PDA

View Full Version : Μηπωσ Δεν Με Γουσταρετε???



Λουκάς
03/06/2005, 03:39
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΕΡΙ ΡΕΖΕΡΒΑΣ Ζ750 ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΒΕΝΖΙΝΩΝ ΚΤΛ. ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΔΙΥΛΗΣΤΙΡΙΟ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ. ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ,ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΒΗΣΕ ΥΠΟΘΕΤΩ. ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ,ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΜΕΣΩΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΑΡΤΟ Ζ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΓΕ???
:( :( :( :bawl: :bawl:

gcrook
03/06/2005, 03:50
Μιας και ειμαι ξυπνιος...
Καταρχας καλο θα ειναι φιλε Λουκα, απο την στιγμη που κατηγορεις γενικα, να γραφεις την απαντηση σου στις γενικες, η στις διαμαχες, και οχι στα μοντελα.

Οσο για το ποστ σου το παρακολουθουσα και γω, και παρ'οτι ειχες πει οτι θα γραψεις καποια πραγματα, με βαση τις γνωσεις και εμπειριες σου, εγω προσωπικα δεν βρηκα κατι.
Εισαι σιγουρος οτι το ποσταρες;...γιατι δυσκολα να σβηστει κατι τετοιο χωρις αιτια.
Καλου-κακου κανε και μια αναζητηση των τελευταιων ποστ σου, (απο το προφιλ σου γινεται αυτο), μηπως μεταφερθηκε/συγχωνευτηκε με καποιο αλλο ποστ για τις βενζινες.:wave2:

Λουκάς
03/06/2005, 03:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λουκάς
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΕΡΙ ΡΕΖΕΡΒΑΣ Ζ750 ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΒΕΝΖΙΝΩΝ ΚΤΛ. ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΔΙΥΛΗΣΤΙΡΙΟ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ. ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ,ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΒΗΣΕ ΥΠΟΘΕΤΩ. ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ,ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΜΕΣΩΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΑΡΤΟ Ζ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΓΕ???
:( :( :( :bawl: :bawl:

συγνωμη τωρα μαθενω πως δουλευει το φορουμ κ τα κανα λιγο ζκατα,αφου ειμαι και παπατρεχας. Απλα το θεμα αυτο μεταφερθηκε κ καλως γιατι αφορα απαντες. Σας παρακαλω βριστε με και ραπιστε με.:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

gcrook
03/06/2005, 03:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λουκάς
συγνωμη τωρα μαθενω πως δουλευει το φορουμ κ τα κανα λιγο ζκατα,αφου ειμαι και παπατρεχας. Απλα το θεμα αυτο μεταφερθηκε κ καλως γιατι αφορα απαντες. Σας παρακαλω βριστε με και ραπιστε με.:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Νταξει κομπλε δεν εγινε και τιποτα:lol: :beer: :wave2:

free rider
03/06/2005, 05:20
αααα τέλεια...
που ησουν κρυμένος ρε φίλε??

εμείς εδω που λές οποιος καινούργιος έρχεται δεν τον γουσταρουμε και τον βάζουμε πρώτα πρώτα να μας πλύνει καμιά δεκαριά φορές το μηχανάκι...
α μην ξεχάσω και να το γεμίσει βενζίνη...
:lol: :lol:

κατόπιν η ομάδα του ΣΟΒΕ if you remember...

παραλαμβάνει τον νεούλιακά και τον βάζει να λαλήσει τρείς φορές αμα δεν ξέρει ορθογραφία κάνονατας ενα ζώο της αρεσκείας μιας αιθαίριας ύπαρξης που την λένε oldman..
:lol: :lol:

αμα δείς κάπου να ποστάρει κάποια που έχει το nik oldman, μην παρακτραπείς καθώς πρόκειται για βιτσιόζα γκόμενα με ιδιόμορφες τάσεις (!!!!!.................)
:lol: :lol:


κατά τα άλλα καλώς μας ήρθες

ετοιμάσου για μερικες ξεχωριστές εμπειρίες γιατί εδω γουστάρουμε αυτούς που νιώθουν οτι μπορεί να μην τους γουστάρουμεν...

:wave2: :wave2:

idi
03/06/2005, 10:28
νταξ καλο παιδι εισαι αλλα...

βρωμανε τα ποδια σου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

OldMan
03/06/2005, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
...παραλαμβάνει τον νεούλιακά και τον βάζει να λαλήσει τρείς φορές αμα δεν ξέρει ορθογραφία κάνονατας ενα ζώο της αρεσκείας μιας αιθαίριας ύπαρξης που την λένε oldman..
:lol: :lol:

αμα δείς κάπου να ποστάρει κάποια που έχει το nik oldman, μην παρακτραπείς καθώς πρόκειται για βιτσιόζα γκόμενα με ιδιόμορφες τάσεις (!!!!!.................)

:confused: :mad: :D

Ρε μ@λ@κα, πεντέμισυ η ώρα το πρωϊ, ΠΙΝΕΙΣ ???

Υ.Γ.

Και το nik γράφεται ni c k !!!

:lol: :wave2: :lol:

GTZ750
03/06/2005, 12:09
αντε ρε λουκα που εισαι!!!!!!!:wave2:
δεν πειραζει λαθοι γινονται!!!!!θα γραψεις τελικα αυτο με τισ βενζινες????:confused: :confused: :beer: :beer: :wave2:

GTZ750
03/06/2005, 12:12
λοιπον κοιτα τι εγινε!!!!!!!!
επειδη η συζητηση ειχε ξεφηγει απο την ρεζερβα του z ο διαχειρηστης του τοπικ (idi) το εσπασε και το εκανε ξεχωρηστο τοπικ ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9523)
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

adam_tsouk
03/06/2005, 16:55
Ρε Λουκά τι λες τώρα;
Ειδικά στα section (και όχι φόρουμ-κλαμπ κτλ) Ζ ουδέ ποτέ έχει σβηστεί από τους Mods-Admins κάτι!

Πάρα ταύτα σε καλωσορίσαμε δεν σε καλωσορίσαμε; Τι θες κι άλλο; :mad:



:lol: :lol:



:wave2:

BAD BOY
04/06/2005, 00:52
ΑΣΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ...ΠΕΣ ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ...ΠΕΣ ΝΑΙ...ΕΛΑ ΠΕΣ ΝΑΙ...ΤΙ???ΟΧΙ...ΠΑΡ'ΚΑΙ ΤΟΥΤΗ ΠΑΡ'ΚΑΙ' ΚΕΙΝΗ:beer:


15983

free rider
04/06/2005, 07:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :mad: :D

Ρε μ@λ@κα, πεντέμισυ η ώρα το πρωϊ, ΠΙΝΕΙΣ ???

Υ.Γ.

Και το nik γράφεται ni c k !!!

:lol: :wave2: :lol:

σώπα καλή μου...

μην φωνάζεις...


ελα τωρα ....μεταξύ μας..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
04/06/2005, 07:09
..