τουλάχιστον 20 φορές πάνω... ισος και να εχεις δίκιο φηλε μου! αλλα σε καμια περίπτωση δεν ειναι δικαιολογία ,αυτη!! ΑΥΤΟ ΣΥΜΕΝΗ ΕΛΗΨΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΛΑΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ(και θα συνεχησουμε),ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΟΎΝ, ΑΥΤΟΙ!!!!!ΑΥΤΟ ΣΥΜΕΝΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! !!!!! ΈΠΡΕΠΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΟΣΣΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΝ! :confused: :confused: :confused:

Hiro
27/04/2010, 17:50
Κάπως πτωχά τα πράματα αλλά είδα fz-8, VFR 1200 στο περιπτέρι του υφαντή και το varadero στην ολοκαίνουρια έκδοση σε λευκό χρώμα:yuck: . Στην είσοδο πρώτη μούρη o υπέρ ντενεκές 1200 με την σφραγίδα της μοτοδυναμικής α.ε. Το νέο multi της ducati στου Βύνιου και μερικά καινούρια σκουτεράκια. Εϊχε παρουσία η trioumph και η aprilia. Μπουφάν κράνη λάδια φωτάκια φλασάκια και ηλεκτρικά κινέζικα(?) σκουτεράκια. Αυτά, κι άμα πεινάσετε σαντουιτσάκια.:rolleyes:

Hiro
27/04/2010, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Προσγειωθείτε λίγο και δείτε το ρεαλιστικά. Υπάρχει αντιπροσωπεία στην ρηχή Ελληνική αγορά ικανή να αντέξει ένα έξοδο της τάξης των 50-100 χιλιάδων για ένα γκλαμουράτο περίπτερο ή (και) για φινετσάτα events και test-rides??? Και λίγα λές για τις μεγάλες εταιρίες με τα πολύ ακριβά περίπτερα:wave2: Τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα για όλους.
Βέβαια θα μπορούσαν τα πράγματα να είναι και καλύτερα από τη μισή έκθεση που γίνεται τώρα και η είσοδος θα έπρεπε να είναι φθηνότερη.

AKIS BUSA
27/04/2010, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
και εισοδο και εξοδο... και 2-3 εξοδους κινδυνου :smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αδελφε Γ@Μ@Σ!!!!!!!

SpeakeasyBlues
28/04/2010, 02:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ευτυχως που ηταν και εξακριβωμενο.:lol: :lol: :lol:

Εχεις δικιο, ενω εχω αμεση σχεση με την εκθεση και γνωριζα καθε αλλαγη στις ημερομηνιες, ξεχασα να διορθωσω το post, μιλια σορια...:sad:

PanVas
28/04/2010, 02:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
οι τουρκοι καναν εκθεση γαμάτη....ποιοι οι υποανάπτυκτου απόγονοι των αθίγγανων Μογγόλων. ΓΙΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗ???????


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Έχω λιώσει...


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

caesarsk
28/04/2010, 03:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
οι τουρκοι καναν εκθεση γαμάτη....ποιοι οι υποανάπτυκτου απόγονοι των αθίγγανων Μογγόλων. και εμεις αυτο το αισχος! ΓΙΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗ???????


αυτό χωράει πολυυυυυ μεγάλη συζητηση!!!! το υποαναπτυκτοι...

Cpt. Haddock
28/04/2010, 03:29
Eχει πολύ πλάκα να λέμε καποιους λαούς υπανάπτυκτους όταν ούτε τη λέξη "Γιατι" δε μπορούμε να γράψουμε σωστά... :sad:

TROOPER
28/04/2010, 03:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
αυτό χωράει πολυυυυυ μεγάλη συζητηση!!!! το υποαναπτυκτοι...

γιατι?το ''γιατηηηηηηηηηηηηηηηηη'' των ανεπτυγμενων δε χωραει πολυ σιζοιτεισυ ??:hypnotize :hypnotize

πω-πω γουβα στα ντουβαρια εκανε το κεφαλι μου...

DimChios
28/04/2010, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Eχει πολύ πλάκα να λέμε καποιους λαούς υπανάπτυκτους όταν ούτε τη λέξη "Γιατι" δε μπορούμε να γράψουμε σωστά... :sad:



ΣΥΝ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ!

:wave2: :beer:

McZab
28/04/2010, 04:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Eχει πολύ πλάκα να λέμε καποιους λαούς υπανάπτυκτους όταν ούτε τη λέξη "Γιατι" δε μπορούμε να γράψουμε σωστά... :sad:

Έτσι είμαστε εμείς οι ελληναράδες ρε φίλε...Δικιά μας είναι η γλώσσα, της βάζουμε φωτιά και την καίμε άμα γουστάρουμε... :rotflmao:

Ανεξάρτητα από το κόστος εισόδου που είναι σίγουρα υψηλό, γνωρίζει κανείς αν αξίζει η έκθεση σαν θέαμα ή όχι; Αυτοί που πήγαν μπορούν να μας πουν αν έχει test rides κανένα event ενδιαφέρον, σε αυτούς που δεν άρεσε τι θα θέλανε να έχει και δεν είχε...; Πείτε δύο πράγματα ρε παιδιά...

Gandalf dr685sm
28/04/2010, 04:43
Δεν έχω πάει.. και το σκεφτόμουν... αλλά το 10αρικο μου φαίνεται πολύ για έκθεση , ειδικά αν είναι όπως τα λένε (8 ευρώ είσοδος και ενα 2ευρω καφές ή αναψυκτικό ή νεράκι).

Δεν διαφωνώ να επιτιμήσω την προσπάθεια των ιδιωτών , αρκεί όμως να δεκτούν και αυτοί οτι τα 8 ευρώ είναι τσιμπημένο ποσό για μια έκθεση που απο όσο λένε πάντα, δεν έχει κάτι διαφορετικό απο αυτά που θα δώ στο web, ή στο κατάστημα τους.

Δύσκολες εποχές δεν είναι μόνο για εκείνους αλλά και για τους υπόλοιπους.

Gandalf

akispoulis
28/04/2010, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
αυτό χωράει πολυυυυυ μεγάλη συζητηση!!!! το υποαναπτυκτοι... δυστηχος μας εχουν ξεπερασει σε αρκετα πραγματα....αυτοι εχουν πιστα ,ΕΜΕΙΣ????

PortisHead
28/04/2010, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
δυστηχος μας εχουν ξεπερασει σε αρκετα πραγματα....αυτοι εχουν πιστα ,ΕΜΕΙΣ????

ΠιστεΣ.

Αϊ Γιαννη Ρωσσο , Επιδαυρο , Μπραλλο

και

Χαρη Κωστοπουλο , Γιαννη Κόλλια , Παόλα

:lol:

Gandalf dr685sm
28/04/2010, 08:50
στην πίστα έχεις μείνει;

κράτα σημειώσεις λοιπόν...

1. Ήδη ξεκινάνε εργασίες και προϋποθέσεις για δημιουργία πυρηνικού εργοστασίου (υπό αιγίδα ΗΠΑ) για δημιουργία δικτύου ενέργειας.

2. Τουρισμός 5 αστέρων... όποιος έχει πάει στα παράλια της Μ.Ασίας θα γνωρίζει τις διαφορές με τα εδώ.

συν το οτι μέχρι πολύ πρόσφατα έχουν συνάψει ενεργειακές συμφωνίες για αγωγούς αερίου και πετρελαίου.

Εκεί που όντως υπάρχει πρόβλημα είναι στην δημιουργία πολιτισμού/πολιτιστικών στοιχείων καθώς το καθεστώς διακυβέρνησης , όπως και το θρήσκευμα του Ισλάμ δεν επιτρέπει ελευθερία λόγου. Κάτι που θεωρείται απαραίτητο για πολιτισμικά δημιουργήματα.

jimmy10
28/04/2010, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
ΠιστεΣ.

Αϊ Γιαννη Ρωσσο , Επιδαυρο , Μπραλλο

και

Χαρη Κωστοπουλο , Γιαννη Κόλλια , Παόλα

:lol:

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ξεχασες τους Βαζαίο και Γιαννούλη

caesarsk
28/04/2010, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
στην πίστα έχεις μείνει;

κράτα σημειώσεις λοιπόν...

1. Ήδη ξεκινάνε εργασίες και προϋποθέσεις για δημιουργία πυρηνικού εργοστασίου (υπό αιγίδα ΗΠΑ) για δημιουργία δικτύου ενέργειας.

2. Τουρισμός 5 αστέρων... όποιος έχει πάει στα παράλια της Μ.Ασίας θα γνωρίζει τις διαφορές με τα εδώ.

συν το οτι μέχρι πολύ πρόσφατα έχουν συνάψει ενεργειακές συμφωνίες για αγωγούς αερίου και πετρελαίου.

Εκεί που όντως υπάρχει πρόβλημα είναι στην δημιουργία πολιτισμού/πολιτιστικών στοιχείων καθώς το καθεστώς διακυβέρνησης , όπως και το θρήσκευμα του Ισλάμ δεν επιτρέπει ελευθερία λόγου. Κάτι που θεωρείται απαραίτητο για πολιτισμικά δημιουργήματα.


Εκεί είσαι εσύ ακόμη?

Και που να δεις τι δίνουν σε ξένους επενδυτές για να ανοίξουν επιχειρήσεις στην χώρα τους, που να έχει σχέση με τις εξαγωγές!!
Που να δεις πόσο εύκολα βγάζεις ΑΦΜ για ΑΕ εκεί
Που να δεις μέχρι τι ώρα εκτελωνιζούν

Οι υπανάπτυκτοι...οι τριτοκοσμικοι!!!

χαχαχαχαχαχαχαα

εχουμε πολυ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μας τελικά!