PDA

View Full Version : Παπια - Scooter - Νεα Κατηγορια



oulas
03/06/2005, 10:01
Admins πιστευω πως πρεπει να ανοιχθουν 2 νεες κατηγοριες,
1) Scooter
2) Παπια

Οι λογοι ειναι:

Α) Τα Παπια κατεχουν το μεγαλυτερο ποσοστο σε αριθμο απο τα διτροχα, οπως επισης και τα scooter ενα αρκετα μεγαλο. Δεν εχω αυτη την στιγμη νουμερα, μπορω ομως να βρω το δημοσιευμα και να το κανω ποστ, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο, διοτι ειναι και προφανες!

Β) Μπαινουν σε διαφορα ασχετα μεροι, και ρωτανε, πραγματα τα οποια δεν κολλανε με το topic του ποστ, αφου δεν ειναι το ιδιο ουτε μια μηχανη, ουτε ενα scooter ουτε ενα παπι

Γ) Νιοθουν μεινοκτικα που δεν υπαρχει καποια κατηγορια να γραψουν τα δικα τους, και πολλες, ψαχνουν απελπισμενα να βρουν, στο foroum καποιον σαν αυτους.

Rezeguet
06/06/2005, 13:41
να φτιαξετε και την κατηγορια ''παρταλια'' να μπουν τα καβασακι σουζουκι και τα διχρονα να μιλανε εκει γιατι μας ταχουν πρηξει στα υπολοιπα φορουμ! :lol: :lol:

αλλα περα πο την πλακα συμφωνω σαυτο γιατι οχι μονο οτι τα ''τεχνικα'' και τα ''βελτιωσεις'' εχουν γεμισει με πιτιρικια που ρωτανε πως να φτιαξουν το σκουτερ/παπι τους, αλλα και επειδη ολοι εχουμε σαν 2ο-3ο μηχανακι ενα παπι-σκουτερ και αν εχουμε καμια απορια η θελουμε να πουμε τιποτα να το λεμε εκει. :wave2:

oulas
06/06/2005, 22:51
κανενας admin. ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ;

Rezeguet
07/06/2005, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
κανενας admin. ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ;

στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα

:beer: :beer:

oulas
10/06/2005, 13:11
Βρε admins γιατι με εχετε γραψει τελειως στον πουτσο σας?


Αν δεν κοιτατε την κατηγορια αυτη, σβηστε την. Μια απλη απαντηση ζηταω στο request μου.

Δηλαδη πρεπεινα γραφω ετσι για να μου απαντησετε?

gmakris
11/06/2005, 05:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Βρε admins γιατι με εχετε γραψει τελειως στον πουτσο σας?



Φταει το avatar σου ειπαμε!! Αφου μας εγραψες πρωτος σε γραφουν επισης :lol:

:wave2:

pissaman
11/06/2005, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα

:beer: :beer:
Χτύπα το κουδούνι!

Rezeguet
11/06/2005, 17:25
καλα εντυπωση μου ειναι η δεν μπαινει ΚΑΝΕΙΣ σαυτην την κατηγορια? Ειδικα οι υπευθυνοι 8απρεπε να μπαινουν :nono: :nono: :nono: :nono:

Τεσπα, βαλε το συγκεκριμενο ποστ στα μοντελα μιας και εκει μπαινουν οι ανθρωποι και οι μοντς και απο κει ξεκινανε ολα. Και μεις οταν θελαμε κατηγορια CBF πηγαμε και το ζητησαμε στα μοντελα

oulas
12/06/2005, 11:17
Το avatar μου gmakris, δεν το αλλαζω. Εγω δεν εγραψα κανενα, και οταν μου παν να το αλλαξω, εδωσα απαντηση οτι δεν θελω να το αλλαξω.

Εδω ομως υπαρχει μια διαφορα. Στην αιτηση μου, δεν εχω παρει καμια απαντηση. Αυτο ειναι γραψιμο. Απο την αλλη εγω δεν εγραψα κανενα γιατι εχω δηλωσει οτι δεν το αλλαζω.



Αν στο moto.gr, γραφει καπου στο site, οτι δεν ειναι χωρος, ελευθερης διακινισης αποψεων, οτι πρεπει να εχουμε avatar, τα οποια τα εγκρινη καποιος, τοτε εγω δεν θα ξαναμπω εδω μεσα, γιατι οτι θελω να το κανω θα το κανω ελευθερα.

Δηλαδη σας εγραψα που δεν το αλλαξα, και με γραφετε τωρα με το να μην απαντανε; Αντιπινα δηλαδη;

Μου την εχει δωσει, πολυ η ιστορια με το avatar μου!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=136323#post136323

gmakris
13/06/2005, 17:04
Για το Avatar κανε οτι νομιζεις.....

για την αιτηση σου στειλε PM στους mods για να δεις τι εχει γινει...